Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.021
Πόντοι
3.936

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.820
Like
24.683
Πόντοι
6.256
Επειδη ρωτας εσυ απανταω . αλλιως ουτε που θα ασχολιομουν.

Απο την πρωτη στιγμη που ενωσε καποιος αντιμ τις 2 ψηφοφορίες και εγινε απο φανερή σε κρυφή ειπα οτι ειναι μία μαλακία και μιση η κρυφη (υπαρχουν τα μηνυματα στις πισω σελιδες) ..
Στην συνέχεια, ουτε ο Λακης ουτε ο αλλος ο καθυστερημένος που ανοιξε την δευτερη κρυφη ειπαν οτι μπορουν να την πειράξουν
( η γνωστη μαλακία που εχεις αναφερει και εσυ στο αναλογο νημα, οτι κλειδωνουν οι ψηφοφορίες στα νηματα και δεν παιρνουν αλλαγες ) ,
ειδα μετα τον ΑνναΜαριαΒελλη που απλα "βγηκε" και λεω: πως γινεται ρε πουστη να λες οτι δεν πειραζεται η ψηφοφορία αλλα να βγαζεις κόσμο αν στο ζητησει... (?)

Ε και πουτσα μου , εστειλα μηνυμα και με εβγαλε .. δεν ειχε κανενα νόημα να μεινω σε κρυφη ψηφοφορία , το ειχα πει απο την αρχη , μαλακία μου που δεν το σκεφτηκα τότε οτι
υπηρχε η δυνατοτητα να βγω απο την μερα που γυρισε σε κρυφη .. να ναι καλα ο ΑνναΜαριαΒελλη που μας εδωσε την λυση

Οταν αποκτησουν τ αρχιδια το τσουτσεκια εδω ας κανουν φανερή και ας με βαλουν και πρωτο πρωτο .. αλλά δεν το βλέπω φίλε μου :coffee:

Γιατι βγηκε ο ΑνναΜαριαΒελλη δεν έχω ιδέα , πρεπει να ρωτησεις τον ίδιο
Εκανες χοντρη μαλακια τυπε και αλειψες βουτυρο στο ψωμι οσων θελανε να στη πουνε....και εγω στη φανερη δεν ειχα ουτε μια ψηφο και στη κρυφη ξαφνικα βρεθηκα με 16 ψηφους αλλα στα αρχιδια μου κιολας.Δεν μπορεις να κραζεις τοσο καιρο ολους οσους κανανε σαν αυτιστικοι για τον διαγωνισμο και τις ψηφους και μετα να ζητας να σε βγαλουνε εκτος επειδη ειχες μαζεψει πολλες...μεγαλο φαουλ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.964
Like
74.190
Πόντοι
12.756
Εκανες χοντρη μαλακια τυπε και αλειψες βουτυρο στο ψωμι οσων θελανε να στη πουνε....και εγω στη φανερη δεν ειχα ουτε μια ψηφο και στη κρυφη ξαφνικα βρεθηκα με 16 ψηφους αλλα στα αρχιδια μου κιολας.Δεν μπορεις να κραζεις τοσο καιρο ολους οσους κανανε σαν αυτιστικοι για τον διαγωνισμο και τις ψηφους και μετα να ζητας να σε βγαλουνε εκτος επειδη ειχες μαζεψει πολλες...μεγαλο φαουλ.

σεβαστη η αποψη σου,
αλλά οπως σου ειπα απο την πρωτη μέρα που εγινε κρυφη θα εβγαινα που και εγω ειχα 5-6 ψηφους, πιστευα οτι δεν γινοταν να βγεις,
αφου ειδικα οταν και ο λακης και ο αλλος ειπαν οτι δεν μπορουν να την πειράξουν.
Μολις ειδα ΑνναΜαριαΒελλη οτι παιζει να βγεις με μηνυμα στον αντμιν εφυγα στα καπάκια, αν ειχα 5 ψηφους δεν θα ηταν προβλημα δηλαδη ;; η μηπως ειμουνα πρωτος και δεν το ηξερα ;; αν εφευγα 2 μερες πριν την ληξη αντε να πω εχεις ένα δίκιο..
Και να σου πω και κάτι άλλο, είχα και πατημα αφου εβγαλε τον άλλον να του πω βγαλε και εμενα τυπε.

Εκραξα οσους δεν ειχαν τα αρχιδια να πουν οτι δεν εχουν τ αντερα να ψηφισουν σε φανερη και εγραφαν δικαιολογίες του πουτσου.
Μουνόπανα που κρυβονται.
Εδω ρε μαλάκα με κράζει ο αλλος που εχει 60+ ψηφους, λες και υπηρχε η πιθανοτητα να τον περάσω ναπουμε που ειχα τους μισους.. έλα τωρα με τον κάθε μαλάκα

Επίσης οι μονοι που "μπορούν" να μου την πουν, και να έχουν και ενα δίκιο, ειναι αυτα τα 5 καργιολια που με ειχαν ψηφίσει στην φανερη , ο Sevagio , ο χαζος με την κιθαρα , ενας lelosbi , Μπαροκ ( κοιτα μια συμπτωση ολοι ΜΠΟΥΣΤΗΔΕΣ εμενα ψηφισαν ) , ολα τα αλλα πουστρακια που κρυφτηκαν πισω απο την κρυφη ψηφοφορία καλυτερα να πανε να ρουφηξουν κανα καυλι απο το να κλαινε εδω σαν γαμημένες δεύτερες πουτάνες

Εκτος απο τους 5 ολοι οι αλλοι που κλαινε ειναι τα κλασσικα πουστρακια/χεστρακια που τα ριξανε οταν εγινε κρυφη..
γιατι μην μου πεις οτι ξαφνικά ολοι εγιναν ηθικοι και τους νοιαζει να ειναι νορμαλ η ψηφοφορια
και νοιαζει τον ηλιθιο που κλαιει οτι δεν με βρισκει ο goustarwnaxynw να με ψηφισει. ;; ασε ρε .
Ξαφνικα μου εγιναν ολοι σημαιοφόροι σωστης ψηφοφορίας αλλα στα μέτρα τους , οχι φανερη , κρυφη :tooth::tooth::tooth:
 
Τελευταία τροποποίηση:

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.313
Like
3.580
Πόντοι
1.706
Για όλα τα παραπάνω που γράφει ο @Νίπλης προτείνω μια και έξω την αλλαγή του τρόπου ψηφοφορίας.
α)Ανοίγει θρεντάκιον που ο καθένας από εμάς μπορεί να προτείνει όποιο μέλος θέλει. Διάρκεια 10 ημέρες, την ενδέκατη μαζεύονται όλες οι προτάσεις και ανοίγει νέο θρεντάκιον και γίνεται η ψηφοφορία. Άλλες 5-10 ημέρες. Φυσικά όποιος προτείνει κάποιο μέλος προστίθεται και αυτός στην ψηφοφορία, ή έχουμε αρχίδια ή που θα αποκτήσετε στράκια.
β)Σιγά μην κάνω κάτι από τα παραπάνω, βαριέμαι :coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.079
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.778
Κριτικές
171
Like
91.851
Πόντοι
46.423
Καλημέρα μαλάκες.

arkas-vlakeia.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
126
Like
51.277
Πόντοι
27.261
σεβαστη η αποψη σου,
αλλά οπως σου ειπα απο την πρωτη μέρα που εγινε κρυφη θα εβγαινα που και εγω ειχα 5-6 ψηφους, πιστευα οτι δεν γινοταν να βγεις,
αφου ειδικα οταν και ο λακης και ο αλλος ειπαν οτι δεν μπορουν να την πειράξουν.
Μολις ειδα ΑνναΜαριαΒελλη οτι παιζει να βγεις με μηνυμα στον αντμιν εφυγα στα καπάκια, αν ειχα 5 ψηφους δεν θα ηταν προβλημα δηλαδη ;; η μηπως ειμουνα πρωτος και δεν το ηξερα ;; αν εφευγα 2 μερες πριν την ληξη αντε να πω εχεις ένα δίκιο..
Και να σου πω και κάτι άλλο, είχα και πατημα αφου εβγαλε τον άλλον να του πω βγαλε και εμενα τυπε.

Εκραξα οσους δεν ειχαν τα αρχιδια να πουν οτι δεν εχουν τ αντερα να ψηφισουν σε φανερη και εγραφαν δικαιολογίες του πουτσου.
Μουνόπανα που κρυβονται.
Εδω ρε μαλάκα με κράζει ο αλλος που εχει 60+ ψηφους, λες και υπηρχε η πιθανοτητα να τον περάσω ναπουμε που ειχα τους μισους.. έλα τωρα με τον κάθε μαλάκα

Επίσης οι μονοι που "μπορούν" να μου την πουν, και να έχουν και ενα δίκιο, ειναι αυτα τα 5 καργιολια που με ειχαν ψηφίσει στην φανερη , ο Sevagio , ο χαζος με την κιθαρα , ενας lelosbi , Μπαροκ ( κοιτα μια συμπτωση ολοι ΜΠΟΥΣΤΗΔΕΣ εμενα ψηφισαν ) , ολα τα αλλα πουστρακια που κρυφτηκαν πισω απο την κρυφη ψηφοφορία καλυτερα να πανε να ρουφηξουν κανα καυλι απο το να κλαινε εδω σαν γαμημένες δεύτερες πουτάνες

Εκτος απο τους 5 ολοι οι αλλοι που κλαινε ειναι τα κλασσικα πουστρακια/χεστρακια που τα ριξανε οταν εγινε κρυφη..
γιατι μην μου πεις οτι ξαφνικά ολοι εγιναν ηθικοι και τους νοιαζει να ειναι νορμαλ η ψηφοφορια
και νοιαζει τον ηλιθιο που κλαιει οτι δεν με βρισκει ο goustarwnaxynw να με ψηφισει. ;; ασε ρε .
Ξαφνικα μου εγιναν ολοι σημαιοφόροι σωστης ψηφοφορίας αλλα στα μέτρα τους , οχι φανερη , κρυφη :tooth::tooth::tooth:
ακόμα να κλείσεις το προφίλ σου μωρη ξεχειλωμενη τραβελοπουστρα?
κάθεσαι και γράφεις σεντονακια από χθες ξημερώματα με δικαιολογίες.
είσαι τόσο μαλακας όσο ο ΧολΟφΦεημ επί 3... τριμαλακα
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.964
Like
74.190
Πόντοι
12.756
ακόμα να κλείσεις το προφίλ σου μωρη ξεχειλωμενη τραβελοπουστρα?
κάθεσαι και γράφεις σεντονακια από χθες ξημερώματα με δικαιολογίες.
είσαι τόσο μαλακας όσο ο ΧολΟφΦεημ επί 3... τριμαλακα
:2funny:
:2funny:
:2funny:

ελα βλαμμένο των ιμοτζι ξεκινα ..


:happy::happy::happy::boobies::boobies::boobies::cool2::cool2::cool2::cool2::effemine::effemine::effemine::effemine::babycry::babycry::babycry::babycry::rose::rose::rose::rose::sopase::sopase::sopase::sopase::sopase:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
126
Like
51.277
Πόντοι
27.261
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
...shadow classic μαγκα μου?!?!
φοβερό old time classic το shadow και μπορείςνα βρεις μεταχειρισμένα αλλά οχι, rebel 1100.

έτσι κι αλλιώς προσωπικά δεν είμαι υπερ των πολλών πειραγμάτων που αλλοιώνουν εντελώς την αρχική φυσιογνωμία και φιλοσοφία μιας μηχανής εκτός κι αν πάρεις "κουφάρι" και το φτιάχνεις όπως θες, κάντο και σταρ τρεκ...
προς στιγμήν έχω πειράξει την πίσω σέλα που ήταν άβολη εντελώς, έβαλα πλάτη μαμά που επίσης πείραξα, μάσκα μπροστά και γκριπς/καθρέφτες barracuda.
σκέφτομαι εξάτμιση αλλά δεν ξέρω ακόμα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

που είναι ο τελλυς?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.106
Πόντοι
3.846
παρακαλώ μην ξεφεύγουμε από το θέμα. Εδώ υπάρχει beef εν εξελίξει. Νίπλης Vs papaphilips. Ποπ κορν, πατατάκια και πάμε.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
εμενα παντως οταν με παρατησε μια γκομενα καποτε μου ειπε οτι ο δυνατος ειναι αυτος που φευγει (δεν εχω καταληξει ακομα:think:) και μη μου πειτε οτι οι γκομενεςδεν εχουν αρχιδια - αρχιδια δεν εχουν αλλα αρχιδια κουμανταρουν:angel: - νομιζω ο νιπλης καλα εκανε και την εκανε με ελαφρα - ηταν μια αποχωρηση /διαμαρτυρια επι της διαδικασιας και οχι δια των αρνητικων ψηφων
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.106
Πόντοι
3.846
Για όλα τα παραπάνω που γράφει ο @Νίπλης προτείνω μια και έξω την αλλαγή του τρόπου ψηφοφορίας.
α)Ανοίγει θρεντάκιον που ο καθένας από εμάς μπορεί να προτείνει όποιο μέλος θέλει. Διάρκεια 10 ημέρες, την ενδέκατη μαζεύονται όλες οι προτάσεις και ανοίγει νέο θρεντάκιον και γίνεται η ψηφοφορία. Άλλες 5-10 ημέρες. Φυσικά όποιος προτείνει κάποιο μέλος προστίθεται και αυτός στην ψηφοφορία, ή έχουμε αρχίδια ή που θα αποκτήσετε στράκια.
β)Σιγά μην κάνω κάτι από τα παραπάνω, βαριέμαι :coffee:
η ψηφοφορία φανερή ή κρυφή ,αυτά μας ενδιαφέρουν.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.313
Like
3.580
Πόντοι
1.706
η ψηφοφορία φανερή ή κρυφή ,αυτά μας ενδιαφέρουν.
Φανερή φυσικά, εδώ οι υποψήφιοι θα είναι κατόπιν προτάσεως από άλλο μέλος που, ακόμα πιο φυσικά, θα μπει και αυτό στη λίστα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.122
Like
11.350
Πόντοι
2.606
ΜΑΛΑΚΕΣ......Συγκεντρωθειτε επιτελους......φανερη ξεφανερη τρεις ειναι οι τεζα μαλακες .....ολα τα αλλα ειναι καθαρα προσωπικες προτιμησεις......τα δυο απιστευτα γκανιαν και πουλεν μαζι 71νας ,μπαροκ και ο τιτανας δαιμας ο οποιος ειναι ο απλος αγνος μαλακας που δικαιουται θεση στο βαθρο μονο και μονο για την ανιδιοτελη πηχτη μαλακια του...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.079
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
Καλημέρα μαλάκες.

arkas-vlakeia.jpg
Απαντώ με εκείνη την έκδοση από το "Αχ,Ευρώπη" του Τζίμη Πανούση όπου λέει...",μαλακα,μαλακα,μαλακα,μαλακα"....γιατί όλοι είμαστε συνονοματοι.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.806
Like
6.363
Πόντοι
1.406
σεβαστη η αποψη σου,
αλλά οπως σου ειπα απο την πρωτη μέρα που εγινε κρυφη θα εβγαινα που και εγω ειχα 5-6 ψηφους, πιστευα οτι δεν γινοταν να βγεις,
αφου ειδικα οταν και ο λακης και ο αλλος ειπαν οτι δεν μπορουν να την πειράξουν.
Μολις ειδα ΑνναΜαριαΒελλη οτι παιζει να βγεις με μηνυμα στον αντμιν εφυγα στα καπάκια, αν ειχα 5 ψηφους δεν θα ηταν προβλημα δηλαδη ;; η μηπως ειμουνα πρωτος και δεν το ηξερα ;; αν εφευγα 2 μερες πριν την ληξη αντε να πω εχεις ένα δίκιο..
Και να σου πω και κάτι άλλο, είχα και πατημα αφου εβγαλε τον άλλον να του πω βγαλε και εμενα τυπε.

Εκραξα οσους δεν ειχαν τα αρχιδια να πουν οτι δεν εχουν τ αντερα να ψηφισουν σε φανερη και εγραφαν δικαιολογίες του πουτσου.
Μουνόπανα που κρυβονται.
Εδω ρε μαλάκα με κράζει ο αλλος που εχει 60+ ψηφους, λες και υπηρχε η πιθανοτητα να τον περάσω ναπουμε που ειχα τους μισους.. έλα τωρα με τον κάθε μαλάκα

Επίσης οι μονοι που "μπορούν" να μου την πουν, και να έχουν και ενα δίκιο, ειναι αυτα τα 5 καργιολια που με ειχαν ψηφίσει στην φανερη , ο Sevagio , ο χαζος με την κιθαρα , ενας lelosbi , Μπαροκ ( κοιτα μια συμπτωση ολοι ΜΠΟΥΣΤΗΔΕΣ εμενα ψηφισαν ) , ολα τα αλλα πουστρακια που κρυφτηκαν πισω απο την κρυφη ψηφοφορία καλυτερα να πανε να ρουφηξουν κανα καυλι απο το να κλαινε εδω σαν γαμημένες δεύτερες πουτάνες

Εκτος απο τους 5 ολοι οι αλλοι που κλαινε ειναι τα κλασσικα πουστρακια/χεστρακια που τα ριξανε οταν εγινε κρυφη..
γιατι μην μου πεις οτι ξαφνικά ολοι εγιναν ηθικοι και τους νοιαζει να ειναι νορμαλ η ψηφοφορια
και νοιαζει τον ηλιθιο που κλαιει οτι δεν με βρισκει ο goustarwnaxynw να με ψηφισει. ;; ασε ρε .
Ξαφνικα μου εγιναν ολοι σημαιοφόροι σωστης ψηφοφορίας αλλα στα μέτρα τους , οχι φανερη , κρυφη :tooth::tooth::tooth:
ΒOU Physics : Το μεγεθος του σεντονιου ειναι αναλογο του βαρους που εχεις στη συνειδηση σου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom