Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μετα απο την ομιλια του γεωργιου παπανδρεου(που σαι ανδρεα για να δεις, και μη χειροτερα) αποφασισα εχοντας απιστευτα πιπινια να χοροπηδανε με μια σημαια στο χερι να δοκιμασω την τυχη μου.μετα απο μια περιηγηση στις αυτοκινητοπιατσες δοκιμασα να μπω στο σπιτι αριστερα απο το μυλο,12:30.πολυ εντυπωσιακη μελαχρινη ,με τατουαζ λιγο κατω απο τη μεση, αλλα λογω της πολυκοσμις την εκανα χωρις να ακουσω καν το προγραμμα.τελικα μετα απο αλλη μια γυρα πηρα την τρανσ με το μπλε πεζω.βικυ,40€,εκτος αυτοκινητου.φιλοτιμη,αλλα το υπαιθριο δεν λειτουργησε.συνεχιζω αμετανοητος,ξανα στο ιδιο σπιτι,1:30,περισσοτερος κοσμος.κανω την αναγκη φιλοτιμο και δικιμαζω σαυτο δεξια απο το μυλο.Τανια ρωσσιδα 40€ το απλο.αποφασισα να μπω γιατι περνουσε και η ωρα.μετρια πιπα,πισοκωλητο με συμμετοχη μηδεν.με λιγα λογια αγκαρια και για τους δυο.τουλαχιστον τελειωσα
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ο φιλος που περιμενε σε αυτο δεξια απο το μυλο(ελπι
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ο φιλος που περιμενε σε αυτο δεξια απο το μυλο(ελπιζω να ακουσε τη συμβουλη και να μη δοκιμασε )μηπωσ ηταν καποιος απο τα μελη του σαιτ,(φιατ με αθηναικες πινακιδες;)
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Τετάρτη πρωι 11-12.
Προμηθεως κατω απο την Σαπφους:Η θηριώδης Ζανετ
Προμηθέως δεξιά :Μια ωριμη 40αρα και στο πιο πανω ρωσιδάκι στρουμπουλό.
Προμηθέως αριστερα :(κουδουνάκι)Η Δαναη αφράτη και χαμογελαστή
Σαπφους κατω :Στο σπιτι με τον γραφικό τσάτσο ειχε μια ομορφουλα μελαχρινη κοντη και ευδιάθετη.
Σαπφούς επάνω:Υποπτο και δυσοιωνο σπιτι.Συνήθως το εχω στην μαυρη λίστα.Μια αδιάφορη μελαχρινή
Ταντάλου αριστερα (eroS):ομορφη κοπέλα αλλά κάτι δεν μου εκανε και δεν μπήκα.
Ταντάλου δεξιά:Γωνιακό Μια γνωστη μελαχροινή ρωσοφατσα οι οποια αδυνάτισε και δεν μου εκανε κλίκ
Μεσαίο:Η γνωστη κοπελίτσα που εχουν αναφερθει και αλλοι.Καποια στιγμή ισως...
Αλουμινάτο:Η ξανθιά αεράτη και τσαχπίνα.Ευγενική και χαλαρή τσατσά.Δεν τρελαινομαι με ξανθιές αλλα αυτη ειναι στα wish list.
Τέλος κατάθεση Προμηθεως αριστερά επανω πριν την Μοναστηρίου
Εκεί θα βρείτε την Τάνια λίγο ωριμη λιγάκι πλαδαρη αλλα η τσατσά μου ειπε οτι υπάρχουν ατομα που ερχονται μόνο για αυτήν.
Ψηθηκα και μπήκα.Πηρα το πρόγραμμα των 50 ευρω με γλυψιμο παντού και χωρίς βιασύνες.
Εμεινα μεσα τουλάχιστον 20 λεπτά.Δεν εγλυψα πολυ μουνάκι αλλα γουσταρα ρουφιχτό τσιμπουκι με διάφορα περίεργα κόλπα Πχ απότομα γρηγορο παιξιμο και μετα φρενάρισμα και πιπίλισμα.
Τέλος την εβαλα στα τεσσερα και ενω την καβάλησα αυτη επαιζε τα μπαλλάκια μου και συμμετείχε.
Ποσο να αντεξω ακόμα?
Γραπώθηκα γερα απο τα κωλομάγουλα και σμπρόχνωντας με ορμή κατέθεσα το γεννετικό μου υλικό.
Πέρασα πολυ καλά και ισως ξαναπάω καποια στιγμή αν την ξαναπετύχω. 
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
συναγωνιστη vip φορουσε καμια μποτες? η δαναη τι φορουσε?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Μποτοφιλε εχεις δικιο.Σε ξεχναμε συνεχεια οταν κανουμε report ενω εχεις μιλησει προ πολλου για το θεμα.
Λοιπον οταν εκανα εγω τσαρκα (πριν απο 2 βδομαδες ομως) φορουσε μονο μια μποτες.Η κοπελα που δουλευε νυχτερινη βαρδια σ'αυτο με το ηχητικο εφε.Δεν ξερω αν αλλαξε κατι αυτες τις 2 βδομαδες παντως αν θες περνα να ριξεις μια ματια...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Τετάρτη πρωι 11-12.
Προμηθεως κατω απο την Σαπφους:Η θηριώδης Ζανετ
Προμηθέως δεξιά :Μια ωριμη 40αρα και στο πιο πανω ρωσιδάκι στρουμπουλό.
Προμηθέως αριστερα :(κουδουνάκι)Η Δαναη αφράτη και χαμογελαστή
Σαπφους κατω :Στο σπιτι με τον γραφικό τσάτσο ειχε μια ομορφουλα μελαχρινη κοντη και ευδιάθετη.
Σαπφούς επάνω:Υποπτο και δυσοιωνο σπιτι.Συνήθως το εχω στην μαυρη λίστα.Μια αδιάφορη μελαχρινή
Ταντάλου αριστερα (eroS):ομορφη κοπέλα αλλά κάτι δεν μου εκανε και δεν μπήκα.
Ταντάλου δεξιά:Γωνιακό Μια γνωστη μελαχροινή ρωσοφατσα οι οποια αδυνάτισε και δεν μου εκανε κλίκ
Μεσαίο:Η γνωστη κοπελίτσα που εχουν αναφερθει και αλλοι.Καποια στιγμή ισως...
Αλουμινάτο:Η ξανθιά αεράτη και τσαχπίνα.Ευγενική και χαλαρή τσατσά.Δεν τρελαινομαι με ξανθιές αλλα αυτη ειναι στα wish list.
Τέλος κατάθεση Προμηθεως αριστερά επανω πριν την Μοναστηρίου
Εκεί θα βρείτε την Τάνια λίγο ωριμη λιγάκι πλαδαρη αλλα η τσατσά μου ειπε οτι υπάρχουν ατομα που ερχονται μόνο για αυτήν.
Ψηθηκα και μπήκα.Πηρα το πρόγραμμα των 50 ευρω με γλυψιμο παντού και χωρίς βιασύνες.
Εμεινα μεσα τουλάχιστον 20 λεπτά.Δεν εγλυψα πολυ μουνάκι αλλα γουσταρα ρουφιχτό τσιμπουκι με διάφορα περίεργα κόλπα Πχ απότομα γρηγορο παιξιμο και μετα φρενάρισμα και πιπίλισμα.
Τέλος την εβαλα στα τεσσερα και ενω την καβάλησα αυτη επαιζε τα μπαλλάκια μου και συμμετείχε.
Ποσο να αντεξω ακόμα?
Γραπώθηκα γερα απο τα κωλομάγουλα και σμπρόχνωντας με ορμή κατέθεσα το γεννετικό μου υλικό.
Πέρασα πολυ καλά και ισως ξαναπάω καποια στιγμή αν την ξαναπετύχω. 
φιλε μου δεν ξερω με τι ασχολεισαι αλλα ειλικρινα θα εκανες μεγαλη καριερα σαν σεναριογραφος η υπευθυνος διαλογων σε τσοντα. ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ περιγραφη . Μπραβο σου και δεν ειρωνευομαι ουτε κανω πλακα.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Φιλοξενουμενε τσεκαρε και το story-telling του big-boy να παθεις πλακα.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Απο story telling πάμε καλά.  Αν μας διαβάσει και κανένας Αθηναίος θα νομίζει οτι είμαστε και πρωτέυουσα του σεξ, τρομάρα μας
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Δεν νομιζω.Ολοι λιγο-πολυ εχουν καταλαβει πως ειναι η κατασταση στη Θεσσαλονικη...
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Αγαπητοι συναγωνιστες εχω καιρο να καταθεσω στα μπουρδελα στην περιοχη της Βιλκας και εχω μεινει πισω ξερει κανεις τα τελευταια νεα να δωσει μια ενημερωση? Μην κλαιμε τα λεφτα μας οταν παμε
 

opapatzas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα στο σπιτακι της κοροβαγκου ( αριστερα απο τον μυλο) μπας και πετυχω την Νικη μια ρωσιδουλα ξανθια με 2αρακι βυζο σφιχτο σαν πετρα με ορθια ρωγιτσα πολυ ωραιο κορμι ξανθουλα 25 ετων που την ειχα παρει στο προγραμμα των 50 πριν καμια 15αρια μερες και ηταν πολυ φιλικη και προθυμη σε ολες τις στασεις που μου αφησε αριστες εντυπωσεις. :grin:
Αντι αυτης πετυχα την Ντανα απο γερμανια ψηλη ξανθια τελειο στρογγυλο κωλαρακι βυζακι 3-4 στητο σωματαρα και φορουσε γιαλακια.Αμεσως μου εκανε κλικ ολο το συνολο σε συνδιασμο με το αθωο προσωπακι με τα γυαλακια και μπηκα ο κακομοιρος στο δωματιο, πηδηξα το κομοδινο (ή την γκομενα δε θυμαμαι πιο απο τα δυο) και εφυγα απογοητευμενος αφου πρωτα την "στολισα" στην τσατσα. :tickedoff:
Το κορυφαιο ηταν οτι οταν εβγαλε τα βυζια της εξω ειχε επανω στις ρωγες της κολημμενα δυο τσιροτα και οταν την ρωτησα απορημμενος :think: γιατι μου ειπε οτι απαγορευεται οι πελατες να τις πιανουν τις ρωγες ή να τις τσιμπανε γιατι την πονανε βρε ουυυυυυυυυυσσσσσττττ!!!! πισω στην γερμανια σου. Τελοςςς
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δεν εβαζε και στο μουνι της κανενα λευκοπλαστ μην την γαμανε για και αυτο ποναει?
ουστ παλιο καριολες ρε καρνταση δεν ζητησες τα λεφτα σου πισω?
γυναικα ηρθα να γαμησω οχι μουμια!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
επισκεψη σημερα στο σπιτακι της κοροβαγκου ( αριστερα απο τον μυλο) μπας και πετυχω την Νικη μια ρωσιδουλα ξανθια με 2αρακι βυζο σφιχτο σαν πετρα με ορθια ρωγιτσα πολυ ωραιο κορμι ξανθουλα 25 ετων που την ειχα παρει στο προγραμμα των 50 πριν καμια 15αρια μερες και ηταν πολυ φιλικη και προθυμη σε ολες τις στασεις που μου αφησε αριστες εντυπωσεις. :grin:
Αντι αυτης πετυχα την Ντανα απο γερμανια ψηλη ξανθια τελειο στρογγυλο κωλαρακι βυζακι 3-4 στητο σωματαρα και φορουσε γιαλακια.Αμεσως μου εκανε κλικ ολο το συνολο σε συνδιασμο με το αθωο προσωπακι με τα γυαλακια και μπηκα ο κακομοιρος στο δωματιο, πηδηξα το κομοδινο (ή την γκομενα δε θυμαμαι πιο απο τα δυο) και εφυγα απογοητευμενος αφου πρωτα την "στολισα" στην τσατσα. :tickedoff:
Το κορυφαιο ηταν οτι οταν εβγαλε τα βυζια της εξω ειχε επανω στις ρωγες της κολημμενα δυο τσιροτα και οταν την ρωτησα απορημμενος :think: γιατι μου ειπε οτι απαγορευεται οι πελατες να τις πιανουν τις ρωγες ή να τις τσιμπανε γιατι την πονανε βρε ουυυυυυυυυυσσσσσττττ!!!! πισω στην γερμανια σου. Τελοςςς
φιλαράκι με το πάθημα σου μάλλον θα γλυτώσεις αρκετούς από εδώ μεσα
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
ετσι ετσι να τα γραφουμε να ξερουμε τι μας γινεται
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
οντως η συγκεκριμένη φοραει παντα τα τσιροτα. Ειναι αθλια στο κρεβάτι, την εχω πατήσει και εγώ.
Παρεπιπτώντως μηπως εχετε δοκιμάσει μια πολονέζα καινουργια, στο σπιτι απεναντι απο τα τζαμπο?
 

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
Καμια μερα θα δουνε κανα μπουρδελο να καιγεται και θα απορουν οι ψευτονταβαδες και οι ημιεπαγγελματιες που μας κουβαλάνε....τσιρότα στα βυζιά........σε λιγο θα μας δείχνει η τσατσα την γκομενα και τελικα στο δωματιο θα ερχεται η γκομενα με μια πλαστικη κουκλα και θα μας λενε...ααααααα.....αυτη θα γαμησετε!εμένα θα με βλέπετε μόνο!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Τσιροτα στα βυζια :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: .Τι αλλο θα δουμε...
 

being_wild

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
εκεί στην σίνδο στα ξενοδοχεία με το που μπαίνεις τι παίζει ρε παιδιά???

έχω ακούσει ότι είναι δωματιάκια κι έτσι...

ξέρουμε τίποτα???
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
ενδιαφερον αυτο...ξερεις κατι??
σημερα κατέθεσα στην ανικα (γερμανιδα στο ερως 16) θα ξαναπω πως παιρνει πολύ καλη πιπα.
Τελικα η αννα δεν ξαναφάνηκε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom