Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (4 μέλη και 67 επισκέπτες)

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Αμα δεν εχεις γυναικες δεν κρατας δυο μαγαζια τυπε, και με το μπλε στην α.γ παλιοτερα ηταν 3 τωρα εκλεισε αυτο  ;)
το μπλε στην ανδρεου γεωργιου οπως και αλα ειναι κλειστο γειατι δεν εχουν αδειες. ληξαν οι αδειες και ο δημος δεν τις ανανεωνει. απο πληροφοριες που εχω μεχρι το καλοκαιρι θα κλεισουν  ενα με δυο ακομη σιγουρα.τωρα βεβαια δεν εχει και κοπελες εχεις δικιο.σκετη μιζερια η ολη κατασταση.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
το μπλε στην ανδρεου γεωργιου οπως και αλα ειναι κλειστο γειατι δεν εχουν αδειες. ληξαν οι αδειες και ο δημος δεν τις ανανεωνει. απο πληροφοριες που εχω μεχρι το καλοκαιρι θα κλεισουν  ενα με δυο ακομη σιγουρα.τωρα βεβαια δεν εχει και κοπελες εχεις δικιο.σκετη μιζερια η ολη κατασταση.
Αν φέρουν όμορφες κοπέλες θα φύγουν και θα φύγουμε από τη μιζέρια.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Θα τα κανει gay μπαρ τα στουντιο που κλεινει ο μπουταρης


 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
καλησπερα στην παρεα αν και πολλα χρονια στο αθλημα τωρα απφασησα να γινω μελωσ.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Θα τα κανει gay μπαρ τα στουντιο που κλεινει ο μπουταρης
τωρα που υπογραφτηκε κ' το συμφωνο συμβιωσης...πρεπει σιγα σιγα να το συνηθύζουμε!! πως να το κάνουμε!!!  :idiot: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :orchestra: :orchestra: :gay: :gay: :gay: :gay:
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Την Ειρήνη τη Ρουμάνα που τη βρίσκουμε πρωινή βάρδια αυτές τις ημέρες?
Δεν ξέρω τι με έπιασε και θέλω να την ξεσκίσω...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Σταματα βρε ασχετε, ποια βικτωρια λες και το ξανα λες.. εχει πεντε-δεκα πελατες και μιλας για ξεπατωμα σιγα την δουλεια, ουτε η εφη που εχει περισσοτερους ξεπατωνετε! μην λεμε μλκ την περισσοτεροι ωρα καθονται. ;) Αυτη που ξεπατωνωταν στην δουλεια αλλα ηταν σταθερη και πολυ καλη μεσα ηταν η βερονικα στον βαρδαρη πριν 3-4 χρονια. Δεν εκλεινε μπουτι, ειχε μονιμος γεματα δωματια και κοσμο να την περιμενει, ηταν ωραια σαν παρουσια και πολυ καλη στο δωματιο.Οταν ηρθε προς τα δω επεσε αρκετα η δουλεια της αλλα παλι ειχε.. μετα εξαφανιστηκε για λιγο και τωρα βολοδερνει στην επαρχια, ποιος ξερει τι θεματα εχει για να μην ερχεται προς τα δω.
καλα εσυ αικιου ραδικιου στον εγκεφαλο,παει τον εκαψες.αν απο ολο αυτο που εγραψα εσυ καταλαβες αυτο τοτε παραδινομαιιι!!!
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Το θέμα με τις τιμές και την ποιότητα των κοριτσιών/υπηρεσιών έχει συζητηθεί αρκετές φορές, θα πω απλά την προσωπική μου άποψη.
Γύρω στο 2009-2010 θυμάμαι πως η κατάσταση ήταν διαφορετική, όποιος θέλει μπορεί να ανατρέξει σε κριτικές και ποστ της εποχής εκείνης και θα το δει. Στο Βαρδάρη υπήρχαν τα μπουρδέλα, που το απλό κόστιζε 30 €, και στο Μύλο τα στούντιο όπου το απλό κόστιζε θεωρητικά 40 αλλά στην πράξη 50 €. Πολλές φορές θυμάμαι το 40άρι ούτε καν αναφερόταν στο ποίημα της τσατσάς. Έτσι, υπήρχαν δύο διαφορετικές κατηγορίες μαγαζιών, όπως δηλαδή συμβαίνει και στην Αθήνα (εκεί μάλιστα είναι τρεις, Μετάξι με 10, Φυλής με 20 και στούντιο με 50 €). Επιπλέον, ο Βαρδάρης είχε το πλεονέκτημα πως είναι προσβάσιμος με πόδια και με λεωφορείο από το κέντρο, ενώ στο Μύλο κυρίως πας με ΙΧ/μηχανή. Όπως είπα, υπήρχαν δύο κατηγορίες μαγαζιών που η καθεμία είχε τα υπέρ και τα κατά της και μάζευε το αντίστοιχο κοινό. Με το κλείσιμο του Βαρδάρη (ουσιαστικά έκλεισε, ασχέτως αν δουλεύουν κάποια στη ζούλα) δυστυχώς υπήρξε μια ομογενοποίηση των μαγαζιών με την τιμή να καθορίζεται στα 30 (και στις Βίλλες 40).  Πιστεύω πως σε σημαντικό βαθμό εκεί οφείλεται και η πτώση της ποιότητας και η γκρίνια και μιζέρια.
Κατά την ταπεινή μου άποψη, πρέπει να το σύστημα να ξαναδουλέψει όπως πριν. Δηλαδή να δημιουργηθούν κάποια μπουρδέλα με τιμή 20-25 € -αν γίνεται μάλιστα κάπου εντός πόλης όπως ήταν ο Βαρδάρης θα ήταν το ιδανικό- και να ξεχωρίσουν κάποια στούντιο στο Μύλο με τιμή 50 € όπως είναι στην Αθήνα. Οι χώροι και οι κοπέλες που θα δουλεύουν σε αυτά θα κινούνται ανάλογα. Έτσι, και το φθηνό σεξ θα υπάρχει για να ικανοποιεί αυτούς που δε μπορούν ή δε θέλουν να δίνουν 30αρια και 40αρια (για ψιλοξεπέτες κιόλας συνήθως), και θα υπάρχουν και τα μαγαζιά για αυτούς που δεν έχουν πρόβλημα να δώσουν κάτι παραπάνω και είναι πιο απαιτητικοί. Ενδεχομένως τα στούντιο στα 50 € θα μπορούσαν να προσελκύουν και κοπέλες που δουλεύουν καλά στην Αθήνα και θα ήθελαν να έρθουν να κάνουν μια "αρπαχτή" 2-3 μηνών στη Θεσσαλονίκη, και οι οποίες τώρα αποθαρρύνονται να το κάνουν αυτό μόλις ακούνε την αρχική τιμή στα 30. Ο αριθμός των μαγαζιών, και των δύο κατηγοριών, θα καθοριστεί από την ίδια την αγορά.
Τέλος, για να προλάβω κάποιους, σαφώς και το ποσό των χρημάτων που θα πληρώσεις δεν προδικάζει ότι θα περάσεις καλά ή όχι. Είναι θέμα τύχης. Μπορεί με λίγα χρήματα να πετύχεις κοπέλα αστέρι (πχ Βαρδάρη ή Φυλής) και μπορεί και με πολλά χρήματα να φας πατάτα (πχ στούντιο, fkk, ή ακόμη και ct). Σε κάθε περίπτωση όμως, αλλιώς είναι να γαμάς στο Μετάξι και αλλιώς σε στούντιο.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Το θέμα με τις τιμές και την ποιότητα των κοριτσιών/υπηρεσιών έχει συζητηθεί αρκετές φορές, θα πω απλά την προσωπική μου άποψη.
Γύρω στο 2009-2010 θυμάμαι πως η κατάσταση ήταν διαφορετική, όποιος θέλει μπορεί να ανατρέξει σε κριτικές και ποστ της εποχής εκείνης και θα το δει. Στο Βαρδάρη υπήρχαν τα μπουρδέλα, που το απλό κόστιζε 30 €, και στο Μύλο τα στούντιο όπου το απλό κόστιζε θεωρητικά 40 αλλά στην πράξη 50 €. Πολλές φορές θυμάμαι το 40άρι ούτε καν αναφερόταν στο ποίημα της τσατσάς. Έτσι, υπήρχαν δύο διαφορετικές κατηγορίες μαγαζιών, όπως δηλαδή συμβαίνει και στην Αθήνα (εκεί μάλιστα είναι τρεις, Μετάξι με 10, Φυλής με 20 και στούντιο με 50 €). Επιπλέον, ο Βαρδάρης είχε το πλεονέκτημα πως είναι προσβάσιμος με πόδια και με λεωφορείο από το κέντρο, ενώ στο Μύλο κυρίως πας με ΙΧ/μηχανή. Όπως είπα, υπήρχαν δύο κατηγορίες μαγαζιών που η καθεμία είχε τα υπέρ και τα κατά της και μάζευε το αντίστοιχο κοινό. Με το κλείσιμο του Βαρδάρη (ουσιαστικά έκλεισε, ασχέτως αν δουλεύουν κάποια στη ζούλα) δυστυχώς υπήρξε μια ομογενοποίηση των μαγαζιών με την τιμή να καθορίζεται στα 30 (και στις Βίλλες 40).  Πιστεύω πως σε σημαντικό βαθμό εκεί οφείλεται και η πτώση της ποιότητας και η γκρίνια και μιζέρια.
Κατά την ταπεινή μου άποψη, πρέπει να το σύστημα να ξαναδουλέψει όπως πριν. Δηλαδή να δημιουργηθούν κάποια μπουρδέλα με τιμή 20-25 € -αν γίνεται μάλιστα κάπου εντός πόλης όπως ήταν ο Βαρδάρης θα ήταν το ιδανικό- και να ξεχωρίσουν κάποια στούντιο στο Μύλο με τιμή 50 € όπως είναι στην Αθήνα. Οι χώροι και οι κοπέλες που θα δουλεύουν σε αυτά θα κινούνται ανάλογα. Έτσι, και το φθηνό σεξ θα υπάρχει για να ικανοποιεί αυτούς που δε μπορούν ή δε θέλουν να δίνουν 30αρια και 40αρια (για ψιλοξεπέτες κιόλας συνήθως), και θα υπάρχουν και τα μαγαζιά για αυτούς που δεν έχουν πρόβλημα να δώσουν κάτι παραπάνω και είναι πιο απαιτητικοί. Ενδεχομένως τα στούντιο στα 50 € θα μπορούσαν να προσελκύουν και κοπέλες που δουλεύουν καλά στην Αθήνα και θα ήθελαν να έρθουν να κάνουν μια "αρπαχτή" 2-3 μηνών στη Θεσσαλονίκη, και οι οποίες τώρα αποθαρρύνονται να το κάνουν αυτό μόλις ακούνε την αρχική τιμή στα 30. Ο αριθμός των μαγαζιών, και των δύο κατηγοριών, θα καθοριστεί από την ίδια την αγορά.
Τέλος, για να προλάβω κάποιους, σαφώς και το ποσό των χρημάτων που θα πληρώσεις δεν προδικάζει ότι θα περάσεις καλά ή όχι. Είναι θέμα τύχης. Μπορεί με λίγα χρήματα να πετύχεις κοπέλα αστέρι (πχ Βαρδάρη ή Φυλής) και μπορεί και με πολλά χρήματα να φας πατάτα (πχ στούντιο, fkk, ή ακόμη και ct). Σε κάθε περίπτωση όμως, αλλιώς είναι να γαμάς στο Μετάξι και αλλιώς σε στούντιο.


Μια χαρα τα λες  :thumbsup:

Ξεχασες τους λοκαλ δρακους που ζητανε 100ε

Τωρα τελευταια ο εξωγηινος τους πηγαινωφερνει  :vomit:
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10


Πάρα πολύ σωστά τα λες. Θα προσθέσω μόνο, κάνοντας μια μικρή αναδρομή στο παρελθόν, ότι επί δραχμής οι τιμές έπαιζαν στις 4 ή 5 χιλιάδες. Με το που μπήκε το ευρώ, το πεντοχίλιαρο "στρογγυλοποιήθηκε" πρώτα στο εικοσάρι και μετά από 2-3 μήνες στο τριαντάρι. Με άλλα λόγια, είχαμε αύξηση πάνω από 100%.

Μετά από τόσα χρόνια κρίσης, οι τιμές στην πόλη είναι απαράδεκτες.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Πάρα πολύ σωστά τα λες. Θα προσθέσω μόνο, κάνοντας μια μικρή αναδρομή στο παρελθόν, ότι επί δραχμής οι τιμές έπαιζαν στις 4 ή 5 χιλιάδες. Με το που μπήκε το ευρώ, το πεντοχίλιαρο "στρογγυλοποιήθηκε" πρώτα στο εικοσάρι και μετά από 2-3 μήνες στο τριαντάρι. Με άλλα λόγια, είχαμε αύξηση πάνω από 100%.

Μετά από τόσα χρόνια κρίσης, οι τιμές στην πόλη είναι απαράδεκτες.
θα τις επιρεασει κ αυτες...
ή θα κλεισουν περισοτερα...
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
καλα εσυ αικιου ραδικιου στον εγκεφαλο,παει τον εκαψες.αν απο ολο αυτο που εγραψα εσυ καταλαβες αυτο τοτε παραδινομαιιι!!!
Ναι ρε αινσταιν μου το εξαντλησαμε το αλλο θεμα φτανει.Ειδα που εγραψες για την βικτωρια που την εχετε κανει θεα... με τους πολλους πελατες  :headbang: και οταν παμε μεις βαραει μυγες! αιντε απο κει παλιο αγαπουληδες  :birdman:
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Την Ειρήνη τη Ρουμάνα που τη βρίσκουμε πρωινή βάρδια αυτές τις ημέρες?
Δεν ξέρω τι με έπιασε και θέλω να την ξεσκίσω...
νικηφορου ουρανου 26 θα την βρεις φιλε την ειρηνη στην πρωινη βαρδια.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
τιποτα φιλε νασε καλα γι αυτο ειμαστε εδω οτι ξερουμε να το λεμε.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ναι ρε αινσταιν μου το εξαντλησαμε το αλλο θεμα φτανει.Ειδα που εγραψες για την βικτωρια που την εχετε κανει θεα... με τους πολλους πελατες  :headbang: και οταν παμε μεις βαραει μυγες! αιντε απο κει παλιο αγαπουληδες  :birdman:
φιλος απο υπηρεσιες καλη ειναι αλλα ενταξει θεα δεν ειναι με τιποτα σιγα την γκομενα εγω προσωπικα παω σ αυτην μονο οταν εχω να παω πολλη καιρο τωρα απο πελατες το πολλους ειναι σχετικο εγω προσωπικα θα λεγα απλα περισσοτερους απο καποιες αλλες
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.331
Πόντοι
266
παλι για τα λεφτα μαλωνετε :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
τα τεμαχια που εχουν στην αθηνα τα ειδατε;
εδω δεν θα τα δειτε ΠΟΤΕ
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
εχει τιποτα καινουργιο στα στουντιο η τα ιδια κ τα ιδια μετρια κοριτσακια.για βραδυνη βαρδια μιλαω.ευχαριστω
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Πάρα πολύ σωστά τα λες. Θα προσθέσω μόνο, κάνοντας μια μικρή αναδρομή στο παρελθόν, ότι επί δραχμής οι τιμές έπαιζαν στις 4 ή 5 χιλιάδες. Με το που μπήκε το ευρώ, το πεντοχίλιαρο "στρογγυλοποιήθηκε" πρώτα στο εικοσάρι και μετά από 2-3 μήνες στο τριαντάρι. Με άλλα λόγια, είχαμε αύξηση πάνω από 100%.

Μετά από τόσα χρόνια κρίσης, οι τιμές στην πόλη είναι απαράδεκτες.
Φίλε Ρομπ, για την αποκατάσταση της ιστορικής αλήθειας, μετά το 20άρι για κάποια χρόνια είχε πάει στα 25 €. 50 € στην τσέπη, βουρ για Βαρδάρη, 2 καταθέσεις κι άντε γεια! Ωραία χρόνια, στην Ελλάδα προ της οικονομικής κρίσεως!!  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom