Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Καινουργια αφιξη στο μαγαζι της οδου Καρδιτσης...ηταν πραγματι κλειστο συμφωνα κ με τα λεγομενα της ευγενεστατης τσατσας,επιβεβαιωνοντας τον συναγωνιστη gl...:
Χριστινα,ψηλη γυναικα,με 2,5 αρι στηθος που γεμιζει το χερι,ωραιες ρωγες,λευκη επιδερμιδα,σουπερ κωλαρα,νεαρη σε ηλικια,ωραιο μαλλακι,εντονα χαρακτηριστικα προσωπου,πιρσινγκ στην μυτουλα της...μου παρουσιαστηκε με μαυρο σετ εσωρουχων κ στρινγκακι που τονιζε την ωραια κωλαρα της...ηδη κ τα δυο δωματια του ταπεινου οικισκου ηταν γεματα...προγραμμα 35 απλο,40 ακαποτο τσιμπουκι κ σεξ με καποτα,50 69 αρια,60 κωλος αν θυμαμαι καλα...εγω πηρα 35 αρι για να δοκιμασω να δω τι παιζει...
Το δωματιο καθαρο,καθαρα σεντονια,αλλα απο θερμοκρασια Αουσβιτς...κ αυτος ηταν ο παραγοντας που με ψιλο-χαλασε...:P
Η χριστινα ησελθε στο δωματιο της ηδονης με ενα μονο γεια,γδυθηκε κ μου προσφερε το ωραιο στηθος της για απεριοριστο γλυψειμο...δυο-τρεις προσπαθειες απο μερους μου να εξασφαλισω φιλακια στα χειλακια πεσανε στο κενο,οποτε φανταζομαι για γλωσσοφιλα κ τετοια ουτε λογος...
πιπα καλουτσικη,τον καταπινε βιαστικα κ λιγο αγαρμπα κ σε μικρη διαρκεια...Εν συνεχεια ανεβηκε απο πανω,οπου κουνιεται καλα,φιλωντας τον λαιμο μου,ενω εγω πασπατευα τα βυζια της ρουφωντας τα...ακολουθησαν αλλες δυο στασεις χωρις δυσανασχετηση πισωκολλητο κ ιεραποστολικο...αισθηση μουνιου ετσι κ ετσι,δεν διεκρινα κρεμα,αλλα δεν παιρνω κ ορκο...στην δειαρκεια των στασεων με κοιτουσε εντονα στα ματια...με εκανε να κοκκινησω...
Λογω της υπερβολικης ζεστης κ εφιδρωσης μου κ λογω οτι δεν ειχα ιδιαιτερη αισθηση της δεισδυσης,της ζητησα να με τελειωσει χειροκινητα,οπου μου τον επαιξε αγαρμπα μεχρι να εκσπερματιζω τον ασπρο ζωμο...παραλληλα τα χερια μου εξερευνουσαν το κορμι της ανενοχλητα....Γενικη εντυπωση καλη,αν εξαιρεσω το γεγονος οτι δεν μιλαει σχεδον καθολου κ κρατα μια σιωπηλη σταση στο δωματιο,προτεινεται...Βεβαια θα την ξαναπαρω,για να αποκομισω κ δευτερη εμπειρια,αλλα θα αποφυγω το πρωτο δωματιο γιατι με την ζεστη δεν τα παω καλα,,,κατα δηλωση της μου ειπε οτι ειναι ισπανιδα,αλλα κλαιν μαιν,απο αλλου ειναι...καλα γαμησια παιδες. :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ωραιος ντιμιτς....σκεφτομαι να παω κυριακη για κουλουρι....αμα κατσει και το στοιχημα..... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
νεα αφιξη στο μαγαζι προς Καρδιτσα λοιπον εδω και δυο βδομαδες αλλα σημερα αξιωθηκα να την δοκιμασω....Χριστινα ,ισπανιδα δηλωνει και καλα....
-εμφανιση κοπελας :ψηλο-κανονικο αναστημα,καστανη στο μαλλι ισως με καποιες ξανθιες ανταυγειες ,ωραιο σωματακι λιγο μεγαλος κωλος,βυζι φυσικο και μεγαλουτσικο με ωραια ρωγα για ρουφηγμα,πολυ ομορφο προσωπο
-γυμνο τσιμπουκι κανει απο προγραμματα,πρωκτικο και απλο
-τιμες 35 απλο,40 ακαποτη πιπα,50 πρωκτικο και 60 γυμνη πιπα και πρωκτικο μαζι
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια σχετικα καθαρα ,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,σωστη και ιδανικη θερμοκρασια με κλιματισμο σημερα
-πληρωσα 60 ευρω για πιπα χωρις καποτα και πρωκτικο μαζι
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και στην εξοδο ρωτωντας ευγενικα αν περασα καλα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο
-πολυ καλα και ακρως καυλωτικα προκαταρκτικα με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο μου,κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα απεφυγε στην αρχη αλλα τελικα ενεδωσε και εδωσε βαθια μαλιστα,πιπα καλη αλλα λιγο γρηγορη και επιπολαιη χωρις καραμελωμα στις μπαλες
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα και εχει δυνατη και καλη συμμετοχη,απλα ειναι οπως και ο ντιμιτς σημειωσε λιγο αθορυβη και δεν μιλα πολυ.....δεν ξερει και δεν καταλαβαινει και πολλα ελληνικα
-γλωσσοφιλα κανει οπως ηδη ανεφερα ,ισως ομως αναλογα και με το ατομο
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αρκετα καλη
- πιπα καλη,με βαθος και δεν βαζει δοντι αλλα δεν γλειφει μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος
-δεν τεσταρισα αν ανεβαινει απο πανω ,καναμε σεξ πρωκτικο μονο στα τεσσερα οπου εφαγε και δυνατο σφυροκοπημα μεχρι που την εχυσα δυνατα
-δεν δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο,στομα κλπ
- 69 δεν κανει επισημα αλλα χαδια στο μουνι της με αφησε οσο την γαμουσα απο πισω
-το κουλουρι ηταν ιδανικα σφιχτο και εδινε πολυ καλη αισθηση οταν την γαμουσα ενω στην διεισδυση θελει να εχει αρχικα αυτη τον ελεγχο.....
-γενικη εντυπωση παρα πολυ καλη,ολιγον τι ακριβη για δεδομενα αθηναικα αλλα εντος λογικων οριων για επαρχια...η εμφανιση ειναι στα θετικα της οπως και το οτι δινει κουλουρι
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι λογω περιορισμενων επιλογων αλλα και γιατι περασα παρα πολυ καλα αποψε
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
περασα παρα πολυ καλα αποψε
:rockon: :rockon:
προσωπικα θα ηθελα να δω κ δευτερη κοπελιτσα να παιξει σε πρωΐνη ή απογευματινη βαρδια για εναλλαγη... :zfuck: :grin:
αλλα δυστηχως δεν παιζει τετοιο σεναριο... :P
παντως η Χριστινα φαινεται τιμιο 35 αρι κ αυτο τουλαχιστον μετραει...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισκεψη σημερα στην μονικα......πηρα και τηλεφωνο του μαγαζιου που ειναι το

[size=30pt]
6996326552
[/size]

η μονικα θα ειναι ακομα καμια εβδομαδα να δουλευει και απο την επομενη παρασκευη θα ερθει μαλλον νεα κοπελα....θα ενημερωσω για την νεα αφιξη προσεχως
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
επισκεψη σημερα στην μονικα......πηρα και τηλεφωνο του μαγαζιου που ειναι το

[size=30pt]
6996326552
[/size]

η μονικα θα ειναι ακομα καμια εβδομαδα να δουλευει και απο την επομενη παρασκευη θα ερθει μαλλον νεα κοπελα....θα ενημερωσω για την νεα αφιξη προσεχως
:rockon: :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
gl ωραίος. Για το Hot Villa (Καρδίτσα) μιλάμε έτσι;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Ok μπήκε.  :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μονο ανοιχτο σημερα το σπιτακι προς πυλη με την ιδια την μονικα να ειναι βαρδια και να μην εχει φυγει ακομη τελικα.....πολυ καλη και στην χειρομαλαξη στο τελος η κυρια με δυνατο οπλο το χαμογελο,την διαθεση να περασεις καλα και τις βυζαρες......

ολα τα αλλα κλειστα δυστυχως.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
μονο ανοιχτο σημερα το σπιτακι προς πυλη με την ιδια την μονικα να ειναι βαρδια και να μην εχει φυγει ακομη τελικα.....πολυ καλη και στην χειρομαλαξη στο τελος η κυρια με δυνατο οπλο το χαμογελο,την διαθεση να περασεις καλα και τις βυζαρες......

ολα τα αλλα κλειστα δυστυχως.....
:rockon: :rockon:
κ ηταν να ρθω σημερα για μονικα...θα πεφταμε ο ενας πανω στον αλλο... :grin: :grin:...αλλα επαθα ζημια στην τρομπα του αυτοκινητου κ μου τα χαλασε... :huh: :huh: :huh:
το πρωΐ ειναι ανοιχτο το συγκεκριμενο?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:rockon: :rockon:
κ ηταν να ρθω σημερα για μονικα...θα πεφταμε ο ενας πανω στον αλλο... :grin: :grin:...αλλα επαθα ζημια στην τρομπα του αυτοκινητου κ μου τα χαλασε... :huh: :huh: :huh:
το πρωΐ ειναι ανοιχτο το συγκεκριμενο?
συνηθως μετα το μεσημερι ανοιγει.....κατα τις 1-2 αναλογα.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλησπερα κ καλο καλοκαιρι σε ολους.
Σημερα περασα (μετα απο αρκετους μηνες) απο Χοτ βιλλα κ ειναι κλειστη...Απ εξω εχει χαρτι κολλημενο που λεει χαρακτηριστικα:΄΄Κλιστο για μερικες μερες΄΄....να αναμενουμε νεα αφιξη?ή θα μεινει ετσι ερημο... :think: :think:
στεναχωρηθηκα που το ειδα ετσι παρατημενο το οικημα,ενω ο καυτος αερας σφυριζε κ κουνουσε την περιφραξη....μου θυμισε κατι γουεστερν που εβλεπα πιτσιρικας....οι κακτοι κ τα ορνεα λειπαν...τεσπα,ειδωμεν που λεει κ ο gl....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
πριν ακριβως μια ωρα περασα απο το μπουρδελακι της οδου Καρδιτσης κ ειναι κ αυτο κλειστο...γ@#$% την πουτανα μου...δηλ.αυτη τη στιγμη αν εξαιρεσω το σπιτακι της Μονικας που ανοιγει μετα τις 13:00 το μεσημερι,δεν υπαρχει αλλος ανοιχτος οικος για Τρικαλα-Καρδιτσα...ωραια... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
απο χθες το βραδι προσπαθω να μπω στο σαιτ για να ενημερωσω κ μου ριχνε ακυρο.... :huh: :huh: :huh:
Τεσπα,επισκεψη χθες το απογευμα στο σπιτακι της Μονικας,χλιαρη πρωτη εντυπωση,δηλ.ουτε κρυο ουτε ζεστη,αναλυτικα στην κριτικη που θα ανεβασω το μεσημερι,τωρα δεν προλαβαινω...

+ πηρα τηλεφωνο χθες στην Χοτ-Βιλα,το σηκωσε μια τσατσα...την ρωτησα αν λειτουργει ο οικος κ μου ειπε οτι ηταν να λειτουργησει ο οικος κανονικα (απο χθες) ,αλλα περιμενουνε την κοπελα...ονομα κοπελας δεν ρωτησα,οποτε ενδεχεται να λειτουργησει μεσα στο τρεχων Σαβ/κο για οποιον ενδιαφερεται,αν κ η τσατσα δεν μου το σιγουρεψε το πραγμα... :rolleyes:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Επισκεψη χθες το απογευμα στο σπιτακι της Μονικας προς Πυλη.Θελω να ευχαριστησω το gl για τις οδηγιες που μου ειχε δωσει, διοτι με βοηθησαν να βρω τον οικο...Ομολογω οτι εκεινο το κομματι του Θεσσαλικου καμπου δεν το εχω εξερευνησει καθολου...δεν ετυχε ποτε...

Κοσμο δεν ειχε,ανεβηκα τα σκαλοπατια κ χτυπησα κουδουνι...μου ανοιξε η ιδια η Μονικα...Ειμαι μια νταρντανα γυναικα,μελαχροινη,με μαυρα μαλια,ωραια ματια,ωραιες φυσικες βυζαρες που διαγραφονται ομορφα στο μαυρο φορεμα (κατι τετοιο)που φορουσε...το υπολοιπο προσωπο -αν εξαιρεσω τα ματια- μετριο κατα την γνωμη μου...στην εισοδο ηταν ευγενικη ,δεν μου ανακοινωσε προγραμματα,μου ειπε οτι το απλο στοιχιζει 35 ευρω,την πληρωσα κ ησηλθα στο δωματιο.Smile
Το δωματιο καθαρο,με χαρτι κουζινας,σαπουνι,κοντο νεροχυτη (ψιλοβουλωμενος απο τριχες κ υπολειματα σπερματος),καθαρο σεντονι,κλιματισμο διακριτικο...μολις γθυδηκα κ προλαβα ισα-ισα να φρεσκαρω την γενετισια περιοχη,μπουκαρε η Μονικα στο δωματιο...Ξεκινησαμε με χαλαρη κουβεντουλα,αρχισα να της μαλαζω τα ομορφα φυσικα μασταρια με τις καυλωμενες σκουρες μεγαλες ρωγες της,ενω αυτη μου επαιζε απαλα τον πουτσο,περνωντας ταυτοχρονα κ το λαστιχο...κ εδω ξεκινησε σιγα-σιγα το ξενερωμα...οσο μου τον επαιζε κ τον ψιλοτσιμπουκωνε,αρχησε να μου κανει προσωπικες κ ολιγον τι αδιακριτες ερωτησεις...εγω ειχα διαθεση να αρχησουμε τα προκαταρκτικα κ συνεχως με αποσυντονιζε με αυτα που με ρωτουσε...με ρωτησε ηλικια,με ρωτησε αν ειμαι σατανιστηςConfusedConfusedConfused,με ρωτησε για την Χοτ-βιλλα (ποια κοπελα δουλευει κ τι εθνικοτητα)...οταν της ειπα οτι μαλλον δουλευει Ρουμανα,ψιλοστραβωσε κ σχολιασε αρνητικα...με ρωτησε επιμονα απο που εμαθα για τον οικο,της ειπα απο εναν φιλο μου...με ρωτησε τι δουλεια κανει αυτος ο φιλος μου,,,της ειπα δεν ξερω...με ρωτησε αν ειναι σεφ,αν ειναι κομμωτης κτλ,κτλ...ηθελα να της πω οτι το εμαθα απο τον gl αλλα κρατηθηκα...TongueTongue
Τεσπα,αρχησα να της δειχνω οτι ηθελα να προχωρησουμε στο δια ταυτα...την πιπα την σταματησε,πολυ μετρια,μπαλες δεν εγλειψε...περισσοτερο μιλουσε παρα με πιπωσε αλλωστε,,,,Δυο στασεις καναμε,ιεραποστολικο,οπου με αγκαλιαζε καλα κ τον επαιρνε καλα μεσα στην μουναρα της,με καλα καυλολογα κ μια υποψια gfe,χωρις βεβαια φιλια,τα οποια δεν επιδιωξα κ γω απο την πλευρα μου...κατοπιν την εστησα στα τεσσερα,την σφυροκοπησα σε αργο τεμπο,κατοπιν γρηγορο,μαλαζα τα κρεμαστα της στηθη,ανταλλαξαμε κ καποια βλεματα στον καθρεπτη,χουφτωσα κ την ομορφη κωλαρα της κ εκει ηλθε το πολυποθητο ανακουφισμα...Συνολικος χρονος κανα τεταρτο...χαιρετουρες κ μπραφ....

Γενικη εντυπωση:χλιαρη...οπως λεει κ ο τιτλος...μαλλον ειχα μεγαλες προσδοκιες κ απο εμφανιση κ απο υπηρεσιες κ καπου απογοητευτικα...περισσοτερο με ξενερωσε το μπλα-μπλα της κ οι ερωτησεις,παρα κατι αλλο...ευτηχως με πετυχε σε καλη διαθεση,αλλιως θα στραβωνα ασχημα κ θα κατεληγε σε παρωδια γαμισι η ολη φαση...εχει κ αρκετο κοιλιακο λιπος απο την μεση κ κατω κ με ψιλοξενερωσε κ αυτο..στηνεται καλα δε λεω,αλλα τιποτα περισσοτερο για μενα...δυσκολα να ξαναπαω για την ιδια,μονο εαν δουλεψει καποια αλλη κοπελα..ξερω,παω κοντρα στις υπολοιπες θετικες κριτικες,αλλα με μενα δεν ταιριαξε η χημεια καθολου...Αυτα...Στον γυρισμο δεν κοιταξα για τον αλλο οικο (εαν ειναι ανοιχτος) γιατι η ζεστη ηταν αφορητη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom