Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Δεν πιστευω οτι ευθυνεται για την κλωνο-επιθεση ο Λακης.
Ειναι προφανές ότι πρόκειται για δουλειά της παρέας του αρχιμασόνου, κατόπιν ρητών πιεστικων εντολων του προς τους υποτακτικούς του

Δεν είναι δουλειά του Λάκη ....
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.780
Like
6.277
Πόντοι
1.406
Δεν πιστευω οτι ευθυνεται για την κλωνο-επιθεση ο Λακης.
Ειναι προφανές ότι πρόκειται για δουλειά της παρέας του αρχιμασόνου, κατόπιν ρητών πιεστικων εντολων του προς τους υποτακτικούς του
Δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς τυπε,μας απειλεί ότι θα δημοσιεύσει πμ μας
Σε κάποιους μέχρι κ διηγηματισμο κάνει :confused:
Είναι αδίστακτος ο Αρχιμασωνος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς τυπε,μας απειλεί ότι θα δημοσιεύσει πμ μας
Σε κάποιους μέχρι κ διηγηματισμο κάνει :confused:
Είναι αδίστακτος ο Αρχιμασωνος
Ελατε κοντα μου και θα σας προστατεψω
Ο φόβος σας ειναι η δυναμη του
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.714
Like
20.509
Πόντοι
6.056
Αυτο θα ηταν τιμωρητέο, ως προσβολή γενετήσιας αξιοπρέπειας.
Το διηγηματικό "θέλετε να βγαλω τα μηνυματα? Μην φοβαστε, δεν θα το κανω" αν το καλοσκεφτειτε, δεν εμπεριέχει απολυτως τιποτα. Και ειδικα αφου δεν απευθυνομαι σε συγκεκριμενο προσωπο επωνυμως.
Γνωριζω να φυλαγομαι, λογω της ιδιοτητας μου δέσποτα.
Ειμαι καλυμμενος απολυτα
Σαν να λεμε παει ενας και πουλαει προστασια σε ενα μαγαζι και λεει"Ειναι πολλοι που καινε τα μαγαζια αν δεν δεχθουν προστασια,εμεις δεν ειμαστε ομως τετοιοι ανθρωποι"μπορεις να πεις οτι δεν υπαρχει καθαρη απειλη στα λεγομαενα αλλα ολοι καταλαβαινουν τι αφηνει να εννοηθει:coffee::confused::confused::confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Σαν να λεμε παει ενας και πουλαει προστασια σε ενα μαγαζι και λεει"Ειναι πολλοι που καινε τα μαγαζια αν δεν δεχθουν προστασια,εμεις δεν ειμαστε ομως τετοιοι ανθρωποι"μπορεις να πεις οτι δεν υπαρχει κατι καθαρη απειλη στα λεγομαενα αλλα ολοι καταλαβαινουν τι αφηνει να εννοηθει:coffee::confused::confused::confused:
Αυτο ειναι συγκαλυμμένη εκβίαση ξεκαθαρα, και εχει ως στοχο την αποκομιση οφέλους. Εγω με τα λεγομενα μου δεν προσδοκω καποιο οφελος. Εκτος αν θεωρειται οφελος η εύλογη προσδοκία μου να μην με ειρωνευονται και να μιλουν απαξιωτικα και υποτιμητικα καποιοι ευεργετηθεντες. Και παλι ομως, ημουν σαφης οτι δεν θα αποκαλυψω τιποτα. Απλως υπογραμμισα την κακοήθεια. Η διαφορά ειναι περισσοτερο απο ευδιακριτη
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.714
Like
20.509
Πόντοι
6.056
Αυτο ειναι συγκαλυμμένη εκβίαση ξεκαθαρα, και εχει ως στοχο την αποκομιση οφέλους. Εγω με τα λεγομενα μου δεν προσδοκω καποιο οφελος. Εκτος αν θεωρειται οφελος η εύλογη προσδοκία μου να μην με ειρωνευονται και να μιλουν απαξιωτικα και υποτιμητικα καποιοι ευεργετηθεντες. Και παλι ομως, ημουν σαφης οτι δεν θα αποκαλυψω τιποτα. Απλως υπογραμμισα την κακοήθεια. Η διαφορά ειναι περισσοτερο απο ευδιακριτη
Δεν ξερω τι υπογραμμισες,μετα το ποστ σου καποια μελη εσπευσαν παντως να επισημανουν οτι δεχθηκαν βοηθεια,ισως τελικα επηρεαστει το αποτελεσμα των εκλογων:coffee::confused::confused::confused:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.412
Κριτικές
7
Like
38.472
Πόντοι
10.411
Δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς τυπε,μας απειλεί ότι θα δημοσιεύσει πμ μας
Σε κάποιους μέχρι κ διηγηματισμο κάνει :confused:
Είναι αδίστακτος ο Αρχιμασωνος

Ελατε κοντα μου και θα σας προστατεψω
Ο φόβος σας ειναι η δυναμη του
31ebbk.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δεν ξερω τι υπογραμμισες,μετα το ποστ σου καποια μελη εσπευσαν παντως να επισημανουν οτι δεχθηκαν βοηθεια,ισως τελικα επηρεαστει το αποτελεσμα των εκλογων:coffee::confused::confused::confused:
Δεν ειδα κατι, πιθανον να ειναι απο μελη που εχω σε αγνόηση. Μού ειναι εντελώς αδιαφορο ετσι κι αλλιως. Δεν ειχε να κάνει με τις ψήφους.

Εσυ στη θεση μου τι θα εκανες?
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.853
Like
18.070
Πόντοι
3.656
Αυτο ειναι συγκαλυμμένη εκβίαση ξεκαθαρα, και εχει ως στοχο την αποκομιση οφέλους. Εγω με τα λεγομενα μου δεν προσδοκω καποιο οφελος. Εκτος αν θεωρειται οφελος η εύλογη προσδοκία μου να μην με ειρωνευονται και να μιλουν απαξιωτικα και υποτιμητικα καποιοι ευεργετηθεντες. Και παλι ομως, ημουν σαφης οτι δεν θα αποκαλυψω τιποτα. Απλως υπογραμμισα την κακοήθεια. Η διαφορά ειναι περισσοτερο απο ευδιακριτη


Αποσπασματικά έχει δίκιο .
Αν δει κανείς όλο τον πίνακα όμως Όχι .



Τις ήρξατο χειρών αδίκων .......
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.714
Like
20.509
Πόντοι
6.056
Δεν ειδα κατι, πιθανον να ειναι απο μελη που εχω σε αγνόηση. Μού ειναι εντελώς αδιαφορο ετσι κι αλλιως. Δεν ειχε να κάνει με τις ψήφους.

Εσυ στη θεση μου τι θα εκανες?
Αρχικα,δεν θα ειχα κανεναν σε αγνοηση μηπως και πετυχουμε κανενα μαδομουνι της προκοπης:coffee::confused::confused::confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.203
Κριτικές
5
Like
12.939
Πόντοι
3.786
Πάντως πέρα από την πλάκα και τον χαβαλέ,οι πραγματικοί μαλάκες είναι σχετικά άγνωστοι.Υπάρχουν τύποι που θα πηδούσαν τη γυναίκα φίλου τους και με μίσος.Το γράφουν στο νέο νήμα
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.714
Like
20.509
Πόντοι
6.056
Πάντως πέρα από την πλάκα και τον χαβαλέ,οι πραγματικοί μαλάκες είναι σχετικά άγνωστοι.Υπάρχουν τύποι που θα πηδούσαν τη γυναίκα φίλου τους και με μίσος.Το γράφουν στο νέο νήμα
Κατσε τυπε,σε λιγο θα δεις και μερικους που θα πηδαγαν τον αντρα του φιλου τους:coffee::confused::confused::confused:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Οταν τα λεω εγω....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειναι πλεον τοσο οφθαλμοφανες για οποιον εχει στοιχειωδη αντιληψη.
Ναι Τυπε μου ναι.Σε Ζηλεύουν όλοι οι ρεμπεσκεδες.:sopase:
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.853
Like
18.070
Πόντοι
3.656

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
με αυτη εδω την μαλακια καταθεση ψυχης τι θες να καταφέρεις ;;; :coffee:

Να εκβιασεις εμμέσως κοσμο ;;
να αποδειξεις οτι δεν σου αξιζουν οι ψηφοι ;
να βγεις ο "καλος" της υποθεσης και να λαβεις συμπόνοια ;
να κάνεις "φιγουρα" ;;

αφου και μονος σου λες οτι δεν θα το κάνεις , τι κάθεσαι και αραδιάζεις καταστασεις ;
Μαλάκα ενηλικιώσου πιά
Είναι που δεν παίρνει σοβαρά το μπουρδελοσαιτ τυπε μου...:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom