Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Υπάρχει και η επιλογή να μην διαβάζεις μαλακίες. Και εγώ τον Τραβαμούνη κάποια στιγμή σταμάτησα να τον διαβάζω. Τον δε Πιξι τον εβδομηνταπεντάρη, σταμάτησα να τον διαβάζω μετα από τρία ποστ του.

Αυτοί οι τύποι, όσα και να τους γράψεις, δεν χαμπαριάζουν. Τώρα αν εσείς αρέσκεστε στο να ασχολείστε με αθεράπευτους μαλάκες, και βρίσκετε και νόημα σε αυτό, ελεύθερα...
Για ποιον λόγο ξανάρωταω?Για να μήν κλαιει ΠΟΙΟΣ?
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Υπάρχει και η επιλογή να μην διαβάζεις μαλακίες. Και εγώ τον Τραβαμούνη κάποια στιγμή σταμάτησα να τον διαβάζω. Τον δε Πιξι τον εβδομηνταπεντάρη, σταμάτησα να τον διαβάζω μετα από τρία ποστ του.

Αυτοί οι τύποι, όσα και να τους γράψεις, δεν χαμπαριάζουν. Τώρα αν εσείς αρέσκεστε στο να ασχολείστε με αθεράπευτους μαλάκες, και βρίσκετε και νόημα σε αυτό, ελεύθερα...
Αν θέλω να μην διαβάζω κάποιον
Θα το κάνω.
Αν θελω να βρίζω κάποιον θα το κάνω.
Αν θέλω να τρολαρω κάποιον θα το κάνω.
Ανάλογα πόσο και πως προκαλεί
Ο άλλος.
Σωστά μέχρι εδώ?
Και επίσης για ποιον λόγο να βγούμε 20 άτομα από εδώ υπερβολικοί,λάθος κτλ?
Για να μην παρεξηγηθεί ΠΟΙΟΣ?
Ο Ένας?
Ρε ειστε με τα καλά σας εδώ?
Που βρίσκεστε ,σε νηπιαγωγείο?
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
παρέμβαση
(που σε πολλούς δεν θα αρέσει αλλά στα παπάρια μου).

η αλήθεια είναι ότι όρμηξαν πολλοί στον άλεξ. όχι διαφώνησαν ή ψήφισαν, αλλά όρμηξαν.
οκ δημοκρατία έχουμε, αλλά αν μη τι άλλο τα 9 στα 10 που λέει ο δικηγόρος έχουν σοβαρότητα και ως προς το περιεχόμενο και ως προς τον τρόπο που εκφράζονται. το αν διαφωνεί κάποιος είναι άλλη υπόθεση...

την ίδια στιγμή εδώ μέσα υπάρχουν τύποι που η μαλακία προηγείται και ακόμα του μηνύματος if you know what i mean...με πολύ λιγότερους ψήφους.

ΚΑΙ ΘΥΜΙΖΩ/ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΥΤΗ-ΤΑΚΟΥΝΙ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ...
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
παρέμβαση
(που σε πολλούς δεν θα αρέσει αλλά στα παπάρια μου).

η αλήθεια είναι ότι όρμηξαν πολλοί στον άλεξ. όχι διαφώνησαν ή ψήφισαν, αλλά όρμηξαν.
οκ δημοκρατία έχουμε, αλλά αν μη τι άλλο τα 9 στα 10 που λέει ο δικηγόρος έχουν σοβαρότητα και ως προς το περιεχόμενο και ως προς τον τρόπο που εκφράζονται. το αν διαφωνεί κάποιος είναι άλλη υπόθεση...

την ίδια στιγμή εδώ μέσα υπάρχουν τύποι που η μαλακία προηγείται και ακόμα του μηνύματος if you know what i mean...με πολύ λιγότερους ψήφους.

ΚΑΙ ΘΥΜΙΖΩ/ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΥΤΗ-ΤΑΚΟΥΝΙ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ...
Προσωπικά μιλάω πάντα. Δεν έχω θέμα με τις γνώμες του κάθε ανθρώπου,ΑΡΚΕΙ να μην συνοδεύεται με ΠΕΡΙΣΠΟΥΔΑΣΤΟ υφος,Υποτίμηση των συνομιλητων και ότι αυτός έχει τα σκήπτρα για την απόλυτη
Κατοχή της Αλήθειας.Δεν αναφερθώ για χαρτζιλίκι 3 χρόνων σε Κολομβιανα που του την γαμανε αλλοι.Δικα του είναι τα λεφτά και δικαίωμα του...όπως Δικαίωμα μου είναι να κρίνω ότι μόνο από αυτήν την κίνηση είναι δείγμα μεγάλης μαλακιας ,οπότε φτιάχνω μια εικόνα για την προσωπικότητα του.
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
παρέμβαση
(που σε πολλούς δεν θα αρέσει αλλά στα παπάρια μου).

η αλήθεια είναι ότι όρμηξαν πολλοί στον άλεξ. όχι διαφώνησαν ή ψήφισαν, αλλά όρμηξαν.
οκ δημοκρατία έχουμε, αλλά αν μη τι άλλο τα 9 στα 10 που λέει ο δικηγόρος έχουν σοβαρότητα και ως προς το περιεχόμενο και ως προς τον τρόπο που εκφράζονται. το αν διαφωνεί κάποιος είναι άλλη υπόθεση...

την ίδια στιγμή εδώ μέσα υπάρχουν τύποι που η μαλακία προηγείται και ακόμα του μηνύματος if you know what i mean...με πολύ λιγότερους ψήφους.

ΚΑΙ ΘΥΜΙΖΩ/ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΥΤΗ-ΤΑΚΟΥΝΙ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ...
Ποιοι ορμηξαν μωρη μισορηξια
Ο δικηγόρος λεει πολλες μαλακίες και ολοι τον βριζουν οτι ειναι κομματοσκυλο,στηριξη μονο απο εσας τους περιπου 20 νδ του νηματος,ολοι οι άλλοι τον κοροϊδεύουν.
Εδω στο θεμα με τον πληθωρισμό εκανε μωκο,καυχιοραν οτι ηταν 3,8 και ολα πανε καλα και ηθελε κιολας η ψωναρα να.με διορθωσει που ειπα οτι ηταν 11
Ναι επεσε στο 3.8 απο 11 που ηταν αυτο σημαινει ομως οτι τίποτα δεν άλλαξε.
Για να μπορουσε ο πληθωρισμός να σταθεροποιηθει έπρεπε οι μισθοί συνταξεις να ακολουθούν τις αυξησεις.
Ρεζουμε 30% πανω οι τιμες στα σουπερ μαρκετ και ολα τα κατανωλοτικα ειδη,30% πανω τα τιμολογια της δεη απο το 24 150% αυξηση του φορου στους ελ.επ,αυξηση των διοδιων κατα 2 εως 10% αναλογα αυξηση φορου σε μεταβιβασεις αποδοχη κληρονομιας συμβόλαια κλπ.
Και ερχεται μετα ο δικηγορος εσυ και τα λοιπα δεξια τσιρακια και μου λετε πανε ολα καλα επειδη ο κουλης δινει κατι φραγκοδιφραγκα στα πας και 5% αύξηση στις συντάξεις
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.727
Κριτικές
171
Like
91.784
Πόντοι
46.423
ρε τυπαρα τι εγινε με σενανε; ποτε έφτασες 15; λες να ναι οι χεητερς απο νήματα των κορασίδων; :new_shocked::new_shocked::new_shocked:

Το μόνο σίγουρο.

Έχω πολλές συμπάθειες ...

:tooth: :tooth:

Happy I Love You GIF by Warner Bros. Deutschland


Clonarius και το σκυλολόι του.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.696
Like
2.429
Πόντοι
606
τουλαχιστον στην ελλαδα παιδια η εφορια δεν βαραει στα αυτια :D:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Προσωπικά μιλάω πάντα. Δεν έχω θέμα με τις γνώμες του κάθε ανθρώπου,ΑΡΚΕΙ να μην συνοδεύεται με ΠΕΡΙΣΠΟΥΔΑΣΤΟ υφος,Υποτίμηση των συνομιλητων και ότι αυτός έχει τα σκήπτρα για την απόλυτη
Κατοχή της Αλήθειας.Δεν αναφερθώ για χαρτζιλίκι 3 χρόνων σε Κολομβιανα που του την γαμανε αλλοι.Δικα του είναι τα λεφτά και δικαίωμα του...όπως Δικαίωμα μου είναι να κρίνω ότι μόνο από αυτήν την κίνηση είναι δείγμα μεγάλης μαλακιας ,οπότε φτιάχνω μια εικόνα για την προσωπικότητα του.
Ποια υποτίμηση ρε φιλε μια ψωναρα ειναι που νομιζει οτι λεει αυτος ειναι σωστο.
Βέβαια εγω τον εχω κανει να βελαζει πολλες φορες.
Και αν το παρατηρησεις παντα γραφει εκ του ασφαλους,διαβαζει πρωτου γραψει για να φανει οτι τα ξερει,ρε αμεσο διάλογο εκει κλαταρει
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.774
Πόντοι
25.467
Αν θέλω να μην διαβάζω κάποιον
Θα το κάνω.
Αν θελω να βρίζω κάποιον θα το κάνω.
Αν θέλω να τρολαρω κάποιον θα το κάνω.
Ανάλογα πόσο και πως προκαλεί
Ο άλλος.
Σωστά μέχρι εδώ?
Και επίσης για ποιον λόγο να βγούμε 20 άτομα από εδώ υπερβολικοί,λάθος κτλ?
Για να μην παρεξηγηθεί ΠΟΙΟΣ?
Ο Ένας?
Ρε ειστε με τα καλά σας εδώ?
Που βρίσκεστε ,σε νηπιαγωγείο?
Επαναλαμβάνω σε άλλη διάλεκτο, γιατί όπως αντιλαμβάνομαι δεν μιλάμε την ίδια.

Αν γουστάρετε να γίνεστε ένα με τα σκατά που πετάγονται στους ανεμιστήρες σε αυτά τα πουτσομετρήματα, ελεύθερα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.927
Like
14.370
Πόντοι
3.656

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.774
Πόντοι
25.467
Εγωπαλι πιστευω πως εσύ μονο δεν το αντιλήφθηκες.
Εννοώ ότι σε όλα τα παραπάνω δεν υπεισέρχεται ο παράγων κλαψα. Αυτή ούτως ή άλλως υφίσταται είτε απροκάλυπτα όπως η παραπονιάρικη κλάψα του κ. alex71, είτε κεκαλυμμένα, όπως η καταγγελτική κλάψα του κ. Νίπλης.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Επαναλαμβάνω σε άλλη διάλεκτο, γιατί όπως αντιλαμβάνομαι δεν μιλάμε την ίδια.

Αν γουστάρετε να γίνεστε ένα με τα σκατά που πετάγονται στους ανεμιστήρες σε αυτά τα πουτσομετρήματα, ελεύθερα.
Όταν ειναι να μιλήσω για επαγγελματικά ντιλ θα μιλήσω αναλόγως.Εδω έχεις καταλάβει που βρίσκεσαι?Μήπως εσύ μιλάς τόσα χρόνια λάθος γλώσσα σε λαθος τοποθεσια και συνθηκη??Μπουρδελοσαιτ ειναι εδω.Και γιατί μας θεωρείς σκατα εμάς τους 20 και δεν αποδέχεσαι να βάλεις μυαλό στον δικό σου τον Μεγαλειοτατο της Μαλακιας?
Και ξανά λέω θα βρίζω οποτε θέλω κ οποιον θελω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom