Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Την αλλη εβδομαδα ερχεται η Τουμπανιεθ  :rockon: :rockon: που λεει και ο Jo
τωρα ειναι διακοπες

Εκει φιλε JO μπορει να μπω στον πειρασμο. Την πρωτη φορα οταν
την ειδα επαθα πλακα  :headbang: :headbang: :headbang:

Πολυ κορμαρα  :-* :-* :-*
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Πραγματι τεραστια καυλα η τουμπανιεθ
κριμα που δουλευει στο ικεα το κωλομαγαζο
αν ηταν βαρδαρη θα την ειχα ξεπατωσει αρκετες φροες :rockon:

εμφανισιακοσωματικα ανετα ειναι μεσα στο τοπ 5 της μπουρδελοθεσσαλονικης αυτην την περιοδο
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.454
Πόντοι
1.720
Μια Βικη στο κιτρινομπλε της τανταλου την ειδε κανεις??Δεν προκειται ουτε για την πιπινοβικη ουτε για τη ξανθια κοντομαλλα βυζαρου.
Μελαχρινη με ψιλοεξωτικη φατσα ωραια βυζακια 2,5αρια με τσιτα ρωγες.ντουμπανο γενικως
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Πραγματι τεραστια καυλα η τουμπανιεθ
κριμα που δουλευει στο ικεα το κωλομαγαζο
αν ηταν βαρδαρη θα την ειχα ξεπατωσει αρκετες φροες :rockon:

εμφανισιακοσωματικα ανετα ειναι μεσα στο τοπ 5 της μπουρδελοθεσσαλονικης αυτην την περιοδο

Ειναι οντως μεσα στα τοπ μωρα

Γιατι ρε Στελιο ομως μονο Βαρδαρη πας
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Οι περισσοτερες τσαρκες(γιατι αυτο εχει το μεγαλυτερο χαβαλε)γινονται βαρδαρη ποδαρατα μετα απο εξοδο εκει τριγυρω βραδυ
αμα παω ποδαρατα μυλο βραδυ πιο πιθανο εινα να γραψουν αλλοι κριτικη για μενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εχω παει και μυλο βλεπε ευα τζεση λουση κλπ κλπ
απλα για καμενη μεταμεσονυχτια τσαρκα οπως και να το κανουμε δεν βολευει
 

dildolover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ Ν.ΟΥΡΑΝΟΥ 26 ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΩΡΑΙΙΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΚΟΡΜΙ ΣΤΑ 60ΕΥΡΩ ΚΑΝΕΙ 69 ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΟΡΜΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΕΓΛΥΨΑ ΚΑΙ ΕΧΥΣΕ ΠΩΠΩ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΘΗΚΕ ΣΤΑ 4 ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΥΣΑ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΓΑΜΑΤΕΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΓΟΒΕΣ ΨΗΛΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΩ.ΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΞΑΝΑΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΑΡΕΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΛΥΤΕΡΟ ΞΑΝΑΕΧΥΣΑ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3ΑΡΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕ;ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΦΟΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ;ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΜΠΑΝΙΟ;ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΝ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΤΕ.

φίλε ξέρεις να η συγκεκριμένη είναι ακόμα εκεί;παιχνίδια με δονητές και strap μήπως κάνει;
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Οι περισσοτερες τσαρκες(γιατι αυτο εχει το μεγαλυτερο χαβαλε)γινονται βαρδαρη ποδαρατα μετα απο εξοδο εκει τριγυρω βραδυ
αμα παω ποδαρατα μυλο βραδυ πιο πιθανο εινα να γραψουν αλλοι κριτικη για μενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εχω παει και μυλο βλεπε ευα τζεση λουση κλπ κλπ
απλα για καμενη μεταμεσονυχτια τσαρκα οπως και να το κανουμε δεν βολευει

Σ αυτο εχεις δικιο πιο ωραια τσαρκα κανεις στο Βαρδαρη παρα στο μυλο.Εχει πιο χαβαλε ειναι και ολα κοντα δε χρειαζεσαι αμαξι μπες-βγες.

Γενικα δεν ξερω γιατι και μενα μαρεσει πιο πολυ αλλα οτι αφορα ολα τα υπολοιπα ( χωροι, καθαριοτητα, ανεση, καλα δωματια, τζακουζια κλπ ) ο Μυλος ειναι 2 επιπεδα πανω απο Βαρδαρη.
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
φίλε ξέρεις να η συγκεκριμένη είναι ακόμα εκεί;παιχνίδια με δονητές και strap μήπως κάνει;
Καλώς ήρθες στην παρέα κατ' αρχήν, από το συγκεκριμένο μαγαζί μέσα σε 11 μήνες παίζει να έχουν περάσει καμιά κατοσταριά  :tits: :)
Τις αλλάζουν 3 την εβδομάδα :)
 

Επισκέπτης
καλα ρε συ περσινο μηνυμα παρεθεσες; :think: :think: :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny:

URL]]
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Προσοχή Φιλοι. Τουμπανάκι στο κεφαλληνίας πολυ επικυνδινο. Μπενεις εύκολα και τρως τη πατάτα. Έχω σηκ ώσει κριτική. Δε θυμάμαι όνομα αν και νομίζω αρχιζε απο Μ. Μελαχροινή με βυζάρα πτοστυχόφατσα και καλό κορμί.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα καυλιαρηδες

Ειδα Μια τσατσα σημερα στην Εγνατια αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο μαγαζιι δουλευει
Μια ξανθια με μακρια μαλλια κοτσιδα παραλιγο να τη ρωτησω απο πιο μαγαζι ειναι
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
Καλησπερα καυλιαρηδες

Ειδα Μια τσατσα σημερα στην Εγνατια αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο μαγαζιι δουλευει
Μια ξανθια με μακρια μαλλια κοτσιδα παραλιγο να τη ρωτησω απο πιο μαγαζι ειναι
Δε νομίζω να παρεξηγιόταν αν την ρωτούσες...  :P
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Λοιπον καυλ'ι'αρηδες.!! εχουμε και λεμε που να μην λεγαμε...ξεκηννησα με ολη την καλη διαθεση να παω για...Λουση οπως λεει εδω η μικρα επρεπε να ειναι στο ποστο της, αραζω στο καναπε και περημενω επιβαιβεωση μιας και η κοπελα ηταν μεσα οπως ειπε η τσατσα, και να σου ανοιγει η πορτα και...ΖΟΝΚ ΖΟΝΚ ΖΟΝΚ.!!!βγενει η ασχημη Κοριναααααα..!! οποτε εμειναμε με το πουλι στο χερι... :cum:

Φευγω απελπισμενος και παω χτυπαω 2 πρασινες να πανε τα φαρμακια κατω αλλα οι καυλες εκει σταθερα.! οποτε η βολτα για αναζητηση πορνιδιου που να καλυψει το κενο που αφησε η Λουση, ηταν αναποφεκτη...

Και ξεκιναω απο βαρδαρη μερια, λεω ας κανω μια γυρα και αν πετυχω την Βερονικα μπηκα με το ζορι.!! οποτε τα πηρα σβαρνα...

Προμηθεους 25. δεν μπηκα... :2funny:
Προμηθεους 19 & 14. Κλειστα
Τανταλου 14. Η πιπινα που κατεθεσε ο Μαανες, Τερεζα πιπινι μελαχρινο κοντο με μια Βυζαρα ΚΟ-ΛΑ-ΣΗ.! η αθωοτητα και η απειρια της φενοταν απο το περπατημας της, αλλα και απο την τσατσα που το ανεφερε οτι ειναι καινουρια και απειρει αλλα μεσα ειναι κορυφη.!!  :uglystupid: οποτε το σκεφτομουνα να ξαναγυρησω αλλα δεν το επραξα, δεν ηθελα κασκαντεριλικη σημερα (καλα.!!  :idiot:)
Τανταλου 9. Το μαγαζι περνει ισαξια και αυτο την ονομασια Βρωμυλου, δεν αντεχα στο σαλονι ακομα λιγο να αργουσε θα εφευγα, βρωμουσε σαν να κατουρησε καποιος πισω απο τους καναπεδες.!! ανηποφορο.! η κοπελα πρεπει να ηταν μια ξανθια αν θυμαμαι καλα με μια μαυρη ελια πανω απο τα χιλια, καλο κοματι αλλα με την βρωμα και την ζεστα δεν γαμας...
Τανταλου 8Α. Η Βυζαρου Ντεσυ με το σουτιεν με τα βιας να μπορει να τα κρατησει μεσα, στο δωματιο τιποτα το ιδιαιτερο...
Τανταλου και Σαμφως Γωνια Η πιπινα μελαχρινη Αντρε, μικρο βυζακι, αθωο προσωπακι, μια φορα την πηρα ηταν πολυ καλη μεσα,
Σαμφως 20 Η μελαχρινη Βανεσα, ωραιο σωματακι, εβαλε μερικα κιλακια, κομοδινακι μεσα, μονο εμφανηση αξιζει.
Σαμφως 9. Η ταχα κινεζα  :2funny: Μια μεσα σε λευκο συνολο, το σωμα της στην υποδοχη ξεγελαει, απο κοντα ειναι σπασμενο, μεσα στο δωματιο μετρια πραγματα.
Σαμφως 7. Περημενανε την κοπελα, θα ερχοταν ή η Βιολετα ή η αλλη η τρελενγκο δεν θυμαμαι το ονομα της καστανοξανθη...
Σαμφως 5. Η τσατσα λεει ειναι η Μιρελα μεσα και γαμιετε, οποτε την εκανα...
Προμηθεους 11. Μια προμιλφ κοπελα ξανθια, δεν με ενθουσιασε, πρωτη φορα την βλεπω...

Οποτε Βερονικα γιοκ...παμε για στουντιο τσαρκα...
Κατεχακη 13. Η πατατα Καρμεν, με τα νεα εξτενσιον της, ξανθοασπρα μαλια με μαυρα μεσα, φορουσε το μαγιο της ενα κοκκινακι και απο οτι ειδα πηρε κανα κιλακι σε ολο το σωματακι της και κυριως στον κωλαρακο της ο οποιος φουσκωσε...οποιος γουσταρει νεκροφιλικες καταστασεις ας περασει και θα περασει σουπερ.!!  :2funny:
Κωλετη. Η πιπινα η Νικολ...μεσα να πηδιετε...
Κεφαληνιας. Η τσατσα η σπορου και μια μπαστυ μελαχρινη με μετρια βυζια, ωραιο πατο...
Φριξου 14. Η Αντριανα η κομ, μηλαμε εχει γινει μουναρος.!! μπας και εχει κανει τιποτα στο προσωπο η κομοδινα.?? εχει αδυνατησει πολυ, λευκη επιδερμιδα γαμισιμη αρκετα αλλα ειπαμε κομοδινο.!!
Φριξου 9 Η Μαντυ μεσα σε ενα κοκκινο φορεμα αν θυμαμαι καλα, ευχαρηστω δεν θα παρω.!!
Ν.Ουρανου 26. Ξανθο πιπινι Τζουλια μωρο, δεν την ειδα καλα και δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι το ιδιο κομοδινο με αυτο που ειχα παρει πριν καιρο στο Προμηθεους 25...
Α.Γεωργιου 34. Δεν ξαναπερασα.
Πετρου ερημητη δεν πηγα ουτε να δω αν ειναι ανοιχτο...
Α.Γεωργιου 4. Γηροκομειο Open.! να ανεβω τα σκαλια.??? Δεν νωμιζω Τακη.!!  :2funny: :2funny:
26ης Οκτωβρη 52. Η μελαχρινη νεα κοπελα  :2funny: :2funny: Ισπανιδα  :2funny: :2funny: Ρωξανα, με τις πλαστικες βυζαρες της φορα παρτιδα εξω, με ειχε θα ελεγαααα...αλλα οχι.
26ης Οκτωβρη 35Α. Δεν πηγα Μαντζαρου 10 Ανοιχτο δεν μπηκα.

και που κατεθεσα.??? Εκπληξη.!!  :2funny: Τιτλος κριτικης.??? μαλλον λεω για ''Η Εκδηκηση των Ναβαχο.!!''  :think: :think:
Ασχετο.????  :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πολύ καλή η αναφορά karaman. :rockon: :rockon:

Στασου να σκεφτώ να βρω που πήδηξες  :think: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πρωινη ή βραδινη βαρδια καραμαν;

παντως την κορινα κακως δεν την δινετε μια ευκαιρια εντος.....(βεβαια και γω το ιδιο εκανα για πολυ καιρο) ......αλλα γαμιεται καλα ,αν προσπερασεις την μετρια εμφανιση......
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
πρωινη ή βραδινη βαρδια καραμαν;

παντως την κορινα κακως δεν την δινετε μια ευκαιρια εντος.....(βεβαια και γω το ιδιο εκανα για πολυ καιρο) ......αλλα γαμιεται καλα ,αν προσπερασεις την μετρια εμφανιση......

Η Κορινα ηταν πριν της 20:00, οι αλλες ολες μετα της 21:00 εγινε η γυρα πριν της 23:00...
Δεν μπωρω να της δωσω της Κορινας ευκαιρια εγω προσωπικα τουλαχιστων, δεν θα μου σηκωνετε 100%... :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Κομοδινοπούλου πήγες... σωστά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom