Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Λέγαν ότι κωλοδάχτυλο , τρώνε οι γκέουλες. ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΤΣΟΝΤΕΣ Ο ΡΟΚΟ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ
και μάλλον δεν είναι γκέη.

Τα καθίκια του κερατά , μπορούν να διαστρεβλώσουν οτιδήποτε.
OΞΩ ΜΠΟΥΣΤΗ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.835
Κριτικές
90
Like
36.942
Πόντοι
25.467
Η φανερη με τους 5-6 υποψηφιους που διαλεξες εσυ φανταζομαι....:tooth:
old man relax GIF

O επι κεφαλής της λίστας πάντως, αυτοπροτάθηκε. Αν θέλετε σας βάζω και λίνγκ. :2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.677
Πόντοι
6.256
O επι κεφαλής της λίστας πάντως, αυτοπροτάθηκε. Αν θέλετε σας βάζω και λίνγκ. :2funny:
Αρα ειναι εγκυρη μια ψηφοφορια που εχει 5-6 υποψηφιους,που δεν εγιναν καν ημιτελικα γιατι 2 απο τους συμμετεχοντες ζητησαν να εξαιρεθουν και που η τελικη αναμετρηση κριθηκε στη μια ψηφο οπως γινοταν και παλαιοτερα με ολες τις ψηφοφοριες του Στεκα μονο και μονο γιατι ηταν φανερη....

Εχουμε βεβαια και τη πιπα οτι στη φανερη δεν ψηφιζουν κλωνοι....λες και αμα ειχαν φτιαξει κλωνους και φαινονταν τα ονοματα εσεις θα μπορουσατε να αποδειξετε οτι ειναι κλωνοι.:tooth:

Η φανερη το μονο καλο που εχει ειναι οτι φαινεται ποιος ψηφιζει ποιον και γινεται μεγαλυτερο τζερτζελο τιποτα αλλο.

Και για να το τελειωνουμε εκανες ενα κομμα με διαφορα ναυαγια για να βγεις λιγακι στον αφρο δεν σου εκατσε φαε το ρυζογαλο σου και απολαυσε τη μανουρα που γινεται εδω μεσα....:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Είσαι πολύ κενος:confused:
Εδώ μιλάμε υπάρχουν αισθήματα κ εσύ μου ζαμπουνας για χρήματα ..
Είπα την κουνιάδα ότι άλλαξα καινούργια παπούτσακια στο σαξο 155/70/13 Michelin και έχυσε πάνω της......
Το πέρασα κ δερμάτινο τιμόνι και πατακια κ έγινε κουκλί έτοιμο για καλλιστεία
Ρε μλκ, πως κατάφερες να βάλεις 13αρια; 14αρια φορούσε και αν είχες το δικό μου που ήταν κουκλάκι ζωγραφιστό πλέον του έβαζε 15αρια η μαμά....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.835
Κριτικές
90
Like
36.942
Πόντοι
25.467
Αρα ειναι εγκυρη μια ψηφοφορια που εχει 5-6 υποψηφιους,που δεν εγιναν καν ημιτελικα γιατι 2 απο τους συμμετεχοντες ζητησαν να εξαιρεθουν και που η τελικη αναμετρηση κριθηκε στη μια ψηφο οπως γινοταν και παλαιοτερα με ολες τις ψηφοφοριες του Στεκα μονο και μονο γιατι ηταν φανερη....

Εχουμε βεβαια και τη πιπα οτι στη φανερη δεν ψηφιζουν κλωνοι....λες και αμα ειχαν φτιαξει κλωνους και φαινονταν τα ονοματα εσεις θα μπορουσατε να αποδειξετε οτι ειναι κλωνοι.:tooth:

Η φανερη το μονο καλο που εχει ειναι οτι φαινεται ποιος ψηφιζει ποιον και γινεται μεγαλυτερο τζερτζελο τιποτα αλλο.

Και για να το τελειωνουμε εκανες ενα κομμα με διαφορα ναυαγια για να βγεις λιγακι στον αφρο δεν σου εκατσε φαε το ρυζογαλο σου και απολαυσε τη μανουρα που γινεται εδω μεσα....:confused:

Θα κλάψετε κι άλλο;

Για να ξέρω να βάλω στο βίντεο κανα καουμπόικο με τον Τζον Γουέιν.

Αυτές τις καθημερινές σαπουνόπερες που αναμασούν τα ίδια και τα ίδια τις έχω βαρεθεί από το Ντάλλας.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Και καπάκι σου βάζω το κόκκαλο στον πάτο. Εντάξει είμαστε; ENTAΞΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.
Αυτα τα τσαμπουκαλιδικα τα εμαθες απο τους Πακιστανους που ανακουφιζες στα τσοντοσινεμα Κλαουντια;:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Θα κλάψετε κι άλλο;

Για να ξέρω να βάλω στο βίντεο κανα καουμπόικο με τον Τζον Γουέιν.

Αυτές τις καθημερινές σαπουνόπερες που αναμασούν τα ίδια και τα ίδια τις έχω βαρεθεί από το Ντάλλας.
Mη σου κάνει τίποτα εντύπωση, είναι αδελφικός :effemine::effemine::effemine::effemine: φίλος του Γιάγκου Δράκου του σαη.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Αρα ειναι εγκυρη μια ψηφοφορια που εχει 5-6 υποψηφιους,που δεν εγιναν καν ημιτελικα γιατι 2 απο τους συμμετεχοντες ζητησαν να εξαιρεθουν και που η τελικη αναμετρηση κριθηκε στη μια ψηφο οπως γινοταν και παλαιοτερα με ολες τις ψηφοφοριες του Στεκα μονο και μονο γιατι ηταν φανερη....

Εχουμε βεβαια και τη πιπα οτι στη φανερη δεν ψηφιζουν κλωνοι....λες και αμα ειχαν φτιαξει κλωνους και φαινονταν τα ονοματα εσεις θα μπορουσατε να αποδειξετε οτι ειναι κλωνοι.:tooth:

Η φανερη το μονο καλο που εχει ειναι οτι φαινεται ποιος ψηφιζει ποιον και γινεται μεγαλυτερο τζερτζελο τιποτα αλλο.

Και για να το τελειωνουμε εκανες ενα κομμα με διαφορα ναυαγια για να βγεις λιγακι στον αφρο δεν σου εκατσε φαε το ρυζογαλο σου και απολαυσε τη μανουρα που γινεται εδω μεσα....:confused:
Ορθες οι σκεψεις σου ,αλλα δεν το λες και λιγο αυτο...η ουσια ειναι....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Θα κλάψετε κι άλλο;

Για να ξέρω να βάλω στο βίντεο κανα καουμπόικο με τον Τζον Γουέιν.

Αυτές τις καθημερινές σαπουνόπερες που αναμασούν τα ίδια και τα ίδια τις έχω βαρεθεί από το Ντάλλας.
Εγω κλαιω βρε κακομοιρε ή εσυ που μπαινεις συνεχεια εδω μεσα σαν ανοικος και μας λες συνεχεια οτι μονο ο δικος σου διαγωνισμος,που δεν ασχοληθηκε κανεις,ειναι αυτος που αξιζει;:2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Ορθες οι σκεψεις σου ,αλλα δεν το λες και λιγο αυτο...η ουσια ειναι....
Στην αρχη φανερη ηταν αν θυμασαι και καποιοι που τωρα μουνοκλαινε στα μουλωχτα πιεσαν να γινει κρυφη.....για τετοια πουστρακια μιλαμε.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Εγω κλαιω βρε κακομοιρε ή εσυ που μπαινεις συνεχεια εδω μεσα σαν ανοικος και μας λες συνεχεια οτι μονο ο δικος σου διαγωνισμος,που δεν ασχοληθηκε κανεις,ειναι αυτος που αξιζει;:2funny:
Γράψε λίγο και για "το δικό του" νήμα που....φύγατε και από τότε σας έχει στη μπούκα. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Γράψε λίγο και για "το δικό του" νήμα που....φύγατε και από τότε σας έχει στη μπούκα. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Τα εχω πει μωρη Κλαουντια...τον εχει τσουξει τον κακομοιρη που εμεινε με κατι ναυαγια σαν και σενα αλλα δεν πειραζει ξυδακι.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
καλος ρε συ αγιε ο μυνχαουζεν ,αλλα σαν τον μαλακα της χρονιας δεν εχει......Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΑΖΙ -ΤΕΛΟΣ......Ο ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΑΖΙ-ΕΚΑΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΑΝΕΤΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom