Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.709
Like
20.505
Πόντοι
6.056

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.521
Κριτικές
36
Like
38.270
Πόντοι
19.795
Μαδομουνι χωρίς πισίνα γίνεται;:confused:
IMG_20231204_183916.jpg
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Δεν πιστευω οτι ευθυνεται για την κλωνο-επιθεση ο Λακης.
Ειναι προφανές ότι πρόκειται για δουλειά της παρέας του αρχιμασόνου, κατόπιν ρητών πιεστικων εντολων του προς τους υποτακτικούς του
Ναι εσενα σε έβγαλαν οι κλωνοι θες να πεις...
Εδω πας αερας ποσους κλωνους να φτιαχνουν?
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Α, να πω και κατι αλλο παρεμπιπτοντως.
Διαφορα τυπακια εδω μεσα, τα οποια βγαινουν τωρα και με ειρωνευονται, κατα καιρους εχουν ΕΝΤΡΟΜΟΙ ζητησει την νομικη μου συμβουλη με πμ, επειδη καιγοταν ο κωλος τους, και μετα με ευχαριστουσαν απο βαθους καρδιας αφου τους συμβουλεψα σωστα.

Και ρωτω εσας λοιπον.
Να βγαλω δημοσια τα πμ αυτα?
Αφου με ανακηρυσσετε μαλακα της χρονιας, γιατι να μην το κανω? Ενας μαλακας, κάνει μαλακίες. Ναι?

Μην ανησυχειτε, τυπακια. Δεν θα το κανω. Αλλά δεν ξερετε ποσο γελοιοι γινεστε.
Εισαι ο μιστερ μαλακας 2023 δαιμονισμενε με τ κουλη!προσπαθησες και τα κταφερες!
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Α, να πω και κατι αλλο παρεμπιπτοντως.
Διαφορα τυπακια εδω μεσα, τα οποια βγαινουν τωρα και με ειρωνευονται, κατα καιρους εχουν ΕΝΤΡΟΜΟΙ ζητησει την νομικη μου συμβουλη με πμ, επειδη καιγοταν ο κωλος τους, και μετα με ευχαριστουσαν απο βαθους καρδιας αφου τους συμβουλεψα σωστα.

Και ρωτω εσας λοιπον.
Να βγαλω δημοσια τα πμ αυτα?
Αφου με ανακηρυσσετε μαλακα της χρονιας, γιατι να μην το κανω? Ενας μαλακας, κάνει μαλακίες. Ναι?

Μην ανησυχειτε, τυπακια. Δεν θα το κανω. Αλλά δεν ξερετε ποσο γελοιοι γινεστε.
Παιζει να ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που εχεις γραψει.
Να βγαλεις δημοσια τα π.μ επειδη στέφθηκες μαλακας??
Που κολλαει το ενα με το αλλο?
Εκει δεν θα ησουν μαλακας αν το εκανες αλλα ρουφιάνος.
Εγω ξερεις δεν εχω να φοβηθω τίποτα περι μνμ γιαυτό και στο λεω οτι εκανες μαλακια που το εγραψες και μονο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.661
Like
73.279
Πόντοι
12.756
Δεν σε μπλέκω απλά λέω ότι έχουμε δρόμο για να κάνουμε ένα μαδομουνι της προκοπης κ εμείς.
Το μαδομουνι δεν είναι για σένα, για κάνα μαδοπουτσι που ταίριαζει και με την λαχτάρα σου να αρραβωνιαστεις τραβελο .
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
Το μαδομουνι δεν είναι για σένα, για κάνα μαδοπουτσι που ταίριαζει και με την λαχτάρα σου να αρραβωνιαστεις τραβελο .

Σου ζήτω συγγνώμη για το outing που σου έκανα.

Τώρα κατάλαβα γιατί θες να παραμείνεις κρυφή.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.661
Like
73.279
Πόντοι
12.756
Δεν πιστευω οτι ευθυνεται για την κλωνο-επιθεση ο Λακης.
Ειναι προφανές ότι πρόκειται για δουλειά της παρέας του αρχιμασόνου, κατόπιν ρητών πιεστικων εντολων του προς τους υποτακτικούς του
Είναι και προφανές κι όλας :2funny::2funny::2funny:
Ηλίθιε κατατρεγμενε !!!
Η φανερή ψηφοφορία δεν σου άρεσε και εσένα για να μπορείς να βγάζεις τώρα παραμύθια και δράκους ότι σε ψηφίζουν κλώνοι ...
Λογικό, γιατί θα σου γαμιοταν η ψυχούλα αν έβλεπες ότι σε ψηφίζουν κανονικά μέλη..
Τώρα το αφήγημα σου είναι οι κλώνοι :2funny::2funny:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Είναι και προφανές κι όλας :2funny::2funny::2funny:
Ηλίθιε κατατρεγμενε !!!
Η φανερή ψηφοφορία δεν σου άρεσε και εσένα για να μπορείς να βγάζεις τώρα παραμύθια και δράκους ότι σε ψηφίζουν κλώνοι ...
Λογικό, γιατί θα σου γαμιοταν η ψυχούλα αν έβλεπες ότι σε ψηφίζουν κανονικά μέλη..
Τώρα το αφήγημα σου είναι οι κλώνοι :2funny::2funny:
Δηλ σύμφωνα με την θεωρία του,
εχει πέσει ολόκληρη πλεκτάνη από 15 άτομα ξερω γω...το ότι απλά είναι Μαλακας δεν υπάρχει καν σαν επικρατεστερο σεναριο στο μυαλό του.Ρε...με αυτα και με αυτα που λέει καταντάει χαριτωμένος ο μπαγασας..
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
Οποίος πηδαει γυναικα φιλου του ειναι ξεφτίλας .
Μια φορα ενα τυπακι στενοχωρημενο ημουν 26 ετων τοτε αυτος ηταν 30 ετων ετοιμος να αυτοκτονησει.
Του λεω τι επαθες ρε φιλε ασε μου λεει η κοπελα μου τα εμπλεξε με το φιλο μου τον ταδε,ο ταδε ηταν ενας 1.90 ελαφρα γυμνασμενος καινοχι μονο του πηδηξε τη κοπέλα του πουλησε τσαμπουκά και μαγκιά μπροστα στη καριολα.
Ο τύπος αδυνατος 1.70 θα τις ετρωγε και δεν φτανει η προδοσια μονο αλλα βγηκε και κερατας και γδαρμενος.
Εγω αυτον τον ειχα αχτι γιατί μου κολαγε σε ενα γυμανστηριο που πηγαιναμε και του ασε θα τον φτιαξω.
Τλεος παντων μετα απο 6 μερες τον πετυχαινω με τη γκόμενα η γκομενα μια 1.65 μελαχροινη απο κρητη φοιτητρια τέλειοφοιτη.
Παω στο μερος του και του λεω ρε ξεφτιλα αλλες γκομενες δεν έβρισκες να πηδησεις του φιλου σου βρήκες?μου λεει εμένα γουστάρει η ταδε την να τον κάνει τον μαλάκα τον αλλον,του λεει να τον χωριζε και μετα να τα φτιαχνε μαζι σου οχι να φαει κερατο και να μη το ξερει,και μου λεει οτι γουσταρουμε κανουμε και με σπρωχνει,εγω 1.80 απλα πολυ πιο γυμνασμενος,παιρνω φορα και το δινω μια κλωτσιά στο στερνο καιντου κανω κεφαλοκλειδωμα παει να.με χτυπησει κεφάλι του πιανω το χερι καιντο αλλο ενω το κεφάλι του κατω και καταφέρνει λογο υψους να ξεφυγει,τον αφηνω και τοναρχιζω σε δεξι κροσε μπηκαν αλλοι στη μεση μετα εγινε τζαρτζαλο.
Την αλλη μερα το λεω στο τυπο τι εγινε και μολις τον ειδε με πρησμένο ματιμου λεει φιλε αισθανομαι οτι πηρα το αιμα μου πίσω.
Να γιατί αγαπάμε τον βιτάμα.
Αυθεντικός, καθαρός, γλαφυρός, ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ.

Δώστε του την ευκαιρία να ξεδιπλώσει ΟΛΟ το ταλέντο που κρύβει μέσα του...

Ο μάνατζερ
Rebirthed Sapiens Sapiens
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.274
Κριτικές
26
Like
11.118
Πόντοι
3.466
Α, να πω και κατι αλλο παρεμπιπτοντως.
Διαφορα τυπακια εδω μεσα, τα οποια βγαινουν τωρα και με ειρωνευονται, κατα καιρους εχουν ΕΝΤΡΟΜΟΙ ζητησει την νομικη μου συμβουλη με πμ, επειδη καιγοταν ο κωλος τους, και μετα με ευχαριστουσαν απο βαθους καρδιας αφου τους συμβουλεψα σωστα.

Και ρωτω εσας λοιπον.
Να βγαλω δημοσια τα πμ αυτα?
Αφου με ανακηρυσσετε μαλακα της χρονιας, γιατι να μην το κανω? Ενας μαλακας, κάνει μαλακίες. Ναι?

Μην ανησυχειτε, τυπακια. Δεν θα το κανω. Αλλά δεν ξερετε ποσο γελοιοι γινεστε.
Φανταζομαι οτι και στο σχολειο που πηγαινες ετσι σε φωναζαν....:D::rockon::priest:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Να γιατί αγαπάμε τον βιτάμα.
Αυθεντικός, καθαρός, γλαφυρός, ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ.

Δώστε του την ευκαιρία να ξεδιπλώσει ΟΛΟ το ταλέντο που κρύβει μέσα του...

Ο μάνατζερ
Rebirthed Sapiens Sapiens
Αν ήσουν τοτε στο περιστατικό θα αλλαζες βρακι.
Μανατζερ???ποσο χαζοβιολης εισαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom