Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.956
Κριτικές
8
Like
33.952
Πόντοι
6.536

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Δεν μίλησα για τον διαγωνισμό για Τέλη
Γενικά.....
Και τα λέει σοβαρά.....
Είναι επικίνδυνος και στα όρια της σχιζοφρένειας με αυτά που λέει....
Eίναι ένας κλασσικός υπερφίαλος μαλακας που νομίζει ότι η γη γυρίζει γύρω του. Και συνάμα είναι και ένας αμετανόητος χεστης που ενώ προκαλεί, μόλις έρθει η ώρα να αποδείξει την "ανωτερότητα του" (εδώ κυλιομαστε στα πατώματα) κάνει την λειρατη κότα. Το χειρότερο είδος ανθρωποειδούς.

Το τραγικό είναι πως κατα καιρούς ισχυρίζεται ότι υπάρχει η δυστυχής πιθανή συγκυρία να έχει διαιωνίσει το είδος του, ας ελπίσουμε να λέει ψέματα ΚΑΙ σε αυτό.

Ότι γράφει το εννοεί 101% γιατί πίσω από την ανωνυμία βρίσκει το θάρρος-θρασος να αποκαλύπτει όλη τη σκατοψυχια του, στην πραγματική ζωή είτε κάνει και λέει τα ίδια άρα δεν έχει ΚΑΝΕΝΑΝ κοντά του (πιο πιθανότερο, γι αυτό και η εμμονή του να επανέρχεται συνέχεια στο σάιτ μετά από την παραμονή για λίγο καιρό που χρειάζεται στην κατάλληλη ψυχιατρική πτέρυγα) ή που δεν κάνει καμία βλαχομαγκια αντίστοιχη μήπως και του κάνει κάποιος παρέα.


Επιστημονική ανάλυση.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.023
Like
14.538
Πόντοι
3.656
Αυτό θα ισχύει για οτι διαβάζεις από όλους και όχι επιλεκτικά.
Μα ισχύει θέλω να πιστεύω


ίσως δεν το εξέφρασα καλά....-εγώ επιλέγω- να μην παίρνω στα σοβαρά αυτά που διαβάζω....πάντα κρίνω τα λεγόμενα και όχι αυτόν που τα λέει...άλλωστε τι να κρίνεις από εδώ άλλο αν ο καθένας δίνει ένα στίγμα...μπορεί αυτός που τα λέει να τα εννοεί πραγματικά

ίσως και εγώ είμαι προκατειλημμένος μερικές φορές και να μην είμαι ''δίκαιος'' αλλά όχι άδικα γιατί μερικά πράγματα που λέγονται μου πατάνε τα κατάλληλα κουμπιά που με κάνουν να ενίσταμαι.

Μη νομίζεις ότι και εγώ είμαι λιγότερο μαλάκας :tooth:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.055
Πόντοι
12.756
Eίναι ένας κλασσικός υπερφίαλος μαλακας που νομίζει ότι η γη γυρίζει γύρω του. Και συνάμα είναι και ένας αμετανόητος χεστης που ενώ προκαλεί, μόλις έρθει η ώρα να αποδείξει την "ανωτερότητα του" (εδώ κυλιομαστε στα πατώματα) κάνει την λειρατη κότα. Το χειρότερο είδος ανθρωποειδούς.

Το τραγικό είναι πως κατα καιρούς ισχυρίζεται ότι υπάρχει η δυστυχής πιθανή συγκυρία να έχει διαιωνίσει το είδος του, ας ελπίσουμε να λέει ψέματα ΚΑΙ σε αυτό.

Ότι γράφει το εννοεί 101% γιατί πίσω από την ανωνυμία βρίσκει το θάρρος-θρασος να αποκαλύπτει όλη τη σκατοψυχια του, στην πραγματική ζωή είτε κάνει και λέει τα ίδια άρα δεν έχει ΚΑΝΕΝΑΝ κοντά του (πιο πιθανότερο, γι αυτό και η εμμονή του να επανέρχεται συνέχεια στο σάιτ μετά από την παραμονή για λίγο καιρό που χρειάζεται στην κατάλληλη ψυχιατρική πτέρυγα) ή που δεν κάνει καμία βλαχομαγκια αντίστοιχη μήπως και του κάνει κάποιος παρέα.


Επιστημονική ανάλυση.
Γιατι φωτογραφιζεις τον Αλεξ και δεν βαζεις και το ονομα του ;; :coffee:

@alex71 για σένα λεει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.055
Πόντοι
12.756
Για σένα λέω αλλά που μυαλό να το πιάσεις.
harry-klynn-%CF%87%CE%B1%CF%81%CF%81%CF%85%CE%BA%CE%BB%CF%85%CE%BD%CE%BD.gif
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
Αχου σε, είσαι και χιουμορίστας.....
τι να κανω τύπε, κανεις δεν εκτιμάει. με εχει στη μπουκα και ο γέροντας απο το μινχαουζεν. εχει ξεμείνει με το ράδιο μπουρδελα, δηλαδης 2 γεροντοπαλικαρα που πυρφοριζουν με την γυναικα του κακολντ ενω ο κακολντ πυρφοριζει με τη πάρτη τους :undecided::undecided::undecided:





@Stockholm syndrome μωρη κουφαλα σου κανω τα ένσημα να μενει το νήμα στην πρωτη σελίδα.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
χαιρετίζω και τυπαρα @Κώστας Λαδάκης :wanker::wanker::wanker: λαδακη μυστη εχουμε τεράστια αναγκη ποστ σεντονι για μέλος μπαρόκ με μαϊμουδάκια . να χαρείς οτι αγαπάς τυπαρα μου :bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom