Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (4 μέλη και 51 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
η αγγελικη είναι φιλικη, χαμογελαστη και συνεργασιμη.
εμενα με χαλαγε ότι είναι ελληνιδα και τις αποφευγω αλλα δεν απογοητευτηκα.
πηγαινε δεν το μετανοιωσε κανεις. μονο θετικα σχολια νομιζω εχει.
στο κατω κατω 30 θα δωσεις όχι 80 ή 180 που ζητανε κατι κωλγκερλ για 1 γαμησι.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Αν εννοείς αυτή στο Φριξου 12 Playboy, μου είπε η τσατσά θα γυρίσει Σεπτέμβριο. Τώρα ψέματα, αλήθεια δεν ξέρω.
Οι Ρώσσοι - ίδες νομίζω παίρνουν βίζα 2μηνή ανά εξάμηνο νομίζω, ίσως γι αυτό ....
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Σας ευχαριστώ παίδες!
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.288
Like
1.336
Πόντοι
266
http://www.*****.gr/ladies/biktoria/
ρε παιδια μια καινουργια βικτωρια την δοκιμασε κανεις;;
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Έστειλα κριτική για Σία αλλά δεν την ανέβασαν. Είναι η πέμπτη φορά ρε γαμωτο!  Δεν ξαναστέλνω κριτική!
Πήγα Σία 2 φορές. Την πρώτη φορά πολύ καλή. Την δεύτερη μου τα χάλασε. Ίσως οφειλόταν σε εκείνη την καριόλα την τσατσά του Red Light που τις πιέζει.  Τέλος πάντων με άφησε εν ψυχρώ χωρίς να έχω τελειώσει!  Έτσι απλά λέει τελείωσε ο χρόνος!  Βρε ουστ!!!

Κοίτα να δεις είχε πει κιόλας ότι το πενηντάρικο το ζητά γιατί δεν βιάζεται στο δωμάτιο. Αν σε άφησε στα κρύα του λουτρού χωρίς να περάσει πολύ ώρα... Έκατσε τουλάχιστον αρκετή ώρα πριν φύγει; Εμένα πάντως μια χαρά ικανοποιημένη μου φάνηκε όταν τελείωσα γρήγορα για να την κάνει για μία που δεν βιάζεται...
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Κοίτα να δεις, η συνεύρεση κράτησε 20 λεπτά. Μέχρι εδώ όλα καλά. Όμως με προειδοποίησε 2 λεπτά πρίν ότι πρέπει να τελειώσω. Αγχώθηκα και δεν τα κατάφερα εννοείται!  Σηκώθηκε και έφυγε χωρίς παράταση!  Το θεωρώ αίσχος!
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Παιδιά αλήθεια ξαναγυρίσε η Δανάη γνωστή και ως ειρήνη;η τρολλαρουμε;σε ποια μαγαζια είναι;

Καλά περί Μαρίας τσεχα η αργότερα σλοβακας από εποχές Ανδρέου Γεωργίου 4 έλεος......13 χρόνια πριν
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Παιδιά αλήθεια ξαναγυρίσε η Δανάη γνωστή και ως ειρήνη;η τρολλαρουμε;σε ποια μαγαζια είναι;

Καλά περί Μαρίας τσεχα η αργότερα σλοβακας από εποχές Ανδρέου Γεωργίου 4 έλεος......13 χρόνια πριν

Δεν την πήρε το μάτι μου την Δανάη αν και προσωπικά δεν ημουν ποτέ φαν της και δεν μπόρεσα να καταλάβω ποτέ τι της έβρισκες... :think: :grin: :2funny:
Όσο για την Μαρία την Τσέχα,αγαπημένη απο τα παλιά, τρομάζω στην ιδέα της συνάντησης και μόνο....χωρίς να θέλω να γράψω κάτι αρνητικό, απλά θεωρώ πως η μοίρα έπρεπε να της παίξει άλλο παιχνίδι και να τραβηχτεί απο τον χώρο.Προφανώς δεν γινόταν αλλίως και ξαναγύρισε.... :huh: :)
Η Ντόνα είναι επίσης στον χώρο και η Άλεξ .....και έχω υποψίες για κάποιο άλλο αστέρι του Λαφάμ που θα τις επιβεβαιώσω μόλις την συναντήσω στη δουλειά.. :fuck1: :kissass: :pipa2:..Τώρα δεν δουλεύει... :tickedoff:
Αν επαληθευτούν όλα αυτά τοτε θα έχει επιστρέψει σχεδόν όλο το καλό κομμάτι του θρυλικού μαγαζιού "Λαφαμ"  :think: :heavymetalbig:

 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
θυμαμαι ειχα γαμησει και την αφεντικινα αποτο λαφαμ την κοκινομαλα μια φορα αυτη τι να γινε :grin:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
θυμαμαι ειχα γαμησει και την αφεντικινα αποτο λαφαμ την κοκινομαλα μια φορα αυτη τι να γινε :grin:

Αυτη ήταν ευκαιρία τότε ,όποιος πρόλαβε πρόλαβε...Αννα,τώρα θα είναι σίγουρα 45 πατημένα και βάλε ίσως....
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Δεν την πήρε το μάτι μου την Δανάη αν και προσωπικά δεν ημουν ποτέ φαν της και δεν μπόρεσα να καταλάβω ποτέ τι της έβρισκες... :think: :grin: :2funny:
Όσο για την Μαρία την Τσέχα,αγαπημένη απο τα παλιά, τρομάζω στην ιδέα της συνάντησης και μόνο....χωρίς να θέλω να γράψω κάτι αρνητικό, απλά θεωρώ πως η μοίρα έπρεπε να της παίξει άλλο παιχνίδι και να τραβηχτεί απο τον χώρο.Προφανώς δεν γινόταν αλλίως και ξαναγύρισε.... :huh: :)
Η Ντόνα είναι επίσης στον χώρο και η Άλεξ .....και έχω υποψίες για κάποιο άλλο αστέρι του Λαφάμ που θα τις επιβεβαιώσω μόλις την συναντήσω στη δουλειά.. :fuck1: :kissass: :pipa2:..Τώρα δεν δουλεύει... :tickedoff:
Αν επαληθευτούν όλα αυτά τοτε θα έχει επιστρέψει σχεδόν όλο το καλό κομμάτι του θρυλικού μαγαζιού "Λαφαμ"  :think: :heavymetalbig:
παντως την μαρια την πετυχα και εξω σε πιτσαρια να τρωει δεν αλλαξε και πολυ νταξει ωριμασε λιγο αλλα κραταει κορμαρα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
10
Like
6.196
Πόντοι
7.095
free house ως νταιανα ειναι η δαναη
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Κοίτα να δεις, η συνεύρεση κράτησε 20 λεπτά. Μέχρι εδώ όλα καλά. Όμως με προειδοποίησε 2 λεπτά πρίν ότι πρέπει να τελειώσω. Αγχώθηκα και δεν τα κατάφερα εννοείται!  Σηκώθηκε και έφυγε χωρίς παράταση!  Το θεωρώ αίσχος!

Ε εντάξει τότε, αν έκατσε 20 λεπτά λογικό να την κάνει, αν βιάστηκε να φύγει θα ήταν θέμα. Στα 40 ευρώ κανά τέταρτο το πολύ κάθονται μην πω δεκάλεπτο κάποιες μου έχει τύχει. Αν σου καθόταν κανά δεκάλεπτο τότε θα ήταν θέμα για τα 50 που έσταξες. Όπως και να έχει η κοπέλα μάζεψε χρήμα για λίγες μέρες και πλέον την έκανε, οπότε τι είχαμε τι λέγαμε. Μπορεί και να μην την ξαναδούμε.
 

metallo32

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2019
Μηνύματα
9
Like
14
Πόντοι
0
σύντροφοι, για πρώτη φορά στην πόλη από αύριο για 4 μέρες σκαστός από γυναίκα. Πρόταση μια σταθερή αξία θέλω και ένα καλό μωράκι (ίνμποξ ή ότι βολέβει). Γενικώς να κάνει τη δουλειά της, μη φάμε φόλα. Επίσης στα σπίτια να πάω πεζός ή θα με φάνε οι σκύλοι, έχει αδέσποτα κοπάδι;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Ε εντάξει τότε, αν έκατσε 20 λεπτά λογικό να την κάνει, αν βιάστηκε να φύγει θα ήταν θέμα. Στα 40 ευρώ κανά τέταρτο το πολύ κάθονται μην πω δεκάλεπτο κάποιες μου έχει τύχει. Αν σου καθόταν κανά δεκάλεπτο τότε θα ήταν θέμα για τα 50 που έσταξες. Όπως και να έχει η κοπέλα μάζεψε χρήμα για λίγες μέρες και πλέον την έκανε, οπότε τι είχαμε τι λέγαμε. Μπορεί και να μην την ξαναδούμε.

Τι λετε μαλακες μου? Γαμαμε ποσα χρονια στα μπουρδελα μην σας πιανουν κοροιδο. Δεν εχει σημασια ποση ωρα θα κατσεις μεσα στο δωματιο, πληρωνεις για τελιωμα μιας φορας οση ωρα και να σου παρει.
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Ε εντάξει τότε, αν έκατσε 20 λεπτά λογικό να την κάνει, αν βιάστηκε να φύγει θα ήταν θέμα. Στα 40 ευρώ κανά τέταρτο το πολύ κάθονται μην πω δεκάλεπτο κάποιες μου έχει τύχει. Αν σου καθόταν κανά δεκάλεπτο τότε θα ήταν θέμα για τα 50 που έσταξες. Όπως και να έχει η κοπέλα μάζεψε χρήμα για λίγες μέρες και πλέον την έκανε, οπότε τι είχαμε τι λέγαμε. Μπορεί και να μην την ξαναδούμε.
Ενημερωτικα εντελως τον δεκεμβριο του2017 βρεθηκα στον μπουρδελοπαραδεισο του Αμβουργου(οποιος πηγε ξερει).50 ευρω ,30 λεπτα στο δωματιο με μια κουκλα που θα θυμαμαι οσο θα λειτουργει ο εγκεφαλος μου.Τα συμπερασματα δικα σας.Μπορειτε να συνεχισετε με τα 60-80 αρια που απαιτουν και τα παιρνουν,ελευθερη αγορα εχουμε.Οχι ομως απο μενα που χανω το κεφι μου μολις ακουω τις τιμες.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Ενημερωτικα εντελως τον δεκεμβριο του2017 βρεθηκα στον μπουρδελοπαραδεισο του Αμβουργου(οποιος πηγε ξερει).50 ευρω ,30 λεπτα στο δωματιο με μια κουκλα που θα θυμαμαι οσο θα λειτουργει ο εγκεφαλος μου.Τα συμπερασματα δικα σας.Μπορειτε να συνεχισετε με τα 60-80 αρια που απαιτουν και τα παιρνουν,ελευθερη αγορα εχουμε.Οχι ομως απο μενα που χανω το κεφι μου μολις ακουω τις τιμες.

Και απο το 2017 εως σημερα τι κανεις τυπε? Δυστηχως η κατασταση εδω ετσι εχει. Οποιος θελει παει και τα ξοδευει αλλιως σπιτι με την γυναικα 1 φορα το μηνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom