Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
0
Κατεβαίνοντας σήμερα στα σοκάκια του έρωτα βλέπω ανοιχτό το free house και τα δύο σπίτια λέω έχει πλάκα να γύρισε η άννα και επειδή έχω πολύ καλές αναμνήσεις από αυτό το σπίτι λέω ασμπό να δω. Μου ανοίγει μία κοπέλα ξανθιά ως σωματάκι κοντό μαλλί τη ρωτάω από πού είσαι κορίτσι μου λέει από δω ας κάνω μία δοκιμή. Είναι η χειρότερη εμπειρία μου τόσα χρόνια στα μπουρδέλα. Τελείως αγενής την έχω πληρώσει για ελεύθερο στοματικό μένα υφάκι μου λέει κάνε μπάνιο και με το που μπαίνει στο δωμάτιο είναι τελείως κρύα. Την λέω άστο κορίτσι μου δεν κάνεις για αυτή τη δουλειά. Με λίγα λόγια θέλω να προφυλάξω όλους τους συναγωνιστές μακριά από αυτό το παρτάλι. Mην την φάει κανένας από την εμφάνιση. Φεύγοντας ούτε την εβρισα ούτε τίποτα προσπαθούσε να δικαιολογηθεί της λέω άστο δεν πειράζει και κλείνοντας την πόρτα να με βρίζει κρατήθηκα και δεν μπήκα ξανά γιατί θα ξεχνούσε το όνομά της. Συναγωνιστές προσέξτε
Λίγες οι κοπέλες που αξίζουν πλέον τόσο από εμφάνιση όσο και από χαρακτήρα πλέον αδέρφια !
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.668
Πόντοι
11.585
Κατεβαίνοντας σήμερα στα σοκάκια του έρωτα βλέπω ανοιχτό το free house και τα δύο σπίτια λέω έχει πλάκα να γύρισε η άννα και επειδή έχω πολύ καλές αναμνήσεις από αυτό το σπίτι λέω ασμπό να δω. Μου ανοίγει μία κοπέλα ξανθιά ως σωματάκι κοντό μαλλί τη ρωτάω από πού είσαι κορίτσι μου λέει από δω ας κάνω μία δοκιμή. Είναι η χειρότερη εμπειρία μου τόσα χρόνια στα μπουρδέλα. Τελείως αγενής την έχω πληρώσει για ελεύθερο στοματικό μένα υφάκι μου λέει κάνε μπάνιο και με το που μπαίνει στο δωμάτιο είναι τελείως κρύα. Την λέω άστο κορίτσι μου δεν κάνεις για αυτή τη δουλειά. Με λίγα λόγια θέλω να προφυλάξω όλους τους συναγωνιστές μακριά από αυτό το παρτάλι. Mην την φάει κανένας από την εμφάνιση. Φεύγοντας ούτε την εβρισα ούτε τίποτα προσπαθούσε να δικαιολογηθεί της λέω άστο δεν πειράζει και κλείνοντας την πόρτα να με βρίζει κρατήθηκα και δεν μπήκα ξανά γιατί θα ξεχνούσε το όνομά της. Συναγωνιστές προσέξτε
Καλα ρε τυπε, τοσο καιρο γραφουμε οτι ειναι παλτο η γκομενα, δε παρακολουθεις.???
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.668
Πόντοι
11.585
Καταλινα (inside) στο ποστο της, καναμε ενα Αρωστο γαμισι και μετα αγκαλιτσες μεχρι να χτυπησει η τσατσα την πορτα... σε μια βδομαδα φευγει.

Τα στουντιακια, inside, sex & city, μαζι με αυτο στο Ν.Ουρανου 2, η πρωην εκλησια, βαλανε ασορτι ταμπελες φωτεινες με λαμπιονια, παιζει να φαινονται απο το λιμανι που αναβοσβηνουν... λευκο χρωμα.!!!! :confused: που πηγαν τα ερυθρα χρωματα....???
 
  • Like
Αντιδράσεις: Egnat

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.681
Κριτικές
62
Like
45.454
Πόντοι
9.297
Μεσημεριανή βόλτα στα σπιτάκια με αναζήτηση κυρίως για πρωκτικό. Στο Sex & the City μια Βραζιλιάνα, δυνατό κορμί. Poison η Ουκρανέζα Ίνα. Σπίτι Έφης μια καινούργια Ρωσίδα, ήταν δωμάτιο και δεν έχω εικόνα. Φρίξου 13 δύο κοπέλες, η μία ψηλή με ωραίο σώμα και λαλίστατη, η δεύτερη αρκετά γεματούλα για το νεαρό της ηλικίας της και ψαρωμένη, ίσως δε μιλάει ελληνικά, αλλά δίνει κώλο με 70. Παίζει και παρτούζα. Μινωταύρου 3 μάλλον η Χριστίνα, μπαμπάτσικη MILF με μεγάλα βυζιά, πολύ προσιτή και καυλιάρα. Las Vegas δεν μπήκα, αλλά στο άλλο site λέει για Βλάντα/Ρίτα, που είναι εγγύηση αλλά ήθελα κάτι καινούργιο. Τέλος Μπιάνκα στο Ν. Ουρανού 24, μικρή μινιόν ξανθιά Ρουμάνα, πολύ αδυ΄νατη, πρόσχαρη και εξυπηρετική. Δίνει και κώλο στα 80. Σχετικά άπειρη αλλά ικανοποιητική και ευγενική.
H Xριστινα η πασίγνωστη Ρουμάνα από τις παλιές καλές μέρες;;;
Υπάρχουν ακόμα επιζησασες από εκείνη την παλιά καλή φουρνιά;;;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.668
Πόντοι
11.585
H Xριστινα η πασίγνωστη Ρουμάνα από τις παλιές καλές μέρες;;;
Υπάρχουν ακόμα επιζησασες από εκείνη την παλιά καλή φουρνιά;;;
Ναι αυτη, ηταν μεγαλη γαμιολα, της αρεσε το γαμισι σαν το ψαρι στην γατα, μετα καπου το εχασε, μπαταλεψε κιωλας....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.681
Κριτικές
62
Like
45.454
Πόντοι
9.297
Ναι αυτη, ηταν μεγαλη γαμιολα, της αρεσε το γαμισι σαν το ψαρι στην γατα, μετα καπου το εχασε, μπαταλεψε κιωλας....
Την πέτυχα και στις δύο φάσεις όμως ακόμα και με πιο πολλά κιλά είχε πολλά να δώσει.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
153
Κριτικές
17
Like
623
Πόντοι
311

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.668
Πόντοι
11.585
Την πέτυχα και στις δύο φάσεις όμως ακόμα και με πιο πολλά κιλά είχε πολλά να δώσει.
Επικα γαμισια επι Κατεχακη 13.... Στο ιδιο ιδρυμα αναστεναζαν τα ντουβαρια με την Εμμα, που εκανε το μπαμ.....
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
624
Κριτικές
21
Like
3.059
Πόντοι
1.436
Ναι αυτη, ηταν μεγαλη γαμιολα, της αρεσε το γαμισι σαν το ψαρι στην γατα, μετα καπου το εχασε, μπαταλεψε κιωλας....
Αυτή δουλεύει πρωινή βάρδια στο σπιτάκι που δουλεύει και η Καρίνα;
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
65
Like
50
Πόντοι
0
Κατεβαίνοντας σήμερα στα σοκάκια του έρωτα βλέπω ανοιχτό το free house και τα δύο σπίτια λέω έχει πλάκα να γύρισε η άννα και επειδή έχω πολύ καλές αναμνήσεις από αυτό το σπίτι λέω ασμπό να δω. Μου ανοίγει μία κοπέλα ξανθιά ως σωματάκι κοντό μαλλί τη ρωτάω από πού είσαι κορίτσι μου λέει από δω ας κάνω μία δοκιμή. Είναι η χειρότερη εμπειρία μου τόσα χρόνια στα μπουρδέλα. Τελείως αγενής την έχω πληρώσει για ελεύθερο στοματικό μένα υφάκι μου λέει κάνε μπάνιο και με το που μπαίνει στο δωμάτιο είναι τελείως κρύα. Την λέω άστο κορίτσι μου δεν κάνεις για αυτή τη δουλειά. Με λίγα λόγια θέλω να προφυλάξω όλους τους συναγωνιστές μακριά από αυτό το παρτάλι. Mην την φάει κανένας από την εμφάνιση. Φεύγοντας ούτε την εβρισα ούτε τίποτα προσπαθούσε να δικαιολογηθεί της λέω άστο δεν πειράζει και κλείνοντας την πόρτα να με βρίζει κρατήθηκα και δεν μπήκα ξανά γιατί θα ξεχνούσε το όνομά της. Συναγωνιστές προσέξτε
Την έχω δει πολλές φορές αλλά δεν πέρασα ποτέ λόγω πολύ κακών κριτικών. Πάντως έχει βυζί όνειρο.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
63
Like
7.802
Πόντοι
4.766
Κατεβαίνοντας σήμερα στα σοκάκια του έρωτα βλέπω ανοιχτό το free house και τα δύο σπίτια λέω έχει πλάκα να γύρισε η άννα και επειδή έχω πολύ καλές αναμνήσεις από αυτό το σπίτι λέω ασμπό να δω. Μου ανοίγει μία κοπέλα ξανθιά ως σωματάκι κοντό μαλλί τη ρωτάω από πού είσαι κορίτσι μου λέει από δω ας κάνω μία δοκιμή. Είναι η χειρότερη εμπειρία μου τόσα χρόνια στα μπουρδέλα. Τελείως αγενής την έχω πληρώσει για ελεύθερο στοματικό μένα υφάκι μου λέει κάνε μπάνιο και με το που μπαίνει στο δωμάτιο είναι τελείως κρύα. Την λέω άστο κορίτσι μου δεν κάνεις για αυτή τη δουλειά. Με λίγα λόγια θέλω να προφυλάξω όλους τους συναγωνιστές μακριά από αυτό το παρτάλι. Mην την φάει κανένας από την εμφάνιση. Φεύγοντας ούτε την εβρισα ούτε τίποτα προσπαθούσε να δικαιολογηθεί της λέω άστο δεν πειράζει και κλείνοντας την πόρτα να με βρίζει κρατήθηκα και δεν μπήκα ξανά γιατί θα ξεχνούσε το όνομά της. Συναγωνιστές προσέξτε
Ο άλλος τόσους μήνες είχε βγάλει τον λαιμό του να φωνάζει ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ για να προφυλάξει άτομα, έπρεπε να ήσουν συντονισμένος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom