Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (1 μέλη και 61 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Τι εννοείς αν άλλαξε κάτι??ποιες κοπέλες είναι η τι τιμές?η κοπέλες που πέρασα είναι μια Βένους μια Λας Βέγκας τώρα τιμές 30αρι από όσο ξέρω ξεκινάνε..

όχι δεν εννοούσα για τις τιμές, αλλά για τις μετακινήσεις των κοριτσιών από το ένα στούντιο στο άλλο. Πχ την προηγούμενη εβδομάδα η Βερόνικα ήταν στο venus2 και χθες ήταν στο las vegas. Καλύτερα θα ήταν να μην υπάρχουν αυτές οι μετακινήσεις και να είναι σταθερές κάπου για να μην ψάχνουμε άσκοπα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως είναι η Νάταλι η κυπρια με άλλο όνομα;;

δεν γνωρίζω συναγωνιστή, πρώτη φορά χθες το βράδυ την είδα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
όχι δεν εννοούσα για τις τιμές, αλλά για τις μετακινήσεις των κοριτσιών από το ένα στούντιο στο άλλο. Πχ την προηγούμενη εβδομάδα η Βερόνικα ήταν στο venus2 και χθες ήταν στο las vegas. Καλύτερα θα ήταν να μην υπάρχουν αυτές οι μετακινήσεις και να είναι σταθερές κάπου για να μην ψάχνουμε άσκοπα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



δεν γνωρίζω συναγωνιστή, πρώτη φορά χθες το βράδυ την είδα
Το κάνανε σαν τις βίλλες και καλά για να φαίνεται ανανεωμένο το ρόστερ ,αλλά για τους συχνούς πελάτες μόνο μπέρδεμα είναι .
Πιστεύω νομίζουν έτσι ότι μπαίνει ο πελάτης και βλέπει συνέχεια καινούριες παρουσίες ,αλλα για κάποιον που πάει 3 φορές την εβδομάδα παράδειγμα είναι κουραστικό να ψάχνει .
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Ειδα στο αλλο σαιτ βγαλαν την μιρελλα… ελπιζω να μην εφυγε γτ καποιοι θα χασαμε ενα στανταρ στα 30

χθες το βράδυ ήταν κανονικά στο πόστο της, ίσως δεν πλήρωσαν την μηνιαία συνδρομη για διαφήμιση στο άλλο site και την έβγαλαν
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Παραδοσιακά πράγματα αλλά τίμια..
Είναι ωραία γκόμενα .
kostid φίλε και που την είχαν δεν είχε φωτό το πρόγραμμα της είναι γνωστό και το μαγαζί δεν βλέπω και το νόημα που πλήρωνε το σάιτ

έχω να την πάρω από την εποχή του βαρδάρη, ο λόγος που δεν την ξανά παίρνω παρότι είναι πολύ όμορφη, είναι γιατί περιορίζεται μόνο στα τυπικά δλδ κλασικό στουντιακό σεξ, τουλάχιστον δεν κάνει σαν κάποιες άλλες μην ακουμπάς εδώ μην γλύφεις εκεί.... μια εντελώς φλάτ κατάσταση.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
έχω να την πάρω από την εποχή του βαρδάρη, ο λόγος που δεν την ξανά παίρνω παρότι είναι πολύ όμορφη, είναι γιατί περιορίζεται μόνο στα τυπικά δλδ κλασικό στουντιακό σεξ, τουλάχιστον δεν κάνει σαν κάποιες άλλες μην ακουμπάς εδώ μην γλύφεις εκεί.... μια εντελώς φλάτ κατάσταση.
Την θεωρώ τίμια επιλογή από το Βαρδάρη ακόμα .
Δεν με πείραξε ποτέ ότι είναι τυπική ,το ίδιο ήταν και η Βερόνικα του Βαρδάρη που άφησε εποχή ,αλλά είναι τόσα χρόνια στα στούντιο η Μιρέλα που άμα υπάρχει άνθρωπος που την έχει στανταρακι από τότε θα την έχει βαρεθεί πιο πολύ από την γυναίκα του .

Η κοπέλες που δουλεύουν παραδοσιακά δυστυχώς για την νεολαία δεν είναι επαρκής αφού η τσόντες του Ιντερνετ τους έχουν βάλει αλλά στάνταρ στο μυαλό ,λάθος μεγάλο για μένα και καμιά πρόληψη από μέρους τους ..πολύ μεγάλη απειρία κατά κύριο λόγο .

Εγώ θα πρότεινα πάντως και σε νέους έστω μια φορά να δοκίμαζαν πλέον μια κοπέλα λίγο πάνω από 30 όπως η Μιρέλα που έχει ακόμα και προσιτή τιμή στα 30 ευρώ έστω και μια φορά .
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Κρίμα και την είχα στο πρόγραμμα αλλα δυσκολευτηκα γιατί την γυρίσανε πρωί .
Με την όρεξη βλέπω να μένουμε ..η όπως πάντα θα μιλήσει καμία νύχτα το κάτω κεφάλι και θα την φάμε την φόλα εν γνώση
φιλε μου αν οντως σου εκανε τοσο κλικ οκ, αλλα απο εμενα μαυρο. Εκανε τις κλασσικες πονηριες για να μη μπαινεις ολοκληρος κτλ, μιλαμε για απογοητευση
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Κοίτα... Πάντα οι νέοι θα ρωτουν.. Αυτό δεν θα σταματήσει ποτέ... Κι εγώ όταν πρωτοεκανα προφίλ ήμουν για μήνες μόνο ερωτήσεις.. Οι τότε παλιοί του σαιτ δεν με αποπήραν ποτέ... Πάντα μου απαντούσαν...οποτε καλό θα ήταν, κατά τη γνώμη μου να απαντάμε και στο τέλος να λέμε και ένα "αν θέλεις γράψε και εσύ μια κριτική" πιστεύω θα είναι καλό για όλους... Και εσύ δεν θα χαλιέσαι και ο νέος κάποια στιγμή θα μπει στη λογική να γράψει.. Αν πάλι σε ενοχλεί, που ξέρω ότι είναι ενοχλητικό, απλά προσπερασε το...
εγω φιλε διαφωνω εδω, γιατι δεν γινεται να υπαρχουν ατομα που μονο ρωτανε και ποτε δε συνεισφερουν στη κουβεντα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
φιλε μου αν οντως σου εκανε τοσο κλικ οκ, αλλα απο εμενα μαυρο. Εκανε τις κλασσικες πονηριες για να μη μπαινεις ολοκληρος κτλ, μιλαμε για απογοητευση
Ήδη ξενέρωσα ,αλλά θα κριθεί επιτόπου..δλδ άμα την πετύχω πάνω σε βόλτα ( οχι στοχευμένα )και το κάτω κεφάλι πάρει το χέρι μου και το βάλει στην τσέπη ,θα δούμε
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
472
Κριτικές
9
Like
440
Πόντοι
21
Στάθηκα τυχερός που τελικά συνάντησα την Λιλιάνα σήμερα νωρίς το βραδάκι ύστερα από ένα και πλέον χρόνο που είχα να βρεθώ μαζί της στο free house μιας και ο σύντροφος @kostakios μου είπε ότι πιθανόν να το βρω κλειστό άρα θα έπρεπε να είχα εναλλακτική επιλογή ευτυχώς όμως δεν χρειάστηκε. Στο σεξ η Λιλιάνα παραμένει μια διαχρονική αξία στα στούντιο της πόλης, ότι και να γράψω είναι λίγο. Έχω γράψει κριτική στον κατάλογο που αναλύω τα πάντα για την Λιλιάνα δεν χρειάζεται να επαναλάβω τα ίδια. Θα πω μόνο ότι στο δωμάτιο ήμουν 25 λεπτά με μισή ώρα διαλέγοντας των 50 ευρώ πρόγραμμα.

Έπειτα με άδεια εντελώς τα παπάρια μου από πλευράς σεξουαλικής ικανοποίησης, είπα να πάω μια μεγάλη τσάρκα σε αρκετά στούντιο.

bellarus μια ξανθιά κοπέλα αρκετά όμορφη αλλά από διάθεση όπως την έκοψα κάτω από την βάση. Με ρώτησε η τσατσά γιατί δεν περνάς είπα ας φτιάξει πρώτα η κοπέλα την διάθεση της και ίσως περάσω άλλη φορά.

δίπλα στο villa erotika μετά είδα δυο λατίνες που μου παρουσίασε ο τσάτσος την έκανα με ελαφρά γρήγορα-γρήγορα ούτε καν ρώτησα πόσο ξεκινάνε.

Bella dona ήθελα να την δω αυτή την κοπέλα την Νατάσα μιας και μία και μόνη αναφορά που υπάρχει γι΄αυτήν είναι του @DEWARSS καμαρωτό ψηλό κορίτσι μου άρεσε πολύ ως παρουσία. Μπήκε στην λίστα για να τιμηθεί στο μέλλον.

black angels μια ξανθούλα αδύνατη πρόσχαρη και κεφάτη κοπέλα και η τσατσά επίσης πρόσχαρη. Θα την έχω στα υπόψην λόγο της θετικής αύρας που εξέπεμπε.

playboy μια τσουπωτή μαυρομάλλα Αφροδίτη, την εκθείαζε η τσατσά με κολακευτικά λόγια, έκοψα πέρα αμέσως γιατί μου μύρισε φόλα ολκής.

hot lady περίμενα μπας και συναντήσω την Τατιάνα, είχε δυο λατίνες, την έκανα αμέσως.

Golden lips η γνωστή ντίβα σε όλους Νάρυ.

Red diamond το γλυκό μωράκι η Σάσα :smiling-face-with-heart-eyes: στην αναμονή και η κριτική για το μωράκι μας την Σάσα.

Απέναντι στο red light ενά μικρόσωμο, κοντούλικο, μελαχρινό κοριτσάκι μου άρεσε πολύ μπορώ να πω, μπήκε και αυτή στην λίστα για μελλοντική συνάντηση.

Las vegas Maya, Veronika και Αθηνά είπα μπας και δω τις νέες αφίξεις αλλά τελικά δεν ήταν εκεί.

Στην Πέτρου ερημίτη στο ένα ήταν Μιρέλλα και στο δεύτερο μια έτερη Ρουμάνα Λορέτα. Έφυγα κατευθείαν

Μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση ότι το στούντιο της Έλενας/Ραίσας παρόλο που πέρασα 3 φορές από εκείνο το σημείο μέσα δεν πάτησε ψυχή. Ενώ στα υπόλοιπα μπαινοέβγαινε κόσμος. Τελικά μήπως είναι κανένα μεγάλο κομοδίνο και μας το κρύβουν? :think:
Η Αφροδίτη είναι καλη.αξίζει για μένα έχω πάει ηδη 3 φορές και θα ξαναπάω....σε δύο μήνες θα γυρίσει Ουκρανία
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Στην εκκλησία απόγευμα δουλεύει ακόμα εκείνο το χόμπιτ η Νικολέτα? Ήρθε καμία καινούρια? Πήγε κανεις βόλτα προς τα κει?
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Την θεωρώ τίμια επιλογή από το Βαρδάρη ακόμα .
Δεν με πείραξε ποτέ ότι είναι τυπική ,το ίδιο ήταν και η Βερόνικα του Βαρδάρη που άφησε εποχή ,αλλά είναι τόσα χρόνια στα στούντιο η Μιρέλα που άμα υπάρχει άνθρωπος που την έχει στανταρακι από τότε θα την έχει βαρεθεί πιο πολύ από την γυναίκα του .

Η κοπέλες που δουλεύουν παραδοσιακά δυστυχώς για την νεολαία δεν είναι επαρκής αφού η τσόντες του Ιντερνετ τους έχουν βάλει αλλά στάνταρ στο μυαλό ,λάθος μεγάλο για μένα και καμιά πρόληψη από μέρους τους ..πολύ μεγάλη απειρία κατά κύριο λόγο .

Εγώ θα πρότεινα πάντως και σε νέους έστω μια φορά να δοκίμαζαν πλέον μια κοπέλα λίγο πάνω από 30 όπως η Μιρέλα που έχει ακόμα και προσιτή τιμή στα 30 ευρώ έστω και μια φορά .
Συμφωνώ σε όλα αλλά όχι λίγο πάνω από 30 η Μιρελα η οποία πρωτοεμφανιστηκε το 2004. Δηλαδη πόσο χρονών ήταν τότε; Στα 12;
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Συμφωνώ σε όλα αλλά όχι λίγο πάνω από 30 η Μιρελα η οποία πρωτοεμφανιστηκε το 2004. Δηλαδη πόσο χρονών ήταν τότε; Στα 12;
8 Σεπτεμβρίου του 2008...σε κάλυψα; στα 34 μπαίνει
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Την Μιρελα την θεωρω ωραιο μουνι αν και εχω περασει μονο 2-3 φορες.Αν μετα απο 15 χρονια δουλευει,παλι θα περασω.Δεν με νοιαζει ποσο ειναι
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Την Μιρελα την θεωρω ωραιο μουνι αν και εχω περασει μονο 2-3 φορες.Αν μετα απο 15 χρονια δουλευει,παλι θα περασω.Δεν με νοιαζει ποσο ειναι
Ίδια είναι.. Και σε υπηρεσίες και σε εμφάνιση...
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
8 Σεπτεμβρίου του 2008...σε κάλυψα; στα 34 μπαίνει
Εάν εσύ την γαμησες πρώτη φορά 8 Σεπτεμβρίου του 2008 εγώ τη γαμησα το 2004. Πως θα το κανουμε τωρα δλδ; Μην τα λες σε μένα αυτά μεγάλε είμαι πιο παλιος από σένα. Σε όλα όσα ειπώθηκαν συμφωνώ αλλά όχι στην ηλικία. Σίγουρα πλησιάζει τα 40. Όταν πριν λίγους μήνες πήγα στη π ερημίτη στο μαγαζί που δουλευει και δεν πέρασα και με ρώτησε η τσατσά δε σ αρέσει αυτή η κοπέλα, γιατί δεν περνάς; και της απάντησα γιατί την ξέρω σχεδόν 20 χρόνια ούτε μπηκε στον κόπο να με διαψεύσει. Οπότε αυτά τα σχόλια μην τα λες σε μένα φιλικά στο λέω....
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Tωρα, τι νοημα εχει ντε και καλα να μαθευτει η ηλικια μιας συγκεκριμενης εργαζομενης εδω μεσα και γιατι γινεται αυτο,δεν το αντιλαμβανομαι .Μην ασχολειστε δεν ειναι σωστο!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Συμφωνώ σε όλα αλλά όχι λίγο πάνω από 30 η Μιρελα η οποία πρωτοεμφανιστηκε το 2004. Δηλαδη πόσο χρονών ήταν τότε; Στα 12;
Δεν ήταν το 2004 αδερφέ ..δεν θυμάμαι να σου πω την αλήθεια ,αλλά πρέπει να ήταν κοντά στο 2008 η 2009 ,να είναι γύρω στα 35-38 για να ήμαστε μέσα ! Δεν θέλω και εγώ να τα παραλεω αλλά σίγουρα δεν φαίνεται και η ηλικία της
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796

Για να γλιτώσουμε και 3 σελίδες αντιφάσεις ..η απόδειξη.
Το 2008 ήταν καινούρια κοπέλα 19 χρόνων δεν ξέρω φίλε πως την γάμησες εσύ το 2004 .
Δεν χρειάζεται να το συζητάμε 5 μέρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom