Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
804
Like
5.273
Πόντοι
1.046
Δωστα όλα λεβέντη... πέρνα και απο τη τράπεζα πρωτα να σηκωσεις κανα 1000αρικο και εδω ειμαστε :grin:
Levendi mou dhen me agizun ute ta xiliarika ute ta ekatomiria dhen tus eho dhosi tetia dhikiomata se kanenan efkaristo ia tin apandisi Levendi mou na pernas kala !!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: trimis
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
804
Like
5.273
Πόντοι
1.046
θελουμε φωτο απο ΛΙΖΑΑΑΑΑ
IMG-635149a7ace32d202c89b3c18c04eb7a-V.jpg
 

0x0

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2020
Μηνύματα
106
Like
284
Πόντοι
21

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
234
Πόντοι
0
Και μια με αρορα στα τέσσερα από πίσω χωρίς στρινγκο
εγω επαιραν αν μπορουσα και Αρορα και Λιζα και Κατερινα μαζι αλλα ας ειναι καλα το αρχιδι ο Μητσοτακης και ο Ενφια
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
504
Κριτικές
20
Like
1.496
Πόντοι
4.645
Λοιπόν παληκάρια και λεβέντες, να ξεκαθαρίσουμε κάτι εδώ για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.
Το μήνυμα φυσικά και δεν πάει σε όλους γιατί η πλειοψηφία είναι Κύριοι και ξέρουν πώς να φερθούν και πως να μιλήσουν. Θέλω να πιστεύω πως και κάποιοι άλλοι, λίγοι ευτυχώς, δεν έχουν κακή πρόθεση και μόνο λόγω της δεδομένης κατάστασης με τις έκφυλες φωτό των κοριτσιών, παρασύρονται και λένε καμία κουβέντα παραπάνω η οποία όμως είναι άστοχη.
Τα κορίτσια δεν είναι τσουλάκια για να ανεβάζουν φωτό στο Instagram μήπως αρπάξουν κανένα καυλί και βρουν κάποιο χορηγό. Οι φωτό είναι marketing και τα κορίτσια επαγγελματίες με ο, τι αυτό συνεπάγεται. Και η Άννα απ' όσο μπορώ να γνωρίζω είναι μια άριστη εργοδότρια επίσης με ο, τι αυτό συνεπάγεται, πράγμα που, πιστέψτε με, σπανίζει στον χώρο.
Γι'αυτό και τα κορίτσια παραμένουν για πολλά πολλά χρόνια κοντά της. Επίσης η Άννα είναι ΚΥΡΙΑ και δεν έχει δώσει ποτέ κανένα δικαίωμα ούτε σουλατσάρισε ποτέ στα δωμάτια.
Να είστε λοιπόν περισσότερο προσεκτικοί στις εκφράσεις σας και στην συμπεριφορά σας.
Επαναλαμβάνω πως θέλω να πιστεύω ότι έγινε μια παρεξήγηση λόγω κεκτημένης ταχύτητας και ουδέποτε υπήρξε κακή πρόθεση. Δεν είναι κακό να κάνουμε λάθη. Όλοι κάναμε και όλοι θα κάνουμε. Και να θυμάστε. Τα παντελόνια έχουν πάψει εδώ και καιρό να κάνουν τον άντρα. Τα φορούν πλέον και οι γυναίκες. Και τα δυνατά καυλιά κάνουν τους καλούς επιβήτορες. Τους άντρες τους κάνει η σωστή συμπεριφορά και η δύναμη του να πεις: " έκανα λάθος, συγνώμη".
Άντε και ο, τι είπαμε, νερό κι αλάτι που λένε και στο χωριό μου.
Εδώ πρέπει να είμαστε όλοι φίλοι. Το ίδιο ισχύει και για τις εκφράσεις, βλάχος ή χωριάτης.
Γιατί χαλάτε τις καρδιές σας βρε;
Το ξέρετε πώς σας χαλάει την στύση;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.439
Κριτικές
42
Like
7.796
Πόντοι
4.666
Λοιπόν παληκάρια και λεβέντες, να ξεκαθαρίσουμε κάτι εδώ για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.
Το μήνυμα φυσικά και δεν πάει σε όλους γιατί η πλειοψηφία είναι Κύριοι και ξέρουν πώς να φερθούν και πως να μιλήσουν. Θέλω να πιστεύω πως και κάποιοι άλλοι, λίγοι ευτυχώς, δεν έχουν κακή πρόθεση και μόνο λόγω της δεδομένης κατάστασης με τις έκφυλες φωτό των κοριτσιών, παρασύρονται και λένε καμία κουβέντα παραπάνω η οποία όμως είναι άστοχη.
Τα κορίτσια δεν είναι τσουλάκια για να ανεβάζουν φωτό στο Instagram μήπως αρπάξουν κανένα καυλί και βρουν κάποιο χορηγό. Οι φωτό είναι marketing και τα κορίτσια επαγγελματίες με ο, τι αυτό συνεπάγεται. Και η Άννα απ' όσο μπορώ να γνωρίζω είναι μια άριστη εργοδότρια επίσης με ο, τι αυτό συνεπάγεται, πράγμα που, πιστέψτε με, σπανίζει στον χώρο.
Γι'αυτό και τα κορίτσια παραμένουν για πολλά πολλά χρόνια κοντά της. Επίσης η Άννα είναι ΚΥΡΙΑ και δεν έχει δώσει ποτέ κανένα δικαίωμα ούτε σουλατσάρισε ποτέ στα δωμάτια.
Να είστε λοιπόν περισσότερο προσεκτικοί στις εκφράσεις σας και στην συμπεριφορά σας.
Επαναλαμβάνω πως θέλω να πιστεύω ότι έγινε μια παρεξήγηση λόγω κεκτημένης ταχύτητας και ουδέποτε υπήρξε κακή πρόθεση. Δεν είναι κακό να κάνουμε λάθη. Όλοι κάναμε και όλοι θα κάνουμε. Και να θυμάστε. Τα παντελόνια έχουν πάψει εδώ και καιρό να κάνουν τον άντρα. Τα φορούν πλέον και οι γυναίκες. Και τα δυνατά καυλιά κάνουν τους καλούς επιβήτορες. Τους άντρες τους κάνει η σωστή συμπεριφορά και η δύναμη του να πεις: " έκανα λάθος, συγνώμη".
Άντε και ο, τι είπαμε, νερό κι αλάτι που λένε και στο χωριό μου.
Εδώ πρέπει να είμαστε όλοι φίλοι. Το ίδιο ισχύει και για τις εκφράσεις, βλάχος ή χωριάτης.
Γιατί χαλάτε τις καρδιές σας βρε;
Το ξέρετε πώς σας χαλάει την στύση;
στα πλαίσια της ΔΕΘ η ανάρτηση ή έτσι σου βγήκε το επαναστατικό του τσε γκεβάρα????
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
504
Κριτικές
20
Like
1.496
Πόντοι
4.645
στα πλαίσια της ΔΕΘ η ανάρτηση ή έτσι σου βγήκε το επαναστατικό του τσε γκεβάρα????
Αν διαβάσεις 2 σελίδες πίσω θα καταλάβεις τιμημένε μου. Μην κάνω περίληψη των προηγούμενων επεισοδίων.
 

FOXΒΑΓΚΕΝ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
278
Πόντοι
280
Εχω γράψει κριτική και δεν έχει ανέβει ακόμη γιαυτό την ανεβάζω και εδώ

Επίσκεψη την παρασκευή έχοντας κλείσει ραντευού με την Αουρόρα για έβδομη φορά
Καθώς ανέβηκα πάνω τα κορίτσια άρχισαν να με πειράζουν ξέροντας ότι πάω μόνο για εκείνη λέγοντας μου ότι πρέπει να της πηγαινω και λουλούδια.
Πάνω στο καλαμπούρι μου λέει η Νίνα ότι εγώ κάνω πολύ καλό διπλό με την Αουρόρα
Ε δεν ήθελα και πολύ για να το αποφασίσω και καθώς εμφανίστηκε και η Αυρόρα και με διαβεβαίωσε οτι θα περάσω καλά δέχτηκα
Δεν χρειάζεται να πω λεπτομέρειες για το τι έγινε μέσα στο δωμάτιο αλλά θα πω μόνο αυτό
Η εμπειρία και η διάθεση της Νίνας να υπηρετεί τον άνδρα όλη την ώρα με γλύκα και λατρεία και η εμφάνηση της Αουρόρας που σε ξεσηκώνει καθώς και η χημεία μεταξύ τους με έκαναν να θέλω να μην τελειώσει η συνάντηση αυτή
Κατάθεση έκανα δύο φορές
Μία στην αρχή στην διπλή πίπα στα στοματάκια τους και η δεύτερη βαθειά στο κωλαράκι της Νίνας
Κοριτσάρες μου να είστε καλά.
Σύντομα θα έχουμε επανάληψη
Σχόλια με την μορφή ειρωνείας δεν χρειάζονται εδώ
Οποιος πιστεύει πηγαίνει επιτόπου βλέπει και αν δεν του αρέσει φεύγει
 

Gkrios75

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να γράψει τις τιμες του καταστήματος?
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
804
Like
5.273
Πόντοι
1.046
εγω επαιραν αν μπορουσα και Αρορα και Λιζα και Κατερινα μαζι αλλα ας ειναι καλα το αρχιδι ο Μητσοτακης και ο Ενφια
Multi Massage DIAMOND TUTI FRUTI ! NINA & LIZA AURORA & KATERINA FULL VITAMINES & GEFSI AROMA & PIOTITA !!!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240907_123020_Gallery.jpg
    Screenshot_20240907_123020_Gallery.jpg
    576,7 KB · Εμφανίσεις: 28

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.587
Κριτικές
19
Like
13.767
Πόντοι
3.246
Εχω γράψει κριτική και δεν έχει ανέβει ακόμη γιαυτό την ανεβάζω και εδώ

Επίσκεψη την παρασκευή έχοντας κλείσει ραντευού με την Αουρόρα για έβδομη φορά
Καθώς ανέβηκα πάνω τα κορίτσια άρχισαν να με πειράζουν ξέροντας ότι πάω μόνο για εκείνη λέγοντας μου ότι πρέπει να της πηγαινω και λουλούδια.
Πάνω στο καλαμπούρι μου λέει η Νίνα ότι εγώ κάνω πολύ καλό διπλό με την Αουρόρα
Ε δεν ήθελα και πολύ για να το αποφασίσω και καθώς εμφανίστηκε και η Αυρόρα και με διαβεβαίωσε οτι θα περάσω καλά δέχτηκα
Δεν χρειάζεται να πω λεπτομέρειες για το τι έγινε μέσα στο δωμάτιο αλλά θα πω μόνο αυτό
Η εμπειρία και η διάθεση της Νίνας να υπηρετεί τον άνδρα όλη την ώρα με γλύκα και λατρεία και η εμφάνηση της Αουρόρας που σε ξεσηκώνει καθώς και η χημεία μεταξύ τους με έκαναν να θέλω να μην τελειώσει η συνάντηση αυτή
Κατάθεση έκανα δύο φορές
Μία στην αρχή στην διπλή πίπα στα στοματάκια τους και η δεύτερη βαθειά στο κωλαράκι της Νίνας
Κοριτσάρες μου να είστε καλά.
Σύντομα θα έχουμε επανάληψη
Σχόλια με την μορφή ειρωνείας δεν χρειάζονται εδώ
Οποιος πιστεύει πηγαίνει επιτόπου βλέπει και αν δεν του αρέσει φεύγει
Το κωλαράκι της Νίνας κοστίζει επιπλέον ή περιλαμβάνεται στην τιμή?
 

FOXΒΑΓΚΕΝ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
278
Πόντοι
280
Το κωλαράκι της Νίνας κοστίζει επιπλέον ή περιλαμβάνεται στην τιμή?
Το κωλαράκι φίλε μου ειναι καταπληκτικό και είναι μέσα στην τιμή αυτή
Δεν μου χρέωσαν έξτρα γιατι πλήρωσα στο τέλος
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.587
Κριτικές
19
Like
13.767
Πόντοι
3.246
Το κωλαράκι φίλε μου ειναι καταπληκτικό και είναι μέσα στην τιμή αυτή
Δεν μου χρέωσαν έξτρα γιατι πλήρωσα στο τέλος
Ρε φίλε, ρισπεκτ! Πρώτη φορά ακούω να πληρώνει ο πελάτης στο τέλος σε μασάζ. :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom