Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 501K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (7 μέλη και 42 επισκέπτες)
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
887
Like
6.111
Πόντοι
1.046
Multi Massage DIAMOND Spasta ola AURORA !!!
IMG-47cca3375244bb7a76e037b3cbaad6b4-V.jpg
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
848
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Έχασα όλα τα λεφτά μου στα φρουτάκια
 

tomc4t(2)

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2020
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
136
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες. Σκεφτομαι να περασω να δοκιμασω την αουρορα. Εχει δοκιμασει κανεις? Αξιζει η κοπελα?
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
438
Πόντοι
20
Καλημερα συναγωνιστες. Σκεφτομαι να περασω να δοκιμασω την αουρορα. Εχει δοκιμασει κανεις? Αξιζει η κοπελα?
Είναι πολύ μουναρα ,μην περιμένεις τρομερά πράγματα αλλά σίγουρα αξίζει μην το σκέφτεσαι
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.117
Πόντοι
5.946
Είναι πολύ μουναρα ,μην περιμένεις τρομερά πράγματα αλλά σίγουρα αξίζει μην το σκέφτεσαι
για πες μία οποιαδήποτε γνωστή που να πέρασες καλά για να έχω ένα μέτρο σύγκρισης...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
για πες μία οποιαδήποτε γνωστή που να πέρασες καλά για να έχω ένα μέτρο σύγκρισης...
Εγω που πηρα την Αurora εχω να πω οτι στο προσωπο ειναι μεν πολυ ομορφη αλλα το σωμα δεν ειναι οσο καλο φαινεται στις φωτο. Ειναι νεαρη μεν, σχετικα ευδιαθετη και ευγενικη αλλα ως εκει. Πολυ καλη πιπα ανευ. Σεξ τυπικο. Καμια σχεση με Ρουλα, ουτε σε μασαζ ουτε σε επιδοσεις.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.117
Πόντοι
5.946
Εγω που πηρα την Αurora εχω να πω οτι στο προσωπο ειναι μεν πολυ ομορφη αλλα το σωμα δεν ειναι οσο καλο φαινεται στις φωτο. Ειναι νεαρη μεν, σχετικα ευδιαθετη και ευγενικη αλλα ως εκει. Πολυ καλη πιπα ανευ. Σεξ τυπικο. Καμια σχεση με Ρουλα, ουτε σε μασαζ ουτε σε επιδοσεις.
την κόβω λίγο παχουλή? αυτό εννοείς για το σώμα?
γλωσσόφιλα? τελειωτικό στο στόμα? πρωκτικό?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
την κόβω λίγο παχουλή? αυτό εννοείς για το σώμα?
γλωσσόφιλα? τελειωτικό στο στόμα? πρωκτικό?
Γλωσσοφιλα ουτε για αστειο. Κανει αυτο το σπαστικο που οταν πλησιαζεις γυριζει κεφαλι 90 μοιρες σαν να τη χτυπαει ρευμα. Τελειωτικο , πρωκτικο δεν ξερω, δεν ζητησα. Ειχα ηδη ξενερωσει. Αμα δεν κανει τα απλα, θα κανει τα αλλα; Και ναι, εχει καποια παχακια. Μην ειμαι αχαριστος ομως, σε σχεση με κατι αλλες μπαλοτσες ειναι μοντελο . Αλλα σε σχεση με το τι κυκλοφορουσε πριν λιγα χρονια, η Aurora θα βαραγε μυγες, και με αυτο το σερβις.
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
348
Like
328
Πόντοι
21
Γλωσσοφιλα ουτε για αστειο. Κανει αυτο το σπαστικο που οταν πλησιαζεις γυριζει κεφαλι 90 μοιρες σαν να τη χτυπαει ρευμα. Τελειωτικο , πρωκτικο δεν ξερω, δεν ζητησα. Ειχα ηδη ξενερωσει. Αμα δεν κανει τα απλα, θα κανει τα αλλα; Και ναι, εχει καποια παχακια. Μην ειμαι αχαριστος ομως, σε σχεση με κατι αλλες μπαλοτσες ειναι μοντελο . Αλλα σε σχεση με το τι κυκλοφορουσε πριν λιγα χρονια, η Aurora θα βαραγε μυγες, και με αυτο το σερβις.
Φίλε ήσουν κατατοπιστικότατος, απο την πρώτη πρόταση έβγαλα τα συμπεράσματά μου....... :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom