Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Οταν μου παινευεις την Νταιανα που παρεπιμπτωντος την εχω παρει την φακλανα. Τοτε να περιμενεις και να ακουσεις και ΑΛΛΗ γνωμη! Οταν ο βλαξ ο DEWARSS που ειναι το τσιρακι σου πεταχτηκε και την ειπε στον Μαξιμιλιανο οτι ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ η ΡΙΤΑ αλλα οι καφροι που πανε και ζητανε εξτρα και κατι τετοιες μαλακειες που της εβγαλε απο το στενο μυαλο του τοτε ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ και την αναλογη απαντηση. Μετα βεβαια προσπαθουσε να μαζεψει τα ασυμαζευτα και ηθελε να με βγαλει και τρελο και ελεγε οτι ναι φταιει η κοπελα.
ΔΕΝ θα ακουμε εδω μεσα μαλακειες και δεν θα περιμενετε απαντηση.
Επισης για την συγκεκριμενη κοπελα που μιλας αν διαβασεις τις κριτικες της υπαρχει κριτικη που λεει ΑΝΟΙΧΤΑ και ΞΕΚΑΘΑΡΑ το τι κανει και το τι δεν κανει.

Οσο για το μελος της ιδιας βρωμερης κλικας του χωρου.... θα σου πω πως ακριβως εχουν τα πραματα. Σε αντιθεση με ΣΕΝΑ που εισαι παλιο μελος καποτε καναμε συναντησεις παλια μελη του σαιτ εξω για φαγητο/τσαρκα κτλπ. ΔΕΝ σε ειδα σε κανενα απο αυτα. Και σου μιλαω για εποχες 2007-08. Ειχα γνωρισει καποια ατομα απο εδω μεσα και εχω κρατησει καποιες επαφες. Ουτε κλικα ειμαστε ουτε τιποτα. Μαλιστα με μερικους απο αυτους ΔΕΝ θελω πλεον ουτε να τους ξερω ουτε να με ξερουν γιατι ανακαλυψα οτι ειναι μεγαλα μουνοπανα. Οποτε ασε τα περι κλικας σε εμενα. Με ενα ατομο απο εδω μεσα κανω πλεον παρα πολυ παρεα και ο καθε ενας απο εμας λεει τα πραματα οπως τα βιωνει ο ιδιος και με το ονομα τους σχετικα με το σαιτ. Περα απο το σαιτ ειμαστε φιλαρακια βγαινουμε κτλπ. Αλλα αυτο δεν αφορα κανεναν στην τελικη.

Επισης πετας συνεχεια μια παπαρια οτι εγω δεν ξερω απο τα μπουρδελα οτι παω μονο με μια και κατι τετοια κουλα. ΘΑ μπορουσα να κατσω να ασχοληθω να βρω παλια ποστς μου να γραφω για ονοματα για της τοτε εποχες αλλα συγνωμη που δεν θυμαμαι τις πουτανες που γαμουσα τοτε και ποιες ηταν οι τοπ3 σε αντιθεση με σενα. Βλεπεις εγω προχωραο στην ζωη και δεν ειναι αξιο σημασιας να θυμαμαι ονοματα απο πουτανες. Οι οποιες και αυτες στο μουνι τους μας εχουν ολους γραμμενους και απλα βλεπουν το χρημα σε εμας. Κλεινω εδω την συζητηση. Σιχαμερο αποβρασμα DEWARSS μην τολμησεις να μου ξαναπεις το τι θα κανω και που θα γραφω, σε σχεση με τον Al pacino εισαι ενα τιποτα εδω μεσα. Εχεις γραψει 3 κριτικες απο το 2018 δεν χρειαζεται να πω κατι αλλο για να σε ταπωσο βαθεια κατω απο την γη. Σκατο γλυφτρακι του κερατα.
Πανβλακα ,ότι γουστάρω θα σου λέω .είμαι μέλος από το 2009 και άλλαξα προφίλ το 15 γιατί έχασα το άλλο .
Σε όσους χρειάστηκε ξέρουν ποιος είμαι .
Εγώ δεν μετράω την συμμετοχή μου μόνο από τα στοιχεία που δίνει το προφίλ μου ..
Γιατί απλά εγώ είμαι ενεργός και βοηθάω σε όποιο τομέα μπορώ ,εσύ από την άλλη κακός φαίνεσαι και σαν ανώτερος επειδή από όλα αυτά που έχεις γράψει τα περισσότερα είναι παπαρολογιες οπότε οι αριθμοί δεν λένε τίποτα .
1500 μνμ έχεις μόνο για την Λάρα !
Και όταν σου λέω να ξεκουμποστεις από εδώ μέσα είναι γενική γνώμη και όχι μόνο δική μου .
Τέλος για να καταλάβεις τι βλάκας είσαι ,με τον maximiliano ούτε του την είπα ούτε έγινε τίποτα μόνο σου το δημιούργησες ,τα μυνήματα είναι πιο πίσω και οποίος θέλει πάει και τα διαβάζει
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Αν έχεις την «άνεση» για τέτοια συζήτηση, μονο καλό θα μας κανείς! Σκέφτομαι όλα αυτά που ειπώθηκαν για το ποσό βολικά θα ήταν αν διαφημιζόντουσαν εδω μέσα και μου έρχονται κι άλλες ιδέες! Παράδειγμα! Μπορούν να ενημερώνουν άμεσα για μια αλλαγή, ακόμα και της στιγμής. Μπορεί να αρρωστήσει η κοπελα, είναι εύκολο να γίνει στιγμιαία η ενημέρωση! Είτε να γράφει το μαγαζί, είτε η κάθε κοπελα για το πρόγραμμα της!

Ήταν να πάω όπως είπα την Κυριακή αλλά τελικά δεν βγήκα καθόλου για βόλτα μέχρι σήμερα, μέσα στις επόμενες μέρες θα με φέρει ο δρόμος στο venus και θα την κάνω την κουβέντα με την Αθηνά :hi:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Πανβλακα ,ότι γουστάρω θα σου λέω .είμαι μέλος από το 2009 και άλλαξα προφίλ το 15 γιατί έχασα το άλλο .
Σε όσους χρειάστηκε ξέρουν ποιος είμαι .
Εγώ δεν μετράω την συμμετοχή μου μόνο από τα στοιχεία που δίνει το προφίλ μου ..
Γιατί απλά εγώ είμαι ενεργός και βοηθάω σε όποιο τομέα μπορώ ,εσύ από την άλλη κακός φαίνεσαι και σαν ανώτερος επειδή από όλα αυτά που έχεις γράψει τα περισσότερα είναι παπαρολογιες οπότε οι αριθμοί δεν λένε τίποτα .
1500 μνμ έχεις μόνο για την Λάρα !
Και όταν σου λέω να ξεκουμποστεις από εδώ μέσα είναι γενική γνώμη και όχι μόνο δική μου .
Τέλος για να καταλάβεις τι βλάκας είσαι ,με τον maximiliano ούτε του την είπα ούτε έγινε τίποτα μόνο σου το δημιούργησες ,τα μυνήματα είναι πιο πίσω και οποίος θέλει πάει και τα διαβάζει
Συναδελφε, να μασουμε υπογραφες να τον διωξουμε τον συναδελφο.:confused:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Πανβλακα ,ότι γουστάρω θα σου λέω .είμαι μέλος από το 2009 και άλλαξα προφίλ το 15 γιατί έχασα το άλλο .
Σε όσους χρειάστηκε ξέρουν ποιος είμαι .
Εγώ δεν μετράω την συμμετοχή μου μόνο από τα στοιχεία που δίνει το προφίλ μου ..
Γιατί απλά εγώ είμαι ενεργός και βοηθάω σε όποιο τομέα μπορώ ,εσύ από την άλλη κακός φαίνεσαι και σαν ανώτερος επειδή από όλα αυτά που έχεις γράψει τα περισσότερα είναι παπαρολογιες οπότε οι αριθμοί δεν λένε τίποτα .
1500 μνμ έχεις μόνο για την Λάρα !
Και όταν σου λέω να ξεκουμποστεις από εδώ μέσα είναι γενική γνώμη και όχι μόνο δική μου .
Τέλος για να καταλάβεις τι βλάκας είσαι ,με τον maximiliano ούτε του την είπα ούτε έγινε τίποτα μόνο σου το δημιούργησες ,τα μυνήματα είναι πιο πίσω και οποίος θέλει πάει και τα διαβάζει
Καλυτερα 1500000000 μνμ για την ΛΑΡΑ παρα 150000000 παπαριες απο σενα του στυλ "ναι την ειδα την ταδε και καθοταν στο ταδε παγκακι" ΣΤΗΝ πουτσα ΜΑΣ, να πεις κατι ουσιαστικο εχεις? Να πεις οτι γαμησες και πως ητανε π.χ η πιπα που σου πηρε ΕΧΕΙΣ να πεις ? ποιο παλιο προφιλ ειχες? για πες μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συναδελφε, να μασουμε υπογραφες να τον διωξουμε τον συναδελφο.:confused:
αλλος ενας γελοιος που πριν καποιους μηνες ελεγε "Μαυρο στην Λαρα απο μενα επειδη πηγε στο 50αρι" και πηγε με την κοπελα καμια 3 φορες ! χαχαχαχαχαχα. Ρε τι νουμερα που ειστε.

Ρε δεν πατε να μαζευειτε και αλλοι 3 να μου την πεφτετε ολη μερα.... στα @@ μου σας εχω γραμμενους. ΔΕΝ με ακουμπατε.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Καλυτερα 1500000000 μνμ για την ΛΑΡΑ παρα 150000000 παπαριες απο σενα του στυλ "ναι την ειδα την ταδε και καθοταν στο ταδε παγκακι" ΣΤΗΝ πουτσα ΜΑΣ, να πεις κατι ουσιαστικο εχεις? Να πεις οτι γαμησες και πως ητανε π.χ η πιπα που σου πηρε ΕΧΕΙΣ να πεις ? ποιο παλιο προφιλ ειχες? για πες μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αλλος ενας γελοιος που πριν καποιους μηνες ελεγε "Μαυρο στην Λαρα απο μενα επειδη πηγε στο 50αρι" και πηγε με την κοπελα καμια 3 φορες ! χαχαχαχαχαχα. Ρε τι νουμερα που ειστε.
Σιγά μην απολογηθω στο χαζοπαιδακι τον tetsuo ποιος ήμουν..κρίμα γιατί με ξέρεις και εσύ .
Το τι γράφω ανάλογα με το περιεχόμενο του θέματος για πολλούς έχει σημασία ,εσένα εννοείται δεν σε ενδιαφέρουν τα παγκάκια της Γιαννιτσών και κακός κάθεσαι και μας διαβάζεις .
Αν είναι κάτι που πρέπει να ενημερώσω παντού ενημερώνω και για το που πήγα .
Να κάτσω π.χ. να σου γράψω ξανά πως πέρασα με την Ρίτα ,την Μιρέλα ,την Βερόνικα η την Αλίνα δεν έχει νόημα αφού τα έχουμε χιλιογραψει εκατό φορές ..άμα γράφουμε κριτική κάθε φορά που γαμαμε την ίδια πουτανα ο καθένας θα είχε 200..Παρ το χαμπάρι κριτικές γράφουμε για να βοηθάμε δεν μετράμε μεταξύ μας ποιος τις γαμαει πιο καλά
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Εδω εισαι πολυ λαθος, αν βγαλουμε την τιμη που αλλαξε προσφατα..τα προηγουμενα 4 με 5 χρονια οπου και εκανε στροφη στην ποιοτητα :grin: ειναι τουλαχιστον απο αυτες που εχω παρει ολα αυτα τα χρονια, με διαφορα η καλυτερη! γιατι συνδιαζει τοπ εμφανιση με σχεδον τοπ υπηρεσιες. συν οτι δουλευε σε αξιοπρεπες στουντιο και οχι σε τρωγλες.

για να μην παρεξηγηθώ από ομορφιά είναι όμορφη δεν αντιλέγει κάποιος, από υπηρεσίες όμως comci comca. Απλά ισοσκελίζει κάπως την διαφορά η ομορφιά της. Δεν συγκρίνονται οι υπηρεσίες της με την παλιά paola την Ρωσίδα από το playboy αν θυμάσαι που ήταν και μουνάρα και παπάδες έκανε μέσα στο δωμάτιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Καλυτερα 1500000000 μνμ για την ΛΑΡΑ παρα 150000000 παπαριες απο σενα του στυλ "ναι την ειδα την ταδε και καθοταν στο ταδε παγκακι" ΣΤΗΝ πουτσα ΜΑΣ, να πεις κατι ουσιαστικο εχεις? Να πεις οτι γαμησες και πως ητανε π.χ η πιπα που σου πηρε ΕΧΕΙΣ να πεις ? ποιο παλιο προφιλ ειχες? για πες μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αλλος ενας γελοιος που πριν καποιους μηνες ελεγε "Μαυρο στην Λαρα απο μενα επειδη πηγε στο 50αρι" και πηγε με την κοπελα καμια 3 φορες ! χαχαχαχαχαχα. Ρε τι νουμερα που ειστε.

Ρε δεν πατε να μαζευειτε και αλλοι 3 να μου την πεφτετε ολη μερα.... στα @@ μου σας εχω γραμμενους. ΔΕΝ με ακουμπατε.
Μου φαινεται δεν σε κοβει καθολου..γι αυτο αντιδρας ετσι.
Πιο πανω ψιλο τρολαρισμα εκανα στον συναδελφο...που εγραφε να διωξουν εσενα, αλλα που να καταλαβεις εσυ.
Οσο για το αλλο, αερολογιες και ψεματα αλλου.. ακου λεει πηγα στην Λαρα και 3 φορες κι ολας :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346

αν βγεις για τσάρκα κάνε μια εξυπηρέτηση αν μπορείς επειδή είσαι παλιό και αξιόπιστο μέλος και η γνώμη σου μετράει για μένα, δες αυτήν την καινούρια την Daria στο las vegas και ρίξε μια ενημέρωση

θα στο χρωστάω :hi:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
για να μην παρεξηγηθώ από ομορφιά είναι όμορφη δεν αντιλέγει κάποιος, από υπηρεσίες όμως comci comca. Απλά ισοσκελίζει κάπως την διαφορά η ομορφιά της. Δεν συγκρίνονται οι υπηρεσίες της με την παλιά paola την Ρωσίδα από το playboy αν θυμάσαι που ήταν και μουνάρα και παπάδες έκανε μέσα στο δωμάτιο
Απο ομορφια 10+ χρονια που ειναι εδω δεν εχει αλλαξει καθολου..σαν την Μιρελα ενα πραγμα. Μεσα ομως εχει κανει μεγαλη στροφη τα τελευταια 4 με 5 χρονια. Τωρα αν σ εσενα ηταν τυπικη η προς καλη ας πουμε, μπορει απλα να ετυχε.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Ήταν να πάω όπως είπα την Κυριακή αλλά τελικά δεν βγήκα καθόλου για βόλτα μέχρι σήμερα, μέσα στις επόμενες μέρες θα με φέρει ο δρόμος στο venus και θα την κάνω την κουβέντα με την Αθηνά :hi:
Όποτε πας κουλη! Δεν υπάρχει θέμα! Η κίνηση μετράει!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
αν βγεις για τσάρκα κάνε μια εξυπηρέτηση αν μπορείς επειδή είσαι παλιό και αξιόπιστο μέλος και η γνώμη σου μετράει για μένα, δες αυτήν την καινούρια την Daria στο las vegas και ρίξε μια ενημέρωση

θα στο χρωστάω :hi:
10 ευρω θελω να συμπληρωσω να παω με την Λαρα! :2funny:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Μου φαινεται δεν σε κοβει καθολου..γι αυτο αντιδρας ετσι.
Πιο πανω ψιλο τρολαρισμα εκανα στον συναδελφο...που εγραφε να διωξουν εσενα, αλλα που να καταλαβεις εσυ.
Οσο για το αλλο, αερολογιες και ψεματα αλλου.. ακου λεει πηγα στην Λαρα και 3 φορες κι ολας :2funny:
Επειδη σε εχει καταλαβει ποιος εισαι κ επειδη κουβεντιαζαμε για τα 10ε που εχει βαλει σαν εξτρα η ιδια γυρισε κ μ ειπε για σενα οτι εχεις παει και ας λες οτι δεν πας. Ψεμα η αληθεια. Ποσος με ενδιαφερει αλλα δεν θα μ εκανε κ εντυπωση. Οσο για το αλλο οπως ειπα δεν με ακουμπατε αστειο παντως αυτο με τις υπογραφες.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Ήταν να πάω όπως είπα την Κυριακή αλλά τελικά δεν βγήκα καθόλου για βόλτα μέχρι σήμερα, μέσα στις επόμενες μέρες θα με φέρει ο δρόμος στο venus και θα την κάνω την κουβέντα με την Αθηνά :hi:
Άμα πας ρωτα την τι έγινε η Άννα και αν θα γυρίσει... ήταν πολύ δυνατή περίπτωση αλλά δεν πρόλαβε να κάνει όνομα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Επειδη σε εχει καταλαβει ποιος εισαι κ επειδη κουβεντιαζαμε για τα 10ε που εχει βαλει σαν εξτρα η ιδια γυρισε κ μ ειπε για σενα οτι εχεις παει και ας λες οτι δεν πας. Ψεμα η αληθεια. Ποσος με ενδιαφερει αλλα δεν θα μ εκανε κ εντυπωση. Οσο για το αλλο οπως ειπα δεν με ακουμπατε αστειο παντως αυτο με τις υπογραφες.
Συναδελφε βλεπω οτι το χεις με τα σεναρια... Γινε σεναριογραφος σε τσοντες, θα βγαζεις χρηματα..θα πηδας και τσαμπα! :confused:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Επειδη σε εχει καταλαβει ποιος εισαι κ επειδη κουβεντιαζαμε για τα 10ε που εχει βαλει σαν εξτρα η ιδια γυρισε κ μ ειπε για σενα οτι εχεις παει και ας λες οτι δεν πας. Ψεμα η αληθεια. Ποσος με ενδιαφερει αλλα δεν θα μ εκανε κ εντυπωση. Οσο για το αλλο οπως ειπα δεν με ακουμπατε αστειο παντως αυτο με τις υπογραφες.
Της πήγες και λουλούδια με το 50ρικο σήμερα;:cheesy:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Επειδη σε εχει καταλαβει ποιος εισαι κ επειδη κουβεντιαζαμε για τα 10ε που εχει βαλει σαν εξτρα η ιδια γυρισε κ μ ειπε για σενα οτι εχεις παει και ας λες οτι δεν πας.
Μήπως σου είπε κιόλας ότι πήγα να τη γαμήσω ακάποτα και επειδή αρνήθηκε μετά την μαύρισα? :2funny:

Ρε σύνελθε... στο τέλος θα σε διώξει από μόνη της.
Ακόμα κι αν σου είπε η ίδια κάτι για άλλον πελάτη, που το θεωρώ μαλακία,μην την εκθέτεις δημόσια
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Απο ομορφια 10+ χρονια που ειναι εδω δεν εχει αλλαξει καθολου..σαν την Μιρελα ενα πραγμα. Μεσα ομως εχει κανει μεγαλη στροφη τα τελευταια 4 με 5 χρονια. Τωρα αν σ εσενα ηταν τυπικη η προς καλη ας πουμε, μπορει απλα να ετυχε.

έκανε στροφή όντως αλλά δεν είναι όπως ανέφερα κάτι το ουαου
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Συναδελφε βλεπω οτι το χεις με τα σεναρια... Γινε σεναριογραφος σε τσοντες, θα βγαζεις χρηματα..θα πηδας και τσαμπα! :confused:
Αν θες το πιστευεις αλλα ειχα ταλεντο μικρος σε αυτο ακριβως που ειπες! μας προλαβε ομως ο σειρηνακης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom