Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
ελα ρε μαν γιατι εισαι υπερβολικός να πουμε, 11 ψήφους λιγότερες απο σενανε εχει :undecided::undecided::undecided:
Παρακολουθώ τον ανταγωνισμό, τελείωσα με τη δουλειά και τώρα είναι το γλέντι των ηλίθιων η διασκέδαση

Σ ευχαριστώ που με παρακολουθείς συστηματικά.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.711
Like
20.507
Πόντοι
6.056
Α, να πω και κατι αλλο παρεμπιπτοντως.
Διαφορα τυπακια εδω μεσα, τα οποια βγαινουν τωρα και με ειρωνευονται, κατα καιρους εχουν ΕΝΤΡΟΜΟΙ ζητησει την νομικη μου συμβουλη με πμ, επειδη καιγοταν ο κωλος τους, και μετα με ευχαριστουσαν απο βαθους καρδιας αφου τους συμβουλεψα σωστα.

Και ρωτω εσας λοιπον.
Να βγαλω δημοσια τα πμ αυτα?
Αφου με ανακηρυσσετε μαλακα της χρονιας, γιατι να μην το κανω? Ενας μαλακας, κάνει μαλακίες. Ναι?

Μην ανησυχειτε, τυπακια. Δεν θα το κανω. Αλλά δεν ξερετε ποσο γελοιοι γινεστε.
Tωρα γινεται πραγματικα ενδιαφερον:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.795
Κριτικές
90
Like
36.759
Πόντοι
25.467
Αξιότιμοι κύριοι,

Με την παρούσα ανάρτησή μου, θα ήθελα να εκφράσω τη λύπη μου, για την αήθη επίθεση που δέχεται από φαιδρά ανδρείκελα, ένα ιστορικό μέλος της κοινότητάς μας, με τεράστια προσφορά, όχι στα πουτανικά, αλλά στα κοινωνικοπολιτικά και οικονομικά νήματα. Η μαχητική συμμετοχή σε αυτά, δεδομένης της ιδιοσυγκρασίας του και των ενίοτε ρηξικέλευθων απόψεών του, ποτέ δεν περνούσε και δεν περνά απαρατήρητη, και ως εκ τούτου αποτελεί πόλο έλξης για κάθε νήμα το οποίο τιμά με την παρουσία του. Αναλογιστείτε άλλωστε τι θα ήταν το Bourdela.com στα κοινονικοπολιτικά χωρίς την συμβολή του κ. @alex71. Θα ήταν κοκορέτσι χωρίς ξύγκια... Πιτόγυρο χωρίς τζατζίκι... Γαμίσι χωρίς ¨ροδέλα"... Γι αυτό τον λόγο λοιπόν, αισθάνομαι την υποχρέωση να εκφράσω την συμπαράσταση μου στον Μεγαλειότατο, και να τον διαβεβαιώσω, πως παρά τις ερεβώδεις ιδεολογικές μας διαφορές, θα με βρεί συμπαραστάτη σε αυτή την σκαιότατη και άνανδρη επίθεση που δέχεται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
μετά τη σημερινή εξέλιξη της ψηφοφορίας αρχίζω να μυρίζω το μισό αμαζόνιο...
δέντρα κάθε είδους πλανώνται στο νήμα.
πρέπει να φανούν τα αποτελέσματα και οι ψήφοι του καθενός...ΧΘΕΣ.

ΔΊΚΑΙΟ

άσε που θα ανέβει επίπεδο το σάη με τις σφαγές που θα ακολουθήσουν.

το λέω ξεκάθαρα. ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
ρετρέ μη γελάς :confused:
η κατάσταση έγινε οριακή.
μόνο οι γερακάρηδες στη μάγισσα βιώνουν αντίστοιχες καταστάσεις (έχω πορωθεί το παραδέχομαι).
το σάη είναι εν βρασμώ.
ΠΑΡΕ ΘΕΣΗ. ΞΗΓΗΣΟΥ
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.722
Κριτικές
171
Like
91.736
Πόντοι
46.423
Κανονίστε να τα κάνω όλα λίμπα εδώ μέσα.

life fail GIF
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.287
Πόντοι
12.756
Αξιότιμοι κύριοι,

Με την παρούσα ανάρτησή μου, θα ήθελα να εκφράσω τη λύπη μου, για την αήθη επίθεση που δέχεται από φαιδρά ανδρείκελα, ένα ιστορικό μέλος της κοινότητάς μας, με τεράστια προσφορά, όχι στα πουτανικά, αλλά στα κοινωνικοπολιτικά και οικονομικά νήματα. Η μαχητική συμμετοχή σε αυτά, δεδομένης της ιδιοσυγκρασίας του και των ενίοτε ρηξικέλευθων απόψεών του, ποτέ δεν περνούσε και δεν περνά απαρατήρητη, και ως εκ τούτου αποτελεί πόλο έλξης για κάθε νήμα το οποίο τιμά με την παρουσία του. Αναλογιστείτε άλλωστε τι θα ήταν το Bourdela.com στα κοινονικοπολιτικά χωρίς την συμβολή του κ. @alex71. Θα ήταν κοκορέτσι χωρίς ξύγκια... Πιτόγυρο χωρίς τζατζίκι... Γαμίσι χωρίς ¨ροδέλα"... Γι αυτό τον λόγο λοιπόν, αισθάνομαι την υποχρέωση να εκφράσω την συμπαράσταση μου στον Μεγαλειότατο, και να τον διαβεβαιώσω, πως παρά τις ερεβώδης ιδεολογικές μας διαφορές, θα με βρεί συμπαραστάτη σε αυτή την σκαιότατη και άνανδρη επίθεση που δέχεται.

Αγιε παππούλη χαίρομαι που συμπαραστέκεσαι σε ιστορικά μέλη με τεράστια προσφορά και δηλώσεις καθημερινότητας όπως την παρακάτω :rockon:


Α, να πω και κατι αλλο παρεμπιπτοντως.
Διαφορα τυπακια εδω μεσα, τα οποια βγαινουν τωρα και με ειρωνευονται, κατα καιρους εχουν ΕΝΤΡΟΜΟΙ ζητησει την νομικη μου συμβουλη με πμ, επειδη καιγοταν ο κωλος τους, και μετα με ευχαριστουσαν απο βαθους καρδιας αφου τους συμβουλεψα σωστα.

Και ρωτω εσας λοιπον.
Να βγαλω δημοσια τα πμ αυτα?
Αφου με ανακηρυσσετε μαλακα της χρονιας, γιατι να μην το κανω? Ενας μαλακας, κάνει μαλακίες. Ναι?

Μην ανησυχειτε, τυπακια. Δεν θα το κανω. Αλλά δεν ξερετε ποσο γελοιοι γινεστε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.795
Κριτικές
90
Like
36.759
Πόντοι
25.467
Αγιε παππούλη χαίρομαι που συμπαραστέκεσαι σε ιστορικά μέλη με τεράστια προσφορά και δηλώσεις καθημερινότητας όπως την παρακάτω :rockon:

Δεν θέλω να φανώ αγενής, αλλά αυτό που αναφέρει (έστω και με αυτόν τον μη ενδεδειγμένο τρόπο) είναι αληθές.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.287
Πόντοι
12.756
μετά τη σημερινή εξέλιξη της ψηφοφορίας αρχίζω να μυρίζω το μισό αμαζόνιο...
δέντρα κάθε είδους πλανώνται στο νήμα.
πρέπει να φανούν τα αποτελέσματα και οι ψήφοι του καθενός...ΧΘΕΣ.

ΔΊΚΑΙΟ

άσε που θα ανέβει επίπεδο το σάη με τις σφαγές που θα ακολουθήσουν.

το λέω ξεκάθαρα. ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ

τυπε δειξε μας τα ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ , αλλιως σιώπησε για παντα .. :rockon::rockon:
Δεν θα καθεσαι εσυ να δυσφημιζεις εναν θεσμό του σαητ :coffee:

stefanos_xios.jpg
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.067
Κριτικές
7
Like
9.845
Πόντοι
1.686
Αξιότιμοι κύριοι,

Με την παρούσα ανάρτησή μου, θα ήθελα να εκφράσω τη λύπη μου, για την αήθη επίθεση που δέχεται από φαιδρά ανδρείκελα, ένα ιστορικό μέλος της κοινότητάς μας, με τεράστια προσφορά, όχι στα πουτανικά, αλλά στα κοινωνικοπολιτικά και οικονομικά νήματα. Η μαχητική συμμετοχή σε αυτά, δεδομένης της ιδιοσυγκρασίας του και των ενίοτε ρηξικέλευθων απόψεών του, ποτέ δεν περνούσε και δεν περνά απαρατήρητη, και ως εκ τούτου αποτελεί πόλο έλξης για κάθε νήμα το οποίο τιμά με την παρουσία του. Αναλογιστείτε άλλωστε τι θα ήταν το Bourdela.com στα κοινονικοπολιτικά χωρίς την συμβολή του κ. @alex71. Θα ήταν κοκορέτσι χωρίς ξύγκια... Πιτόγυρο χωρίς τζατζίκι... Γαμίσι χωρίς ¨ροδέλα"... Γι αυτό τον λόγο λοιπόν, αισθάνομαι την υποχρέωση να εκφράσω την συμπαράσταση μου στον Μεγαλειότατο, και να τον διαβεβαιώσω, πως παρά τις ερεβώδης ιδεολογικές μας διαφορές, θα με βρεί συμπαραστάτη σε αυτή την σκαιότατη και άνανδρη επίθεση που δέχεται.


ερεβώδεις το σωστό στην τελευταία γραμμή

όχι ερεβώδης

στο βρει, στην τελευταία γραμμή, έβαλες τόνο, ενώ δεν πρέπει να τίθεται τονισμός

Η ΜΠΑΡΟΚΑ η γρια ξεκωλιάρα πρέπει να πάρει την κούπα

που είναι κωμική γέρικη λουγκρίτσα :2funny:

όχι ο Αλεξ71 που είναι καψούρης με πατσαβούρα κολομπιάνα ! :rockon::2funny:

:2funny: :2funny::2funny::2funny:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.061
Κριτικές
10
Like
13.076
Πόντοι
3.846
Ψυχάρα ο δέσποτας.

Δηλαδή ψηφίζουν και τα δέντρα; Παίρνουν εκδίκηση οι αριστεροί (ποιοι αριστεροί δηλαδή) για το 1961;

Παρακαλώ όχι χαρακτηρισμούς που παραπέμπουν σε body shaming , να κρατήσουμε ένα επίπεδο.
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.852
Like
18.066
Πόντοι
3.656
Ετσι.
Αλλά υπαρχουν εδω καποιοι μυρωδιαδες, που αποθεωνουν τον....Σουνακ επειδη προσβαλλε τον Κουλη. Πνευματικα ανηλικοι, που βαζουν το κομματικο συμφερον πανω απο το εθνικο και φυσικα θα στενοχωρηθουν σε ενδεχομενη εθνικη επιτυχια, επειδη κυβερναει αυτος που δεν ψηφισανε. Εμετός.
Ας υπενθυμίσουμε ότι ο φερόμενος ως νέος πρωταθλητής ...
έχει δηλώσει ότι

ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕ ΕΦΚΑ ΚΑΙ 5000€ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ .... αρκεί να κυβερνά η ΝΔ .

Βέβαια το πλήρες νόημα της παραπάνω δήλωσης είναι ΌΤΙ ΘΑ ΕΓΡΑΦΕ ΧΡΕΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΤΟΝ ΕΦΚΑ 5000€
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΝΤΗΛΙ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΤΙΝΑΖΕ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΟΠΟΙΗΣΗ ...

Θα έχαναν το σαξό και τα 50 χιλιάρικα φέσι στον ΕΦΚΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom