Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.970
Like
11.724
Πόντοι
3.656

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.879
Πόντοι
3.556
Και τι μ

Ξερω ψηφισες το δικηγορο,αλλα δεν σε ρώτησα τι ψηφισες ρε παπαρα?
Τι μου το λες?
Στα πολιτικα και εσενα και του ντιρλα σας παει το σκατο στη καλτσα να μιλησουμε με επιχειρηματα.
τύπε εντωμεταξυ αν εχεις δει ο γητευτής των γκλορι χοουλ και σινεφίλ νταημα ανεβαίνει επικίνδυνα. δεν αποκλειεται να παει αυτος στον εναν ημιτελικο με μπαρουτοκαπνισμένο στο διαγωνισμό μελος μπαρόκ. γνωμη σου :coffee:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.970
Like
11.724
Πόντοι
3.656
τύπε εντωμεταξυ αν εχεις δει ο γητευτής των γκλορι χοουλ και σινεφίλ νταημα ανεβαίνει επικίνδυνα. δεν αποκλειεται να παει αυτος στον εναν ημιτελικο με μπαρουτοκαπνισμένο στο διαγωνισμό μελος μπαρόκ. γνωμη σου :coffee:
Κατα τη γνωμη μου ο νταιμα ειναι ο γνησιοτερος μαλακας με την εννοια του ορου.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.879
Πόντοι
3.556
Κατα τη γνωμη μου ο νταιμα ειναι ο γνησιοτερος μαλακας με την εννοια του ορου.
ώπα ρε τύπε απλα συμβουλές εδινε ο τυπος νταημα. δεν εκανε και τιποτα περεργο. νταξει. απλα ενα γουορκινγκ μανουαλ ειχε για τα γκλορι χοουλς. μπιγκ ντιλ. αν τελικα ο νταήμα καταπιει τον τυπο ζαν κλοντ θα εχει δυσκολο έργο μετα σε ημιτελικο με μασιφ τυπο μπαρόκ. δυσκολα να κερδισει εμπειρια τόσων χρονωνε :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.852
Like
14.266
Πόντοι
3.656
δεν έχει όμως προσέλευση


30 ψήφους ο πρώτος....τίποτα....


άσε που που όλοι έχουν παραπάνω ψήφους από ότι είχαν στην φανερή

οι ντιντίδες βρήκαν ευκαιρία να ψηφίσουν στα κρυφά.....

golum.jpg



:coffee::coffee::coffee::coffee:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Κατα τη γνωμη μου ο νταιμα ειναι ο γνησιοτερος μαλακας με την εννοια του ορου.
Γνωμη σου
Εγω που εχω κανει αντιλογο και με.τους δυο αξια ο δικηγόρος ειναι ο μιστερ μαλακας
Ο 703 ερχεται απο δρομο αν και λεει πολλες μαλακιες σαν τον λορδο χατζιαβατη δεν ειναι.
Εσυ ντιρλα θα μιλησεις ποτε στα πολιτικα η μονο κριτικη ξερεις να κανεις?εισοδηματια χαχαχαχαχα
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
ώπα ρε τύπε απλα συμβουλές εδινε ο τυπος νταημα. δεν εκανε και τιποτα περεργο. νταξει. απλα ενα γουορκινγκ μανουαλ ειχε για τα γκλορι χοουλς. μπιγκ ντιλ. αν τελικα ο νταήμα καταπιει τον τυπο ζαν κλοντ θα εχει δυσκολο έργο μετα σε ημιτελικο με μασιφ τυπο μπαρόκ. δυσκολα να κερδισει εμπειρια τόσων χρονωνε :coffee:
Δεν μπορεί να σταθει ο νταιμα απεναντι στα ξεφτερια βλαροκ και λορδο.
Τα ημιτελικα θα εχουν σασπενς αν βαλει αντιθετων πεποιθησεων και να αρχισει εδω μεσα το λαιβ ξεκατινιασμα μεταξι των δυο.
Π.χ ημιτελικα εγω η ο τελης με βλαροκ η λορδο
Τωρα νταιμα με βλαροκ ο βλαροκ θα παει συφουνας
Η ψηφος εδω εχει πολιτικο υποβαθρο κατα βαθος
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.970
Like
11.724
Πόντοι
3.656
Γνωμη σου
Εγω που εχω κανει αντιλογο και με.τους δυο αξια ο δικηγόρος ειναι ο μιστερ μαλακας
Ο 703 ερχεται απο δρομο αν και λεει πολλες μαλακιες σαν τον λορδο χατζιαβατη δεν ειναι.
Εσυ ντιρλα θα μιλησεις ποτε στα πολιτικα η μονο κριτικη ξερεις να κανεις?εισοδηματια χαχαχαχαχα
Διαλογο κανεις,οχι αντιλογο.Διαλογο.
Μονο κριτικη κανω εγω.
Θα μου απαντησεις για το προγραμμα που σε ρωτησα ή θα το κανεις και αυτο γαργαρα οπως τις φωτογραφιες που σου ζητησαμε απο το Μπρνο?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
δεν έχει όμως προσέλευση


30 ψήφους ο πρώτος....τίποτα....


άσε που που όλοι έχουν παραπάνω ψήφους από ότι είχαν στην φανερή

οι ντιντίδες βρήκαν ευκαιρία να ψηφίσουν στα κρυφά.....

golum.jpg



:coffee::coffee::coffee::coffee:
στην φανερη δεν ηταν με αλφαβητικη σειρα γιαυτο δεν μας εβρισκαν να μας ψηφισουν λεμε...

εδω τωρα στην κλειστη φορεσαν την γυαλαμπουκα της πρεσβυωπιας και μας βρηκαν μπαμ μπαμ με το που ανεβηκε :2funny:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Διαλογο κανεις,οχι αντιλογο.Διαλογο.
Μονο κριτικη κανω εγω.
Θα μου απαντησεις για το προγραμμα που σε ρωτησα ή θα το κανεις και αυτο γαργαρα οπως τις φωτογραφιες που σου ζητησαμε απο το Μπρνο?
μη ρωτας τίποτα δεν σου λεω.
Αν θες μιλα στα πολιτικα εισοδηματια να πεσει ξεβρακωμα.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.970
Like
11.724
Πόντοι
3.656
ώπα ρε τύπε απλα συμβουλές εδινε ο τυπος νταημα. δεν εκανε και τιποτα περεργο. νταξει. απλα ενα γουορκινγκ μανουαλ ειχε για τα γκλορι χοουλς. μπιγκ ντιλ. αν τελικα ο νταήμα καταπιει τον τυπο ζαν κλοντ θα εχει δυσκολο έργο μετα σε ημιτελικο με μασιφ τυπο μπαρόκ. δυσκολα να κερδισει εμπειρια τόσων χρονωνε :coffee:
Ο νταιμα με την στενη εννοια του ορου μαλακας ειναι ετη φωτος μπροστα απο τους υπολοιπους.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.852
Like
14.266
Πόντοι
3.656
στην φανερη δεν ηταν με αλφαβητικη σειρα γιαυτο δεν μας εβρισκαν να μας ψηφισουν λεμε...

εδω τωρα στην κλειστη φορεσαν την γυαλαμπουκα της πρεσβυωπιας και μας βρηκαν μπαμ μπαμ με το που ανεβηκε :2funny:

Αιτούμαι ξανά στην διεύθυνση μόλις κλειδώσει η ψηφοφορία να γίνουν οι ψήφοι φανεροί χωρίς να μηδενιστούν

για ένα σωστό και τίμιο μαδομούνι
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.879
Πόντοι
3.556
Δεν μπορεί να σταθει ο νταιμα απεναντι στα ξεφτερια βλαροκ και λορδο.
Τα ημιτελικα θα εχουν σασπενς αν βαλει αντιθετων πεποιθησεων και να αρχισει εδω μεσα το λαιβ ξεκατινιασμα μεταξι των δυο.
Π.χ ημιτελικα εγω η ο τελης με βλαροκ η λορδο
Τωρα νταιμα με βλαροκ ο βλαροκ θα παει συφουνας

Η ψηφος εδω εχει πολιτικο υποβαθρο κατα βαθος
τύπε ειναι συγκινητική η τοποθέτηση σου που δεν μασας να πας ημιτελικο με δυο μεγαθήρια του διαγωνισμου οπως ειναι ο αλεξ και ο μπαρόκ . :hi:δεν μπορω παρα να μη παραδεχτώ οτι εισαι ενας γνήσιος αγωνιστής της ζωής κατευθειαν απο το δρομο
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
Αιτούμαι ξανά στην διεύθυνση μόλις κλειδώσει η ψηφοφορία να γίνουν οι ψήφοι φανεροί χωρίς να μηδενιστούν

για ένα σωστό και τίμιο μαδομούνι
και να φυγει και η επιλογη "αλλαξε την ψηφο σου" :coffee:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
τύπε ειναι συγκινητική η τοποθέτηση σου που δεν μασας να πας ημιτελικο με δυο μεγαθήρια του διαγωνισμου οπως ειναι ο αλεξ και ο μπαρόκ . :hi:δεν μπορω παρα να μη παραδεχτώ οτι εισαι ενας γνήσιος αγωνιστής της ζωής κατευθειαν απο το δρομο
Σιγα τα μεγαθηρια ρε....αν θελετε να δείτε ντέρμπι μονο ετσι θα πρέπει να παει ο διαγωνισμός.
Δενλεω γιαβτον εαυτό μου αλλα αντιθέτων πεποιθησεων κόντρες.
Τωρα βλαροκ λορδος παπαρια θα βγει ο βλαροκ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.852
Like
14.266
Πόντοι
3.656
η τελικός θα παιχτεί ανάμεσα σε τέλλυσταλονε και άλεξ


όπου λογικά θα επικρατήσει ο άλεξ για λίγο αλλά αν ο σταλλόνε κάνει την εμφάνιση του και σταματήσει να κοιτάει από την κλειδαρότρυπα μπορεί και να κάνει την ανατροπή :rockon:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Ο νταιμα με την στενη εννοια του ορου μαλακας ειναι ετη φωτος μπροστα απο τους υπολοιπους.
Ειναι οχι σαν τον δικηγορο και τον βλαροκ.
Αν δεν εγραφε και εκεινα τα σεντονια θα ηταν πιο μαζεμένος απλα ειναι φλαφλατας.
Ο βλαροκ ειναι το μεγαλύτερο μαλακιστηρι και μετα η πξουλα.
Τελικος βλαροκ πξουλα θα ηταν συγκλωνιστικος θα τρεμαμε πανω απο τις ψηφοφορίες.
Αν εμπαινε και η ελενα στο νημα της εκει θα ερχόταν η απογείωση ενω με τη πξουλα αν τη πειραζε ο πουτιν και γεμιζε τα νηματα με κοτες.
Σουβλεω τοπ τελικος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom