Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Καλή Ανάσταση με υγεία!
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Καλή ανάσταση σε όλους και υγεία να έχουμε.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καλή ανάσταση με υγεία και καλά γαμησια να χουμε...Επειδή είμαι Κοζάνη για 3μερο ξέρει κάποιος ένα σπιτάκι δυτικά,αν είναι ακόμα ανοιχτό; Ή αναγκαστικά πρέπει να βγω έξω προς Κοίλα στα καινούργια;
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Καλή ανάσταση με υγεία και καλά γαμησια να χουμε...Επειδή είμαι Κοζάνη για 3μερο ξέρει κάποιος ένα σπιτάκι δυτικά,αν είναι ακόμα ανοιχτό; Ή αναγκαστικά πρέπει να βγω έξω προς Κοίλα στα καινούργια;
στην κατηγορία μπουρδέλα----> Κοζάνη πάνω στην μπάρα του σαιτ είχα βάλει όταν το άνοιξα ως gl τηλέφωνο του μαγαζιού....Αν είναι ανοικτά πάντα απαντά..Η Δανάη από όσο ξέρω πότε δεν δούλευε βέβαια μεγάλη βδομάδα αλλά μπορεί να είναι αλλη
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
στην κατηγορία μπουρδέλα----> Κοζάνη πάνω στην μπάρα του σαιτ είχα βάλει όταν το άνοιξα ως gl τηλέφωνο του μαγαζιού....Αν είναι ανοικτά πάντα απαντά..Η Δανάη από όσο ξέρω πότε δεν δούλευε βέβαια μεγάλη βδομάδα αλλά μπορεί να είναι αλλη
προεδρε εσυ????
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
συναγωνιστές καλησπέρα και καλή ανάσταση να έχουμε όλοι!επειδή έχει κολλήσει το μυαλό μου θυμάστε μια ξανθιά στο godiva πως την έλεγαν και τι απέγινε?
πρέπει να έχει κανά χρόνο που έφυγε απο εκεί
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
συναγωνιστές καλησπέρα και καλή ανάσταση να έχουμε όλοι!επειδή έχει κολλήσει το μυαλό μου θυμάστε μια ξανθιά στο godiva πως την έλεγαν και τι απέγινε?
πρέπει να έχει κανά χρόνο που έφυγε απο εκεί
Νταϊάνα;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Πέρασα σήμερα από τα studio της περιοχής, η πλειονότητα κλειστά, όσα ήταν ανοιχτά μπήκα αλλά την έκανα με ελαφρά λόγω το ότι δε με κέντρισε καμία.
Las Vegas 1: νομίζω την είπε Μίσελ ο Τσάτσος αλλά δεν είμαι σίγουρος όμως  :think:, καλή από εμφάνιση  αδύνατη, αλλά δεν την έχω πάρει.
Las Vegas 2 : Μαγιά ίσως η πιο όμορφη που είδα σήμερα αλλά και πάλι δε με κέντρισε
Las Vegas 3 : μπήκα αλλά δε θυμάμαι καθόλου  :2funny: μπράβο στους συναγωνιστές που τις θυμούνται όλες.
Νικηφόρου ουρανού 24: Άννα καστανόξανθη, όμορφη, αδύνατη αλλά...
Studio paradise: Μαρίζα, ψηλή λίγο με φαρδιά περιφέρεια αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.
Νομίζω ήταν ανοιχτό και το Μινώταυρου 16 αλλά δεν είμαι σίγουρος γιατί το φως απ έξω μια ήταν ανοιχτό μια κλειστό όποτε το έβλεπα, έτσι δεν μπήκα. Όλα τα υπόλοιπα κλειστά, και πολύ νεκρά στη περιοχή, το σκηνικό έμοιαζε λες και θα κλείσουν τα studio. Αυτά καλή συνέχεια σε όλους  :hi:
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα από τα studio της περιοχής, η πλειονότητα κλειστά, όσα ήταν ανοιχτά μπήκα αλλά την έκανα με ελαφρά λόγω το ότι δε με κέντρισε καμία.
Las Vegas 1: νομίζω την είπε Μίσελ ο Τσάτσος αλλά δεν είμαι σίγουρος όμως  :think:, καλή από εμφάνιση  αδύνατη, αλλά δεν την έχω πάρει.
Las Vegas 2 : Μαγιά ίσως η πιο όμορφη που είδα σήμερα αλλά και πάλι δε με κέντρισε
Las Vegas 3 : μπήκα αλλά δε θυμάμαι καθόλου  :2funny: μπράβο στους συναγωνιστές που τις θυμούνται όλες.
Νικηφόρου ουρανού 24: Άννα καστανόξανθη, όμορφη, αδύνατη αλλά...
Studio paradise: Μαρίζα, ψηλή λίγο με φαρδιά περιφέρεια αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.
Νομίζω ήταν ανοιχτό και το Μινώταυρου 16 αλλά δεν είμαι σίγουρος γιατί το φως απ έξω μια ήταν ανοιχτό μια κλειστό όποτε το έβλεπα, έτσι δεν μπήκα. Όλα τα υπόλοιπα κλειστά, και πολύ νεκρά στη περιοχή, το σκηνικό έμοιαζε λες και θα κλείσουν τα studio. Αυτά καλή συνέχεια σε όλους  :hi:

+αντριαννα στο Free House-Μινωταυρου 10

Χριστος Ανεστη σε ολους!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ήταν ανοιχτό το Μινώταυρου 10? Και ήθελα να τη δω αυτήν την Αντριάνα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Ήταν ανοιχτό το Μινώταυρου 10? Και ήθελα να τη δω αυτήν την Αντριάνα
αυτη που λεει δεν ειναι μαλλον η Αντριαννα η πιτσιρικα απο το Νικ Ουρ. 28...πρεπει να ειναι μια ξανθια αδυνατη 30+ Ρουμανα που ηρθε πριν κανα 2βδομαδο , την ειδα δεν μου πολυαρεσε
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Α και κωφαλες χαθήκατε ολοι ε??? ουτε φωνη ουτε ακροαση... Νηστευατε??? ή ταξιδακια μεσα στην κριση??
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Οικογενειακεις μαζωξεις...
Απο αυριο παλι οι παρανομιες..

:takethis:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom