Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Καλησπέρα συναγωνιστές
Υπάρχει κάτι αξιόλογο αυτήν την περίοδο ? Ρωτάω γιατί ενδιαφέρομαι να έρθω από Κοζάνη.
Και αν υπάρχει καμιά κοπέλα που να κάθεται αρκετά στο δωμάτιο
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
ποτέ λες να έρθεις ?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Εφόσπιτο: Η μελαχρινή μικρή Ρωσσίδα. Νομίζω Λίνα. Υποτίθεται πλησιάζει η ΑΓΙΑ ώρα που θα κάνουμε ΑΝΑΣΤΑΣΗ...
Συναδελφε λεγε τι ξερεις μην μας κρατας σε αγωνια
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Περνούσα σήμερα το μεσημέρι από την περιοχή και λέω δεν κάνω καμιά τσάρκα. :cheesy:

Στο άσπρο σπιτάκι ένα θεόμουνο με θεϊκό σώμα, η Ίνα. Τα χαλάσαμε στο κοντό ξανθό μαλί όμως..

Καλά σουβλίσματα εντός και εκτός οίκων αυτό το Πάσχα!!  :rockon:

Την είχα σουβλίσει εγώ πριν κάνα μήνα, :grin: :grin:   :grin: τότε είχε μαύρο μαλλί που έφτανε στους ώμους, είχα περάσει πάρα πολύ καλά, αλλά όσες φιλότιμες προσπάθειες έκανα να την ξαναβρώ ήταν ατυχείς.
Την βρήκα όμως σήμερα χάρη στο δικό σου το post και σε ευχαριστώ δημόσια,  :rockon:  εντάξει άλλο το μελαχρινάκι αλλά και το κοντό ξανθό δεν με χάλασε, η επιδερμίδα της ήταν το ίδιο βελούδινη και η διάθεση της για πούτσα ήταν η ίδια είτε μελαχρινή είτε ξανθιά, και κάθισε και πηδήχτηκε όπως της άξιζε, δυνατά, :rockon: παίρνοντας μέσα της και την τελευταία σταγόνα του σπέρματος μου, λογικά η κοπέλα αν θα μείνει θα γράψει ιστορία και για μένα προσωπικά θα είναι μία από τις σταθερές μου επιλογές στο εγγύς μέλλον.   :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Πηγα σε ολα εκεινης της περιοχης και δε τη πετυχα πουθενα,μηπως σταματησε?
Μερικές σελίδες πίσω είχε γράψει ο FILOXENOUMENOS για αυτήν την Ντέα ότι έφυγε λέει εκτάκτως για ρουμανία , δεν νομίζω να είχε γράψει κάτι άλλο πχ πότε θα γυρίσει.
 

Bordos

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
20
Like
36
Πόντοι
0
Απάντηση προς οποιονδήποτε δεν γουστάρει αυτά που γράφω και προς όσους αναρωτιούνται γιατί τα γράφω :

Το τι κάνεις εσύ, επηρεάζει και εμένα. Αν εσύ δεν αντιδράς σε κάτι κακό, ή σιωπηρά αποδέχεσαι κάτι κακό, ή συμμετέχεις σε κάτι κακό, αυτό έχει αντίκτυπο και σε μένα, επειδή με αυτές σου τις αντιδράσεις το κακό παραμένει και μου δημιουργεί προβλήματα. Άρα πολύ λογικό είναι να με νοιάζει τι κάνεις εσύ.

Εγώ δεν θέλω ένα σωρό προβλήματα που υπάρχουν σε αυτή τη χώρα, και για να έρθουμε και στο θέμα των μπουρδέλων ΔΕΝ θέλω αυτές τις κακές υπηρεσίες που προσφέρονται σήμερα.
Ίσως κι εσύ να μην τα θέλεις αυτά τα παραπάνω. Αλλά ίσως να νομίζεις ότι δεν μπορεί να γίνει τίποτα, ή ίσως να μη σε νοιάζει ή ίσως να βολεύεσαι κάπου, ή ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠ' ΟΛΑ να έχεις συνηθίσει να σου φέρονται άσχημα και να είναι σκατά η ζωή σου, οπότε και να μη θέλεις να πολεμήσεις τα πράγματα, αλλά απλώς "ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙΣ ΛΙΓΟ".
Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτή τη στιγμή παντού ακούγεται κυρίως η φωνή αυτών που ΔΕΝ παραπονιούνται για όλα τα προβλήματα που έχουμε, και ότι Η ΜΟΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ είναι το : "κάπως να τη βγάλουμε κι εμείς". Μία λογική η οποία δεν μπορεί να διορθώσει τα πράγματα, ούτε τα πράγματα της μπουρδελοκατάστασης. 
Το να σε αφήσω εσένα και τον οποιοδήποτε στην ησυχία του, σημαίνει ότι ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ δεν θα βρούμε την ησυχία μας. Σημαίνει ότι δεν θα πάρουμε αυτά που θέλουμε. Η σιωπή σου, η αποδοχή σου, η συμμετοχή σου στο πρόβλημα, η συνενοχή σου, μας χαλάει τη ζωή μας. Μας χαλαέι τη ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Βγαίνει ο άλλος και λέει πόσο καλή είναι η Μπεατρίς, που δεν κάνει γυμνά τσιμπούκια και γεμίζει το μουνί της με τζελ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗ ΓΑΜΑΣ. Η Μπεατρίς είναι χάλια. Να την αποφεύγετε ώσπου να γίνει πραγματική πουτάνα στο κρεβάτι. Ώσπου να ρίξει τη μούρη της και να κάθεται να γαμιέται σωστά.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
"...να γαμιεται σωστά."Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?
 

Bordos

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
20
Like
36
Πόντοι
0
Σε καταλαβαίνω απόλυτα φίλε. Έχει γίνει ανέκδοτο το να βρεις κάποια να γαμιέται σωστά και να μη θέλει απλώς να σε κοροϊδέψει για να σου φάει τα λεφτά ...
Κι όσο για τη Μπεατρίς, όχι μόνο δεν κάνει γυμνά τσιμπούκια, που με αυτό δείχνει ότι μας σιχαίνεται, αλλά κάποιος συναγωνιστής μπορεί να πει ότι για λόγους υγιεινής καλά κάνει και δεν κάνει τέτοια, αλλά ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ έστω και με προφυλακτικό ...
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Η μπεατρις που λέτε είναι αυτή που έχουν βάλει φωτογραφίες πρόσφατα οι βίλες στο άλλο σαιτ;; Καινούργια είναι ή δούλευε αλλού πριν με άλλο όνομα;; Φενεται δυνατό!
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Απάντηση προς οποιονδήποτε δεν γουστάρει αυτά που γράφω και προς όσους αναρωτιούνται γιατί τα γράφω :

Το τι κάνεις εσύ, επηρεάζει και εμένα. Αν εσύ δεν αντιδράς σε κάτι κακό, ή σιωπηρά αποδέχεσαι κάτι κακό, ή συμμετέχεις σε κάτι κακό, αυτό έχει αντίκτυπο και σε μένα, επειδή με αυτές σου τις αντιδράσεις το κακό παραμένει και μου δημιουργεί προβλήματα. Άρα πολύ λογικό είναι να με νοιάζει τι κάνεις εσύ.

Εγώ δεν θέλω ένα σωρό προβλήματα που υπάρχουν σε αυτή τη χώρα, και για να έρθουμε και στο θέμα των μπουρδέλων ΔΕΝ θέλω αυτές τις κακές υπηρεσίες που προσφέρονται σήμερα.
Ίσως κι εσύ να μην τα θέλεις αυτά τα παραπάνω. Αλλά ίσως να νομίζεις ότι δεν μπορεί να γίνει τίποτα, ή ίσως να μη σε νοιάζει ή ίσως να βολεύεσαι κάπου, ή ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠ' ΟΛΑ να έχεις συνηθίσει να σου φέρονται άσχημα και να είναι σκατά η ζωή σου, οπότε και να μη θέλεις να πολεμήσεις τα πράγματα, αλλά απλώς "ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙΣ ΛΙΓΟ".
Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτή τη στιγμή παντού ακούγεται κυρίως η φωνή αυτών που ΔΕΝ παραπονιούνται για όλα τα προβλήματα που έχουμε, και ότι Η ΜΟΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ είναι το : "κάπως να τη βγάλουμε κι εμείς". Μία λογική η οποία δεν μπορεί να διορθώσει τα πράγματα, ούτε τα πράγματα της μπουρδελοκατάστασης. 
Το να σε αφήσω εσένα και τον οποιοδήποτε στην ησυχία του, σημαίνει ότι ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ δεν θα βρούμε την ησυχία μας. Σημαίνει ότι δεν θα πάρουμε αυτά που θέλουμε. Η σιωπή σου, η αποδοχή σου, η συμμετοχή σου στο πρόβλημα, η συνενοχή σου, μας χαλάει τη ζωή μας. Μας χαλαέι τη ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Βγαίνει ο άλλος και λέει πόσο καλή είναι η Μπεατρίς, που δεν κάνει γυμνά τσιμπούκια και γεμίζει το μουνί της με τζελ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗ ΓΑΜΑΣ. Η Μπεατρίς είναι χάλια. Να την αποφεύγετε ώσπου να γίνει πραγματική πουτάνα στο κρεβάτι. Ώσπου να ρίξει τη μούρη της και να κάθεται να γαμιέται σωστά.

Είναι κουραστικό να τα γράφεις εδώ,γράφτα σε ένα σχετικό θρεντ.Για πουτάνες και μπουρδέλα μιλάμε και ο καθένας κάνει τις επιλογές του ανάλογα με τα κριτήρια του.Έχω διαβάσει κριτικές για πουτάνες που είναι πάρα πολύ καλές και όταν πήγα,είχα άθλια αντιμετώπιση.Και έχω πάει και με άλλες που λένε τα χειρότερα γι αυτές και γω προσωπικά πέρασα μια χαρά.Σε πολλούς έχει συμβεί,οπότε είναι λάθος να σε νοιάζει τι κάνουμε εμείς.Κάνε τη τσάρκα σου,πάνε όπου γουστάρεις και αν δεν περάσεις καλά,ρίχνεις μαύρο,δεν ξαναπάς και συνεχίζεις
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
ρε φιλε τα διαβασα ολα κανεις δεν αποθεώνει την Βεατρικη...ολοι αντιθετως γραφουν αυτα που λες ως μείον....   :huh: :huh:
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
326
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
πριν απο λιγο εκανα απογευματινη καταθεση στην Ινα που καποιοι την εκθειασαν πιο πριν. ειναι στο γωνιακο ασπρο σπιτακι.

ψηλη με κοντο αγορε μαλλι, κανονικη στα κιλα και τελειως αβυζη. δεν ειναι θεογκομενα οπως ειπαν συναγωνιστες. αν ειχε βυζι θα ηταν απλως πολυ καλη.
στα του αγωνα τωρα...καλη ειναι κ σχετικα υπομονετικη. οταν της ειπα να ανεβει απο επανω δυσανασχετησε γιατι λεει δεν της αρεσει...στα 4 στηθηκε καλα...αλλα 2 φορες ενω ημασταν στο 9-10' λεπτο του αγωνα μου υπενθυμησε οτι εχω αλλα 5 λεπτα μονο...ψυχρο κ αντιεπαγγελματικο...

γενικα αν σκεφτει κανεις την χαλια κατασταση που επικρατει ισως αξιζει το 30ρι αλλα δεν ενθουσιαστηκα κιολας!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Ίνα είναι αυτή στο άλλο site που έχει φωτογραφίες? Στις villes?  :think:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
:offtopic: έχουμε καινούργια emoticons καλή φάση  :tn04: :2funny:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Η Ίνα είναι αυτή στο άλλο site που έχει φωτογραφίες? Στις villes?  :think:

Όχι εκείνη στις βίλες είναι με πιασιματάκια, πιο σκουρόχρωμη Ρουμάνα. Μιλάει πολύ καλά αγγλικά και νιώθει στο σεξ. Εμένα δε μου άρεσε γιατί είναι περισσότερο πορνόκαυλο παρά gfe και επίσης γιατί έκανε το τραγικό να ζητήσει επιπλέον χρήματα για footjob σαν να ήταν πρόγραμμα! ΈΛΕΟΣ!!! Φυσικά έφαγε άκυρο και μαύρισμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom