Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.274
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Χθες μίνι βόλτα ,4 τα ξημερώματα..
Πολλά ήταν κλειστά μάλλον λόγο ότι δεν είχε κόσμο πολύ ,
Όπως είδα και εγώ πολλοι πιτσιρικάδες γυρνάνε σε ομάδες 4-5 ατόμων και στα περισσότερα τρώνε και πόρτα .πήγαν να μπούνε μια παρέα και φώναξε αυτός που κάθεται και προσέχει από απέναντι,κλειστό είναι που πάτε ..και ακριβώς σε ένα λεπτό χτύπησα κουδούνι και μπήκα .
Απογοήτευση πάντως όλες πολύ μέτρια πράγματα.
Πολύ καλή φαίνεται αυτή η Μισέλ,αλλά δεν ξέρω επειδή είναι πιτσιρικά τα φοβάμαι λίγο αυτά .έχει κανένας γνώμη ;
Πέρασα είδα και την Νατάσα που είχα ρωτήσει παλιότερα ,οντως είχατε δίκιο,καμία σχέση με τις φωτό ..πρόσωπο μόνο καταλαβαίνεις από σώμα τίποτα το ιδιαίτερο και είναι και ψιλή ,φαίνονται περισσότερο οι ατέλειες .
Οι υπόλοιπες τίποτα το ιδιαίτερο.
Επίσης ,ποιος μανατζαρει τις κοπέλες ;! 3 κοπέλες με το καλησπέρα ήρθαν κατά πάνω μου και μου έκαναν χειραψία!
Τι είναι αυτό ;καινούριο πάλι .
Και η μισέλ με χειραψία μου συστήθηκε! Δεν πήγα με κοστούμι παιδιά ! Μην παρεξηγηθω .
Επίσης σε αυτό που είναι στον όροφο.στη Νικηφόρου Ουρανού ,η τσατσά τα λέει τόσο ωραία τα προγράμματα και με τόσο πάθος λες και προσπαθεί να την παντρέψει ..η κοπέλα δεν μου άρεσε αλλά έκατσα και την έβαλα να μου πει όλα τα προγράμματα και γελούσα μόνος μου! Στο τέλος μου την είπε κιόλας γιατί την κούρασα και δεν μπαίνω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.231
Πόντοι
25.165

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Με το μαύρο δόντι,έλεος...
Αρα καλα θυμαμαι οτι ειχε σαπια δοντια.??? Γιατι οταν τα ειδα μετα που μου τον πηρε στο στομα ακαποτα, σκεφτηκα που πηγα και τον εβαλα εκει μεσα....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Πληρωμη στην πιπινα μαυρομαλα Ρενατα Π.Ερημιτη το πρωτο απο δεξια, το μικρο δηλωνει 19 χρονων, Ρουμανα , στα 50€ εχει το 69 με ακαποτο. Στο δωματιο το μωρο εχει σωματαρα, εχει 2 υπεροχα νεανικα φυσικα βυζακια μεσαιου μεγεθους, πολυ λακταριστα.!! ...το μουνακι της ειναι τρελα με τα μουνοχειλα να σχηματιζουν μια μικρη καρδουλα, στα 4αρα εχει ωραια κωλαρα με μικρη μεση, αλλα στο πισω μερος στα κωλομερια πανω και στα μπουτακια εχει μερικα αντικαυλωτικα σπυρακια, λεπτομερια που δεν μου την ειπε ο φιλος που την εχωσε πριν καμια βδομαδα, και τα ακουσε.!!
Στα του αγωνα, το μικρο ειναι διεκπαιρωτικο, να τελειωνει η δουλεια να φυγει, κοιταζει και το ρολοι.!! Ελληνικα δεν ξερει, Αγγλικα βγενει νοημα. Χερια στο μουνι μονο εξωτερικα, συμετοχη το προσπαθει να κουνηθει λιγο, θελει γρηγορο ρυθμο. Γενικα δεν τα εκλαψα γιατι ηταν καλο μουνακι, και δεν εβγαλε ξυνιλα.
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
47
Like
212
Πόντοι
20
Είδες μήπως στο αδελφάκι μαγαζί Red light την Άννα που έχει...;
Την ειδα εγω.
+10 χρονια απο την ηλικια που λεει
+ 10 κιλα απο τις φωτο.
Καθησε κ μιλουσε με τον προηγουμενο μεσα στο δωματιο αφου τελειωσαν.
Δεν μπηκα γιατι ηθελα να παρω κατι σε μοντελε στυλ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.606
Κριτικές
62
Like
45.347
Πόντοι
9.297
Πληρωμη στην πιπινα μαυρομαλα Ρενατα Π.Ερημιτη το πρωτο απο δεξια, το μικρο δηλωνει 19 χρονων, Ρουμανα , στα 50€ εχει το 69 με ακαποτο. Στο δωματιο το μωρο εχει σωματαρα, εχει 2 υπεροχα νεανικα φυσικα βυζακια μεσαιου μεγεθους, πολυ λακταριστα.!! ...το μουνακι της ειναι τρελα με τα μουνοχειλα να σχηματιζουν μια μικρη καρδουλα, στα 4αρα εχει ωραια κωλαρα με μικρη μεση, αλλα στο πισω μερος στα κωλομερια πανω και στα μπουτακια εχει μερικα αντικαυλωτικα σπυρακια, λεπτομερια που δεν μου την ειπε ο φιλος που την εχωσε πριν καμια βδομαδα, και τα ακουσε.!!
Στα του αγωνα, το μικρο ειναι διεκπαιρωτικο, να τελειωνει η δουλεια να φυγει, κοιταζει και το ρολοι.!! Ελληνικα δεν ξερει, Αγγλικα βγενει νοημα. Χερια στο μουνι μονο εξωτερικα, συμετοχη το προσπαθει να κουνηθει λιγο, θελει γρηγορο ρυθμο. Γενικα δεν τα εκλαψα γιατι ηταν καλο μουνακι, και δεν εβγαλε ξυνιλα.
Να σε βλέπουμε πιο συχνά ...είσαι μια σύνδεση με τις παλιές καλές μέρες!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Την ειδα εγω.
+10 χρονια απο την ηλικια που λεει
+ 10 κιλα απο τις φωτο.
Καθησε κ μιλουσε με τον προηγουμενο μεσα στο δωματιο αφου τελειωσαν.
Δεν μπηκα γιατι ηθελα να παρω κατι σε μοντελε στυλ.
Καλά κατάλαβα.... Είναι η παλιά Άννα ως Σλοβένα, Σερβιδα που η καταγωγή της είναι από μια άλλη σλαβική χώρα.... Κοντά στα 40 πλέον.... Ωραίο μουνι, μουνάρα για τα γούστα μου.... Ίσως και πολλών από εδώ.... Όσοι είχαμε βρεθεί μαζί της νομίζω είχαμε μόνο καλά λόγια.....
Για εμένα ήταν από τις τοπ επιλογές.....
Με την πρώτη ευκαιρία και αν μείνει, θα την επισκεφτώ.....
Ελπίζω μόνο να μην απογοητευτώ. Οι συναντήσεις με παλιές καψουρες, παλιά στανταρακια ή όπως αλλιώς τις λέμε είναι συνήθως τραγικές.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Καλά κατάλαβα.... Είναι η παλιά Άννα ως Σλοβένα, Σερβιδα που η καταγωγή της είναι από μια άλλη σλαβική χώρα.... Κοντά στα 40 πλέον.... Ωραίο μουνι, μουνάρα για τα γούστα μου....
Η κοκκινομάλλα που ήταν συνήθως στο prive??
Ωραία μουναρα ήταν αυτή
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Η κοκκινομάλλα που ήταν συνήθως στο prive??
Ωραία μουναρα ήταν αυτή
Ναι....... Αυτή..... Είχε φτιάξει και το στήθος της προς το τέλος.... Το μόνο μειονέκτημα στην εμφάνιση της ήταν αυτό..... Έκανε κάποιες αραιές εμφανίσεις..... Εγώ συνήθως την πετυχαίνα στο Villa erotica πριν χωριστεί από τις βίλες.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Ναι....... Αυτή..... Είχε φτιάξει και το στήθος της προς το τέλος.... Το μόνο μειονέκτημα στην εμφάνιση της ήταν αυτό..... Έκανε κάποιες αραιές εμφανίσεις..... Εγώ συνήθως την πετυχαίνα στο Villa erotica πριν χωριστεί από τις βίλες.....
Τώρα έψαξα και βρήκα την είχα γράψει αποθεωτικη κριτική το 2016 στο Prive... μπορεί να πάω αύριο να τη δω
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Τώρα έψαξα και βρήκα την είχα γράψει αποθεωτικη κριτική το 2016 στο Prive... μπορεί να πάω αύριο να τη δω
πήγαινε .....εγω μόλις βρεθώ με την πρώτη ευκαιρία προς εκείνα τα μέρη θα πάω να τη δώ......
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361
Άνια στις βίλες = Άννα από ερημίτη Ουκρανή.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Γνωριζει καποιος αν δουλευει η Βλαντα; Γιατι κ την προηγουμενη την εδειχνε στο προγραμμα κ δεν ηταν. Ηταν η Μονικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom