Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.780
Like
6.277
Πόντοι
1.406
Στην δική μου? Ποσο λιγο με ξέρεις
Σε ξέρω πολύ καλά
Βοηθούσες όλο το κόσμο αφιλοκερδώς,από τη καρδιά σου,πίστευες στην ηθική ανταμοιβή στον έπαινο της κοινωνίας,στην αναγνώριση από τη κοινότητα.
Και εισεπραξες αχαριστία εμπαιγμό χλεύη ειρωνία κ στοχοποίηση.Ποσο θα αντέξεις πια τη σκατιλα; Απασφαλισε πια ,δώσε τα πμ ,πάρε την εκδίκηση σου να λυτρωθεις
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
Α, να πω και κατι αλλο παρεμπιπτοντως.
Διαφορα τυπακια εδω μεσα, τα οποια βγαινουν τωρα και με ειρωνευονται, κατα καιρους εχουν ΕΝΤΡΟΜΟΙ ζητησει την νομικη μου συμβουλη με πμ, επειδη καιγοταν ο κωλος τους, και μετα με ευχαριστουσαν απο βαθους καρδιας αφου τους συμβουλεψα σωστα.

Και ρωτω εσας λοιπον.
Να βγαλω δημοσια τα πμ αυτα?
Αφου με ανακηρυσσετε μαλακα της χρονιας, γιατι να μην το κανω? Ενας μαλακας, κάνει μαλακίες. Ναι?

Μην ανησυχειτε, τυπακια. Δεν θα το κανω. Αλλά δεν ξερετε ποσο γελοιοι γινεστε.
το έλεγα εγώ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καταγγελω @alex71 γιατι με ελεγε ψυχάκια
έχει και ψυχολόγους το σάη :grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.287
Πόντοι
12.756
Σε ξέρω πολύ καλά
Βοηθούσες όλο το κόσμο αφιλοκερδώς,από τη καρδιά σου,πίστευες στην ηθική ανταμοιβή στον έπαινο της κοινωνίας,στην αναγνώριση από τη κοινότητα.
Και εισεπραξες αχαριστία εμπαιγμό χλεύη ειρωνία κ στοχοποίηση.Ποσο θα αντέξεις πια τη σκατιλα; Απασφαλισε πια ,δώσε τα πμ ,πάρε την εκδίκηση σου να λυτρωθεις
τυπε άσε το γλειψιμο ..
Εχεις εσυ κανέναν να εκβιάσεις απο εδω μέσα ; να πετάξεις κανα υπονοούμενο; , σε 3ο πρόσωπο ομως , οχι και καλά εσυ προσωπικά :coffee:
Ετσι βγαινει το ψωμί εδω σήμερα :coffee:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.780
Like
6.277
Πόντοι
1.406
τυπε άσε το γλειψιμο ..
Εχεις εσυ κανέναν να εκβιάσεις απο εδω μέσα ; να πετάξεις κανα υπονοούμενο; , σε 3ο πρόσωπο ομως , οχι και καλά εσυ προσωπικά :coffee:
Ετσι βγαινει το ψωμί εδω σήμερα :coffee:
Ο Αλέκος λέει είμαι τσιράκι σου κ μάλιστα χαϊδεμένο,οπότε θα βγάλω τα δικά σου στη φόρα εκτός αν με χαρτζιλικωσεις
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.203
Κριτικές
5
Like
12.939
Πόντοι
3.786

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.907
Like
14.349
Πόντοι
3.656
Σε ξέρω πολύ καλά
Βοηθούσες όλο το κόσμο αφιλοκερδώς,από τη καρδιά σου,πίστευες στην ηθική ανταμοιβή στον έπαινο της κοινωνίας,στην αναγνώριση από τη κοινότητα.
Και εισεπραξες αχαριστία εμπαιγμό χλεύη ειρωνία κ στοχοποίηση.Ποσο θα αντέξεις πια τη σκατιλα; Απασφαλισε πια ,δώσε τα πμ ,πάρε την εκδίκηση σου να λυτρωθεις
κάπου στο netflix το έχω δει αυτό :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.287
Πόντοι
12.756
Ο Αλέκος λέει είμαι τσιράκι σου κ μάλιστα χαϊδεμένο,οπότε θα βγάλω τα δικά σου στη φόρα εκτός αν με χαρτζιλικωσεις

Δεν γνωριζα οτι εισαι δικο μου τσιράκι, σορρυ τυπε :confused:
Αφου ειναι ετσι τότε εισαι οκ , βγαλε δικά μου, αλλα πριν τα βγαλεις να τα πεις και σε καμια 10αρια άλλους, ξερεις εσυ.. εχέμυθα ... τυπου "μην το πεις πουθενα αυτο που σου λεω και έτσι"
να εχουν και αυτοι την χαρά να γραφουν με υπονοουμενα οτι "ξερουν" αλλα επειδη ειναι καλά παιδιά αυτοι που τους τα ειπαν δεν τα λένε..:coffee:
Να κάνεις και εσυ λιγο εντυπωση , να κανεις και λιγο αβαντα σε αυτους που σε ενημερωνουν :coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
Το μαλακα, σε λίγο μόνος του θα τα ξεράσει όλα, δίχως ξύλο και αυγά στη μασχάλη. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom