Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (4 μέλη και 45 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736

[/quote]
Στην Αθήνα άμα μπείς σε κάποιο μαγαζί είσαι υποχρεωμένος να περάσεις. Έτσι συμπρεφέρονται εκεί. Δεν σε αφήνουν εύκολα να φύγεις αλλά έχει κάτι μουνάρες που έτσι κι αλλιώς δύσκολα αποφασίζεις να φύγεις. Κάποια στιγμή που πέρασα από τα στούντιο της Κασσάνδρας, και είπα να δω τι παίζει και στα άλλα, στραβώνανε μόλις έφευγα. Την επόμενη μέρα θυμόντουσαν κιόλας και δεν άνοιγαν καν την πόρτα. Εκεί όμως έχουν και λόγω να στραβώνουν. Σου λένε τί, δεν σου άρεσε η γκομενάρα μας?

Ρε φιλε τι όνειρο είδες????
Ποιος σου τα είπε αυτά???
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
63
Like
7.806
Πόντοι
4.766
Μας τα πρήξατε με την Αθήνα.. Πηγαίνετε να μείνετε εκεί μόνο για να γαμάτε  :idiot:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Μας τα πρήξατε με την Αθήνα.. Πηγαίνετε να μείνετε εκεί μόνο για να γαμάτε  :idiot:

Εσυ κάτσε εδώ και πλήρωνε για το ίδιο προϊόν 30-40-50 και 70€ αλλά πες μας και πόσες φορές το μήνα γαμας...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εσυ κάτσε εδώ και πλήρωνε για το ίδιο προϊόν 30-40-50 και 70€ αλλά πες μας και πόσες φορές το μήνα γαμας...

γιατι ρε φιλε στο χερι τους ειναι που ειναι εδω?

αλλος εχει την δουλεια του εδω αλλος την οικογενεια του,

προτεραιοτητα ΔΕΝ ειναι να γαμαμε με 10 ευρω λιγοτερα την φορα οσες φορες γαμαμε στα μπουρδελα,

αγω αλλες φορες γαμησα 4 την ιδια μερα και αλλες φορες 4 τον μηνα,

ε δεν θα φαω στην μαπα ολο τον μηνα το κυκλοφοριακο και το ακριβοτερο φαστ φουντ της αθηνας για να γλυτωσω απο τα γαμησια 50 ή 100 το μηνα και να τα δωσω Χ2 αλλου
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
γιατι ρε φιλε στο χερι τους ειναι που ειναι εδω?

αλλος εχει την δουλεια του εδω αλλος την οικογενεια του,

προτεραιοτητα ΔΕΝ ειναι να γαμαμε με 10 ευρω λιγοτερα την φορα οσες φορες γαμαμε στα μπουρδελα,

αγω αλλες φορες γαμησα 4 την ιδια μερα και αλλες φορες 4 τον μηνα,

ε δεν θα φαω στην μαπα ολο τον μηνα το κυκλοφοριακο και το ακριβοτερο φαστ φουντ της αθηνας για να γλυτωσω απο τα γαμησια 50 ή 100 το μηνα και να τα δωσω Χ2 αλλου

Δεν υπάρχει δεν μπορώ,μόνο δεν θέλω!!!
Άμα υπάρχει θέληση όλα μπορούμε να τα κάνουμε,ενημερωτικά και γω έχω δουλειές και οικογένεια εδώ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει δεν μπορώ,μόνο δεν θέλω!!!
Άμα υπάρχει θέληση όλα μπορούμε να τα κάνουμε,ενημερωτικά και γω έχω δουλειές και οικογένεια εδώ.
οκ λοιπον ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ,

εζησα 1 χρονο στην αθήνα και αν εξαιρεσεις το φτηνοτερο μπουρδελο ολα τα αλλα ηταν χειροτερα, σε 2 μηνες ειχαν γινει τα νευρα μου τσαταλια απο το μποτιλιαρισμα και εκανα 40 λεπτα να παω στην γκομενα οταν εδω εχω παει , εχω γαμησει, εχω φαει, και εχω γυρισει και παιζω ταβλι
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Καλησπερα συναδελφε!σε πιστευω..αλλα μου φαινεται και κομματακι δυσκολο η παολα που καλα,καλα δεν μιλαει ελληνικα και αγγλικα να κανει κουμαντο στο μαγαζι,εκτος βεβαια αν αφεντικο εκει ειναι ο γκομενο της.
και άλλο μέλος εδω  τα ίδια του έκανε...Την φώναξε έξω να τα κανονίσει μαζί της και του είπε ότι και η τσατσά...Δεν βγάζουμε άκρη με αυτές φίλος...Από μένα μαύρο...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
και άλλο μέλος εδω  τα ίδια του έκανε...Την φώναξε έξω να τα κανονίσει μαζί της και του είπε ότι και η τσατσά...Δεν βγάζουμε άκρη με αυτές φίλος...Από μένα μαύρο...
Eγω να σου πω πηγα και την ειδα φοβερο μωρο δε λεω αλλα δε μου εκανε το κλικ να τη δοκιμασω
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Eγω να σου πω πηγα και την ειδα φοβερο μωρο δε λεω αλλα δε μου εκανε το κλικ να τη δοκιμασω

ελα ρε συ ωραιο μωρο ειναι, ακου δεν σου εκανε κλικ.  :tickedoff:

δλδ εσενα σου αρεσει το τσουβαλακι η λαρα και οχι η παολα.

περι ορεξεως ο καθενας δεν εχω κατι να πω  :dunno:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
h Λαρα τσουβαλακι τη αλλο θα ακουσω ελεος

γι' αυτο σου ειπα οτι γουστα ειναι αυτα. κατ' εμε τσουβαλακι η λαρα σε σχεση με την μοντελισια Παολα.

αν και το δηλωσα οτι εριξα μαυρο λογο τσατσας δεν παει  να πει οτι η κοπελα δεν  ειναι μουναρος απο τις λιγες που κυκλοφωρουν στα στουντιο
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
30
Like
4.996
Πόντοι
5.646
γι' αυτο σου ειπα οτι γουστα ειναι αυτα. κατ' εμε τσουβαλακι η λαρα σε σχεση με την μοντελισια Παολα.

αν και το δηλωσα οτι εριξα μαυρο λογο τσατσας δεν παει  να πει οτι η κοπελα δεν  ειναι μουναρος απο τις λιγες που κυκλοφωρουν στα στουντιο
Υπερβάλεις!Για Φυλής 20€ είναι!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
30
Like
4.996
Πόντοι
5.646
και άλλο μέλος εδω  τα ίδια του έκανε...Την φώναξε έξω να τα κανονίσει μαζί της και του είπε ότι και η τσατσά...Δεν βγάζουμε άκρη με αυτές φίλος...Από μένα μαύρο...
Προσυπογράφω!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Υπερβάλεις!Για Φυλής 20€ είναι!

το ξερω τακη εχει πολλες τετοιες μοντελισιες στην φυλης με 20 ευρω. τα εχουμε πει πολλες φορες οτι η Αθηνα απο πλευρας τιμων και ποιοτητας γυναικων ειναι ετη φωτος μπροστα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
ελα ρε συ ωραιο μωρο ειναι, ακου δεν σου εκανε κλικ.  :tickedoff:

δλδ εσενα σου αρεσει το τσουβαλακι η λαρα και οχι η παολα.

περι ορεξεως ο καθενας δεν εχω κατι να πω  :dunno:

Η Λάρα είναι πολύ ωραίο παιδί και έχει όμορφο - γλυκό μουτράκι, σωματάκι τέλειο και μουνάκι καλοσχηματισένο σαν ζωγραφιά!!Είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή στην περιοχή!!Έχει μια πορεία στο χώρο και είναι Σταθερή αξία.

Η Πάολα, πιστεύω είναι ένα πυροτέχνημα της στιγμής, όταν ξεθυμάνει ο αρχικός ενθουσιασμός και κάβλα των πελατών, Σε λίγο καιρό θα ξεχαστεί, όπως έγινε και με την Ήρα.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.465
Πόντοι
216
Η Λάρα είναι πολύ ωραίο παιδί και έχει όμορφο - γλυκό μουτράκι, σωματάκι τέλειο και μουνάκι καλοσχηματισένο σαν ζωγραφιά!!Είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή στην περιοχή!!Έχει μια πορεία στο χώρο και είναι Σταθερή αξία.

Η Πάολα, πιστεύω είναι ένα πυροτέχνημα της στιγμής, όταν ξεθυμάνει ο αρχικός ενθουσιασμός και κάβλα των πελατών, Σε λίγο καιρό θα ξεχαστεί, όπως έγινε και με την Ήρα.
Η Λάρα γλωσσόφιλα κάνει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom