Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (7 μέλη και 39 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Τι κανεις γιαννη,κουκια σπερνω.
Μιλαμε για την οικονομικη κατασταση και οχι για το χαρακτηρα τους.
Και κανεις δεν περιμενει την αναπτυξη απο τα Βαλκανια,ποιος το εγραψε αυτο.
Απλα μια διαπιστωση καναμε.
Διαπίστωση ότι τα μπουρδελα στη θεσσαλονικη συντηρούνται απ αυτούς! Και ότι άμα κάνουμε εμπάργκο εμείς θα συντηρηθούν από αυτούς!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.118
Κριτικές
166
Like
26.923
Πόντοι
34.538
Διαπίστωση ότι τα μπουρδελα στη θεσσαλονικη συντηρούνται απ αυτούς! Και ότι άμα κάνουμε εμπάργκο εμείς θα συντηρηθούν από αυτούς!
Δεν το εγραψα εγω αυτο.
Εγω απλα λεω οτι υπαρχουν πολλοι νεοπλουτοι απο αυτες τις χωρες.
Που ερχονται στη χωρα μας τα τελευταια χρονια.
 

tzerem

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
9
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξανα μάγκες μιας και δεν πήρα σαφή απάντηση θα ρωτήσω ξανα γιατί είμαι και από μακριά. Υπάρχουν κοπέλες που κάνουν τελειωτικό πρόσωπο η στόμα ; Η Βυζια ; Δεν θέλω να μου πείτε αν ήταν καλή η όχι απλά αυτό. Έχω αυτό το φετίχ. Φράγκα και εμφάνιση 2η μοίρα
 

tzerem

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
9
Like
18
Πόντοι
0
Δε ρίχνεις κ καμία ενημέρωσή στα cg ποιες πήρες κ πως πέρασες
Αποφεύγω να γράφω γιατί έχω συγκεκριμένες απαιτήσεις και δεν με απασχολεί το χρήμα . Προφανώς και δε θα πληρώσω το κρέας για ψάρι αλλά δεν θα είναι η κριτική μου αποδεκτή από τους περισσότερους και θα με λένε αβανταδόρο . Αν κάνει συγκεκριμένα πράγματα η κοπέλα και μου αρέσει λίγο, περνάω καλά για το τι ζητάω .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Καλησπέρα ξανα μάγκες μιας και δεν πήρα σαφή απάντηση θα ρωτήσω ξανα γιατί είμαι και από μακριά. Υπάρχουν κοπέλες που κάνουν τελειωτικό πρόσωπο η στόμα ; Η Βυζια ; Δεν θέλω να μου πείτε αν ήταν καλή η όχι απλά αυτό. Έχω αυτό το φετίχ. Φράγκα και εμφάνιση 2η μοίρα
Στόμα σίγουρα Ρίτα, Φρίντα, Βλάντα,Νάταλι... παλιότερα και Σουζάνα,δεν ξέρω αν το συνεχίζει.
Πρόσωπο δεν ξέρω έχω καιρό να το επιχειρήσω, αυτό συνήθως το κερδίζεις μέσα στο δωμάτιο
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
301
Στόμα σίγουρα Ρίτα, Φρίντα, Βλάντα,Νάταλι... παλιότερα και Σουζάνα,δεν ξέρω αν το συνεχίζει.
Πρόσωπο δεν ξέρω έχω καιρό να το επιχειρήσω, αυτό συνήθως το κερδίζεις μέσα στο δωμάτιο
Συνεχίζει ακόμα η Σουζάνα κανονικότατα.
 

theo318

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Δεν θα έλεγα βόλτα αλλά πήγαινα για στανταράκι(νατάσσα) είδα δεν είχε φώτα το μπέλα και είπα να δοκιμάσω μετά απο καιρό κάτι καινούργιο που στις φώτο φαινόταν δυνατό. Πήγα λοιπόν στην Σόνια. Για τα γούστα μου ωραία κοπέλα και γυμνασμένο κορμί δεν πρέπει να έχει ούτε γραμμάριο λίπος. 50αρι πρόγραμμα χαλαρό, πίπα δεν έγινε αλλά έκανε κάτι παιχνίδια πριν. Πολυ καλή επικοινωνία και καλή θα έλεγα στον αγώνα αν και δεν έχει τρομερές αντοχές. Ελλάδα μεγάλωσε οπότε άψογα ελληνικά. Δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα ούτε ότι έκλαψα τα λεφτά μου. Πολύ κόσμο γενικά είδα. τρίτος στην Σειρά ήμουν, κάθισα απλά γιατί μου άρεσε σαν γκόμενα.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Συναδελφε δεν θελω να στο χαλασω.. απλα να ξερεις οτι, οι μονοι βαλκανιοι που πηδανε στα στουντιο.. ειναι οι οδηγοι νταλικας που παρκαρουν κοντα στα σπιτακια.:confused:
Και αυτοί.Απλά δεν έτυχε να κανείς βόλτα το καλοκαιράκι να δεις τα καγιέν και τα παραμερα παρκαρισμένα.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Διαπίστωση ότι τα μπουρδελα στη θεσσαλονικη συντηρούνται απ αυτούς! Και ότι άμα κάνουμε εμπάργκο εμείς θα συντηρηθούν από αυτούς!
Ναι ανάγκη έχουν οι μαγαζάτορες τα λεφτά σου και τα λεφτά του Νικολάκη απο το Κορδελιο.Όταν καταλάβετε ότι τα σπιτάκια είναι βιτρίνα και απλά παραμένουν ανοιχτά για ξέπλυμα χρήματος τότε ίσως ξυπνήσετε απο τον ύπνο του δικαίου…
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ναι τοσο αναπτυσομενες..που οσους σερβους εχω στα σοσιαλ..ολο λεφτα μου ζητανε :2funny: εχω βαρεθει να βλεπω στα μνμ να μου γραφουν, μαι φρεντ μια χελπ παρακαλω :confused:
Ενώ οι Έλληνες πολύ χρήμα.Βασικός μισθός 650 μικτά,φόρος 24%,ρευματα,αερια,λογαριασμοι στον θεό και οι μισοί και παραπάνω τρώνε από τα επιδόματα που τους δίνει ο κουλης.Θεσσαλονίκη 80% ανεργία…!Παντως το καλοκαίρι στην Χαλκιδική ελληνικά δεν ακούς.Επειδή έχω εξοχικό στο πρώτο πόδι και τα ξέρω να σε ενημερώσω ότι οι Έλληνες αρχίζουν να φαίνονται κατά τον Αυγούστο.Ιούνιος-Ιούλιος και αρχές Αυγούστου κυκλοφορούν μόνο βαλκάνιοι.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
494
Κριτικές
20
Like
908
Πόντοι
311
καλημέρα από μένα! Πέρασμα με Σανέλ από villa erotica την Κυριακή. Ευδιάθετη και χαμογελαστή γενικά. Είχε μια μεγάλη ουλή-τομή κάτω χαμηλά στην κοιλιά, αλλά γενικά το σώμα ήταν σφιχτό. Μεγάλη ωραία κωλαρα και ωραία φτιαχτα βυζια. Στα του αγώνα καλή πίπα με λίγο χέρι, γούσταρε αρκετά το γλείψιμο όπου κατέβασε λίγα υγρά. Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω γαμηθηκε καλά και κοιτούσε καυλωτικα και την γύρισα reverse για να βλέπω την κωλαρα της. Ήθελα να την πάρω στα 4 αλλά είχα ενα χτύπημα στο γόνατο και δεν ήθελα να ζορίσω το πόδι μου, όποτε την έβαλα να κάτσει πάνω μου να την γλειψω και να τον παίξω για το τελείωμα. Εκεί όντως έχυσε αρκετά αφού με γέμισε ζουμιά. Ούτε καλή ούτε κακή εμπειρία. 6/10 θα έλεγα δεν είπε όχι σε τπτ και ήταν ιδιαίτερα ευγενικά και χαμογελαστή. Προσωπικά με χάλασε η ουλή.
Επίσης από Δευτέρα επιστρέφουν στα Villa Erotica- Hot lady, οι Αμπερ Παολα και Τατιανα. Όπως επίσης και στο paradise η Luna η Βραζιλιάνα. Οποίος δεν πήρε την τελευταία να μην την χάσει.
Αυτό με τη τομη έχει να κάνει με λιποαναρρόφηση?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αυτό με τη τομη έχει να κάνει με λιποαναρρόφηση?
Εγω το έγραψα αυτό..... Μπορεί να κάνω λάθος γιατί η λιποαναρροφιση συνήθως δεν έχει τέτοιες μεγάλες τομές.....
Μπορεί να έχει κάνει κάποια άλλη επέμβαση.
Γενικά έχει πολλά πάνω της πού να είναι αυθεντικά....
Η κρύσταλία ειναι καλύτερη σε απόδοση....

Χρωστάω 3 κριτικές
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
949
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Μόλις γύρισα από Σανέλ. Φοβερό γκομενάκι, κολάρα και βυζάρες. Μόλις την είδα γκαυλοσα. Απλό πρόγραμμα 40 ευρώ. Πίπα χάλια!!! Και εκεί που λέω τσάμπα τα 40 ανεβαίνει από πάνω και αρχίζει το τελειότερο reverse riding που έχω κάνει. Ούτε σε τσόντα τέτοιο πράμα. Τελειομα στα τέσσερα όπου χτυπούσα την κολάρα της αλύπητα! Τράβηγμα μαλλί φουλ και λίγο δάχτυλο στην κολοτρυπατης. Γενικά ευγενική και πρόσχαρη. Προσοχή όμως....όχι φιλιά όχι χάδια και χωρίς προφυλακτικό ούτε που τον ακούμπησε. Θα ανεβάσω κριτική αύριο. Πέρασα από μερικά ακόμα μαγαζιά...χάλι μαύρο και όλα σχεδόν 40 ευρώ το απλό. Φεύγοντας πέρασα από της αφρουλας το παλιό μαγαζί όπου είχε δύο κοπέλες η μια πολλά υποσχόμενη. Δεν είχα άλλα λεφτά και έφυγα. Αν έχει περάσει κανένας από εκεί ας πει την εμπειρία του.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
19
Like
7.157
Πόντοι
3.346
θερμή παράκληση στους συναγωνιστές μην σπαμάρετε :d-spam: το νήμα της ενημέρωσης με κόντρες και διάφορα άλλα θέματα. Καλό θα ήταν να ανοίξετε ένα νέο νήμα και να μεταφέρεται εκεί την όποια συζήτηση.
 

Allokotos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
17
Like
34
Πόντοι
0
Πρωινή βόλτα....play boy μια Ελένη Ελληνίδα μου φάνηκε..όλα τα δόντια οφσάιντ νεαρή σε ηλικία καλό σωμα,
red diamond μια Ελληνίδα Νεφέλη...γεμάτη για τα γούστα μου και δε μου φάνηκε και για Ελληνίδα....
δίπλα από το medusa δεξια έψαχνα την Μαρία μικρούλα λεπτουλα...χθες ήταν η τελευταία μέρα της μου είπαν...έφυγε....ήθελα να την δοκιμάσω...αυτά...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom