Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (0 μέλη και 76 επισκέπτες)

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Ο ευαγγελατο ας παει σε κανα νοσοκομειο να δει τι γινεται, που τρεχουν και δεν φτανουν και ειμαστε ακομα στην αρχη..αμα χαθει ο ελεγχος να δεις τι εχει να γινει μετα.
Γιακουζα για να  καταλαβουν αυτα που λες...τα αυτονοητα δηλαδη..προυποθεση ειναι να εχει καποιος το ελαχιστο μυαλο που μπορει να υπαρχει μεσα σε ενα κεφαλι..αν δεν το εχει..αστο..τζαμπα χαλας το σαλιο σου.Στην συγκεκριμενη κατασταση ομως δεν τιθεται το θεμα : αστον αφου δεν εχει μυαλο.Στην παρουσα κατασταση..αποτελουν κατι ηλιθιοι κινδυνο για ολους τους αλλους.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Το ποιο νεαρό  κοτόπουλο στην Ιταλία που πέθανε ήταν 66 χρονών,μη σπέρνεις τον πανικό χωρίς λόγο,φυσικά και δεν λέω να πάμε στα μπουρδελα αλλά το παρουσιάζεις πολύ τραγικά!!
Ηρεμία θέλει η κατάσταση και ο καθένας να κάνει τα αυτονόητα και αυτά που λένε οι επιστήμονες.
Φιλε μου δεν ξερω αν το καταλαβες...αλλα τα πραγματα ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΑ...και στο λεει καποιος επιστημονας που δουλευει σε δημοσιο νοσοκομειο...Λοιπον μεινετε σπιτι για να ξεμπερδεψουμε μια ωρα αρχιτερα απο αυτο το μακελειο
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Σωστά, εγώ διάβασα ότι ο μέσος όρος αυτών που θέρισε ο κορονοϊός στην Ιταλία είναι 81 ετων...
Α σωστα.Πολυ ωραια... Αρα εμεις δεν πεθαινουμε...τι μας νοιαζει..παμε να γαμησουμε..και αν το διασπειρουμε χεστηκαμε..ας ψοφησουν ολοι οι αλλοι..ΡΕ ΤΡΑΒΑΤΕΕΕΕ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΤΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕ ζωαδια..ΣΤΕΙΡΩΣΗ..ΣΤΕΙΡΩΣΗ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Έλα ντε! Αν ειναι δυνατον. Κανε μου μια χαρη και τραβα αυτοκτονα
Πολύ επιστήμονας είσαι ρε φίλε που πας με τις γύφτοΒουλγάρες και γυφτορουμανες στα μπουρδέλα.. Έχεις πύον φαίνεται.. Εκτίθεσαι με αυτά που γράφεις..
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Νεότερες πληροφορίες λένε ότι χαροπαλεύει και μια πιτσιρίκα στην εντατική νοσοκομείου ηλικίας 94 ετών
ρε  συ?? ποσο χιουμορ εχεις? πολυ αστειος.μη σε ματιασουμε.και εξυπνος πολυ
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Πολύ επιστήμονας είσαι ρε φίλε που πας με τις γύφτοΒουλγάρες και γυφτορουμανες στα μπουρδέλα.. Έχεις πύον φαίνεται.. Εκτίθεσαι με αυτά που γράφεις..
Βρε ζαβλαμα απαγορευεται καποιος επιστημονας να πηγαινει με κοινες??? ερε κατι κουρκουτια...αυτο που λεμε βλακας με περικεφαλαια
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Βρε ζαβλαμα απαγορευεται καποιος επιστημονας να πηγαινει με κοινες??? ερε κατι κουρκουτια...αυτο που λεμε βλακας με περικεφαλαια
Βάρα μια μαλακιά επιστημονική γιατί σε έφαγε η αγαμία με κλειστά μπουρδέλα και έχεις νεύρα..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εισαι τερμα επικινδυνος και ανευθυνος... λυπαμαι.Καλο θα ηταν να μην ακουγονται τετοιες αποψεις εδω το κατα δυνατον περισσοτερο για να μην επηρεαζονται και αλλοι.
Βρε ζαβλαμα απαγορευεται καποιος επιστημονας να πηγαινει με κοινες??? ερε κατι κουρκουτια...αυτο που λεμε βλακας με περικεφαλαια
Kι αλλος επιστημονας τελικα πολλους εχει το bou λοιπον επιστημονα τραβα κι εσυ στη σπηλια να τον παιξεις με τους αλλους μεχρι να ματωσει κι εσυ
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Α σωστα.Πολυ ωραια... Αρα εμεις δεν πεθαινουμε...τι μας νοιαζει..παμε να γαμησουμε..και αν το διασπειρουμε χεστηκαμε..ας ψοφησουν ολοι οι αλλοι..ΡΕ ΤΡΑΒΑΤΕΕΕΕ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΤΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕ ζωαδια..ΣΤΕΙΡΩΣΗ..ΣΤΕΙΡΩΣΗ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ
Εσύ ρε μπετοβλακα από ποια ανάρτηση μου συμπέρανες ότι εγώ πήγα ή σκοπεύω να πάω ή συνιστώ σε άλλους να πάνε να γαμησουν πουτάνες τις τελευταίες 10 ημερες; Αν μου το δείξεις τότε τα παίρνω πίσω τα παραπάνω και είμαι τρισμαλάκας, αν δεν μου δείξεις τότε εσυ είσαι τρισμαλακας. Να απευθύνεσαι μόνο σε όσους λένε αυτές τις μαλακιες και όχι σε μένα που απλώς ανέφερα τον μ.ο. θνησιμότητας από τον ιο στην Β. Ιταλια..

 

Panos1996

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει τίποτα πριν που πέρασα όλα κλείσανε
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Τυπε επειδη εσυ χεζεσαι πανω σου με το παραμικρο συν οτι εισαι υπερβολικος στα παντα δε σημαινει οτι θα ειμαστε και οι αλλοι
To εχεις καταλαβει οτι το post σου εχει φυγει στην Διωξη ώστε να σε τσιμπησει η αστυνομια,έτσι?Προφανως και δεν γνωριζεις οτι η διασπορα φοβου ή η απειλη διασπορας του ιου προς το υπολοιπο κοινωνικο συνολο προς ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΠΝΠ ειναι ποινικό αδικημα,ετσι?Αιντε να τελειωνουμε με τους ανευθυνους...Το ιδιο ισχυει και για τα call girls,γραφεια κτλ...Καταγγελια και συλληψεις..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
To εχεις καταλαβει οτι το post σου εχει φυγει στην Διωξη ώστε να σε τσιμπησει η αστυνομια,έτσι?Προφανως και δεν γνωριζεις οτι η διασπορα φοβου ή η απειλη διασπορας του ιου προς το υπολοιπο κοινωνικο συνολο προς ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΠΝΠ ειναι ποινικό αδικημα,ετσι?Αιντε να τελειωνουμε με τους ανευθυνους...Το ιδιο ισχυει και για τα call girls,γραφεια κτλ...Καταγγελια και συλληψεις..
Άντε καλά τυπε ότι πεις
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εσύ ρε μπετοβλακα από ποια ανάρτηση μου συμπέρανες ότι εγώ πήγα ή σκοπεύω να πάω ή συνιστώ σε άλλους να πάνε να γαμησουν πουτάνες τις τελευταίες 10 ημερες; Αν μου το δείξεις τότε τα παίρνω πίσω τα παραπάνω και είμαι τρισμαλάκας, αν δεν μου δείξεις τότε εσυ είσαι τρισμαλακας. Να απευθύνεσαι μόνο σε όσους λένε αυτές τις μαλακιες και όχι σε μένα που απλώς ανέφερα τον μ.ο. θνησιμότητας από τον ιο στην Β. Ιταλια..
Τυπε μην ασχολησε με τον καθε μπετοβλακα που λεει το κοντο και το μακρυ του εδω μεσα επειδη εχει τα εχει κανει πανω του απο το φοβο του εδω ο αλλος ο στοκος λεει θα με κυνηγησει η διωξη επειδη λεω σε εναν οτι ειναι υπερβολικος μιλαμε γελανε και οι πετρες
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ρε μαλακες τι στο διάβολο γίνεται?Τα κωλομπαρα κλειστά, τα στριπτίζάδικα κλειστά, τα μπουρδελα κλειστά.. Τα μπαρ και τα κωλοελληναδικα κλειστά πως θα ζήσουμε ρε πουστη? Οι τσόντες στην σιρινα σταματάνε και δεν μας αφήνουν να κάνουμε και καμιά βόλτα να δούμε κάνα κωλιδι.. Με ψυχοφαρμακα μας κόβω!!!
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Εδώ ο κόσμος καίγεται και ο άλλος σκέφτεται κώλους..Η μ@λακια δεν έχει όρια  :jerking:
 

Panos1996

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ρε μαλακες τι στο διάβολο γίνεται?Τα κωλομπαρα κλειστά, τα στριπτίζάδικα κλειστά, τα μπουρδελα κλειστά.. Τα μπαρ και τα κωλοελληναδικα κλειστά πως θα ζήσουμε ρε πουστη? Οι τσόντες στην σιρινα σταματάνε και δεν μας αφήνουν να κάνουμε και καμιά βόλτα να δούμε κάνα κωλιδι.. Με ψυχοφαρμακα μας κόβω!!!

Δύσκολα μας βλέπω μαστορα...
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εδώ ο κόσμος καίγεται και ο άλλος σκέφτεται κώλους..Η μ@λακια δεν έχει όρια  :jerking:

Για εμενα παει αυτο?Φυσικα και θα σκεφτομαι κωλους ακομα και πολεμος να γινει..σαν τι θες να σκεφτομαι? πουτσες?Δεν ειμαι πουστρακι φιλος σορρυ.Οσο για το αν καίγεται ο κοσμος,προσωπικα ειμαι πολυ χαλαρος με την ολη φαση και σε οικονομικο αλλα και στο θεμα της υγειας.Δεν νομιζω οτι αμα κολλησω μια απλη γριπουλα θα ψοφησω.Ειμαι νεοτατος,αθλητικος, υγιης,δεν αντιμετωπιζω προβληματα υγειας και στο περιβαλλον μου ολοι ειναι εξισου καλα.Εσυ τωρα αμα εισαι κανας μπαρμπας 50 ετων καπνιζεις,πινεις και τρως ολη μερα πιτογυρα και σουβλακια κατσε σπιτι και παιξε μαλακια.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Για εμενα παει αυτο?Φυσικα και θα σκεφτομαι κωλους ακομα και πολεμος να γινει..σαν τι θες να σκεφτομαι? πουτσες?Δεν ειμαι πουστρακι φιλος σορρυ.Οσο για το αν καίγεται ο κοσμος,προσωπικα ειμαι πολυ χαλαρος με την ολη φαση και σε οικονομικο αλλα και στο θεμα της υγειας.Δεν νομιζω οτι αμα κολλησω μια απλη γριπουλα θα ψοφησω.Ειμαι νεοτατος,αθλητικος, υγιης,δεν αντιμετωπιζω προβληματα υγειας και στο περιβαλλον μου ολοι ειναι εξισου καλα.Εσυ τωρα αμα εισαι κανας μπαρμπας 50 ετων καπνιζεις,πινεις και τρως ολη μερα πιτογυρα και σουβλακια κατσε σπιτι και παιξε μαλακια.
Γερός να εισαι παλλίκαρε,αλλα ζεις μαλλον στον κόσμο σου...Δεν ζεις μονος σου,ή να στο πω αλλιως,ποσο καιρο θα εισαι έτσι,όταν αρχισεις να βλεπεις γυρω σου την ανεργια,τη δυστυχια,το θανατο...και σε λιγο ετοιμασου,ας ετοιμαστουμε θα ελεγα ολοι μας,να δουμε σκηνες, να κλεβει και να σκοτωνει ο ενας τον αλλον για ενα πιατο φαγητο..Οσο ακραιο σου φαινεται αυτο που σου γραφω τωρα,φαντασου ποσο ακραιο μας φαινονταν ολους μας αυτο που σημερα,ενα μηνα πριν..Δεν σου λεω 5 χρονια πριν..Ενα μηνα μονο...Επομενως,καλες οι πουτανες,το σεξ κτλ...αλλα αυτη τη στιγμη ιεραρχειται πολυ πιο χαμηλα οταν απειλειται η ιδια η επιβιωση μας
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Α σωστα.Πολυ ωραια... Αρα εμεις δεν πεθαινουμε...τι μας νοιαζει..παμε να γαμησουμε..και αν το διασπειρουμε χεστηκαμε..ας ψοφησουν ολοι οι αλλοι..ΡΕ ΤΡΑΒΑΤΕΕΕΕ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΤΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕ ζωαδια..ΣΤΕΙΡΩΣΗ..ΣΤΕΙΡΩΣΗ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ

Τα γεροντια μαγκα μου δεν συμαζευονται με τιποτα,βολταρω στην πολη με το αμαξι 2 μερες τωρα  να κοψω κινηση και οσοι κυκλοφορουσαν ηταν πανω απο 60 ετων.Οποτε στα αρχιδια μου αμα θα κολλησω τον βλακα τον γεροντακο που δεν νιωθει μια.Να κατσει σπιτι του και να δει τηλεοραση και να ακουσει ραδιοφωνο.Μας ζαλισατε τα αρχιδια ολοι σας με εναν κωλο-ιο που ο νεωτερος που πεθανε ηταν 200 χρονων και επασχε ταυτοχρονα απο καρκινο+AIDS.Φτανει με την μαλακια που σας δερνει ολους...δεν θα καταστρεψετε τα καλυτερα μας χρονια επειδη τα γεροντια δεν καταλαβαινουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom