Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.327
Like
16.855
Πόντοι
3.556
Δεν απάντησες στο ερώτημά μου .... πετάς την μπάλα στην εξέδρα ....
τυπαρα στέκα το ειδες αυτο; ειναι η δευτερη φορα που γραφει εδω μεσα ωσαν να εκπροσωπεί τη μπουεφα. :coffee:

 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.065
Like
29.359
Πόντοι
5.006
...τελειωσατε ή να ξαναπερασω?!?!?!

trash GIF
Πέρνα τυπε πάλι κάτι σου επεσε κατω.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Εσείς έχετε καταλάβει ότι για να έχει ενδιαφέρον το "μαδοπούτσι" πρέπει να υπάρχουν και κάποιοι που να υποστηρίζουν την άλλη πλευρά;

Αλλιώς δεν μιλάμε για χαβαλέ. Μιλάμε για ομαδικό "τραμπούκισμα". Έχει κι αυτό τον χαβαλέ του, αλλά κάποια στιγμή αυτή η μονοτονία κουράζει και ξεθυμαίνει.
Ας προσεχε.Ετσι είναι η ζωή.Αν δεν μπορείς να κάνεις αυτοκριτική για μερικά πραγματα έτσι πάει. Λυπάμαι.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Επειδή δεν έγινε κατανοητό, να επισημάνω ότι η ανάρτηση μου αφορά τα τρολλονήματα, και μόνο αυτά.

Και κάτι ακόμα.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας, στο ότι ο χαρακτηρισμός από έναν άγνωστο δεν έχει και δεν πρέπει να έχει καμία απολύτως βαρύτητα. Αυτός όμως ο άγνωστος που μπαίνει με μοναδικό σκοπό το σκουπίδιασμα δεν είναι κάτι το από μόνο του αρρωστημένο που αναζητά με κάθε κόστος την προσοχή των άλλων;
Δεν μπαίνει μόνος του ο άλλος και βρίζει. Προκαλεί.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.772
Πόντοι
25.467
Όσον αφορά τα τρολλαρίσματα.....ο καθένας επιλέγει τον τρόπο που θα τρολλάρει...ευτυχώς το σαιτ είναι γεμάτο χιούμορ...καλό, κακό, χοντρό κτλπ...αλλά πολύ μεγάλο ποσοστό από αυτά που γράφονται είναι μόνο τρολιές.

Πιστεύω ότι ο καθένας έχει και την πλευρά της τρολιάς και την πλευρά της σοβαρότητας στα θέματα που θέλει να συζητήσει σοβαρά.

Το παρόν νήμα είναι νήμα τρολλιάς και γιαυτό δεν θα έπρεπε ούτε να παίρνει σοβαρά κανείς το τι γράφεται εδώ πόσο μάλλον να το μπλέκει με άλλα σοβαρά θέματα.

Υπάρχουν άλλα ημι-σοβαρά θέματα όπως είναι τα πολιτικά που κάποιος μπορεί να μιλήσει σοβαρά αλλά και εκεί αν εκφράσεις μια άποψη κόντρα στην λογική ή εντελώς κοματικοποιημένη (στα όρια της τρολλιάς) δεν μπορεί να πέφτεις από τα σύννεφα όταν τρως σκουπίδιασμα.....

Και υπάρχουν και τα σοβαρά θρεντ όπως αυτό που ανέφερα παραπάνω...ή και άλλα....που θεωρώ ότι δεν χοράνε τρολλιές και σκουπιδιάσματα. Άσχετα αν γίνεται αυτό.

θεωρώ ότι αυτός που γράει μόνο για σκουπίδιασμα δεν διαφέρε σε κάτι από αυτόν που προκαλεί επίτηδες και κάνει εσκεμμένα προκλητικές δηλώσεις για να φάει το σκουπίδιασμα...και αυτός την προσοχή ζητά.


Όμως ο ένας το κάνει σε θέματα τρολιάς όπως ο διαγωνισμός και ο άλλος το κάνει σε θέματα σοβαρότερα...και για εμένα εκεί είναι και η ουσία.
Δεν βλέπω να διαφωνούμε κάπου.

Επίσης, άλλο το σκουπίδιασμα αυτιστικού τύπου π.χ. Παπαροφίλλιπας, Σέσκουλος που κολλάει ο επεξεργαστής στην λέξη πούστης, και άλλο το σκουπίδιασμα τύπου π.χ. Το πουλί, που είναι πιο ευρηματικό και πνευματώδες.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.983
Κριτικές
184
Like
44.402
Πόντοι
21.896
Οχι βεβαια, ούτε εγω θα το εκανα ποτέ να ξεμπροστιασω .
Αλλά αν εβλεπες εδω μεσα να σε ειρωνευεται και να σε χλευαζει καποιος που βοηθησες, και γινοταν κατ' επαναληψη, δεν θα εσκαγες καποια στιγμη?
Προφανως θα πεις "οχι". Ε εγω το εκανα. Συγνωμη κιολας.
Εδώ δεν κρινομαστε για τα έργα μας,ούτε για τα λεγόμενα μας αλλά για τα γραφόμενα
Δλδ πχ εσύ μπορεί στη προσωπική σου ζωή να είσαι ο πιο αλτρουιστης κ αντικουλικος κ το καλύτερο άτομο αλλά εδώ να γράφεις αλλά που κρίνονται αυτά και μόνο
Σου έχω γράψει πολλάκις ότι το λογαριασμό σου προφίλ σου το χειρίζονται δύο άτομα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.772
Πόντοι
25.467
Δεν μπαίνει μόνος του ο άλλος και βρίζει. Προκαλεί.
Δεν θέλω να σας σοκάρω. Αλλά υπάρχει και η επιλογή του να μην παρασύρεται κάποιος απο προβοκάτσια και αγκιτάτσια.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.327
Like
16.855
Πόντοι
3.556
Ποσους ΠΟΣΕΣ ψηφους μπορω να ριξω;;
γιατι εχει αρκετους μλκες για να ψηφισω..:rockon:
τύπε σε παρακαλω να κρατήσουμε ενα επιπεδο :wanker::wanker::wanker:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σαντ 18 ψήφους ονλυ? Είστε ανώμαλοι ρε:lipsrsealed:
ρε μαν αυτο σε πειραξε εσενα. εδω το παρανυφάκι εχει μολις 32 :undecided::undecided::undecided:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.683
Like
73.310
Πόντοι
12.756
Παρακαλούμε τον εξωτερικό συνεργάτη @George71 αν έχει την καλοσύνη να μας δώσει μια βαθμολογία με τους πρώτους 10 και όποιον ευγενικό κυριο μπορεί να μας δώσει τα highlights μέχρι τώρα :smiling-face-with-heart-eyes::rockon::headbaning1:

Δεν μπορει ο George είναι στα τσιράκια μου ..
βρες καναν αλλον τυπε
και βαλε και κανα φραγκο να σου ερθει κανας λιγουρης , γιατι ο τσαμπας πεθανε
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Δεν θέλω να σας σοκάρω. Αλλά υπάρχει και η επιλογή του να μην παρασύρεται κάποιος απο προβοκάτσια και αγκιτάτσια.
Δηλ να διαβάζουμε μαλακιες και να μην μιλάμε.Μαλιστα και γα ποιον λόγο?Για να μην κλαιει ο Μπουλης?Αυτή είναι η απάντηση σου?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.926
Like
14.355
Πόντοι
3.656
Δεν βλέπω να διαφωνούμε κάπου.

Επίσης, άλλο το σκουπίδιασμα αυτιστικού τύπου π.χ. Παπαροφίλλιπας, Σέσκουλος που κολλάει ο επεξεργαστής στην λέξη πούστης, και άλλο το σκουπίδιασμα τύπου π.χ. Το πουλί, που είναι πιο ευρηματικό και πνευματώδες.
Ο καθένας έχει την δική του προσωπικότητα και στυλ όταν πρόκειται για το σκουπίδιασμα

Το μπου στην ουσία είναι μια εγκυκλοπαίδεια γνώσης....ένα συνονθύλευμα λαμπρών ιδεών και πολιτισμού:confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.926
Like
14.355
Πόντοι
3.656
σταλόνε και μπαρόκ ΙΣΟΠΑΛΙΑ



download (1).jpeg
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.772
Πόντοι
25.467
Δηλ να διαβάζουμε μαλακιες και να μην μιλάμε.Μαλιστα και γα ποιον λόγο?Για να μην κλαιει ο Μπουλης?Αυτή είναι η απάντηση σου?

Υπάρχει και η επιλογή να μην διαβάζεις μαλακίες. Και εγώ τον Τραβαμούνη κάποια στιγμή σταμάτησα να τον διαβάζω. Τον δε Πιξι τον εβδομηνταπεντάρη, σταμάτησα να τον διαβάζω μετα από τρία ποστ του.

Αυτοί οι τύποι, όσα και να τους γράψεις, δεν χαμπαριάζουν. Τώρα αν εσείς αρέσκεστε στο να ασχολείστε με αθεράπευτους μαλάκες, και βρίσκετε και νόημα σε αυτό, ελεύθερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom