Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
16.985
Πόντοι
3.556
Άσε τα μακρινάρια, μωρή με το τι κάνουν οι άλλοι και βγες και πες ανοιχτά "μαλάκες, δεν έχω αρχίδια!".
Μην ντρέπεσαι. Η παραδοχή είναι το πρώτο βήμα για οποιαδήποτε σημαντική βελτίωση στη ζωή σου.
:2funny:
τύπε παλι καλα που γραφεις και εσυ εδω μεσα και διώχνεις κοσμο απο τη βαρεμάρα. να ειμαστε πιο πριβέ. :grouphug:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
16.985
Πόντοι
3.556
Γέροντα , ωραια η κριση σου δεν λεω, αλλα θα ειχε πιο βαρυτητα αν ειχες ψηφίσει και στην φανερη..
και για να σε προλάβω..
γλυτωσε μας απο γρηγορες και φθηνες δικαιολογίες τυπου :
δεν προλαβες ή δεν ειδες το νημα ή περίμενες να ριξεις στο τελος κτλ
γιατι εγραφες κανονικα..και σουλατσαρες εδω μεσα.

Οπως επίσης το ίδιο εκανε και αυτος που προσπαθεις να υποστηρίξεις με αυτο το μηνυμα σου , ο Αλεξ .. που ηξερε να σκοτιζει τ αρχιδια μας με το μανιφεστο καθε 2 μηνυματα του νηματος αλλα
ψηφο δεν έριχνε ..βεβαια περιμένουμε με αγωνία την δικαιολογία πρωτης δημοτικου που θα βγει να γραψει για να εξηγησει γιατι δεν ψηφισε..
τύπε λογικα ηταν απασχολημένος ο τυπος με το να συντονίζει τα αστεια του αλλου τυπου για τα μελομακάρονα και τα τσαγια . :wanker::wanker::wanker::undecided::undecided::undecided:

old man hand GIF
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Γέροντα , ωραια η κριση σου δεν λεω, αλλα θα ειχε πιο βαρυτητα αν ειχες ψηφίσει και στην φανερη..
και για να σε προλάβω..
γλυτωσε μας απο γρηγορες και φθηνες δικαιολογίες τυπου :
δεν προλαβες ή δεν ειδες το νημα ή περίμενες να ριξεις στο τελος κτλ
γιατι εγραφες κανονικα..και σουλατσαρες εδω μεσα.

Οπως επίσης το ίδιο εκανε και αυτος που προσπαθεις να υποστηρίξεις με αυτο το μηνυμα σου , ο Αλεξ .. που ηξερε να σκοτιζει τ αρχιδια μας με το μανιφεστο καθε 2 μηνυματα του νηματος αλλα
ψηφο δεν έριχνε ..βεβαια περιμένουμε με αγωνία την δικαιολογία πρωτης δημοτικου που θα βγει να γραψει για να εξηγησει γιατι δεν ψηφισε..

Παραβιάζετε ανοιχτές θύρες.

Είχα ψηφίσει και στη φανερή και δεν έχω κανένα πρόβλημα να γίνει ξανά φανερή η ψηφοφορία.

Επίσης, πρόβλημα δεοντολογίας όπως το θέσατε, θα υπήρχε αν δεν ήμουν υποψήφιος και εγώ, ή αν είχα μυξοκλαφτεί για να με βγάλουν, και μετά πούλαγα πνεύμα εκ του ασφαλούς ( όπως εσείς τώρα).

Αυτά, και την καλημέρα μου στο κολαούζο σας.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.964
Like
74.192
Πόντοι
12.756
Παραβιάζετε ανοιχτές θύρες.

Είχα ψηφίσει και στη φανερή και δεν έχω κανένα πρόβλημα να γίνει ξανά φανερή η ψηφοφορία.

Επίσης, πρόβλημα δεοντολογίας όπως το θέσατε, θα υπήρχε αν δεν ήμουν υποψήφιος και εγώ, ή αν είχα μυξοκλαφτεί για να με βγάλουν, και μετά πούλαγα πνεύμα εκ του ασφαλούς ( όπως εσείς τώρα).

Αυτά, και την καλημέρα μου στο κολαούζο σας.

αν είχες ψηφισει στην φανερή , απολογούμαι και ανακαλώ σε οτι αφορα εσενα .. :hi:

Για τον Αλεξ που πηγες να υποστηριξεις, εννοειται πως οχι
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.820
Like
24.683
Πόντοι
6.256
αν είχες ψηφισει στην φανερή , απολογούμαι και ανακαλώ σε οτι αφορα εσενα .. :hi:

Για τον Αλεξ που πηγες να υποστηριξεις, εννοειται πως οχι
Ωραια οσα λες και συμφωνω αλλα τελικα θα μας πεις γιατι βγηκατε απο τη ψηφοφορια εσυ και ο ΑνναΜαριαΒελλη;
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.523
Κριτικές
8
Like
3.314
Πόντοι
786
και προβληματιζόμουνα επειδή χάθηκε μια ψήφος μου,
βρέθηκε εύκολα, όμως, ο νέος όγδοος
τέλος πάντων μαλάκες υπάρχουν πολλοί, χρειάζομαι καμιά 20ρια ψήφους

εγώ έχω 5-6 σε ιγκνορ,
πώς με ψήφισαν 11;
απαιτώ διαφάνεια!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.508
Κριτικές
1
Like
35.690
Πόντοι
6.256
και προβληματιζόμουνα επειδή χάθηκε μια ψήφος μου,
βρέθηκε εύκολα, όμως, ο νέος όγδοος
τέλος πάντων μαλάκες υπάρχουν πολλοί, χρειάζομαι καμιά 20ρια ψήφους

εγώ έχω 5-6 σε ιγκνορ,
πώς με ψήφισαν 11;
απαιτώ διαφάνεια!
Μου στειλε ενας πμ και μου με να σε ψηφισω επειδη εισαι δεξιος .
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.523
Κριτικές
8
Like
3.314
Πόντοι
786
Μου στειλε ενας πμ και μου με να σε ψηφισω επειδη εισαι δεξιος .
εσύ είσαι δεξιός
εγώ έχω ψηφίσει και σύριζα το 14-15 και μπορεί να ψηφίσω και πασόκ στις ευρωεκλογές
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.964
Like
74.192
Πόντοι
12.756
Ωραια οσα λες και συμφωνω αλλα τελικα θα μας πεις γιατι βγηκατε απο τη ψηφοφορια εσυ και ο ΑνναΜαριαΒελλη;

Επειδη ρωτας εσυ απανταω . αλλιως ουτε που θα ασχολιομουν.

Απο την πρωτη στιγμη που ενωσε καποιος αντιμ τις 2 ψηφοφορίες και εγινε απο φανερή σε κρυφή ειπα οτι ειναι μία μαλακία και μιση η κρυφη (υπαρχουν τα μηνυματα στις πισω σελιδες) ..
Στην συνέχεια, ουτε ο Λακης ουτε ο αλλος ο καθυστερημένος που ανοιξε την δευτερη κρυφη ειπαν οτι μπορουν να την πειράξουν
( η γνωστη μαλακία που εχεις αναφερει και εσυ στο αναλογο νημα, οτι κλειδωνουν οι ψηφοφορίες στα νηματα και δεν παιρνουν αλλαγες ) ,
ειδα μετα τον ΑνναΜαριαΒελλη που απλα "βγηκε" και λεω: πως γινεται ρε πουστη να λες οτι δεν πειραζεται η ψηφοφορία αλλα να βγαζεις κόσμο αν στο ζητησει... (?)

Ε και πουτσα μου , εστειλα μηνυμα και με εβγαλε .. δεν ειχε κανενα νόημα να μεινω σε κρυφη ψηφοφορία , το ειχα πει απο την αρχη , μαλακία μου που δεν το σκεφτηκα τότε οτι
υπηρχε η δυνατοτητα να βγω απο την μερα που γυρισε σε κρυφη .. να ναι καλα ο ΑνναΜαριαΒελλη που μας εδωσε την λυση

Οταν αποκτησουν τ αρχιδια το τσουτσεκια εδω ας κανουν φανερή και ας με βαλουν και πρωτο πρωτο .. αλλά δεν το βλέπω φίλε μου :coffee:

Γιατι βγηκε ο ΑνναΜαριαΒελλη δεν έχω ιδέα , πρεπει να ρωτησεις τον ίδιο
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
16.985
Πόντοι
3.556
Επειδη ρωτας εσυ απανταω . αλλιως ουτε που θα ασχολιομουν.

Απο την πρωτη στιγμη που ενωσε καποιος αντιμ τις 2 ψηφοφορίες και εγινε απο φανερή σε κρυφή ειπα οτι ειναι μία μαλακία και μιση η κρυφη (υπαρχουν τα μηνυματα στις πισω σελιδες) ..
Στην συνέχεια, ουτε ο Λακης ουτε ο αλλος ο καθυστερημένος που ανοιξε την δευτερη κρυφη ειπαν οτι μπορουν να την πειράξουν
( η γνωστη μαλακία που εχεις αναφερει και εσυ στο αναλογο νημα, οτι κλειδωνουν οι ψηφοφορίες στα νηματα και δεν παιρνουν αλλαγες ) ,
ειδα μετα τον ΑνναΜαριαΒελλη που απλα "βγηκε" και λεω: πως γινεται ρε πουστη να λες οτι δεν πειραζεται η ψηφοφορία αλλα να βγαζεις κόσμο αν στο ζητησει... (?)

Ε και πουτσα μου , εστειλα μηνυμα και με εβγαλε .. δεν ειχε κανενα νόημα να μεινω σε κρυφη ψηφοφορία , το ειχα πει απο την αρχη , μαλακία μου που δεν το σκεφτηκα τότε οτι
υπηρχε η δυνατοτητα να βγω απο την μερα που γυρισε σε κρυφη .. να ναι καλα ο ΑνναΜαριαΒελλη που μας εδωσε την λυση

Οταν αποκτησουν τ αρχιδια το τσουτσεκια εδω ας κανουν φανερή και ας με βαλουν και πρωτο πρωτο .. αλλά δεν το βλέπω φίλε μου :coffee:

Γιατι βγηκε ο ΑνναΜαριαΒελλη δεν έχω ιδέα , πρεπει να ρωτησεις τον ίδιο
τύπε στα παπαρια μας η δεοντολογία και το σαβουάρ βιβ και οι ντραμα κουίν « απο αλλου το περιμενα και αλλου με βρηκε». εδω ειμαστε για το μπάχαλο και το σκουπιδιασμα. μονο και μονο που εγινε στο σωστο τάιμινγκ και κλαίγανε τα ναυαγια οι φιναλίστ χτες, ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ :coffee:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
126
Like
51.277
Πόντοι
27.261
Σπασμένες ψυχουλες κλαίνε επειδή τους γαμηθηκαν τα όνειρα που στηριζοταν σε μυστικές ψήφους...

Ο άλλος ο ηλίθιος που πριν λίγο καιρό κάθε του μήνυμα ήταν ένα μανιφέστο υποβιβασμού του διαγωνισμού , τώρα τον υπερασπίζεται ...

Οσο ηταν φανερη η ψηφοφορία βρισκατε δικαιολογίες 5χρονου , οτι δεν ειναι στην σωστη σειρα, οτι ο αλλος δεν εγραψε το νικ του σωστα και παραπλανει κτλ
Ελαχιστη συμμετοχη ενω γινοταν της πουτανας απο κοσμο στο νημα, γιατι τρέματε σαν τις καριολες να ψηφισετε, μολις εγινε κρυφη έπεσαν βροχη οι ψηφοι..
Κανεις σας δεν ειχε τα αρχιδια, που τωρα ολοι τα μάθατε και γραφετε στα μηνυματα σας, να πει οτι ειναι "λιγος" για να ψηφισει σε φανερη ..

Έχετε γέλιο που κλαίτε σαν γαμημενα κοριτσάκια που δεν σας αφήνει η μαμά σας να ντυθειτε πουτανες για να βγειτε βόλτα.

Μια ζωή γαμημενοι θα είστε, πάρτε το χαμπαρι.

Οταν αποκτησετε αρχιδια και συμμετεχετε και υποστηρίξετε εναν διαγωνισμο με φανερους ψηφους ελάτε πάλι να τα πουμε..
Απίθανο βεβαια γιατι παντα κρυβοσασταν πισω απο τα φουστανια της μάνας σας ή πισω απο τον πατέρα σας, ετσι μάθατε, γι αυτο ειστε στον πατο και η κωλοτρυπιδα της κοινωνίας

Μεχρι τότε ....
Θα πρέπει να σας δει ειδικος. :coffee:


ΥΓ. Για να ειμαι δικαιος πρεπει να :hi:σε κατι τυπους σαν τον Sevagio και το βλαμμενο με την κιθάρα (νομιζω και ο Μπαροκ) που παρολο που ειναι πουστρακια το τιμησαν το στρινγκ που φοράνε και ψηφισαν στην φανερη..
Που φτασαμε όμως... αυτους που λεμε πουστρακια να εχουν τα αρχιδια να ψηφίζουν και εσεις ολοι που βγαίνετε και παραδίδεται μαθηματα σαν οι τιμωροι και σημαιοφόροι της "ανδρικης τιμής" να κρυβόσασταν,
ΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΚΚ !!!!!!
σου βίασα τη ψυχούλα μαρή και φέτος ????
πεσμας ότι έκλαψες κιόλας αγκαλιά στο μαξιλάρι σου... 5 η ώρα το πρωί

:2funny:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.508
Κριτικές
1
Like
35.690
Πόντοι
6.256
ΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΚΚ !!!!!!
σου βίασα τη ψυχούλα μαρή και φέτος ????
πεσμας ότι έκλαψες κιόλας αγκαλιά στο μαξιλάρι σου... 5 η ώρα το πρωί

:2funny:
Εσυ δεν εισαι στην ψηφοφορια;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.021
Πόντοι
3.936
Επειδη ρωτας εσυ απανταω . αλλιως ουτε που θα ασχολιομουν.

Απο την πρωτη στιγμη που ενωσε καποιος αντιμ τις 2 ψηφοφορίες και εγινε απο φανερή σε κρυφή ειπα οτι ειναι μία μαλακία και μιση η κρυφη (υπαρχουν τα μηνυματα στις πισω σελιδες) ..
Στην συνέχεια, ουτε ο Λακης ουτε ο αλλος ο καθυστερημένος που ανοιξε την δευτερη κρυφη ειπαν οτι μπορουν να την πειράξουν
( η γνωστη μαλακία που εχεις αναφερει και εσυ στο αναλογο νημα, οτι κλειδωνουν οι ψηφοφορίες στα νηματα και δεν παιρνουν αλλαγες ) ,
ειδα μετα τον ΑνναΜαριαΒελλη που απλα "βγηκε" και λεω: πως γινεται ρε πουστη να λες οτι δεν πειραζεται η ψηφοφορία αλλα να βγαζεις κόσμο αν στο ζητησει... (?)

Ε και πουτσα μου , εστειλα μηνυμα και με εβγαλε .. δεν ειχε κανενα νόημα να μεινω σε κρυφη ψηφοφορία , το ειχα πει απο την αρχη , μαλακία μου που δεν το σκεφτηκα τότε οτι
υπηρχε η δυνατοτητα να βγω απο την μερα που γυρισε σε κρυφη .. να ναι καλα ο ΑνναΜαριαΒελλη που μας εδωσε την λυση

Οταν αποκτησουν τ αρχιδια το τσουτσεκια εδω ας κανουν φανερή και ας με βαλουν και πρωτο πρωτο .. αλλά δεν το βλέπω φίλε μου :coffee:

Γιατι βγηκε ο ΑνναΜαριαΒελλη δεν έχω ιδέα , πρεπει να ρωτησεις τον ίδιο

Γιατί ρε τύπε;

Είτε με φανερή, είτε με κρυφή, το ίδιο μαλακας είσαι.

ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ.

Ένας τίτλος τιμής είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom