Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

arfo35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
εχθες το βραδακι τελικα πηρα την αποφαση και πηγα στην πυλης....και βρηκα εκει την ευα.καλουτσικο μωρο μου φανηκε..με μεγαλη κολαρα...εγω προσωπικα δεν το ευχαριστηθηκα και πολυ το γαμησι....γιατι εχω συνηθισει αλλιως στην αθηνα που μενω...με το ντουζακι μου....την σφραγισμενη πετσετουλα και γενικα την εμφανη καθαριοτητα...στα επιλεγμενα στουντιο που παω. εκει που πηγα εχθες...η καθαριοτητα οπως ξερετε ειναι ανυπαρκτη...πραγμα που μου το ανεφερε και η ιδια που συμφωνησε ( ευα ).....και μου ειπε οτι εδω και ντουζ να βαλεις ..παλι κανενας δε θα κανει λες και δε θελουνε καθαριοτητα εδω....αυτα μου τα ειπε η ιδια δεν τα λεω εγω..τελος παντων....με 35 ευρω που επελεξα ηταν το απλο προγραμμα το οποιο οπως γνωριζεται....δεν εχει και πολλα, πιπουλα , γαμησι και τελος....καποιο σπεσιαλ προγραμμα δεν κανει..αν και μου ειπε οτι των 50 ειναι καλυτερο....το μονο καλο ειναι οτι ειναι ευγενικη...σε γενικες γραμμες εμενα δεν μου αρεσε....αλλα οταν μενεις εδω στην περιοχη καταλαβαινω οτι δεν εχεις και πολλες επιλογες. αυτα ειχα να σας γραψω παιδια...τα συμπερασματα δικα σας.( της ειπα της ευας οτι διαβασα για σενα στο bourdela.com....και ξαφνιαστηκε θετικα, της αρεσε δηλαδη.)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω παλι ξαναπηγα ευα και τι να πω για αυτην την ιερεια του σεξ;πραγματικη θεα......και απο εμφανιση μπορει να μην ειναι μουναρος αλλα ειναι εν πασει περιπτωση πολυ πικαντικη και προστυχοφατσα αλλα και στο κρεβατι βγαζει αγρια γουστα
ατελειωτα καυλιαρικα προκαταρκτικα με γλειψιμο σε ρωγες,λοβια αυτιων,πιπα δυνατη βαθια εντονη και αρχιδογλειψιμο μεχρι την βαση,ατελειωτο γλειφομουνι στο ξυρισμενο μουνακι της,σεξσοου με εναν χρυσο δονητη που για αυτον τον σκοπο της ζητησα να φερει και πληρωσα κατι εξτρα.....της εγλειφα την μουναρα της ενω της τον εβαζα  βαθια μεσα της και το δαχτυλο μου χαιδευε εξωτερικα και την κωλοτρυπιδα της....τις βυζαρες της δεν της χορταινα να τις ρουφω και καποια φιλια πεσαν και στο στομα με γλωσσα.....
το γαμησι και στα τεσσερα και σε ιεραποστολο επισης πολυ καυλιαρικο και αγριο με καυλολογα και βογγητα ηδονης και αριστη συμμετοχη μεχρι το χυσιμο μεσα της.....απιστευτη με εχει ηδη μαγεψει με τον επαγγελματισμο και την συμπεριφορα της....συνισταται απο μενα 100%....70 ευρω ολο μαζι το προγραμμα κανα εικοσαλεπτο εως μισαωρο η παραμονη στο δωματιο.........


δεν θελω να διαφωνησω με αρφο35 απλα καταθετω την εμπειρια μου
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
εγω παλι ξαναπηγα ευα και τι να πω για αυτην την ιερεια του σεξ;πραγματικη θεα......και απο εμφανιση μπορει να μην ειναι μουναρος αλλα ειναι εν πασει περιπτωση πολυ πικαντικη και προστυχοφατσα αλλα και στο κρεβατι βγαζει αγρια γουστα
ατελειωτα καυλιαρικα προκαταρκτικα με γλειψιμο σε ρωγες,λοβια αυτιων,πιπα δυνατη βαθια εντονη και αρχιδογλειψιμο μεχρι την βαση,ατελειωτο γλειφομουνι στο ξυρισμενο μουνακι της,σεξσοου με εναν χρυσο δονητη που για αυτον τον σκοπο της ζητησα να φερει και πληρωσα κατι εξτρα.....της εγλειφα την μουναρα της ενω της τον εβαζα  βαθια μεσα της και το δαχτυλο μου χαιδευε εξωτερικα και την κωλοτρυπιδα της....τις βυζαρες της δεν της χορταινα να τις ρουφω και καποια φιλια πεσαν και στο στομα με γλωσσα.....
το γαμησι και στα τεσσερα και σε ιεραποστολο επισης πολυ καυλιαρικο και αγριο με καυλολογα και βογγητα ηδονης και αριστη συμμετοχη μεχρι το χυσιμο μεσα της.....απιστευτη με εχει ηδη μαγεψει με τον επαγγελματισμο και την συμπεριφορα της....συνισταται απο μενα 100%....70 ευρω ολο μαζι το προγραμμα κανα εικοσαλεπτο εως μισαωρο η παραμονη στο δωματιο.........


δεν θελω να διαφωνησω με αρφο35 απλα καταθετω την εμπειρια μου
δεν τη στέλνετε Αθήνα να τη χαρούμς κ μεις...?? :grin: :s&m_3:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κλειστα ακομα το μεσημερακι τα δυο σπιτια.....αυτο προς πυλη θα ανοιγε με την ευα αλλα μαλλον αργοτερα

αυτο προς καρδιτσα δεν ξερω σιγουρα αλλα η τσατσα καθαριζε την αυλη


η χοτβιλα δεν απανταει καν στα τηλεφωνα οποτε μαλλον κλειστη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η αλεξανδρα επι των επαλξεων τελικα- που δινει και κουλουρι- στο ανοιχτο πλεον σπιτι επι της καρδιτσης....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Καλησπερες!
Σημερινη επισκεψη κ γνωριμια με την καυλα Ευα... :knockinb: :knockinb:
Θετικη πρωτη εντυπωση,θα γραψω κ κριτικη...

Ερωτηση τριβια : τρεια στα τρεια...τρεις κοπελες στα Τρικαλα που εχω επισκεφτει (Ιζαμπελα-Αλεξανδρα-Ευα) μου εχουν κανει την ιδια ερωτηση...αν ειμαι παντρεμενος...να αρχισω να ανυσηχω? :2funny:

κανα νεο απο Χοτ-βιλα? :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Καλησπερα....Σημερινη επισκεψη κ γνωριμια με την καυλιαρα Ευα...Για αρχη να πω οτι δεν μου μοιαζει με Ρωσσιδα,αλλα με Ελληνιδα,τουλαχιστον εμφανισιακα...Τεσπα..
Μεσα στον καυτο Θεσσαλικο καμπο οπου η θερμοκρασια υπο ηλιο αγγιζε τους 45 βαθμου Κελσιου,οδηγησα σαν τρελος κ καυλωμενος καουμποης για να γνωρισω σαρκικα την Ευα...παρκαρα στο αδειο προαυλιο κ αφεθηκα στα ιδιαιτερα αδιακριτα βλεματα των περαστικων αυτοκινητων....τους εγραψα στα αρχιδια μου κ ανεβηκα σφυριζοντας κ ντριν κουδουνι.... :grin: :grin: :grin: :grin:

Μου ανοιξε η Ευα,μεσαιου αναστηματος,με μαυρα? μαλια,ωραιο προσωπο,βυζαρες γεματες φυσικοτατες (3,5 αρες αν δεν κανω λαθος),ωραια κωλαρα κ μου ανακοινωσε τα προγραμματα...35 απλο,50 μασαζ (αυτο διαλεξα) κ παει λεγοντας,με 100 μου ειπε μισαωρο...Πληρωσα το πορτοκαλι εισητηριο κ ησηλθα στο πρωτο αριστερα δωματιο που βρισκεται διπλα στην πορτα κ ειναι κλασης ανωτερο απο το αλλο εκ δεξιων...
Το δωματιο καθαρο,ευρηχωρο,με σαπουνι,νιπτηρα,χαρτι κουζινας,καθρεπτη πλαγιο κολλημενο στον τοιχο απεναντι απο το κρεβατι,καθαρα σεντονια....θερμοκρασια δωματιου ανεκτη...
Στο 10 λεπτο ακουσα τα πορνικα τακουνια κ ανοιξε η πορτα...γνωριμια ξανα,συστασεις κ βουρ στο ψητο...για αρχη μου προσεφερε τα ζουμερα βυζια της,απλα μου ειπε να μην δαγκωνω,αλλα μονο να γλυφω...της ειπα να μην φοβαται,δεν ειχα τετοια προθεση...:glasses::glasses:καλουτσικα προκαταρκικα,δεν τρελαθηκα ιδιαιτερα,το μονο κακο ηταν οτι οποτε πηγαινα να τις ρουφηξω κανα λαιμο,να αποσπασω κανα φιλι ή να ρουφηξω τις βυζαρες τις, με εσπρωχνε απο το μετωπο με το χερι της,κανοντας πισω το κεφαλι μου κ με φιλουσε στο λαιμο...αλλο κ τουτο... :think: :think:...με γυρισε αναποδα,ανοιξε την κρεμα (που αν δεν κανω λαθος ηταν cocoa butter ) κ μου προσφερε μασαζ....το μασαζ δεν το κατεχει,με αλοιψε με την κρεμα κανα 5 με 7 λεπτα κ τελος...γυρισμα ανασκελα,τσιμπουκι μετριο προς καλο,μπαλες δεν εγλυψε (ημουν φρεσκοπλυμενος με fα active) ,χαδια στο μουνι της δεν με αφησε,απομακρυνοτανε με τροπο οταν εκανα κινηση....παρολο αυτα λογω καυλας δεν πτοηθηκα,την γυρισα ανασκελα εδωσα-πηρα,αισθηση στην διεισδυση ετσι κ ετσι,μετα ακολουθησε πισωκολλητο με καυλολογα απο μερους της,ανεβασα στροφες ,εριξα κανα δυο δικα μου μπινελικια προστυχα κ καταθεσα στην περικαυλιδα το καυτο μου,υγρο πυρ....στο πισοκωλλητο η θεα της κωλαρας της ηταν ολα τα λεφτα...μετα ακολουθησε κουβεντα,μου σκουπισε τα υπολειματα κρεμα απο την πλατη με χαρτι,φιλακι κ αποχαιρετισμος....

ΥΓ:θα την ξανα-προτιμησω για να δω πως θα ειναι το γαμισι της δευτερης φορας...ελπιζω σε περισσοτερη οικειοτητα απο μερους της...οπτικα με καυλωνει,με το ωραιο της προσωπο κ τα γεματα μασταρια της...οτι πρεπει για πορνικο γαμισι...απλα θα ηθελα να αφεθει λιγο περισσοτερο κ να μου δωσει περισσοτερο εδαφος να δρασω...αυτα τα τραβηγματα της με αποσυντονιζαν...τα καυλολογα της ομως ολα τα λεφτα...σε ανεβαζουν κ ας ειναι κ στην τελικη κ μουφες...καλα να ειμαστε.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ξεχασα να αναφερω οτι η Ευα μου ειπε κανα μηνα ακομη θα ειναι θεσσαλια...μετα μπραφ,την κοπαναει... :rolleyes:
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Σαν να έπαιζα σε τσόντα με την Εύα.

Σημερινή κριτική, της ώρας:

Στο συγκεκριμένο ίδρυμα είχα να πάω αρκετά χρόνια, όταν ήταν ένα μπουρδελάκι όπου ήθελες πολύ στάμινα για να μπείς μέσα, γεμάτο καπνό από τσιγάρα, μπαρουτοκαπνισμένο, με δωμάτια επιεικώς απαράδεκτα και γκόμενες σαν νταλικέρηδες. Επειδή βρέθηκα στα Τρίκαλα για λίγο διάστημα, ενημερώθηκα από άλλες κριτικές για τη νέα άφιξη, γι'αυτό και σας γράφω τα σχετικά, τα οποία έλαβαν χώρα μόλις από δύο ώρες στο ευγενές αυτό ίδρυμα επί της οδού Πύλης, τέσπα, έξω από τα Τρίκαλα, σε μια μοναχική και ήρεμη διαδρομή με το αυτοκίνητο. Το πάρκινγκ ανύπαρκτο, φάτσα φόρα κατεβαίνεις, αλλά τα ξεχνάς όλα όταν ανεβείς τις σκάλες.

Είχα διαβάσει από την αμέσως προηγούμενη και φρέσκια κριτική οτι πρόκειται για κωλάρα, οπότε, λέω, αξίζει η προσπάθεια στους χαλεπούς καιρούς που περνάμε, και γιατί ήθελα να προσθέσω μια ακόμη στη συλλογή μου με θεϊκές κωλάρες. Λοιπόν, ανεβαίνω στο τέλος της σκάλας, όπου ανοίγει η πόρτα και βλέπω έναν μούναρο σαν σε ταινία σεξ. Βυζάρες να παίζουν μέσα στο μαύρο φόρεμα, και ευχόμουν να είναι το ίδιο καλή και από τη μέση και κάτω. Για όσους κολλάτε και ερεθίζεστε με λεπτομέρειες, το πώς σε κοιτάει η γκόμενα, πώς βαδίζει στο διάδρομο, εδώ δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσετε μέσα. Το σκηνικό μου θύμισε κλασική πορνοταινία. Μου εξηγεί με καβλιάρικη φωνή τα προγράμματα (αν έχετε χρόνο και χρήμα πάτε για αυτό με τα εκατό ευρώπουλα χωρίς δεύτερη σκέψη). Εγώ πήρα το βασικό. Μπαίνω στο δωμάτιο, αρκετά καλό, με διακριτικό φωτισμό, ωραία στρώματα, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πόσο καθαρά ήταν. Το δωμάτιο είχε όλα τα κομφόρ, θερμοκρασία καλή. Περιμένω κανά δεκάλεπτο, ενώ άκουγα τα τακούνια της να πηγαινοέρχονται, και επιτέλους μπαίνει με ένα στυλ, κανονική τσόντα, πρέπει να κατάλαβε αμέσως οτι με τρελαίνουν οι έντονες καμπύλες, γιατί τις έκανα τα σχετικά κομπλιμέντα όταν μπήκα μέσα. Μπαίνει στο δωμάτιο με το σουτιέν κατεβασμένο, με τις βυζάρες της να χύνονται έξω, πολύ χυμώδης και πληθωρική, αλλά χωρίς περιττά κιλά. Τις λέω, θέλω να τη δώ ολογυμνη, και τα βγάζει όλα μπροστά μου, και γυρνάει με την πλάτη της προς εμένα. Ε, αυτό ήταν. Κώλαρος και περιφέρεια ωραία, χωρίς κυταρρίτιδα, αφράτος, μεγάλος, στο σωστό μέγεθος όπως είναι οι πραγματικές γυναίκες, να τον χαϊδέυεις, να ζουλάς, να φιλάς, να τρίβεσαι πάνω του. Αυτά όλα έκανα και εγώ  :kissass:. Τα προκαταρκτικά, τα οποία ήταν η πανδαισία και η χαρά του Κώλου, κράτησαν περισσότερο από το γαμήσι. Μετά από κανα τετράλεπτο ξαπλώνει μπρούμυτα με την κωλάρα της διαθέσιμη, και με καλεί να ξαπλώσω πάνω της και να την χαρώ. Μου έγινε πέτρα, πράγμα σπάνιο σε μπουρδέλα. Καταχάρηκα μαζάζ στον πούτσο μου, να τρίβομαι στους γλουτούς της, στο έναν, στον άλλον διαδοχικά, και να νιώθω τη μεταξένια επιδερμίδα της. Τα αρχίδια μου είχαν φουσκώσει από την πίεση πάνω της. Την φιλούσα στην πλατη, στο πρόσωπο, και μου έλεγε κι'άλλο. Λοιπόν, σηκώνομαι γιατί δεν άντεχα άλλο, με κοιτάει όπως οι καβλωμένες πρωταγωνίστριες σε τσόντες, και μου ανοίγει τα πόδια της με μια αριστοτεχνική ενέργεια, σαν να έκανε ποδοσφαιρικό ψαλιδάκι! Γούσταρα πολύ που το νινί της είχε ένα ελαφρύ τρίχωμα, όχι τελείως δέρμα το οποίο με ξενερώνει απίστευτα. Πολύ καλό πέρασμα προφυλακτικού στο τεντωμένο εργαλείο, πρώτη φορά συμβαίνει αυτό, προσεκτικά το βάζει μέχρι κάτω, όπως πρέπει να είναι. Ακολουθεί πίπα με εναλλαγές φιλιά στο στήθος και στο λαιμό μου, και πίσω πάλι πίπα, με πάθος και παιχνίδια με τη γλώσσα, τα οποία ήταν ασυνήθιστα καλά (συνήθως διαμαρτύρομαι όταν γίνονται παιχνίδια με τη γλώσσα πάνω στο εργαλείο, γιατί είναι ανούσια και άμα δεν ξέρει η γκόμενα να το κάνει, μπορεί να πονάς κιόλας). Ήδη ένιωθα ποσότητες σπέρματος να προετοιμάζονται για διαστημική εκτόξευση τύπου Κανάβεραλ, δε γίνεται, λέω, πρέπει να κόψω το λαιμό μου και να κρατηθώ. Η γκόμενα ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει σχεδόν σαν να της έλειπε το σέξ χρόνια ολόκληρα. Είπαμε κοπέλα μου, είσαι γεννημένη πορνοστάρ. Προς τα εκεί πρέπει να τραβήξεις, όσο είσαι ακόμη νέα και τα'χεις τα προσόντα. Μετά από κανά δίλεπτο, τρίλεπτο, ήρθε και το απρόσμενο τέλος με το υγρό μου να ξεχύνεται στο προφυλακτικό. Πρέπει να σημειώσω και την πολύ καλή αίσθηση μέσα στο νινί της, μόλις έκατσε πάνω μου, με πλημμύρισε μια ζεστή κάβλα. Δεν πρόλαβα στα τέσσερα, αλλά την κωλάρα της την καταχάρηκα. Με ευχαρίστησε, αντίο, και τα μονάκριβά μας χρήματα τουλάχιστον έπιασαν τόπο. Ρε, κοίτα να δεις τί βρήκαμε στα Τρικαλα.... Πάω για μπανάκι, καληνύχτα.SmileBig. Και πάλι  :kissass2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οπως καταλαβατε σας εβγαλα λαγο ....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
οπως καταλαβατε σας εβγαλα λαγο ....
αν αφεθει περισσοτερο κ κοψει τις περιεργες κινησεις θα μιλαμε για λαγο (τουλαχιστον σε μενα) :grin:
αλλα θα την κοπανησει γρηγορα,οποτε μενει ορφανο το σπιτακι....δυσκολευονται να συνηθισουν τον Θεσσαλικο καμπο κ το βουκολικο τοπιο... :grin:
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
δεν είναι καλό που τέτοια τεμάχια φεύγουν μετά απο λίγες εβδομάδες παραμονής, αλλά είναι καλό για την τσέπη μας. Καμία ιδέα για το που θα πάει μετά από εδώ??? Με τον καιρό θα μάθουμε.... Δεν την αντέχουν αυτές την επαρχία, μάλλον δεν κινείται πολύ χρήμα εδώ  :S.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
δεν είναι καλό που τέτοια τεμάχια φεύγουν μετά απο λίγες εβδομάδες παραμονής, αλλά είναι καλό για την τσέπη μας. Καμία ιδέα για το που θα πάει μετά από εδώ??? Με τον καιρό θα μάθουμε.... Δεν την αντέχουν αυτές την επαρχία, μάλλον δεν κινείται πολύ χρήμα εδώ  :S.
την ρωτησα που θα παει μετα απο δω κ μου απαντησε δεν ξερω...προφανως ψεματα μου ειπε γιατι σχεδον παντα ξερουν τι θα κανουν κ που θα πανε μετα... ;) ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δεν είναι καλό που τέτοια τεμάχια φεύγουν μετά απο λίγες εβδομάδες παραμονής, αλλά είναι καλό για την τσέπη μας. Καμία ιδέα για το που θα πάει μετά από εδώ??? Με τον καιρό θα μάθουμε.... Δεν την αντέχουν αυτές την επαρχία, μάλλον δεν κινείται πολύ χρήμα εδώ  :S.
παντως πριν πατρα δουλευε λεει....πιθανως να παει παλι κατα κει.....θα την ρωτησω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισκεψη σημερα μετα απο καιρο στην καταπληκτικη Ευα την  22χρονη ρωσιδα που ηρθε να αναστατωσει την πολη των Τρικάλων

φοβερο καυλιαρικο το μωρο ,πηγα κατα τις 6 και αλλα ειχε ταμπελα οτι λειπει....τελικα μετα απο δυο λεπτα εκανε την εμφανιση της με τα πολιτικα,πληρωσα μπηκα στο δωματιο και αυτη πηγε για ντουζακι...καναμε το φουλ προγραμμα με 69 στα εβδομηντα ευρω με χαλαροτητα χρονου....παρεμεινε στο δωματιο εικοσιπεντε ολοκληρα λεπτα.....ξεκινημα με πολυ καλα προκαταρκτικα και φιλια παντου,της εγλειψα το μουνακι και την πισω τρυπουλα,την οποια χαιδεψα και εξωτερικα και της ρουφηξα την κλειτοριδα και την επαιξα μεχρι να χυσει....ακολουθησε δυνατο στοματικο απο μεριας της με καποτα βεβαια,φιλια στο στηθος μου και τελικα την καρφωσα σε δυο στασεις ιεραποστολικα και στα τεσσερα ωσπου την εχυσα....πολυ δυνατο και αγριο γαμησι που σκεφτομαι συντομα να επαναλαβω


η ευα θα ειναι ακομη εναν μηνα τελικα στο σπιτακι αυτο και μετα δεν ξερει ισως μεινει τρικαλα,ισως αλλου

η μονικα ακομα δεν σηκωνει κινητο προφανως αδειευει ακομη....

το σπιτι προς καρδιτσης εχει ακομα αλεξανδρα ενω μια κινητικοτητα με ανοιχτη πορτα ειδα στο σπιτι προς καλαμπακα αλλα μπορει να ηταν και τιποτα ιδιοκτητες για καθαρισμα δεν ξερω ακομη....αν αλλαξει κατι θα ενημερωσω,προς το παρον παραμενει κλειστο εδω και πανω απο χρονο

η ευα δουλευει συνηθως ως τις 12 αλλα ενιοτε κανει διαλειμμα το απογευμα μου ειπε μεχρι 6-6.30
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ενω μια κινητικοτητα με ανοιχτη πορτα ειδα στο σπιτι προς καλαμπακα αλλα μπορει να ηταν και τιποτα ιδιοκτητες για καθαρισμα δεν ξερω ακομη....αν αλλαξει κατι θα ενημερωσω,προς το παρον παραμενει κλειστο εδω και πανω απο χρονο
MΑΚΑΡΙ.... :priest: :priest: :priest:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
χοτβιλα τηλεφωνο δεν σηκωναν ......πηγε κανεις εκ του συνεγγυς; :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
χοτβιλα τηλεφωνο δεν σηκωναν ......πηγε κανεις εκ του συνεγγυς; :think:
δεν πηγα,αλλα λογικα ειναι κλειστο...εχουν προβλημα ευρεσης κοπελας,που να ειναι προθυμη να εργαστει εκει...για αυτο κ σχεδον ολο το καλοκαιρι εμεινε κλειστο...θα περασω ομως καμμια μερα να τσεκαρω κ απο κοντα. ;)
 

ayrton1981

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
δεν πηγα,αλλα λογικα ειναι κλειστο...εχουν προβλημα ευρεσης κοπελας,που να ειναι προθυμη να εργαστει εκει...για αυτο κ σχεδον ολο το καλοκαιρι εμεινε κλειστο...θα περασω ομως καμμια μερα να τσεκαρω κ απο κοντα. ;)

Πέρασα χθες αλλα είδα πλήρης εγκαταλείψει .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom