Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.343
Πόντοι
2.606
πουτ γιορ χαντς τουγκεδερ που θα ελεγε και ο @alex71 :undecided::undecided::undecided:
Food Inspiration GIF by TLC Europe
σε αυτο το γκιφ το νικ αλεχαντρος71 θα τον εχει βγαλει εξω και θα τον ψωλοβρονταει χωρις αυριο...
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.904
Κριτικές
21
Like
11.173
Πόντοι
4.546
Νομίζω με αυτή την ψηφοφορία ξεκαθαρίστηκε το ποιόν κάποιων μελών.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
που εισαι τυπαρα μου. ΜΙΑ ΕΝΑ ΨΗΦΟ ΑΚΟΜΑ μεχρι τα μεσάνυχτα και κανουμε γκιβαγουεη ζυγαριά για τη κολομπιανα :wanker::wanker::wanker:
Ανετα.
Θα κανει ο αρχηγος σου εναν κλωνο ακομη και θα βγει το 71
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.343
Πόντοι
2.606
χαιρετίζω και τυπαρα @Κώστας Λαδάκης :wanker::wanker::wanker: λαδακη μυστη εχουμε τεράστια αναγκη ποστ σεντονι για μέλος μπαρόκ με μαϊμουδάκια . να χαρείς οτι αγαπάς τυπαρα μου :bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick:
νταξει ,αυτο με τις βαμμενες μαιμουδες και τον σωγαμπρο ...θα κανει κανα εγκλημα να ουμε και θα τον περιγραψουμε ως αυτοπτες ετσι,σαν τα μακιγιαρισμενα μαιμουδακια....δεν υπαρχει αλλη εικονα πλεον για αυτον :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ανετα.
Θα κανει ο αρχηγος σου εναν κλωνο ακομη και θα βγει το 71
το χει αναγκη ρε τυπε ολο το σαη,εχουμε πονταρει τον κωλο μας στην μπουμπετ!!!!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.343
Πόντοι
2.606
αν δεν ειχαν κλεισει τα γηπεδα ,μολις εγραφε 71 ψηφους το ταμπλο, θα εβλεπαν τους οπαδους να πανηγυριζουν οι σπηκερ χωρις να εχει μπει γκολ......μιλαμε για εκσταση...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
36.999
Πόντοι
25.467

Το "νίπλαινα" που γραφτηκε νομιζω ηταν ακρως επιτυχημενο.

Πείτε στον αποπάνω "κύριο", πως από τη στιγμή που κάποιος ζητάει να εξαιρεθεί από κάποιο τόπικ, οφείλει να έχει τα καλαμπαλίκια και να μην συμμετέχει σε αυτό. Η " επιλεκτική εξαίρεση" τύπου, δεν θέλω να με σκουπιδιάζουν και ζητώ εξαίρεση, αλλά κατά τα άλλα παραμένω για να σκουπιδιάζω τους άλλους, είναι για τζάμπα μάγκες. :sunglasses:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.343
Πόντοι
2.606
Σας εφτιαξα ολους πουτανες , 71 ο Αλεκουκος , την κρατουσα για παρτι του , το 71 επρεπε να του τον καρφωσω εγω :zfuck:
αν τον ψηφισει καμια χαμουρα πλεον,θα τον ξεψηφισω για να χουμε το νου μας.....οι συμβολισμοι πρεπει να τηρουνται!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πείτε στον αποπάνω "κύριο", πως από την στιγμή που κάποιος ζητάει να εξαιρεθεί από κάποιο τόπικ, οφείλει να έχει τα καλαμπαλίκια και να μην συμμετέχει σε αυτό. Η " επιλεκτική εξαίρεση" τύπου, δεν θέλω να με σκουπιδιάζουν και ζητώ εξαίρεση, αλλά κατά τα άλλα παραμένω για να σκουπιδιάζω τους άλλους, είναι για τζάμπα μάγκες. :sunglasses:
:coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.046
Πόντοι
12.756
Πείτε στον αποπάνω "κύριο", πως από την στιγμή που κάποιος ζητάει να εξαιρεθεί από κάποιο τόπικ, οφείλει να έχει τα καλαμπαλίκια και να μην συμμετέχει σε αυτό. Η " επιλεκτική εξαίρεση" τύπου, δεν θέλω να με σκουπιδιάζουν και ζητώ εξαίρεση, αλλά κατά τα άλλα παραμένω για να σκουπιδιάζω τους άλλους, είναι για τζάμπα μάγκες. :sunglasses:

Εχεις γινει ξεφτίλα απο μονος σου ηδη με αυτο που εγραψες , σκουπιδιασμα τρωω κανονικα σε ολες τις ψηφοφορίες ,
Την άλλη φορα να εισαι πιο προσεκτικος στην διατυπωση της μαλακιας που πας να γραψεις :coffee::coffee:

Ξεκίνα παλι να γραφεις σεντονια
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Στον τελικό θα έπρεπε να είναι τραλαλακης σταλόνε με Νίπλη ..... με νικητή τον τραλαλακης σταλόνε !!!

Διαχρονικός μαλάκας που έφτασε μια φόρα τελικό και έχασε από Πικερ....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
36.999
Πόντοι
25.467
Εχεις γινει ξεφτίλα απο μονος σου ηδη με αυτο που εγραψες , σκουπιδιασμα τρωω κανονικα σε ολες τις ψηφοφορίες ,
Την άλλη φορα να εισαι πιο προσεκτικος στην διατυπωση της μαλακιας που πας να γραψεις :coffee::coffee:

Ξεκίνα παλι να γραφεις σεντονια

Πόνεσες μαναράκι μου;

Τράβα στον RETRO να σου γλείψει το κωλαράκι να γιάνει. :2funny::2funny::2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.046
Πόντοι
12.756
Πόνεσες μαναράκι μου;

Τράβα στον RETRO να σου γλείψει το κωλαράκι να γιάνει. :2funny::2funny::2funny:

Για να με πονέσεις πρεπει να σβησει ο ηλιος
λες να μην ηξερα οτι θα στο σφυρίξουν ;;;:tooth::tooth:
Σκουπιδιασμα τρωω χωρις κανενα προβλημα , μονο ο Μπαροκ καθε 2 μηνυμα γραφει για μενα
αντιθετως με τον Αλεξουλη σου που παει και κλαιει σε ολα τα νηματα σαν την απατημενη πουτανα
Να βγω απο οποια ψηφοφορία γουστάρω ειναι δικαιωμα μου οπως λεει και ο Τρουμπα :rockon::rockon:

Οποτε ρουφα :pipa1: και τα λέμε :coffee:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.948
Πόντοι
3.556
Για να με πονέσεις πρεπει να σβησει ο ηλιος
λες να μην ηξερα οτι θα στο σφυρίξουν ;;;:tooth::tooth:
Σκουπιδιασμα τρωω χωρις κανενα προβλημα , μονο ο Μπαροκ καθε 2 μηνυμα γραφει για μενα
αντιθετως με τον Αλεξουλη σου που παει και κλαιει σε ολα τα νηματα σαν την απατημενη πουτανα
Να βγω απο οποια ψηφοφορία γουστάρω ειναι δικαιωμα μου οπως λεει και ο Τρουμπα :rockon::rockon:

Οποτε ρουφα :pipa1: και τα λέμε :coffee:
τύπε αφπυ δεν γουσταρει ο γεροντας τη πάρτη σου γιατι δεν του λες να παει να αραξει μινχαουζεν με σκληρους καριοληδες βικτορ βικτόρια κλπ; :undecided::undecided::undecided::undecided:
μυρισες αιμα και έσκασε τύπε; :tooth::tooth::tooth: εχει γινει σημερα ωραιο σκουπιδιασμα. εχουμε απο τσουν λι και κλαουντια μεχρι παρανυφάκι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
36.999
Πόντοι
25.467
Για να με πονέσεις πρεπει να σβησει ο ηλιος
λες να μην ηξερα οτι θα στο σφυρίξουν ;;;:tooth::tooth:
Σκουπιδιασμα τρωω χωρις κανενα προβλημα , μονο ο Μπαροκ καθε 2 μηνυμα γραφει για μενα
αντιθετως με τον Αλεξουλη σου που παει και κλαιει σε ολα τα νηματα σαν την απατημενη πουτανα
Να βγω απο οποια ψηφοφορία γουστάρω ειναι δικαιωμα μου οπως λεει και ο Τρουμπα :rockon::rockon:

Οποτε ρουφα :pipa1: και τα λέμε :coffee:


Δεν λέω...

Καλή κατάθεση ψυχής. Μπορείς όμως και καλύτερα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.046
Πόντοι
12.756

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom