Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (6 μέλη και 25 επισκέπτες)

TomFord01

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
53
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θέλω να με προτείνετε ένα καλό studio που να είναι ανοιχτό μεσημερι - απόγευμα καθημερινής και να είναι κοντά σε στάση οασθ.

Έτσι ώστε να πάω με πόδια, μην χωθώ σε μυστήρια στενάκια.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Θέλω να με προτείνετε ένα καλό studio που να είναι ανοιχτό μεσημερι - απόγευμα καθημερινής και να είναι κοντά σε στάση οασθ.

Έτσι ώστε να πάω με πόδια, μην χωθώ σε μυστήρια στενάκια.
Κατεβα στο τζαμπο στο λιμανι και παρτα ολα με τη σειρα. Το καλο ειναι κατι υποκειμενικο
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Καλησπέρα. Θέλω να με προτείνετε ένα καλό studio που να είναι ανοιχτό μεσημερι - απόγευμα καθημερινής και να είναι κοντά σε στάση οασθ.

Έτσι ώστε να πάω με πόδια, μην χωθώ σε μυστήρια στενάκια.

Γιατί δεν προτιμάς το μέτρο? :think:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
30
Like
4.996
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα. Θέλω να με προτείνετε ένα καλό studio που να είναι ανοιχτό μεσημερι - απόγευμα καθημερινής και να είναι κοντά σε στάση οασθ.

Έτσι ώστε να πάω με πόδια, μην χωθώ σε μυστήρια στενάκια.
Σιγά να μην χωθείς κ σε λαβύρινθο!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Συναδελφε εισαι πολυ λαθος εδω.Η παολα και η καθε κοπελα που δουλευει στα στουντιο δεν φταινε για τις τιμες η αν η τσα2 τα χει λιγο χαμενα και λεει οτι να ναι.Σιγουρα τα 40 (κανει πιπα)ειναι πολλα για την εποχη που ζουμε..αλλα αν σκεφτεις οτι πολλες κοπελες στην πολη μας που ξεκινανε με 40 ειναι κομοδινα ε τοτε λες οτι υπαρχει και καποια που αυτα τα λεφτα τα τιμαει.
συνάδελφε δεν είμαι καθόλου λαθος γιατί νόμιζα ότι αυτά τα κάνει η τσατσά...έφερα μπροστά μου την ίδια και μου είπε ακριβώς αυτά...οι τιμές είναι της παολας  καθώς και οι υπηρεσίες...Και Δεν θα κατσω να πληρώσω ένα  νεοφερτο κοριτσακι όσο και αν αξίζει επειδή η υπόλοιπη πιάτσα παραπαίει..γενικως μετά από χρόνια και επειδή έκανα και φίλους που μου βάλανε μυαλό στο άθλημα αυτό,δεν με γαμανε πλέον...Μόνο γαμαω...
 

bilis33

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
συνάδελφε δεν είμαι καθόλου λαθος γιατί νόμιζα ότι αυτά τα κάνει η τσατσά...έφερα μπροστά μου την ίδια και μου είπε ακριβώς αυτά...οι τιμές είναι της παολας  καθώς και οι υπηρεσίες...Και Δεν θα κατσω να πληρώσω ένα  νεοφερτο κοριτσακι όσο και αν αξίζει επειδή η υπόλοιπη πιάτσα παραπαίει..γενικως μετά από χρόνια και επειδή έκανα και φίλους που μου βάλανε μυαλό στο άθλημα αυτό,δεν με γαμανε πλέον...Μόνο γαμαω...

Πάολα+τσατσά=φόλα!ΜΑΚΤΥΑΑΑΑ!
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
6
Like
285
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Το Σάββατο το πρωί βγήκα για μια βόλτα. Είδα αρκετές αδιάφορες και λίγες καλές περιπτώσεις. Δεν έκανα τίποτα και δεν είναι αυτός ο λόγος που γράφω. Θέλω να επισημάνω την απαράδεκτη συμπεριφορά της τσατσάς στο Φρίξου 15. Μπήκα στο χώρο, ήμουν συνδεδεμένος στο ίντερνετ με το κινητό μου και κάθισα στον καναπέ, περιμένοντας να βγει η κοπέλα.Και ξαφνικά αρχίζει να ειρωνεύεται ότι μπήκα και δεν ενδιαφέρομαι και ασχολούμαι με το κινητό μου, ενώ ακόμα δεν είχε βγει η κοπέλα,σαν να έπρεπε να πιάσω κουβέντα μαζί της και να ρωτάω πληροφορίες για την κοπέλα. Βγαίνει η κοπέλα, παντελώς αδιάφορη, και λέω το τυπικό ''θα κάνω μια βόλτα και μπορεί να ξαναπεράσω''. Και μετά αρχίζει η επίθεση και λέει ''να μην ξανάρθεις, δεν ήρθες εδώ για να γαμήσεις'' και ένα σωρό λοιπές μαλακίες λες και είμαστε υποχρεωμένοι να πληρώνουμε 40ευρα σε κάθε κοπέλα που βλέπουμε. Και κανά-δυο ακόμα σπίτια εκεί στην Φρίξου έχουν τραγικές, αγενέστατες τσατσάδες που πραγματικά είναι σε θέση να σε εκνευρίσουν. Το συγκεκριμένο ξεπέρασε τα όρια. Αυτά τα λέω ενημερωτικά για να μην εκπλαγείτε αν πέσετε θύμα παρόμοιας επίθεσης.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.465
Πόντοι
216
Καλησπέρα. Το Σάββατο το πρωί βγήκα για μια βόλτα. Είδα αρκετές αδιάφορες και λίγες καλές περιπτώσεις. Δεν έκανα τίποτα και δεν είναι αυτός ο λόγος που γράφω. Θέλω να επισημάνω την απαράδεκτη συμπεριφορά της τσατσάς στο Φρίξου 15. Μπήκα στο χώρο, ήμουν συνδεδεμένος στο ίντερνετ με το κινητό μου και κάθισα στον καναπέ.Και ξαφνικά αρχίζει να ειρωνεύεται ότι μπήκα και δεν ενδιαφέρομαι και ασχολούμαι με το κινητό μου. Βγαίνει η κοπέλα, παντελώς αδιάφορη, και λέω το τυπικό ''θα κάνω μια βόλτα και μπορεί να ξαναπεράσω''. Και μετά αρχίζει η επίθεση και λέει ''να μην ξανάρθεις, δεν ήρθες εδώ για να γαμήσεις'' και ένα σωρό λοιπές μαλακίες λες και είμαστε υποχρεωμένοι να πληρώνουμε 40ευρα σε κάθε κοπέλα που βλέπουμε. Και κανά-δυο ακόμα σπίτια εκεί στην Φρίξου έχουν τραγικές, αγενέστατες τσατσάδες που πραγματικά είναι σε θέση να σε εκνευρίσουν. Το συγκεκριμένο ξεπέρασε τα όρια. Αυτά τα λέω ενημερωτικά για να μην εκπλαγείτε αν πέσετε θύμα παρόμοιας επίθεσης.
Στην Αθήνα άμα μπείς σε κάποιο μαγαζί είσαι υποχρεωμένος να περάσεις. Έτσι συμπρεφέρονται εκεί. Δεν σε αφήνουν εύκολα να φύγεις αλλά έχει κάτι μουνάρες που έτσι κι αλλιώς δύσκολα αποφασίζεις να φύγεις. Κάποια στιγμή που πέρασα από τα στούντιο της Κασσάνδρας, και είπα να δω τι παίζει και στα άλλα, στραβώνανε μόλις έφευγα. Την επόμενη μέρα θυμόντουσαν κιόλας και δεν άνοιγαν καν την πόρτα. Εκεί όμως έχουν και λόγω να στραβώνουν. Σου λένε τί, δεν σου άρεσε η γκομενάρα μας?
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
6
Like
285
Πόντοι
1
Στην Αθήνα άμα μπείς σε κάποιο μαγαζί είσαι υποχρεωμένος να περάσεις. Έτσι συμπρεφέρονται εκεί. Δεν σε αφήνουν εύκολα να φύγεις αλλά έχει κάτι μουνάρες που έτσι κι αλλιώς δύσκολα αποφασίζεις να φύγεις. Κάποια στιγμή που πέρασα από τα στούντιο της Κασσάνδρας, και είπα να δω τι παίζει και στα άλλα, στραβώνανε μόλις έφευγα. Την επόμενη μέρα θυμόντουσαν κιόλας και δεν άνοιγαν καν την πόρτα. Εκεί όμως έχουν και λόγω να στραβώνουν. Σου λένε τί, δεν σου άρεσε η γκομενάρα μας?

Δεν επιβεβαιώνω αυτό που λες. Πολλές φορές μπήκα, είδα και απήλθα και στην Αθήνα. Δεν είναι υποχρεωτικό να περάσεις.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Δεν επιβεβαιώνω αυτό που λες. Πολλές φορές μπήκα, είδα και απήλθα και στην Αθήνα. Δεν είναι υποχρεωτικό να περάσεις.

Και γω επιβεβαιώνω ότι στην Αθήνα δεν σε υποχρεώνει κανένας να περάσεις,οι τσατσαδες είναι ευγενεστατες και δεν μουρμουρανε,οι τιμές είναι λογικοτατες και ήμουν στα περισσότερα σπιτάκια συνδεδεμένος στο ίντερνετ και ΚΑΜΙΑ τσατσά δεν μου είπε το παραμικρό!!!

Η κατάσταση στη Θεσσαλονίκη έχει ξεφύγει από άποψη τστσαδων,συμπεριφοράς προς τον πελάτη και τιμών!!!

Φυσικά φταίμε εμείς και μόνο εμείς!!!
 

bilis33

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Και γω επιβεβαιώνω ότι στην Αθήνα δεν σε υποχρεώνει κανένας να περάσεις,οι τσατσαδες είναι ευγενεστατες και δεν μουρμουρανε,οι τιμές είναι λογικοτατες και ήμουν στα περισσότερα σπιτάκια συνδεδεμένος στο ίντερνετ και ΚΑΜΙΑ τσατσά δεν μου είπε το παραμικρό!!!

Η κατάσταση στη Θεσσαλονίκη έχει ξεφύγει από άποψη τστσαδων,συμπεριφοράς προς τον πελάτη και τιμών!!!

Φυσικά φταίμε εμείς και μόνο εμείς!!!

Όποιν πιάσουν κορόιδο με τα μπάζα που πασάρουν π.χ Αθηνά....τσουβάλα!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.465
Πόντοι
216
Πηγαίνετε στα στουντιο στην αλυσίδα Κασσάνδρας και Βρηλισσού και αν είναι διαφορετικά πείτε μου. Αλλού δεν είναι έτσι μόνο εκεί...
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Kαλησπέρα παιδιά, σας διαβάζω κατά καιρούς (όποτε ασχολούμαι με το άθλημα) και εδέησα και γω να φτιάξω επιτέλους ένα προφίλ
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Διαβάζοντας τις πιο πίσω σελίδες (θέλωντας να δω σε τι φάση ειναι η μπουρδελοκατάσταση αυτό τον καιρό) είδα τον Karaman που ρωτούσε για την Καρίνα των βιλών.Καθώς πέρασα σχετικά πρόσφατα μαζί της, μπορώ να πω πως είναι ότι χειρότερο πήδηξα ποτέ μου.Προφανώς διαφορά μεταξύ φωτογραφιών και πραγματικότητας, αν και πράγματι τουμπανάκι, αλλά είτε γαμούσα αυτήν είτε άνοιγα τρύπα στο κρεβάτι και τον έχωνα εκεί, ένα και το αυτό.Προφυλακτικό σε ημισηκωμένη πούτσα (μετά απο καθάρισμα με μαντιλάκια, πως δε το πέρασε και ένα χερι μπεταντιν δε ξέρω), πίπα μόνο το κεφαλάκι, και στο σεξ το χέρι για να μη μπαινω βαθιά (λες και έχω κανα κοντάρι να πούμε, αν πήγαινε να την γαμήσει ο ρον τζέρεμυ να δω τι θα έκανε).
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Διαβάζοντας τις πιο πίσω σελίδες (θέλωντας να δω σε τι φάση ειναι η μπουρδελοκατάσταση αυτό τον καιρό) είδα τον Karaman που ρωτούσε για την Καρίνα των βιλών.Καθώς πέρασα σχετικά πρόσφατα μαζί της, μπορώ να πω πως είναι ότι χειρότερο πήδηξα ποτέ μου.Προφανώς διαφορά μεταξύ φωτογραφιών και πραγματικότητας, αν και πράγματι τουμπανάκι, αλλά είτε γαμούσα αυτήν είτε άνοιγα τρύπα στο κρεβάτι και τον έχωνα εκεί, ένα και το αυτό.Προφυλακτικό σε ημισηκωμένη πούτσα (μετά απο καθάρισμα με μαντιλάκια, πως δε το πέρασε και ένα χερι μπεταντιν δε ξέρω), πίπα μόνο το κεφαλάκι, και στο σεξ το χέρι για να μη μπαινω βαθιά (λες και έχω κανα κοντάρι να πούμε, αν πήγαινε να την γαμήσει ο ρον τζέρεμυ να δω τι θα έκανε).
Ισως να εχει κολπιτιδα δεν φροντιζει να την θεραπευσει και την ποναει
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
συνάδελφε δεν είμαι καθόλου λαθος γιατί νόμιζα ότι αυτά τα κάνει η τσατσά...έφερα μπροστά μου την ίδια και μου είπε ακριβώς αυτά...οι τιμές είναι της παολας  καθώς και οι υπηρεσίες...Και Δεν θα κατσω να πληρώσω ένα  νεοφερτο κοριτσακι όσο και αν αξίζει επειδή η υπόλοιπη πιάτσα παραπαίει..γενικως μετά από χρόνια και επειδή έκανα και φίλους που μου βάλανε μυαλό στο άθλημα αυτό,δεν με γαμανε πλέον...Μόνο γαμαω...
Καλησπερα συναδελφε!σε πιστευω..αλλα μου φαινεται και κομματακι δυσκολο η παολα που καλα,καλα δεν μιλαει ελληνικα και αγγλικα να κανει κουμαντο στο μαγαζι,εκτος βεβαια αν αφεντικο εκει ειναι ο γκομενο της.
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Ισως να εχει κολπιτιδα δεν φροντιζει να την θεραπευσει και την ποναει

Μπα, αν κρίνω απο τη συμπεριφορά της, μάλλον απλά κάνει αγγαρεία.Αν είχε τέτοιο θέμα θα προσπαθούσε να ροκανίσει χρόνο με περισσότερη πίπα, αυτή έκανε αμαν να ξαπλάρει και να κομοδινιάσει.
 

fotis19917

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μπα, αν κρίνω απο τη συμπεριφορά της, μάλλον απλά κάνει αγγαρεία.Αν είχε τέτοιο θέμα θα προσπαθούσε να ροκανίσει χρόνο με περισσότερη πίπα, αυτή έκανε αμαν να ξαπλάρει και να κομοδινιάσει.

μηπως ξερει κανεις εαν γυρισε η Ντόνα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom