Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.964
Like
74.188
Πόντοι
12.756
ΒOU Physics : Το μεγεθος του σεντονιου ειναι αναλογο του βαρους που εχεις στη συνειδηση σου..

την συνειδηση την ξεπέρασα μια για παντα στην πρωτη επιταγουλα που εσκασε στα χέρια ενος κακομοιρη..

Πάμε παρακατω οπως λεει και ο Αλεξ , στην επομενη μαλακία ατάκα που θα σκεφτεις
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.016
Like
18.367
Πόντοι
3.656
εσύ είσαι δεξιός
εγώ έχω ψηφίσει και σύριζα το 14-15 και μπορεί να ψηφίσω και πασόκ στις ευρωεκλογές
Πρόσεξε τι γράφεις !
Και ο φετινός αυθεντικός πρωταθλητής, ψήφισε ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ το 1996 και ΠΑΣΟΚ το 2000
ενώ τώρα είναι γαλάζιος τέρμα και υποστήριζε και τον πρώην δήμαρχο αθηναίων !
Οι δηλώσεις σου , είναι το ρεντ μπάτον του νίτρο στο έβο τούρμπο !

F8qO8tm.jpeg
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.016
Like
18.367
Πόντοι
3.656
ΜΑΛΑΚΕΣ......Συγκεντρωθειτε επιτελους......φανερη ξεφανερη τρεις ειναι οι τεζα μαλακες .....ολα τα αλλα ειναι καθαρα προσωπικες προτιμησεις......τα δυο απιστευτα γκανιαν και πουλεν μαζι 71νας ,μπαροκ και ο τιτανας δαιμας ο οποιος ειναι ο απλος αγνος μαλακας που δικαιουται θεση στο βαθρο μονο και μονο για την ανιδιοτελη πηχτη μαλακια του...


Η γαλάζια ομάδα τύπε, ιταλιστί σκουάντρα ατζούρα, σαρώνει . Σκίζει .
Αιθέρας. Κέρβερος . Άλογο .

Τίποτε δεν αντιστέκεται στους γαλάζιους.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
την συνειδηση την ξεπέρασα μια για παντα στην πρωτη επιταγουλα που εσκασε στα χέρια ενος κακομοιρη..

Πάμε παρακατω οπως λεει και ο Αλεξ , στην επομενη μαλακία ατάκα που θα σκεφτεις
Ακάλυπτες επιταγές μάλιστα , πρόσεχε μόνο αυτό σου λέω είναι μικρός ο κόσμος και ποίο μικρή η Γλυφάδα κυκλοφορούν μισθωτοί!:coffee:
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
386
Like
837
Πόντοι
81
Επίσης οι μονοι που "μπορούν" να μου την πουν, και να έχουν και ενα δίκιο, ειναι αυτα τα 5 καργιολια που με ειχαν ψηφίσει στην φανερη , ο Sevagio , ο χαζος με την κιθαρα , ενας lelosbi , Μπαροκ ( κοιτα μια συμπτωση ολοι ΜΠΟΥΣΤΗΔΕΣ εμενα ψηφισαν ) , ολα τα αλλα πουστρακια που κρυφτηκαν πισω απο την κρυφη ψηφοφορία καλυτερα να πανε να ρουφηξουν κανα καυλι απο το να κλαινε εδω σαν γαμημένες δεύτερες πουτάνες
Τυπε εκτος απο αναγνωρισμενος Μαλακας συμφωνα με τις ψηφους που ειχες πριν κλαφτεις και σε βγαλουν απο το διαγωνισμο εισαι και εντελως καμμενος. Τις μαλακιες που γραφεις δεν θα τις εγραφε ουτε σπυριαρης 16χρονος που τον πειραζουν τα παιδια στο σχολειο του.
Οταν σε ψηφισα δεν ησουν φαβορι για αυτο σε ψηφισα. Οπως και τους αλλους 4 που ουτε τους θυμαμαι. Μετα αλλαξα ψηφους. Τωρα που διαβαζω τις παπαριες σου αν μπορουσα θα εδινα ολες τις ψηφους σε σενα. Εσυ δεν εισαι απλος Μαλακας, εισαι επιστημονας της μαλακιας.

Παω να γαμησω μια χοντρη και τα "λεμε" το βραδι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Επειδη ρωτας εσυ απανταω . αλλιως ουτε που θα ασχολιομουν.

Απο την πρωτη στιγμη που ενωσε καποιος αντιμ τις 2 ψηφοφορίες και εγινε απο φανερή σε κρυφή ειπα οτι ειναι μία μαλακία και μιση η κρυφη (υπαρχουν τα μηνυματα στις πισω σελιδες) ..
Στην συνέχεια, ουτε ο Λακης ουτε ο αλλος ο καθυστερημένος που ανοιξε την δευτερη κρυφη ειπαν οτι μπορουν να την πειράξουν
( η γνωστη μαλακία που εχεις αναφερει και εσυ στο αναλογο νημα, οτι κλειδωνουν οι ψηφοφορίες στα νηματα και δεν παιρνουν αλλαγες ) ,
ειδα μετα τον ΑνναΜαριαΒελλη που απλα "βγηκε" και λεω: πως γινεται ρε πουστη να λες οτι δεν πειραζεται η ψηφοφορία αλλα να βγαζεις κόσμο αν στο ζητησει... (?)

Ε και πουτσα μου , εστειλα μηνυμα και με εβγαλε .. δεν ειχε κανενα νόημα να μεινω σε κρυφη ψηφοφορία , το ειχα πει απο την αρχη , μαλακία μου που δεν το σκεφτηκα τότε οτι
υπηρχε η δυνατοτητα να βγω απο την μερα που γυρισε σε κρυφη .. να ναι καλα ο ΑνναΜαριαΒελλη που μας εδωσε την λυση

Οταν αποκτησουν τ αρχιδια το τσουτσεκια εδω ας κανουν φανερή και ας με βαλουν και πρωτο πρωτο .. αλλά δεν το βλέπω φίλε μου :coffee:

Γιατι βγηκε ο ΑνναΜαριαΒελλη δεν έχω ιδέα , πρεπει να ρωτησεις τον ίδιο

Δεν επιθυμώ να σας σοκάρω, αλλά δεν είστε ο μόνος που είδε το ποσοστό του να αυξάνεται στην κρυφή ψηφοφορία. Και για να σας δώσω δύο παραδείγματα. Eγώ στην φανερή είχα μια ψήφο από τον κ. @lelosbi , ενώ τώρα με την κρυφή έχω φτάσει αισίως τους 13. Επίσης ο κ. Κωλό-γερος με την φανερή δεν είχε καμία ψήφο, ενώ τώρα με την κρυφή έχει δύο.

Συμφωνώ ότι με την συνένωση και την μετατροπή της ψηφοφορίας σε κρυφή παίχτηκε μαλακία.

Ποιος είναι όμως τελικά ο μαλάκας; Αυτός που έκανε την μετατροπή; Ή αυτός που θίχτηκε από το γεγονός ότι έπεφταν πάνω του βροχή οι ψήφοι;

Και αυτό το ερωτώ γιατί όταν ο κ. @alex71 δήλωσε ευθαρσώς πως θίχτηκε από αυτό το γεγονός, λοιδορήθηκε σφόδρα και από εσάς. Εσείς λοιπόν ως "Θιγμένος", γιατί νομίζετε πως δεν ανήκετε στην ίδια συνομοταξία;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Για όλα τα παραπάνω που γράφει ο @Νίπλης προτείνω μια και έξω την αλλαγή του τρόπου ψηφοφορίας.
α)Ανοίγει θρεντάκιον που ο καθένας από εμάς μπορεί να προτείνει όποιο μέλος θέλει. Διάρκεια 10 ημέρες, την ενδέκατη μαζεύονται όλες οι προτάσεις και ανοίγει νέο θρεντάκιον και γίνεται η ψηφοφορία. Άλλες 5-10 ημέρες. Φυσικά όποιος προτείνει κάποιο μέλος προστίθεται και αυτός στην ψηφοφορία, ή έχουμε αρχίδια ή που θα αποκτήσετε στράκια.
β)Σιγά μην κάνω κάτι από τα παραπάνω, βαριέμαι :coffee:

Θα αρχίσει σε λίγο ο διαγωνισμός "Βαρόνος Μινχάουζεν 2023" και η ψηφοφορία θα είναι φανερή. Ο κ. @Νίπλης δεν προοριζόταν για να συμμετέχει, αλλά εφόσον δηλώνει πάρα κάτω πως έχει τεράστια ανάγκη να μπει πρώτο όνομα, σκέφτομαι να του κάνω την χάρη.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Λάκαρε μου, βάλε ένα τέτοιο αντικείμενο και εγώ θα σου βάλω τρία. Το πόσο παλιό θα είναι το δικό σου δεν με νοιάζει, το ένα από τα δικά μου θα είναι φετινό.:headbang2:
Περιμένω και τον κ @RETRO να επιμεληθεί της κόντρας των αντικειμένων που λάνσαρε ο 007:rockon::rockon::rockon:
κανά μουνάκι από αυτά που κυκλοφορούσε ο 007 έχετε να λανσάρετε? :confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
εγώ θα κάνω κάτι άλλο...
λίστα με τις ψήφους μου.
άντε να δούμε τι ψηφίζει ο καθείς. αφού δεν ανοίγει η λίστα, ας την ανοίξουμε μόνοι μας - μαζί με αιτιολόγηση παρακαλώ

dantedmc - αγαπημένος μαλάκας από τα πολιτικά και τις ρωσίες
Gianis Klavdios γνωστός και ως ζαν - ΑΓΑΠΗ, ΕΡΩΤΑΣ, Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ. ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ PLEASE
JohnPlayerSpecial - περίπτωση ντάντε, δεν μπορώ να διακρίνω τον ΠΙΟ μαλακά μεταξύ τους. σαν παιδιά μου τους έχω όπως και τον ζαν...
leader69 - δεν ξέρω κάτι μου βγάζει, έχει potential...
Κώστας Λαδάκης - ο Ελαίς της καρδιάς μας. δεν θέλει πολλά πολλά, η μαλακία "εξευγενισμένη/ραφιναρισμένη", εξαιρετική και παρθένα...
Sub-zero/σαντμαν - εντάξει, χωρίς συστάσεις, εδώ μαλάκας και μαλακία ("ντεν γκαμάω ποτέ") πάνε μαζί...
tellystallone6969 - μαλάκας με κινητό από 69...κλασσικός όσο μια 911
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.416
Like
23.065
Πόντοι
5.506
σεβαστη η αποψη σου,
αλλά οπως σου ειπα απο την πρωτη μέρα που εγινε κρυφη θα εβγαινα που και εγω ειχα 5-6 ψηφους, πιστευα οτι δεν γινοταν να βγεις,
αφου ειδικα οταν και ο λακης και ο αλλος ειπαν οτι δεν μπορουν να την πειράξουν.
Μολις ειδα ΑνναΜαριαΒελλη οτι παιζει να βγεις με μηνυμα στον αντμιν εφυγα στα καπάκια, αν ειχα 5 ψηφους δεν θα ηταν προβλημα δηλαδη ;; η μηπως ειμουνα πρωτος και δεν το ηξερα ;; αν εφευγα 2 μερες πριν την ληξη αντε να πω εχεις ένα δίκιο..
Και να σου πω και κάτι άλλο, είχα και πατημα αφου εβγαλε τον άλλον να του πω βγαλε και εμενα τυπε.

Εκραξα οσους δεν ειχαν τα αρχιδια να πουν οτι δεν εχουν τ αντερα να ψηφισουν σε φανερη και εγραφαν δικαιολογίες του πουτσου.
Μουνόπανα που κρυβονται.
Εδω ρε μαλάκα με κράζει ο αλλος που εχει 60+ ψηφους, λες και υπηρχε η πιθανοτητα να τον περάσω ναπουμε που ειχα τους μισους.. έλα τωρα με τον κάθε μαλάκα

Επίσης οι μονοι που "μπορούν" να μου την πουν, και να έχουν και ενα δίκιο, ειναι αυτα τα 5 καργιολια που με ειχαν ψηφίσει στην φανερη , ο Sevagio , ο χαζος με την κιθαρα , ενας lelosbi , Μπαροκ ( κοιτα μια συμπτωση ολοι ΜΠΟΥΣΤΗΔΕΣ εμενα ψηφισαν ) , ολα τα αλλα πουστρακια που κρυφτηκαν πισω απο την κρυφη ψηφοφορία καλυτερα να πανε να ρουφηξουν κανα καυλι απο το να κλαινε εδω σαν γαμημένες δεύτερες πουτάνες

Εκτος απο τους 5 ολοι οι αλλοι που κλαινε ειναι τα κλασσικα πουστρακια/χεστρακια που τα ριξανε οταν εγινε κρυφη..
γιατι μην μου πεις οτι ξαφνικά ολοι εγιναν ηθικοι και τους νοιαζει να ειναι νορμαλ η ψηφοφορια
και νοιαζει τον ηλιθιο που κλαιει οτι δεν με βρισκει ο goustarwnaxynw να με ψηφισει. ;; ασε ρε .
Ξαφνικα μου εγιναν ολοι σημαιοφόροι σωστης ψηφοφορίας αλλα στα μέτρα τους , οχι φανερη , κρυφη :tooth::tooth::tooth:
Όσο κλαψουρίζεις για ανοιχτές/κρυφές ψήφους άλλο τόσο σε κράζουν που ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕΣ από την πίσω πόρτα. Έτσι κι αλλιώς πρώτος δεν έβγαινες, τι σε νοιάζει;


Αλλά χεστηκες ακόμα και στην παραμικρή πιθανότητα και έχεις χάσει τον ύπνο σου 4-4:40 ξημερώματα να ποστάρεις στο νήμα.

Αποτέλεσμα, ναι, είσαι χεστης.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.806
Like
6.363
Πόντοι
1.406
Θα αρχίσει σε λίγο ο διαγωνισμός "Βαρόνος Μινχάουζεν 2023" και η ψηφοφορία θα είναι φανερή. Ο κ. @Νίπλης δεν προοριζόταν για να συμμετέχει, αλλά εφόσον δηλώνει πάρα κάτω πως έχει τεράστια ανάγκη να μπει πρώτο όνομα, σκέφτομαι να του κάνω την χάρη.
τι ειναι αυτο? καινουρια μαλακια?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.416
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Λάκαρε μου, βάλε ένα τέτοιο αντικείμενο και εγώ θα σου βάλω τρία. Το πόσο παλιό θα είναι το δικό σου δεν με νοιάζει, το ένα από τα δικά μου θα είναι φετινό.:headbang2:
Περιμένω και τον κ @RETRO να επιμεληθεί της κόντρας των αντικειμένων που λάνσαρε ο 007:rockon::rockon::rockon:
To μόνο που μπορείς να περιμένεις από το "λακαρο" να βάλει, είναι κάτι τέτοιο. Επιβεβαιώνω, δικό του θα είναι.


seat2_metalliko-mprelok-autokinhtou-kleidamparomata.png
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.016
Like
18.367
Πόντοι
3.656
H ΑΠΟΛΥΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ.
Υπάρχει πιο απόλυτη μαλακία από το να μένεις σε τέτοιο
1Lhlb_GueUcjtGYWacDDsuQ.png


και να θεωρείς τον εαυτό σου μεσαία τάξη , να ψηφίζεις ΝΔ
και να φοβάσαι ότι αν βγει κανάς ακραίος ή η αριστερά ...
μπορείς να γίνεις χειρότερα ;;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.416
Like
23.065
Πόντοι
5.506
@tellystalone6969 το στοίχημα ισχύει και αν βάλεις απλά ένα λουράκι και τίποτα άλλο όπως το παρακάτω
IMG_9193.jpeg

αλλά ακόμα και αν δεν το έχεις βάλε τουλάχιστον μια άδεια θήκη σαν αυτή αλλά να είναι δική σου φωτο και όχι από το ίντερνετ
IMG_9192.jpeg





Θα το εκλάβω ως απόδειξη πως έχεις το αντικείμενο και θα σου βάλω τρία κομμάτια από τη συλλογή μου :smitten:
ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕ Ο ΛΑΚΗΣ :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:


(Μυρίστηκε ΠΟΥΤΣΑ).
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.416
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Παικταρά μου ομολογώ πως αν βάλει τρία κομμάτια, δεν έχω να του βάλω εννιά όπως είχε υποσχεθεί με εσένα πριν κάτι χρόνια, πως θα έβαζε δηλαδή τα τριπλάσια απ´ότι θα έβαζες…
Τα συγκεκριμένα μπιχλιμπίδια που μας λέει ο ΛΑΚΑΡΟΣ παίζουν στο δεκαχίλιαρο :rockon:και είναι μεγάλη πόρωση να τα έχεις :rockon::rockon::rockon:
Τα ΠΕΝΤΑΠΛΑΣΙΑ είχε τάξει ο μπινες αλλά δεν πέτυχε το ριφιφί.
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.016
Like
18.367
Πόντοι
3.656
το άφησα 1 λεπτό μόνο ... το είδε ο στοκχολμ ;; ή θέλει pm ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom