Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
νεα αφιξη στο μαγαζι προς Καρδιτσα Λιζα,ρωσιδα,εχει 10 μερες που αφιχθηκε....
-εμφανιση κοπελας :σχετικα Ψηλή ξανθια,πιπινι 20-22 χρονων,ωραιο σωματακι αδυνατο καλοσχηματισμενο κωλαρακι,κοντο μαλλι,βυζι δυομισαρι,μετριο προσωπο εως αδιαφορο
-γυμνο τσιμπουκι κανει οπως και πρωκτικο
-τιμες 35 απλο,40 ακαποτη πιπα,50 πρωκτικο και πιπα με καποτα,60 ακαποτη πιπα και πρωκτικο
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια βρωμικα ειχαν μερες να αλλαχτουν μαλλον,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,σωστη και ιδανικη  θερμοκρασια εως ζεστα θα ελεγα
-πληρωσα 50 ευρω για πρωκτικο και πιπα με καποτα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος  για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και στην εξοδο ρωτωντας ευγενικα αν περασα καλα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο
-πολυ καλα και ακρως καυλωτικα προκαταρκτικα  με χαδια,τριψιμο πανω της,gfe παιχνιδια,κυλισμα στο κρεβατι,γαργαληματα,γλωσσοφιλα,χειρομαλαξη αρκετα καλη,αργη και βασανιστικη και γλειψιμο στις ρωγες και ετσι αναποφευκτα ο πουτσος εγινε καγκελο
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα αλλα απλα ειναι λιγο παθητικη στην συμμετοχη μετα
-γλωσσοφιλα  κανει οπως ηδη ανεφερα αλλα οχι πολυ βαθια
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αρκετα καλη αλλα απο πισω ειχαμε λιγη μερεντα καθως δεν πλυθηκε πριν απο παρανοηση και κακη συνενοηση με την τσατσα για το προγραμμα πρωκτικου που ειχα παρει..
- πιπα καλη,με  βαθος και δεν βαζει  δοντι αλλα  δεν  γλειφει μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος
-ανεβαινει   απο πανω ακομα και για σεξ απο το μουνακι,καναμε τις δυο κλασικες στασεις απο μπροστα στο μουνακι και στηθηκε  στα τεσσερα απο κωλαρακι
-δεν  δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο κλπ
- 69 δεν κανει επισημα αλλα χαδια και δαχτυλα στο μουνι της με αφησε να της βαλω στο φορπλει
-κουλουρι ιδανικα σφιχτο,μπαινεις ευκολα σχετικα   αντεχει καργα σφυροκοπημα αλλα δεν στηνεται καλα στα τεσσερα,δεν σκυβει καλα και αυτο ειναι μειον της
-γενικη εντυπωση τυπικη μπουρδελοξεπετα μεν αλλα οχι και πεταμενα λεφτα,εχει στοιχεια gfe,ολιγον τι ακριβη για δεδομενα αθηναικα αλλα εντος λογικων οριων για επαρχια...μετριας  εμφανισης μεν αλλα οτι πρεπει για πιπινοφαγους και κουλουρτζηδες που θελουν μια αλλαγη
-αν θα ξαναπηγαινα....;ισως ναι λογω περιορισμενων επιλογων ,οχι γιατι με τρελανε....ειναι λιγο παλαβιαρα σε συμπεριφορα


στο αλλο μαγαζι δεν πηγα σημερα,ισως αλλη μερα τσεκαρω
:thumbsup: :cool2: :headbang2:

με αρεσουν οι παλαβιαρες Ρωσιδες  :smitten:
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
εφυγε τελικα η ντενισα?
 

ierofan76

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Η Ντενιζα προχθές ήταν παρούσα στη βίλα και σε μεγάλη φόρμα (όπως πάντα άλλωστε). Νομίζω ότι αν δεν τη σταματούσα ακόμη θα με βίαζε...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
θα πεταχτω εγω αυριο/μεθαυριο κ θα ενημερωσω...αν παει καποιος πιο νωρις ας το πει εδω στο θρεντ...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μπουρδελοτσαρκα σημερα στα τρικαλα

-σπιτακι προς καλαμπακα σταθερα κλειστο
-σπιτακι προς καρδιτσα η ρωσιδα λιζα που την εχω περιγραψει σε προηγουμενη καταθεση μου εκει....πολυ χαζοπαλαβιαρα,μεσα ετσι κι ετσι.....δινει και κωλο
-σπιτακι προς πυλη η βερα η ρωσιδα μονη της χωρις την μονικα σε διπλο ρολο τσατσας και ιεροδουλης...ειναι λεει στην πατριδα της και δεν ξερεις ποτε θα γυρισει για τυχον φαν της


υποτονικη κινηση στα μαγαζια και μουντο,γεματο υγρασια κλιμα.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
μπουρδελοτσαρκα σημερα στα τρικαλα

-σπιτακι προς καλαμπακα σταθερα κλειστο
-σπιτακι προς καρδιτσα η ρωσιδα λιζα που την εχω περιγραψει σε προηγουμενη καταθεση μου εκει....πολυ χαζοπαλαβιαρα,μεσα ετσι κι ετσι.....δινει και κωλο
-σπιτακι προς πυλη η βερα η ρωσιδα μονη της χωρις την μονικα σε διπλο ρολο τσατσας και ιεροδουλης...ειναι λεει στην πατριδα της και δεν ξερεις ποτε θα γυρισει για τυχον φαν της


υποτονικη κινηση στα μαγαζια και μουντο,γεματο υγρασια κλιμα.....
:rockon: :rockon:
Γεια σου ρε μαν...μαζι καταθεσαμε σημερα... ;)
επισης κ εδω φουλ υγρο το κλιμα,η βενζινη σημερα που εβαλα ακριβηνε κ αλλο,βρεχει απο το μεσημερι ασταματητα...παρολα αυτα πεταχτηκα κ εκανα μια καταθεση στην Ντενισα... :knockinb: :knockinb:
κοσμο δεν ειχε σημερα,μονο αρκετα αυτοκινητα στην εθνικη (μα που πανε ολοι αυτοι?)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
νεα αφιξη στο μαγαζι προς Καρδιτσα Αλεξια ,ρωσιδα,εχει 2-3  μερες που αφιχθηκε και θα καθισει αλλο τοσο οποτε πιπινοφαγοι κουλουροφαγοι σπευσατε γιατι τα νεα ειναι συγκλονιστικα....
-εμφανιση κοπελας :γυρω στο 1,60 αλλα με τα ψηλοτακουνα φαινοταν ψηλοτερη,καστανοξανθη,πιπινι 22 χρονων,ωραιο σωματακι αδυνατο καλοσχηματισμενο κωλαρακι,μαλλι μαζεμενο κοτσο,βυζι δυαρι,πολυ ομορφο προσωπο
-γυμνο τσιμπουκι κανει οπως και πρωκτικο απο προγραμματα
-τιμες 35 απλο,40 ακαποτη πιπα,50 πρωκτικο και πιπα με καποτα,60 ακαποτη πιπα και πρωκτικο και απο μουνακι...δλδ στο 50αρι δεν εχει μουνακι....ελεος.... :jerking:
-ο χωρος σχετικα καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα σημερα ειχαν μερες να αλλαχτουν μαλλον,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,σωστη και ιδανικη  θερμοκρασια εως ζεστα θα ελεγα
-πληρωσα 50 ευρω για πρωκτικο και πιπα με καποτα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος  για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και στην εξοδο ρωτωντας ευγενικα αν περασα καλα.εκεινο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι μου διευκρινισε οτι η κοπελα και καλα δεν παιρνει μπουρμπουαρ στο δωματιο και οτι εξτρα θελω να συνεννοηθω με αυτην να εισπραξει...εντολες του αφεντικου προφανως
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο
-λιγα αλλα επαρκη τα προκαταρκτικα  με χαδια
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα αλλα απλα εχει καλη συμμετοχη γενικα,καλο σοσιαλ κομματι,ομιλητικη και ευχαριστη αλλα μονο στα αγγλικα,ελληνικα δεν σκαμπαζει....εχει δουλεψει λεει αθηνα και πατρα,αθηνα και σε στουντιο και σε μπουρδελα αλλα δεν θυμαται οδους και αριθμους.....τεσπα ισως απο την περιγραφη καποιος αθηναιος την αναγνωρισει
-γλωσσοφιλα δεν κανει με τιποτα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αρκετα καλη
- πιπα αρκετα καλη,με  βαθος και δεν βαζει  δοντι αλλα  δεν  γλειφει μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος,περασμα καποτας με το στομα να σημειωσω στην αρχη.....αψογη :rockon:
-ανεβαινει  απο πανω απο οτι μου ειπε αλλα επειδη ειχα παρει πρωκτικο δεν το επιχειρησα
-δεν  δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο κλπ
- 69 δεν κανει  αλλα δυο χαδια  στο μουνι της με αφησε
-γενικη εντυπωση αψογη καταθεση,ολιγον τι ακριβη για δεδομενα αθηναικα αλλα εντος λογικων οριων για επαρχια...μετριας  εμφανισης μεν αλλα οτι πρεπει για πιπινοφαγους και κουλουρτζηδες που θελουν μια αλλαγη
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι με τα χιλια.....ισως να ξαναπαω μαλιστα αμεσα και πριν μας φυγει,ειναι τελειο πορνιδιο και ειχε απο τα πιο σφιχτα και ωραια κουλουρια που εχω γαμησει


στο αλλο μαγαζι δεν πηγα σημερα,ισως αλλη μερα τσεκαρω αν γυρισε η μονικα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το μωρο φοραει ζαρτιερες μαυρες να προσθεσω για τους λατρεις των στοκινγκς,εχει ενα τατου ολιγον τι αντιαισθητικο γνωμη μου στο δεξιο βυζακι και πιρσινγκ αφαλου ενω εχει λιγο κοιλιτσα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ωραιος ο γλου... :rockon: :rockon:κ να προσθεσω κ γω το σχολιο μου περι τατου,αν κ ειμαι φαν της δερματοστιξειας,συμφωνω οτι δεν ειναι ωραια η εικονα τατου σε βυζι γκομενας...ειναι οτι πιο αθλιο... :P :P
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
κ επειδη πηγα στην αντιστοιχη κριτικη για να κανω ''like''κοινως οτι με βοηθησε η κριτικη του σεβαστου μελους gl,δε μπορω να καταλαβω ποιοι τον μαυριζουν...ηδη εχει φαει δυο μαυρα...δεν ενημερωνουμε πολλα ατομα στο Θεσσαλικο κομματι,οποτε συνεχιζω να μην καταλαβαινω αυτους που ψηφιζουν οχι...ας βγουν π.χ. αυτοι οι δυο κ να μου εξηγησουν με επιχειρηματα με ποιο κριτηριο μαυριζουν...
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
νεα αφιξη στο μαγαζι προς Καρδιτσα Αλεξια ,ρωσιδα,εχει 2-3  μερες που αφιχθηκε και θα καθισει αλλο τοσο οποτε πιπινοφαγοι κουλουροφαγοι σπευσατε γιατι τα νεα ειναι συγκλονιστικα....
-εμφανιση κοπελας :γυρω στο 1,60 αλλα με τα ψηλοτακουνα φαινοταν ψηλοτερη,καστανοξανθη,πιπινι 22 χρονων,ωραιο σωματακι αδυνατο καλοσχηματισμενο κωλαρακι,μαλλι μαζεμενο κοτσο,βυζι δυαρι,πολυ ομορφο προσωπο
-γυμνο τσιμπουκι κανει οπως και πρωκτικο απο προγραμματα
-τιμες 35 απλο,40 ακαποτη πιπα,50 πρωκτικο και πιπα με καποτα,60 ακαποτη πιπα και πρωκτικο και απο μουνακι...δλδ στο 50αρι δεν εχει μουνακι....ελεος.... :jerking:
-ο χωρος σχετικα καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα σημερα ειχαν μερες να αλλαχτουν μαλλον,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,σωστη και ιδανικη  θερμοκρασια εως ζεστα θα ελεγα
-πληρωσα 50 ευρω για πρωκτικο και πιπα με καποτα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος  για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και στην εξοδο ρωτωντας ευγενικα αν περασα καλα.εκεινο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι μου διευκρινισε οτι η κοπελα και καλα δεν παιρνει μπουρμπουαρ στο δωματιο και οτι εξτρα θελω να συνεννοηθω με αυτην να εισπραξει...εντολες του αφεντικου προφανως
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο
-λιγα αλλα επαρκη τα προκαταρκτικα  με χαδια
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα αλλα απλα εχει καλη συμμετοχη γενικα,καλο σοσιαλ κομματι,ομιλητικη και ευχαριστη αλλα μονο στα αγγλικα,ελληνικα δεν σκαμπαζει....εχει δουλεψει λεει αθηνα και πατρα,αθηνα και σε στουντιο και σε μπουρδελα αλλα δεν θυμαται οδους και αριθμους.....τεσπα ισως απο την περιγραφη καποιος αθηναιος την αναγνωρισει
-γλωσσοφιλα δεν κανει με τιποτα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αρκετα καλη
- πιπα αρκετα καλη,με  βαθος και δεν βαζει  δοντι αλλα  δεν  γλειφει μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος,περασμα καποτας με το στομα να σημειωσω στην αρχη.....αψογη :rockon:
-ανεβαινει   απο πανω απο οτι μου ειπε αλλα επειδη ειχα παρει πρωκτικο δεν το επιχειρησα
-δεν  δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο κλπ
- 69 δεν κανει  αλλα δυο χαδια  στο μουνι της με αφησε
-γενικη εντυπωση αψογη καταθεση,ολιγον τι ακριβη για δεδομενα αθηναικα αλλα εντος λογικων οριων για επαρχια...μετριας  εμφανισης μεν αλλα οτι πρεπει για πιπινοφαγους και κουλουρτζηδες που θελουν μια αλλαγη
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι με τα χιλια.....ισως να ξαναπαω μαλιστα αμεσα και πριν μας φυγει,ειναι τελειο πορνιδιο και ειχε απο τα πιο σφιχτα και ωραια κουλουρια που εχω γαμησει


στο αλλο μαγαζι δεν πηγα σημερα,ισως αλλη μερα τσεκαρω αν γυρισε η μονικα
ωραιος ο γλ  :rockon: :rockon:
:headbang2: :headbang2: :headbang2:
κριμα που δεν θα κατσει πολυ καιρο να το ριχνα κανα 2  :zfuck: το  ρωσικο πιπινι  :)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Αντε να ενημερωσω γιατι σκουριασα.... :woldman: :woldman: :woldman:
Παιδες μεχρι τα μεσα περιπου της εβδομαδας που μας ερχεται (Τεταρτη-Πεμπτη?) θα ειναι ακομα η Ντενισα...
Μετα λογικα το μενου θα εχει την Αννα (ρουμανα απο την Ουγγαρια... ;) ;))...
Αν αλλαξει κατι θα ενημερωσω.Καλο Σαβ/κο σε ολους...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η μονικα ξαναγυρισε στον διπλο της ρολο τσατσας και πουτανας στο σπιτακι προς πυλη.....φυσικα ειναι και η κοπελα που δουλευει συνηθως εκει αλλα σημερα προτιμησα την μιλφ αφεντικινα.....ακολουθει κριτικη,λεπτομερειες εδω δεν γραφω,ολα ηταν αψογα ως συνηθως
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
gl τωρα που ανοιγει ο καιρος σκεφτομαι να πεταχτω κ γω προς πυλη κ Καρδιτσης...ειναι ανοιχτα πρωΐνα αυτα τα μπουρδελακια κ ο χαρτης του σαιτ ειναι σωστος?μη ψαχνω αδικα//// :P :P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
gl τωρα που ανοιγει ο καιρος σκεφτομαι να πεταχτω κ γω προς πυλη κ Καρδιτσης...ειναι ανοιχτα πρωΐνα αυτα τα μπουρδελακια κ ο χαρτης του σαιτ ειναι σωστος?μη ψαχνω αδικα//// :P :P
ο χαρτης ειναι σωστοτατος,εγω ειχα δωσει συντεταγμενες να φτιαχτει......προς πυλη θα το δεις μετα τα φαναρια του περιφερειακου δεξια φαινεται

προς καρδιτσα ειναι κοντα στο βενζιναδικο της ΕΤΕΚΑ...το προς καρδιτσα ανοιγει απο 11-12.....το αλλο πιο αργα ενιοτε και απογευμα.......


το μαγαζι προς καλαμπακα ειναι ακομα κλειστο μην κανεις τον κοπο καν
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ο χαρτης ειναι σωστοτατος,εγω ειχα δωσει συντεταγμενες να φτιαχτει......προς πυλη θα το δεις μετα τα φαναρια του περιφερειακου δεξια φαινεται

προς καρδιτσα ειναι κοντα στο βενζιναδικο της ΕΤΕΚΑ...το προς καρδιτσα ανοιγει απο 11-12.....το αλλο πιο αργα ενιοτε και απογευμα.......


το μαγαζι προς καλαμπακα ειναι ακομα κλειστο μην κανεις τον κοπο καν
ευχαριστω μαν. :rockon: :rockon:
λεω να πεταχτω εκτακτα μεσα στην βδομαδα... :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
νεα αφιξη στο μαγαζι προς Καρδιτσα Ιζαμπελα ,ισπανιδα και καλα,εχει λιγες  μερες που αφιχθηκε....δουλευε και σε στουντιο στην σαλονικη τελευταια
-εμφανιση κοπελας :μετριο αναστημα,μελαχρινη στο μαλλι και στο σωμα,πιπινι 20-22 χρονων,ωραιο σωματακι αλλα πολυ αδυνατη καλοσχηματισμενο κωλαρακι,μακρυ μαυρο μαλλι,βυζι σχεδον ανυπαρκτο,μετριο προσωπο εως ομορφουλικο με πιρσινγκ στο ανω χειλος και μεγαλο τατουαζ σε ολη την ραχη,ξυρισμενο νινακι....εμφανιση με καλτσες και ξωβυζη στο σαλοναρισμα
-γυμνο τσιμπουκι κανει απο προγραμματα
-τιμες 35 απλο,40 ακαποτη πιπα
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα μαλλον,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια,σωστη και ιδανικη  θερμοκρασια
-πληρωσα 40 ευρω για  πιπα χωρις καποτα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος  για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα ήταν ευγενης στην εισοδο και στην εξοδο ρωτωντας ευγενικα αν περασα καλα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο
-πολυ καλα και ακρως καυλωτικα προκαταρκτικα  με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο μου,κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα απεφυγε βεβαια,πιπα αρκετα καλη,αργη και βασανιστικη χωρις καραμελωμα στα αρχιδακια
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα και εχει δυνατη και καλη συμμετοχη
-γλωσσοφιλα δεν  κανει οπως ηδη ανεφερα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αρκετα καλη
- πιπα καλη,με  βαθος και δεν βαζει  δοντι αλλα  δεν  γλειφει μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος
-ανεβαινει   απο πανω ακομα και για σεξ απο το μουνακι,καναμε και τις τρεις  κλασικες στασεις απο μπροστα στο μουνακι και στηθηκε  στα τεσσερα κατοπιν οπου εφαγε και δυνατο σφυροκοπημα μεχρι που την εχυσα δυνατα
-δεν  δεχεται χυσιμο καπου εκτος καποτας πχ βυζια ,κωλο,στομα κλπ
- 69 δεν κανει επισημα αλλα χαδια και δαχτυλα στο μουνι της με αφησε να της βαλω στο φορπλει

-γενικη εντυπωση παρα πολυ καλη,ολιγον τι ακριβη για δεδομενα αθηναικα αλλα εντος λογικων οριων για επαρχια...μετριας και προς τα πανω  εμφανισης μεν αλλα οτι πρεπει για πιπινοφαγους
-αν θα ξαναπηγαινα....;ισως ναι λογω περιορισμενων επιλογων και γιατι περασα καλα


στο αλλο μαγαζι δεν πηγα σημερα,ισως αλλη μερα τσεκαρω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
dimmits για την αννα στην χοτβιλλα ξερουμε κατι;λεω να παω μια βολτα αν μου κατσει σημερα το στοιχημα :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
dimmits για την αννα στην χοτβιλλα ξερουμε κατι;λεω να παω μια βολτα αν μου κατσει σημερα το στοιχημα :grin:
gl ειναι η Αννα η κ καλα ουγγαρεζα (Ρουμανα ειναι κανονικα,οχι οτι εχει κ ιδιαιτερη σημασια βεβαια),εχει ξανα-αναπληρωσει το κενο της Ντενισας παλιοτερα,εχω γραψει 2 κριτικες για αυτην.
εγω προσωπικα δεν εχω χημεια με την συγκεκριμενη...μαλιστα η τελευταια μου καταθεση σε αυτην ηταν τραγικα ποτυχημενη...θα την προτεινα μονο κ μονο για τα χοντρα...αλλα για να μην γινομαι κ απολυτος,ισως με καποιον αλλον βγαλει κατι καλυτερο σε υπηρεσιες... :knockinb:
Ασχετο,αλλα ενα πουλακι (εμπιστο) μου ειπε για νεο μαγαζι στα Τρικαλα,χρονικα στο τελος της Ανοιξης...εχει βγει αδεια κ γινεται ανεγερση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom