Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
η τελικός θα παιχτεί ανάμεσα σε τέλλυσταλονε και άλεξ


όπου λογικά θα επικρατήσει ο άλεξ για λίγο αλλά αν ο σταλλόνε κάνει την εμφάνιση του και σταματήσει να κοιτάει από την κλειδαρότρυπα μπορεί και να κάνει την ανατροπή :rockon:
ρε ο.λορδος ειναι ανιαρος βλακας,δεν εχει σασπενς,εκει με τη κολομβιανα κατι πηγε να κανει αλλα εκοψε μετα.
Ο τελης ειναι γαμω τα παιδια
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.970
Like
11.724
Πόντοι
3.656
η τελικός θα παιχτεί ανάμεσα σε τέλλυσταλονε και άλεξ


όπου λογικά θα επικρατήσει ο άλεξ για λίγο αλλά αν ο σταλλόνε κάνει την εμφάνιση του και σταματήσει να κοιτάει από την κλειδαρότρυπα μπορεί και να κάνει την ανατροπή :rockon:
Ουτε ο ενας ουτε ο αλλος επρεπε να ειναι στον διαγωνισμο..
Ο Αλεξ ειναι απλα δεξιος και επειδη γραφει στα πολιτικα του την πεφτουν οσοι δεν γουσταρουν κουλη..Εαν παρατηρησεις σε πολλους που απανταει και δεν εχουν τι να του ανταπαντησουν του λενε για τυροπιτες και κολομβιες.
Το αλλο ειναι απλα ενα σιχαμα που καθε δευτερο ποστ ευχεται ψοφο σε παιδακια και καρκινους και εχει 2-3 κολαουζους απο κατω να χαζογελανε "αχ ποσο ωραιο το φουστανακι σου λιτσα μου"...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.851
Like
14.265
Πόντοι
3.656
Ουτε ο ενας ουτε ο αλλος επρεπε να ειναι στον διαγωνισμο..
Ο Αλεξ ειναι απλα δεξιος και επειδη γραφει στα πολιτικα του την πεφτουν οσοι δεν γουσταρουν κουλη..Εαν παρατηρησεις σε πολλους που απανταει και δεν εχουν τι να του ανταπαντησουν του λενε για τυροπιτες και κολομβιες.
Το αλλο ειναι απλα ενα σιχαμα που καθε δευτερο ποστ ευχεται ψοφο σε παιδακια και καρκινους και εχει 2-3 κολαουζους απο κατω να χαζογελανε "αχ ποσο ωραιο το φουστανακι σου λιτσα μου"...
Ε όχι και έτσι ρε τύπε....

Ο άλεξ τις περισσότερες φορές επίτηδες εκφράζει απόψεις που ξέρει ότι είναι παράλογες και θα προκαλέσουν αντιδράσεις...και όταν πας να κάνεις σοβαρή συζήτηση μαζί του με επιχειρήματα σου πετάει ένα ''έχει απαντηθεί'' ή ''το θέμα έχει λήξει'' και σου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι που έχασες χρόνο να κάτσεις να κάνεις συζήτηση...έχει πετάξει και αυτός τις ατακάρες του....φιλοκυβερνητικά είναι αυτά που λέει όχι δεξιές απόψεις. Στηρίζει ακόμα και τα πιο αντιδεξιά μέτρα της κυβέρνησης. Για μένα επειδή δεν είναι χαζός αλλά τον κάνει είναι επάξια στο τοπ3.

Ο τέλλυς αν δεν έλεγε τους ψόφους που του έχω πει πολλές φορές ότι δεν είναι αστείο....μια χαρά χαβαλέ θα έκανε....η γενική παρουσία και οι αναφορές σε περιουσίες πλούτη και ζωάρες είναι άξια να τον στείλουν στην κορυφή του διαγωνισμού. Δεν είναι όμως κομαμτόσκυλο ούτε υποτιμα την νοημοσύνη σου.

Και αν δεν πάρουν μέρος τα μεγαθήρια ποιος θα πάρει??? :confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.875
Πόντοι
3.556
.Εαν παρατηρησεις σε πολλους που απανταει και δεν εχουν τι να του ανταπαντησουν του λενε για τυροπιτες και κολομβιες.
ρε μαν προς τι η συκοφαντία να πουμε αφου ειπε το ναυαγιο ΜΟΝΟ ΚΡΟΥΑΣΑΝ ΜΕ ΤΥΡΙ !
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.712
Κριτικές
171
Like
91.727
Πόντοι
46.423
Από ότι κατάλαβα για να δω την ψηφοφορία πρέπει να ψηφίσω.

Ποιός θέλει την ψήφο μου ?

:coffee:

Let Me Stop You Right There Hold Up GIF by Apple TV+
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.875
Πόντοι
3.556
Από ότι κατάλαβα για να δω την ψηφοφορία πρέπει να ψηφίσω.

Ποιός θέλει την ψήφο μου ?

:coffee:

Let Me Stop You Right There Hold Up GIF by Apple TV+
ο αλεξ71 τυπε. γενικα παροτρύνει το κοσμο να τον ψηφίζει. εδω τις προαλλες ειχε πει οτι θα ψηφίσει τον εαυτο του :grouphug::wanker:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.712
Κριτικές
171
Like
91.727
Πόντοι
46.423
ο αλεξ71 τυπε. γενικα παροτρύνει το κοσμο να τον ψηφίζει. εδω τις προαλλες ειχε πει οτι θα ψηφίσει τον εαυτο του :grouphug::wanker:

Καλύτερα να μου το δηλώσει ο ίδιος.

Μήπως θέλεις να ψηφίσω εσένα ???

:tooth: :tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.851
Like
14.265
Πόντοι
3.656
εγώ ψήφισα τον εαυτό μου για να δω τα αποτελέσματα


μόλις γίνει φανερή η ψηφοφορία θα αλλάξω και θα κατακεραυνώσω αυτούς που με ψήφισαν :rockon:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.970
Like
11.724
Πόντοι
3.656
Ε όχι και έτσι ρε τύπε....

Ο άλεξ τις περισσότερες φορές επίτηδες εκφράζει απόψεις που ξέρει ότι είναι παράλογες και θα προκαλέσουν αντιδράσεις...και όταν πας να κάνεις σοβαρή συζήτηση μαζί του με επιχειρήματα σου πετάει ένα ''έχει απαντηθεί'' ή ''το θέμα έχει λήξει'' και σου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι που έχασες χρόνο να κάτσεις να κάνεις συζήτηση...έχει πετάξει και αυτός τις ατακάρες του....φιλοκυβερνητικά είναι αυτά που λέει όχι δεξιές απόψεις. Στηρίζει ακόμα και τα πιο αντιδεξιά μέτρα της κυβέρνησης. Για μένα επειδή δεν είναι χαζός αλλά τον κάνει είναι επάξια στο τοπ3.

Ο τέλλυς αν δεν έλεγε τους ψόφους που του έχω πει πολλές φορές ότι δεν είναι αστείο....μια χαρά χαβαλέ θα έκανε....η γενική παρουσία και οι αναφορές σε περιουσίες πλούτη και ζωάρες είναι άξια να τον στείλουν στην κορυφή του διαγωνισμού. Δεν είναι όμως κομαμτόσκυλο ούτε υποτιμα την νοημοσύνη σου.

Και αν δεν πάρουν μέρος τα μεγαθήρια ποιος θα πάρει??? :confused:
Για εμενα ακριβως ετσι.
Δεν σε κανει μαλακα η απαντηση "παμε παρακατω" οταν εχει εξαντληθει ενα θεμα και ο αλλος επιμενει.Μαλακα σε κανει η προσπαθεια να πεισεις τον αλλο παραθετοντας σεντονια που δεν τα διαβαζει κανεις,για θεματα που ουσιαστικα δεν ενδιαφερουν κανεναν.Και η επιμονη στο λαθος.Αυτο κανει τον νταιμα υπερτατο μαλακα.
 

pablo001

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
202
Like
422
Πόντοι
21
Παραθέτω χθεσινή συζήτηση με φοροφυγά @alex71 , για να ξέρετε όλοι εσείς οι έντιμοι ελεύθεροι επαγγελματίες και επιχειρηματίες για ποιο λόγο από φέτος θα πληρώνετε το χαράτσι του Κούλη...:coffee:

Οχι, εχω να παρω λεφτα

Απόδειξη να κόψεις...:coffee:



Αν κανείς μαλακία θα σε δώσω στον Κούλη...

Αποδειξη θα κοψω για ολο το ποσο της αμοιβης.

Τωρα, αν θελησει να μου δωσει και κανενα δωρακι για τα γενεθλια μου που πλησιαζουν, δεν τιθεται θεμα αποδειξης
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.851
Like
14.265
Πόντοι
3.656
Για εμενα ακριβως ετσι.
Δεν σε κανει μαλακα η απαντηση "παμε παρακατω" οταν εχει εξαντληθει ενα θεμα και ο αλλος επιμενει.Μαλακα σε κανει η προσπαθεια να πεισεις τον αλλο παραθετοντας σεντονια που δεν τα διαβαζει κανεις,για θεματα που ουσιαστικα δεν ενδιαφερουν κανεναν.Και η επιμονη στο λαθος.Αυτο κανει τον νταιμα υπερτατο μαλακα.
Αν πρόκειται να αγνοήσει κανείς τα επιχειρήματα του άλλου γιατί να κάτσει να συζητήσει εξ αρχής? Για να πει το παραμύθι του και να κάνει προπαγάνδα για το αφήγημα που γουστάρει αυτός. Αυτό για μένα είναι η επιτομή της μαλακίας σε συζήτηση άγνωστων μεταξύ αγνώστων. Αν δεν θες να πείσεις τον άλλον δεν συζητάς και μόλις σε στριμώξει πετάς μια μαλακία...στην πραγματική ζωή αν το κάνεις αυτό ο άλλος προσβάλλεται και σε κατατάσσει στους μαλάκες κατευθείαν. Λέω κάτι λάθος?

Δεν είπα ποτέ ότι ο ντάμα δεν είναι μαλάκας.....είναι πονηρομαλάκας...και προπαγανδίζει ακόμα περισσότερο....είναι και χαζός μαλάκας γιατί δεν κατανοεί και αυτά που γράφει. Δεν πάει όμως το extra mile που χρειάζεται για να διακριθεί σε αυτό τον διαγωνισμό.....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.875
Πόντοι
3.556
Παραθέτω χθεσινή συζήτηση με φοροφυγά @alex71 , για να ξέρετε όλοι εσείς οι έντιμοι ελεύθεροι επαγγελματίες και επιχειρηματίες για ποιο λόγο από φέτος θα πληρώνετε το χαράτσι του Κούλη...:coffee:
:tooth::tooth::tooth:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.970
Like
11.724
Πόντοι
3.656
Αν πρόκειται να αγνοήσει κανείς τα επιχειρήματα του άλλου γιατί να κάτσει να συζητήσει εξ αρχής? Για να πει το παραμύθι του και να κάνει προπαγάνδα για το αφήγημα που γουστάρει αυτός. Αυτό για μένα είναι η επιτομή της μαλακίας σε συζήτηση άγνωστων μεταξύ αγνώστων. Αν δεν θες να πείσεις τον άλλον δεν συζητάς και μόλις σε στριμώξει πετάς μια μαλακία...στην πραγματική ζωή αν το κάνεις αυτό ο άλλος προσβάλλεται και σε κατατάσσει στους μαλάκες κατευθείαν. Λέω κάτι λάθος?

Δεν είπα ποτέ ότι ο ντάμα δεν είναι μαλάκας.....είναι πονηρομαλάκας...και προπαγανδίζει ακόμα περισσότερο....είναι και χαζός μαλάκας γιατί δεν κατανοεί και αυτά που γράφει. Δεν πάει όμως το extra mile που χρειάζεται για να διακριθεί σε αυτό τον διαγωνισμό.....
Εαν κρινεις απο το "οταν σε στριμωξει ο αλλος πετας μια μαλακια",τοτε οι περισσοτεροι που μιλουν με τον αλεξ επρεπε να εχουν περισσοτερους ψηφους απο αυτον.
Και φυσικα δεν συζηταμε εδω μεσα για να πεισουμε ο ενας τον αλλο για κατι.Την αποψη του εκφραζει ο καθενας.Αλιμονο αν περιμενεις να διαμορφωσεις αποψη απο εδω.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.851
Like
14.265
Πόντοι
3.656
Εαν κρινεις απο το "οταν σε στριμωξει ο αλλος πετας μια μαλακια",τοτε οι περισσοτεροι που μιλουν με τον αλεξ επρεπε να εχουν περισσοτερους ψηφους απο αυτον.
Και φυσικα δεν συζηταμε εδω μεσα για να πεισουμε ο ενας τον αλλο για κατι.Την αποψη του εκφραζει ο καθενας.Αλιμονο αν περιμενεις να διαμορφωσεις αποψη απο εδω.
Δεν με νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι εγώ μιλάω πάντα με επιχειρήματα και στο τέλος αν δεν συμφωνούμε δεν θα πετάξω μια μαλακία για να ξεφύγω....


Δεν είπα να πείσεις τον άλλον...αλλά για να έχει μια λογική (και λόγω ύπαρξης) η συζήτηση επιχειρήματα θα τεθούν από δω και από εκεί.


αυτοί που τους παραθέτεις κάτι λογικό και απομονώνουν μόνο ότι τους συμφέρει να σχολιάσουν ή πετάνε ένα ''τέλος'' κερδίζουν επάξια την θέση στον διαγωνισμό.

Στην τελική υπάρχουν και αυτοί που κάνουν μόνο προπαγάνδα και δεν μπαίνουν σε συζητήσεις (πχ τόνυ πριν εξαφανιστεί κτλπ)...αν θες να κάνεις συζήτηση έχε τα παντελόνια να την κάνεις σαν άνθρωπος όχι σαν μαλάκας με κεφαλαίο Μ :confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.588
Κριτικές
2
Like
6.042
Πόντοι
2.356
Δεν ψηφίζω ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΝ για μαλάκα εδώ μέσα. Ο καθένας από μας έχει την άποψη του και πολλές φορές όλοι γινόμαστε μαλάκες.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.472
Πόντοι
8.846
Ζανουλη.....ε....εεεεε......Μερικοι εδω μεσα θυμομαστε τις αναφορες σου σε αφεντρες...μαζεψου...και βαλε ρε μαλακα 2-3 φωτογραφιες απο χιονισμενο Μπρνο να δουμε λιγο χειμωνα κι εμεις που εχουμε καλοκαιρι ακομα!!!!
κάτσε λίγο να γκουγκλάρει και σου βάζει κι από γάζα :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν ψηφίζω ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΝ για μαλάκα εδώ μέσα. Ο καθένας από μας έχει την άποψη του και πολλές φορές όλοι γινόμαστε μαλάκες.
όλοι ναι.
κάποιοι όμως είναι μπροστάρηδες
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.472
Πόντοι
8.846
Ρε μα

Ρε μαλάκα οι πιο μισητοι μαλακες είναι ο λορδος δικηγορος και ο βλαροκ και η πξουλα.
Ακουσες ομως τι ειπα μισητοι,εγω δεν ανηκω στους μισητους και γι αυτο ποτε δεν θα με δεις πρώτο στο διαγωνισμό παντα στη μεση θα κυμαίνομαι.
Εμένα μονο οι φανατικοι γαλαζιοι με ψηφιζουν που τους χαλαω τα ονειρα και ξεφτιλιζω τη κυβερνηση τους.
σοβαρά τώρα το "μισητοί" είναι χοντρο-μαλακία...
ούτε τους γνωρίζεις καν. δεν είσαι σίγουρα ούτε αν τρολάρουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom