Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
gl ειναι η Αννα η κ καλα ουγγαρεζα (Ρουμανα ειναι κανονικα,οχι οτι εχει κ ιδιαιτερη σημασια βεβαια),εχει ξανα-αναπληρωσει το κενο της Ντενισας παλιοτερα,εχω γραψει 2 κριτικες για αυτην.
εγω προσωπικα δεν εχω χημεια με την συγκεκριμενη...μαλιστα η τελευταια μου καταθεση σε αυτην ηταν τραγικα ποτυχημενη...θα την προτεινα μονο κ μονο για τα χοντρα...αλλα για να μην γινομαι κ απολυτος,ισως με καποιον αλλον βγαλει κατι καλυτερο σε υπηρεσιες... :knockinb:
Ασχετο,αλλα ενα πουλακι (εμπιστο) μου ειπε για νεο μαγαζι στα Τρικαλα,χρονικα στο τελος της Ανοιξης...εχει βγει αδεια κ γινεται ανεγερση...
αν μαθεις και που ,περιοχη δλδ κλπ πες μου.....σαφως πρεπει να το φωτογραφισω και να το ενταξουμε στον καταλογο

λογικο μου ακουγεται καθως η τριτη αδεια αδρανει τοσο καιρο.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αν μαθεις και που ,περιοχη δλδ κλπ πες μου.....σαφως πρεπει να το φωτογραφισω και να το ενταξουμε στον καταλογο

λογικο μου ακουγεται καθως η τριτη αδεια αδρανει τοσο καιρο.....
οτι μαθω σου στελνω π.μ. ;) ;)εσυ θα εχεις τα πρωτεια κ σε φωτο κ σε καταθεση,εγω ειμαι τεμπελακος :grin: :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλησπερες σε ολους...
Σημερα εν οψη καλου καιρου με ηλιο,εσυρα το σαπιο μου κουφαρι μεχρι το αυτοκινητο κ απο κει βουρ για Τρικαλα....στοχος να διακορευσω το προστυχο μιλφ Μονικα,παρασυρομενος απο τις καλες κριτικες του φιλτατου gl...Δυστηχως δεν μπορεσα να βρω το σπιτι...ερχομενος απο Καρδιτσα εστριψα αριστερα στα φαναρια για Πυλη κ παρολο που εψαξα δεν βρηκα κατι...εφτασα αρκετα μακρια,μεχρι μια ανηφορικη γεφυρα κ οταν βρηκα ενα κενο στο διαζωμα εστριψα κ γυρισα πισω...στα φαναρια τραβηξα αριστερα προς κεντρο Τρικαλων κ βρηκα το μηχανουργειο διπλα στην Ετεκα...εκει παρκαρα κ εκει κατεθεσα (προγραμμα 40 με γυμνο)στο 19 χρονο μελαχροινο πιπινι απο Ισπανια (ειπε)...σε λιγο την κριτικη...καλα περασα,αλλα μου μεινε το παραπονο για την Μονικα....ηθελα μιλφ σημερα... :dunno: :dunno:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Δεν Εχω να συμπληρωσω κ πολλα οσον αφορα την εμφανιση του κοριτσιου...τα λεει ολα ο gl.:)
Λεπτοκαμομενο,19 χρονο μελαχροινο κοριτσακι με πιρσινγκ πλαγιο στο κατω χειλος,συμπαθητικη,ομορφη φατσουλα,μαυρα μακρυα μαλλια,βυζακι μικρο με καυλωμενη ρωγα,τατου πισω στην πλατη (τριανταφυλλα με πεταλουδα ασπρομαυρο).:sunglasses:
Η τσατσα ομιλιτικοτατη,ευχαριστη κ αναλυτικη,οση ωρα περιμενα να τελειωσει ο συναγωνιστης στο δωματιο...Αναλυσαμε την κατασταση της Ελλαδα,την αγορα εργασιας,τις σχεσεις των ανθρωπων,σχεδον τα ειπαμε ολα...Βγηκα κ η μικρα,πληρωσα 40 αρι για ακαποτο (τσιμπανε οι τιμες) κ περασα στο καθαρο δωματιο στο βαθος...το δωματιο ομοιαζει με τυπικο δωματιο Βαρδαρη,ειχε νιπτηρα,σαπουνι,χαρτι κουζινα κ καρεκλες για τα ρουχα.Ηρθε κ το μικρο,μιλησαμε λιγο,χαΐδευτηκαμε κ βουρ στο ψητο.:D:
Καλο σε γενικες γραμμες γυμνο,βαζει λιγο παραπανω δοντι (ή φταει το πλαγιο πιρσινγκ?) σε καποιες στιγμες ψιλοπονεσα,αλλα με καυλωσε κ μου τον εκανε πετρα.:sunglasses:
Μια σταση εκανα,αυτη απο πανω,σφιχτο μουνακι με παρα πολυ καλη αισθηση κ τελειωσα σχεδον στο 5 λεπτο (συνηθως αργω να τελειωσω)...κ αυτο ειναι που αρεσε...το πιπινακι με την τρυφεροτητα κ την γλυκητητα του κ το σφιχτο μουνακι με τελειωσε στο πιτσ φυτιλι...ωραιο αργο κ τρυφερο sex...μιλησαμε λιγο,με ρωτησε αν ειμαι παντρεμενος,με ρωτησε για τα τατου κτλ,κτλ,,,Ανετα ξαναπαω,απλα στο συνολο μου βγαινει λιγο τσιμπητα για μπουρδελακι επαρχιας,,,40 (+10 για βενζινα) παμε στο 50 αρι,οπου με αυτα τα φραγκα χτυπαμε στουντιο Σαλονικα...Την επομενη που θα ανηφωρισω για Τρικαλα,θελω Μονικα μιλφακι κ ξερο ψωμι...gl δωσε ξανα οδηγιες κ τα φωτα σου για να μπορεσω να το βρω το γα@#$%%^....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλησπερες σε ολους...
Σημερα εν οψη καλου καιρου με ηλιο,εσυρα το σαπιο μου κουφαρι μεχρι το αυτοκινητο κ απο κει βουρ για Τρικαλα....στοχος να διακορευσω το προστυχο μιλφ Μονικα,παρασυρομενος απο τις καλες κριτικες του φιλτατου gl...Δυστηχως δεν μπορεσα να βρω το σπιτι...ερχομενος απο Καρδιτσα εστριψα αριστερα στα φαναρια για Πυλη κ παρολο που εψαξα δεν βρηκα κατι...εφτασα αρκετα μακρια,μεχρι μια ανηφορικη γεφυρα κ οταν βρηκα ενα κενο στο διαζωμα εστριψα κ γυρισα πισω.....
καταλαβα αλλα κακως εκανες αναστροφη....αν συνεχιζες ακομη μετα την γεφυρα θα τελειωνε ο περιφερειακος και θα εστριβες αριστερα προς πυλη.....200 μετρα παρακατω ειναι....εδωσα αναλυτικες οδηγιες και σε σχολιο μου στην κριτικη σου που θα βγει σε λιγο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καταλαβα αλλα κακως εκανες αναστροφη....αν συνεχιζες ακομη μετα την γεφυρα θα τελειωνε ο περιφερειακος και θα εστριβες αριστερα προς πυλη.....200 μετρα παρακατω ειναι....εδωσα αναλυτικες οδηγιες και σε σχολιο μου στην κριτικη σου που θα βγει σε λιγο
μαν, νομισα οτι το προσπερασα για αυτο εκανα αναστροφη...θεωρησα οτι ειναι κοντα στην διασταυρωση με τα φαναρια κ οτι δεν χρειαζεται να αποκρυνθεις τοσο...θα κοιταξω τις ινφο στα σχολια...θενκς,την επομενη θα το βρω δεν υπαρχει περιπτωση.... :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κλειστα και τα δυο μαγαζια στην πολη νωριτερα που περασα.....καλη ανασταση σε ολους τους συναγωνιστες

απο βδομαδα βλεπουμε....
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Ειμαι Τρικαλα εδω και λιγες μερες και με ενδιαφέρει οποιαδηποτε πληροφορια για το οικημα προς Καλαμπάκα, μερικα χιλιομετρα εξω απο τρικαλα. Η, εναλλακτικά οτιδηποτε αλλο - τα αλλα δυο οικηματα τα εχω επισκεφθει στο παρελθον, και ειχε απο μετρια ως σχετικά καλά πραγματα. Αλλιως θα πρεπει να την κανουμε για Λαρισα.   
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ειμαι Τρικαλα εδω και λιγες μερες και με ενδιαφέρει οποιαδηποτε πληροφορια για το οικημα προς Καλαμπάκα, μερικα χιλιομετρα εξω απο τρικαλα. Η, εναλλακτικά οτιδηποτε αλλο - τα αλλα δυο οικηματα τα εχω επισκεφθει στο παρελθον, και ειχε απο μετρια ως σχετικά καλά πραγματα. Αλλιως θα πρεπει να την κανουμε για Λαρισα.   
το σπιτι προς καλαμπακα ειναι μονιμως κλειστο εδω και αρκετους μηνες

τα αλλα σημερα ηταν κλειστα,γενικα δεν ξερω αν θα ανοιξουν αργοτερα

προς καρδιτσα ειχε τελευταια ενα μελανουρι πιπινι την ιζαμπελα που ηταν και θεσσαλονικη παλια και προς πυλη ειναι η μονικα η μιλφ παχουλη και μια βερα ρωσιδα αδυνατη ξανθια που δινει και κωλαρακι.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σας εχω πασχαλινα νεα απο το μετωπο....ξεκιναω να γραψω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
νεα αφιξη στο μαγαζι προς Πύλη Ντέα ,ιταλιδα ειπε,εχει 2-3  μερες που αφιχθηκε και θα καθισει οσο θα λειπει η μονικα σιγουρα δλδ καναν μηνα και βλεπουμε.....
-εμφανιση κοπελας :γυρω στο 1,70 μαυρο μαλλι κοντο,πιπινι ,ωραιο σωματακι αδυνατο αδιαφορο κωλαρακι,βυζι δυαρι σχεδον εφηβικο,απλα συμπαθητικο προσωπο
-γυμνο τσιμπουκι κανει  απο προγραμματα
-τιμες 35 απλο,40 ακαποτη πιπα
-ο χωρος σχετικα καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα σημερα ειχαν μερες να αλλαχτουν μαλλον,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει, ετριζαν τα κρεβατια αλλα σε αυτο φταιω εγω στο δυνατο σφυροκοπημα της μονικας στον δευτερο γυρο,σωστη και ιδανικη  θερμοκρασια εως ζεστα θα ελεγα
-πληρωσα 40 ευρω για πιπα ανευ καποτας
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος  για μενα
- η τσατσα ηταν η ιδια η μονικα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και στην εξοδο
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο αλλα  οχι και σε φιλια....no kissing μου ειπε
-λιγα αλλα επαρκη τα προκαταρκτικα  με χαδια
-συνεννοηση μονο στα αγγλικα,ελληνικα δεν σκαμπαζει..
-γλωσσοφιλα δεν κανει με τιποτα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αρκετα καλη
- πιπα αρκετα καλη,με  βαθος αλλα  βαζει λιγο δοντι,επισης  δεν  γλειφει μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος..... εκει τελειωσαν και τα της καταθεσης καθοτι ημουν τοσο καυλωμενος που την εχυσα στο στομα και μετα συνεχισε με χειρομαλαξη μεχρι να βγει και η τελευταια σταγονα αλλα οχι μεσα στο στομα της δυστυχως αλλα στην κοιλια μου
- 69 δεν κανει  αλλα δυο χαδια  στο μουνι της με αφησε και παιξιμο με την κλειτοριδα της
-γενικη εντυπωση αψογη καταθεση αλλα ημιτελης,την επομενη φορα θα την γαμησω κιολας.....χαχαχαχα :2funny:
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι .....ισως να ξαναπαω μαλιστα αμεσα γιατι κατι της χρωσταω ενα δυνατο δλδ σφυροπουτσοκοπανημα......γενικα βγαζει κατι καυλερο αν και στο σαλονι δεν σου κανει εντυπωση

και επειδη ημουν φουλ καυλωμενος εριξα και εναν δευτερο πουτσο στην ιδια την μονικα με το μαυρο σεξι φορεματακι της,τις βυζαρες της και περασα πολυ καλα επισης κανοντας παιχνιδι σε ολες τις στασεις

η μονικα θα ειναι μεχρι μεθαυριο και μετα φευγει για την πατριδα της για κανεναν μηνα οποτε οι φαν της ας πανε συντομα

το αλλο μαγαζι προς καρδιτσα κλειστο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ωραιος gl... :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
πρωΐνη επισκεψη στο μπουρδελακι της Καρδιτσης ωρα 12:15 περιπου,με την ελπιδα οτι θα πετυχω βαρδια την Αλεξια...παλι βρηκα την Ιζαμπελα,οπου ξαναπηρα καταθεση με 40 (γυμνο),ολα καλα,καλο γυμνο με λιγοτερο δοντι,εναλλαγη στασεων,σφιχτη αισθηση,αυτην την φορα τελειωσα κ δε το καταλαβα.... :P :P...
Προσωρινη παυση απο μπουρδελα,τωρα τελευταια δεν μου πιανεται το  :knockinb: :knockinb:,αν τυχει γλου κ σκασει μυτη κανα καινουργιο τεμαχιον σφυρα κλεφτικα...μεχρι τοτε καλα να περνατε.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
πρωΐνη επισκεψη στο μπουρδελακι της Καρδιτσης ωρα 12:15 περιπου,με την ελπιδα οτι θα πετυχω βαρδια την Αλεξια...παλι βρηκα την Ιζαμπελα,οπου ξαναπηρα καταθεση με 40 (γυμνο),ολα καλα,καλο γυμνο με λιγοτερο δοντι,εναλλαγη στασεων,σφιχτη αισθηση,αυτην την φορα τελειωσα κ δε το καταλαβα.... :P :P...
Προσωρινη παυση απο μπουρδελα,τωρα τελευταια δεν μου πιανεται το  :knockinb: :knockinb:,αν τυχει γλου κ σκασει μυτη κανα καινουργιο τεμαχιον σφυρα κλεφτικα...μεχρι τοτε καλα να περνατε.
Παλι δεν το πιασες το λαχειο φιλε Δημητρη ,  :(   εχω ενα καλο αλλα εσυ δεν μπορεις τα μακρινα ταξιδια  ...
"Το ταβλι θελει υπομονη και το μουνι κυνηγι"  ετσι ειναι αυτα  :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Παλι δεν το πιασες το λαχειο φιλε Δημητρη ,  :(   εχω ενα καλο αλλα εσυ δεν μπορεις τα μακρινα ταξιδια  ...
"Το ταβλι θελει υπομονη και το μουνι κυνηγι"  ετσι ειναι αυτα  :grin:
ειμαι φαν της ποικιλιας κ διαβαζοντας την κριτικη του γλου για Αλεξια μου κινησε την περιεργεια,αλλα μ αυτην εμεινα.... :2funny: :2funny:βεβαια ειναι καλο το μικρο(η Ιζαμπελα),δε λεω... :grin: :grin:
το κακο ειναι οτι τωρα τελευταια δεν ευχαριστιεμαι την μπουρδελοεκτονωση,μαλλον θα πρεπει να παρω κανα διαλειμμα κ βλεπουμε...εκτος κ αν γερασα κ δε το καταλαβα... :grin: :grin:
για πες μου με π.μ. για το καλο σου,με τρωει η περιεργεια... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το σπιτι προς καλαμπακα ειναι μονιμως κλειστο εδω και αρκετους μηνες αλλα στην οδο καλαμπακας κατι σε σομον χρωμα ετοιμαζεται.....λετε;


προς καρδιτσα ηταν παλι η ιζαμπελα που ηταν και θεσσαλονικη παλια και προς πυλη κλειστο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom