Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (1 μέλη και 51 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Για την γνωστή σαρά λέτε ρε παιδιά? την χάσαμε?

Σαρα.ru απο  Μαντζαρου = γκαστρωμενη

Σαρα new απο Βιλλα = αδειουχος

Σαρα Κονορ απο τερμινειτορ =
BlogSarah.jpg
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Ακόμα δεν ήρθε πήρε άδεια  :huh: κ ήθελα να δοκιμάσω κανένα τζακουζακι...
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Σαρα.ru απο  Μαντζαρου = γκαστρωμενη
πελατης της το παστελωσε;;

Ακόμα δεν ήρθε πήρε άδεια  :huh: κ ήθελα να δοκιμάσω κανένα τζακουζακι...
αν της καναν το μουνι μπουκαπορτα λογικο ειναι ολη η πολη περασε απο αυτην
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Εντάξει δεν είναι η μονη... Κάτι άλλο πρεπει να παίζει...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
πελατης της το παστελωσε;;
αν της καναν το μουνι μπουκαπορτα λογικο ειναι ολη η πολη περασε απο αυτην

που να ξερεις... το θεμα ειναι θα αργησουμε να την ξαναδουμε .


ολη η πολη , αλλα μονο 3-4 αξιωθηκαν να πουν την γνωμη τους  :-
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
συμφωνω αλλα εγω δεν πηγα :)

ουτε εγω  :grin:
θα την περιμενω να ρθει ανανεωμενη

Α ξεχασα να πω οτι στο Τσιρκο ηταν η Μερτσι ,
περασα απ εξω σημερα και ελεγα μπαςε και μπω να δω την Σουζανα αλλα θα λειπει κανα δυο μερες ειπε η θειτσατσα 
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
ουτε εγω  :grin:
θα την περιμενω να ρθει ανανεωμενη

Α ξεχασα να πω οτι στο Τσιρκο ηταν η Μερτσι ,
περασα απ εξω σημερα και ελεγα μπαςε και μπω να δω την Σουζανα αλλα θα λειπει κανα δυο μερες ειπε η θειτσατσα   
μηπως ξερεις αν ηρθε η Μαρινα- αχ πουνας του μονακιμου;
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Εγω πήγα χθες στην έφουλα βασικά για την αφρο πήγαινα αλλα δεν ήθελα να με δει να φεύγω κ έτσι εκατσα! Πολυ καλη όπως πάντα!  :fuck2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
μηπως ξερεις αν ηρθε η Μαρινα- αχ πουνας του μονακιμου;
ουχι ντεν ξερου  :grin:

Εγω πήγα χθες στην έφουλα βασικά για την αφρο πήγαινα αλλα δεν ήθελα να με δει να φεύγω κ έτσι εκατσα! Πολυ καλη όπως πάντα!  :fuck2:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
Αυτο πολλοι το παθαινουν αλλα λιγοι το λενε  ;)
Τι κανει ?  :think:
Και γω θελω να πω παω καποια στιγμη εχω καιρο να την δω  :smitten:

ας κανουμε ενα μουσικο διαλειμα...  :grin:
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
:s&m_1:Καλα την είδα κ με αρκετή όρεξη με κανένα 10λεπτό στα προκαταρτικα που μ έκανε τουρμπο :pipa2: μετα της έδωσα κ κατάλαβε  :s&m_1: να μάθει να μην με ξεσηκώνει έτσι  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Με λύπη μου παρατήρησα στη σημερινή απογευματινή μου βόλτα στα καταστήματα της πόλης, ότι τέσσερα από αυτά ήταν κλειστά. :S

Ήταν και τα 4 εκτός Βαρδάρη και συγκεκριμένα το Φρίξου 9, το Φρίξου 14, το Μαντζάρου 10 και το Κοροβάγκου.

Πολύ πιθανόν το βραδάκι κάποια από αυτά να ανοίξουν, αλλά το γεγονός και μόνο ότι ήταν κλειστά κάτι λέει.

Δεν πήγα μέσα σε κανένα και ειδικά στο Βαρδάρη όπου χθες τα γύρισα όλα, αλλά η κρίση φαίνεται να κτυπά ακόμη και τα μπουρδέλα.
Είναι λογικό σε μια εποχή όπου η έκτακτη εισφορά, σε συνδυασμό με την έλευση του χειμώνα και τα ακριβά καύσιμα και το ειδικό τέλος ακινήτων να είναι προ των πυλών, ο κάθε άνθρωπος θα προσπαθήσει να συμμαζευτεί από τα γούστα του, δηλαδή από μείωση του τσιγάρου, της ταβέρνας και του μπουρδέλου.

Ας το καταλάβουν αυτό οι ιδιοκτήτες και ας κατεβάσουν στον Βαρδάρη το απλό στο 20ρικο και στα studio εκτός Βαρδάρη στα 30, μήπως και περισώσουν κάτι παραπάνω και οι περικοπές γίνουν από τον καπνό και την ταβέρνα και όχι τόσο από το μπουρδέλο.
Δεν μπήκα μέσα σε κανένα μαγαζί σήμερα, μιας που δεν φαντάζομαι να άλλαξε κάτι σε μια μέρα.

Εγώ αν και από τη φύση μου αισιόδοξος δεν νομίζω να ξεπεράσουμε εύκολα αυτή τη στενωπό. :-

Πιστεύω όμως ότι στο τέλος θα τα καταφέρουμε. :)

Ενωμένοι όλοι όσο ποτέ. :grouphug:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Με λύπη μου παρατήρησα στη σημερινή απογευματινή μου βόλτα στα καταστήματα της πόλης, ότι τέσσερα από αυτά ήταν κλειστά. :S

Ήταν και τα 4 εκτός Βαρδάρη και συγκεκριμένα το Φρίξου 9, το Φρίξου 14, το Μαντζάρου 10 και το Κοροβάγκου.

Πολύ πιθανόν το βραδάκι κάποια από αυτά να ανοίξουν, αλλά το γεγονός και μόνο ότι ήταν κλειστά κάτι λέει.

Δεν πήγα μέσα σε κανένα και ειδικά στο Βαρδάρη όπου χθες τα γύρισα όλα, αλλά η κρίση φαίνεται να κτυπά ακόμη και τα μπουρδέλα.
Είναι λογικό σε μια εποχή όπου η έκτακτη εισφορά, σε συνδυασμό με την έλευση του χειμώνα και τα ακριβά καύσιμα και το ειδικό τέλος ακινήτων να είναι προ των πυλών, ο κάθε άνθρωπος θα προσπαθήσει να συμμαζευτεί από τα γούστα του, δηλαδή από μείωση του τσιγάρου, της ταβέρνας και του μπουρδέλου.

Ας το καταλάβουν αυτό οι ιδιοκτήτες και ας κατεβάσουν στον Βαρδάρη το απλό στο 20ρικο και στα studio εκτός Βαρδάρη στα 30, μήπως και περισώσουν κάτι παραπάνω και οι περικοπές γίνουν από τον καπνό και την ταβέρνα και όχι τόσο από το μπουρδέλο.
Δεν μπήκα μέσα σε κανένα μαγαζί σήμερα, μιας που δεν φαντάζομαι να άλλαξε κάτι σε μια μέρα.

Εγώ αν και από τη φύση μου αισιόδοξος δεν νομίζω να ξεπεράσουμε εύκολα αυτή τη στενωπό. :-

Πιστεύω όμως ότι στο τέλος θα τα καταφέρουμε. :)

Ενωμένοι όλοι όσο ποτέ. :grouphug:
εγω παλι με λυπη μου προσωπικα βλεπω οτι δεν βγαινω πια τοσο οικονομικα και μαλλον θα αραιωσω πολυ τις επισκεψεις και καταθεσεις μου ετσι κι αλλιως απο δω και μπρος....αισιοδοξος δεν ειμαι.....οχι για μενα προσωπικα αλλα για ολο το θεμα αγοραιος ερωτας και μπουρδελο γενικοτερα....

βεβαια εμεις μεγαλωσαμε πια και οτι γαμησαμε γαμησαμε απο πουτανες,τουλαχιστον κατι προλαβαμε....οι νεες γενιες ομως θα φανε μεγαλυτερη ακομα φολα....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ας το καταλάβουν αυτό οι ιδιοκτήτες και ας κατεβάσουν στον Βαρδάρη το απλό στο 20ρικο και στα studio εκτός Βαρδάρη στα 30, μήπως και περισώσουν κάτι παραπάνω και οι περικοπές γίνουν από τον καπνό και την ταβέρνα και όχι τόσο από το μπουρδέλο.
συμφωνω κ επαυξανω...ο Βαρδαρης αν θελει να υπαρχει κ του χρονου,πρεπει να παιξει 20 αρι... ;) ;) ;)κ το λεω σοβαρα αυτο...γιατι με την ροτα που εχουμε παρει (οικονομικα) τα περιθωρια εχουν στενεψει δυσκοιλια...

+1 οτι λεει ο gl,ηδη δυσκολευομαι κ γω προσωπικα να τα φερω βολτα με τα μπουρδελικα μου...αν συνεχισουν να μας γαμαει ο ΓΑΠ κ το επιτελειο του,σε καποιους μηνες βλεπω να κρεμαω τις καποτες μου...(το απευχομαι βεβαιως,βεβαιως... :( :( :()
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εγω παλι με λυπη μου προσωπικα βλεπω οτι δεν βγαινω πια τοσο οικονομικα και μαλλον θα αραιωσω πολυ τις επισκεψεις και καταθεσεις μου ετσι κι αλλιως απο δω και μπρος....αισιοδοξος δεν ειμαι.....οχι για μενα προσωπικα αλλα για ολο το θεμα αγοραιος ερωτας και μπουρδελο γενικοτερα....

βεβαια εμεις μεγαλωσαμε πια και οτι γαμησαμε γαμησαμε απο πουτανες,τουλαχιστον κατι προλαβαμε....οι νεες γενιες ομως θα φανε μεγαλυτερη ακομα φολα....

Όλοι μας θα το αραιώσουμε γιατί όλοι μας εδώ ζούμε, αλλά αισιόδοξος να είσαι, στο κάτω κάτω είναι δωρεάν.

Αλλά δεν θέλω κουβέντες του τύπου ότι γαμήσαμε γαμήσαμε, εγώ που είμαι αρκετά μεγαλύτερος σου νιώθω ότι ούτε στα μισά δεν έχω φτάσει ακόμη. :P Κι οι νεότερες γενιές έχουν λαμπρό μέλλον μπροστά τους και σίγουρα δεν θα νιώσουν ποτέ τις ξεπέτες που ζήσαμε εμείς οι παλιότεροι σε άλλες εποχές.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Με λύπη μου παρατήρησα στη σημερινή απογευματινή μου βόλτα στα καταστήματα της πόλης, ότι τέσσερα από αυτά ήταν κλειστά. :S

Γεια σου βολτατζη  :grin:
:rockon:

Μαντζαρου εκτος ασυρματου κανα δυο μερες :dunno:
Φριξου 14 εκτος ενδιαφεροντος καιρο τωρα ... :dunno:

Βιλες ξεμειναν απο γκομενες,  ολες περιοδο εχουν ?  :think:
Τωρα βραδυ ειναι η Mandy η οποια ηταν και πρωι στην Βιλα
την ωρα που περασες εσυ πιθανον να ειχαν αλλαγη χαχαχαχαχαχαχα  :cheesy:
δε ξερω γιατι τοι ειδες κλειστο ( δε μπορω να φανταστω δηλαδι , ισως να εκανε διαλειμα

Κοροβαγκου ηταν κλειστο βαση προγραμματος ( λειντις ) και τωρα ειναι η Τζεσυ

Απο κεινο το 52 περναει κανεις ? η το ξεχασαμε παντελως ?  :think:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
συμφωνω κ επαυξανω...ο Βαρδαρης αν θελει να υπαρχει κ του χρονου,πρεπει να παιξει 20 αρι... ;) ;) ;)κ το λεω σοβαρα αυτο...γιατι με την ροτα που εχουμε παρει (οικονομικα) τα περιθωρια εχουν στενεψει δυσκοιλια...

+1 οτι λεει ο gl,ηδη δυσκολευομαι κ γω προσωπικα να τα φερω βολτα με τα μπουρδελικα μου...αν συνεχισουν να μας γαμαει ο ΓΑΠ κ το επιτελειο του,σε καποιους μηνες βλεπω να κρεμαω τις καποτες μου...(το απευχομαι βεβαιως,βεβαιως... :( :( :()

Και εγώ δυσκολεύομαι όπως όλος ο κόσμος, δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην ζορίζεται, απλά εγώ στις αρχές τις κρίσης (πριν ενάμιση χρόνο), έκοψα τσιγάρο και έτσι τα λεφτά του καπνού μου τα τρωνε οι πουτάνες, ασέ που γαμάω και καλύτερα. ;)
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
κουραγιο αδερφια εγω παντοσ δεν μετανιωνω μεχρι τωρα παρασα πολυ καλα γαμησα περιπου 2000 πουτανεσ 300-400 τραβελια κ εδωσα κ 3 πιπεσ σε στρακια στο στρατο κουραγιο αδερφιαααααααααα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
εγω παλι με λυπη μου προσωπικα βλεπω οτι δεν βγαινω πια τοσο οικονομικα και μαλλον θα αραιωσω πολυ τις επισκεψεις και καταθεσεις μου ετσι κι αλλιως απο δω και μπρος....αισιοδοξος δεν ειμαι.....οχι για μενα προσωπικα αλλα για ολο το θεμα αγοραιος ερωτας και μπουρδελο γενικοτερα....

βεβαια εμεις μεγαλωσαμε πια και οτι γαμησαμε γαμησαμε απο πουτανες,τουλαχιστον κατι προλαβαμε....οι νεες γενιες ομως θα φανε μεγαλυτερη ακομα φολα....

  Λες θειο εμεις οι νεα γενια να μη περασουμε τοσο καλα οσο εσεις οι μεγαλοι ?
:'( :'( :'(

τερμα τα τζακουζακια δηλαδι ? πωπω ...
πουστη Γιωργακη .. στη σκαφη θα μας γυρισεις παλι ...  :-


www.imagebam.com/image/483d44153697553] [/URL]

 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
κουραγιο αδερφια εγω παντοσ δεν μετανιωνω μεχρι τωρα παρασα πολυ καλα γαμησα περιπου 2000 πουτανεσ 300-400 τραβελια κ εδωσα κ 3 πιπεσ σε στρακια στο στρατο κουραγιο αδερφιαααααααααα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom