Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Gnorizei kanenas,  tipota call girls paizei Trikala? Foititries (ama exei)? Kopelitses se bar/club?

35 kai 40 euro para-einai gia na ta doso se ena atomo me mouni kai tipota allo.... e, gamo to kerato mou. Kalokairi einai, giati den fernoune mounares?  :'(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισκεψη  σημερα και πρωτη καταθεση με το δεξι στην νεα αφιξη Σονια απο Ουγγαρια στο μαγαζι επι της εθνικη  οδου Τρικαλων-Καρδιτσας

-εμφανιση κοπελας : κανονικο αναστημα, καστανο μαλλι με λιγες ξανθιες ανταυγειες,προσωπο συμπαθητικο αλλα λιγο gipsy style  ,  κατηγορια promilf  ,φυσικα  βυζια μεγαλα σε μεγεθος με ωραια ρωγα και χαλαρη υφη,σωμα παχουλο,με καμπυλες  και κωλαρα,γενικα εχει κυβικα η κοπελα
-απο προγραμματα κανει απλο με 35 ευρω, 40 με  γυμνη πιπα
-ο χωρος οχι και πολυ καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι ,τα σεντονια καθαρα ,ικανοποιητικος ο  φωτισμος ,  ετριζαν αρκετα τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια με αρκουδισιον
-πληρωσα 40 ευρω για προγραμμα με ακαποτη πιπα
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 περιπου λεπτα και βαλε χωρις κανενα αγχος,αψογη....
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενης.
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε πολυ καλο βαθμο οχι ομως και σε φιλια στο στομα ....επισης  δεχτηκε και τριψιμο στην μουναρα της  και fingerfucking οσο μου τον επαιρνε πιπα , δαχτυλα στην κωλοτρυπιδα της δεν με αφησε
-φτωχα και σε  επαρκεια και σε χρονο τα προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στο στηθος,αφηνει μουνοχαδακια στο υγρο μουνι της και δαχτυλα εντος
-γλωσσοφιλα δεν εκανε με μενα προσωπικα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι καλη γενικα αλλα απλα και το μουνακι και το  κωλαρακι ειναι λιγο απεριποιητα
- πιπα απλα τελεια για οσκαρ,με αρκετο βαθος ,δεν  βαζει δοντι ,δεν περιποιειται τα μπαλακια  αλλα την κανει τελεια μεχρι που μπορεις να χυσεις με την πιπα της αν αφεθεις....
-στα τεσσερα   στηνεται πολυ καλα και δεχεται  δυνατο σφυροκοπημα ....κρεμα δεν χρησιμοποιει.... η συμμετοχη της  ειναι ομως στα ορια της νεκροφιλιας θα ελεγα....
-γενικη εντυπωση μια ετσι κι ετσι καταθεση-ξεφορτωμα και με πολυ θετικο στοιχειο την πιπα
-αν θα ξαναπηγαινα....;πιθανως ναι κυριως λογω της μαστοριας στο στοματικο και τιποτα αλλο
 

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρει κανείς αν έχει έρθει καθόλου νέο αίμα στη χότ βίλλα; Ακόμα η Στέλλα η μιλφ είναι; :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παιδιά ξέρει κανείς αν έχει έρθει καθόλου νέο αίμα στη χότ βίλλα; Ακόμα η Στέλλα η μιλφ είναι; :grin:
αν ξερει ο ντιμιτς κατι θα ηθελα κι εγω απαντηση σ αυτο.....μεχρι πριν δεκα μερες που ρωτησα η στελλα ηταν παντως
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αν ξερει ο ντιμιτς κατι θα ηθελα κι εγω απαντηση σ αυτο.....μεχρι πριν δεκα μερες που ρωτησα η στελλα ηταν παντως
παιδες, εχω κανα μηνα να περασω απο εκει...αν βολεψει σημερα θα πεταχτω,αλλιως τηλεφωνικα :)
Η ιδια η Στελλα, σε κουβεντα που ειχαμε,μου χε πει οτι θα παρει αδεια τον Αυγουστο κ θα ερθει καινουργια κοπελα στην Βιλλα.Η Ρουμανα Τζουλια δουλευει πλεον Αθηνα-Εξηκιου,οποτε παπαλα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παιδες, εχω κανα μηνα να περασω απο εκει...αν βολεψει σημερα θα πεταχτω,αλλιως τηλεφωνικα :)
Η ιδια η Στελλα, σε κουβεντα που ειχαμε,μου χε πει οτι θα παρει αδεια τον Αυγουστο κ θα ερθει καινουργια κοπελα στην Βιλλα.Η Ρουμανα Τζουλια δουλευει πλεον Αθηνα-Εξηκιου,οποτε παπαλα.
αν πας σημερα περιμενουμε νεα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αν πας σημερα περιμενουμε νεα
Kαινουργια αφιξη στην Χοτ-βιλλα.
Εμυ, Θεσ/κια, μιλφ,νταρντανα με φυσικες ωραιοτατες βυζαρες με ωραιες ρωγες,κωλαρα,busty κατηγορια,με ωραιο προσωπο κοντα στα εμφανισιακα προτυπα του gl. :grin:
Στο σαλονι φορουσε ενα κοκκινο κομπινεζον/μεσοφωρι,αρκετα καυλωτικο.
Στα ενδοτερα, αρκετα καλη κ στο social κ στο Σεξ,χωρις να βιαζεται. :knockinb:
Μια καλη καταθεση απο μερους μου,θα γραψω κριτικη μετα.
Εναρξη απ τις 2:30.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Kαινουργια αφιξη στην Χοτ-βιλλα.
Εμυ, Θεσ/κια, νταρντανα με φυσικες ωραιοτατες βυζαρες με ωραιες ρωγες,κωλαρα,busty κατηγορια,με ωραιο προσωπο κοντα στα εμφανισιακα προτυπα του gl. :grin:
Στο σαλονι φορουσε ενα κοκκινο κομπινεζον/μεσοφωρι,αρκετα καυλωτικο.
Στα ενδοτερα, αρκετα καλη κ στο social κ στο Σεξ,χωρις να βιαζεται. :knockinb:
Μια καλη καταθεση απο μερους μου,θα γραψω κριτικη μετα.
Εναρξη απ τις 2:30.
κουλουρι δινει μαν;
 

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Kαινουργια αφιξη στην Χοτ-βιλλα.
Εμυ, Θεσ/κια, μιλφ,νταρντανα με φυσικες ωραιοτατες βυζαρες με ωραιες ρωγες,κωλαρα,busty κατηγορια,με ωραιο προσωπο κοντα στα εμφανισιακα προτυπα του gl. :grin:
Στο σαλονι φορουσε ενα κοκκινο κομπινεζον/μεσοφωρι,αρκετα καυλωτικο.
Στα ενδοτερα, αρκετα καλη κ στο social κ στο Σεξ,χωρις να βιαζεται. :knockinb:
Μια καλη καταθεση απο μερους μου,θα γραψω κριτικη μετα.
Εναρξη απ τις 2:30.

Πάλι νταρντάνομιλφ;  Κρίμα... Τέλοσπάντων, ακούγεται καλή σύμφωνα μ'αυτά που λες. Θα δούμε και την κριτική...
:)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Πάλι νταρντάνομιλφ;  Κρίμα... Τέλοσπάντων, ακούγεται καλή σύμφωνα μ'αυτά που λες. Θα δούμε και την κριτική...
:)
κ γω θα γουσταρα κανα πιπινι ετσι για αλλαγη,αλλα τελευταια μας ταΐζουν μονο μιλφ... :grin:
Στελλα,Τζουλια κ τωρα Εμυ ολες μιλφ... :P :rolleyes:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Νεα αφιξη.Εμυ,Ελληνιδα απο Θεσ/κη,κατηγορια σαφως Μιλφ,με μεγαλο φυσικο στηθος (που κρεμαει ομορφα)με ωραιες καυλωμενες ρωγες,κωλαρα,busty κατηγορια,με συμπαθητικο/ωραιο προσωπο.Στο σαλονι παρουσιαστηκε φορωντας κατι σαν κομπινεζον/μεσοφωρι,αρκετα καυλωτικο,το οποιο αποκαλυπτε το ιδιαιτερα πλουσιο στηθος της.Προγραμματα δεν ρωτησα, λογω του οτι εχει πεσει αφραγκια τελευταια...Πηρα απλο (30) κ εφυγα για το δωματιο.:zfuck:

Δωματιο κλασικα καθαρο,με καλογερο,πριβε τουαλετα,καθαρα σεντονια,σαπουνι,αφρολουτρο,χαρτι υγειας κ πετσετα για να κανεις ντουζ.Θερμοκρασια δωματιου οκ,καθολου ζεστη μεσα...Γδυσιμο μονο (μιας κ μολις ειχα φρεσκαριστει σπιτι) κ αναμονη για την μπαστυ Εμυ.:zfuck:

Εμυ ευγενικη κ καλη στο socia time κατα την εισοδο της στο δωματιο...Αφησαμε τις συστασεις κατα μερος,ξεκινησαμε με χαΐδεματα,πιπιλησε ρωγες,ενω εγω ειχα ελευθέρας σε πιασηματα κ χουφτωματα μιας κ την ειχα διπλα μου...Καθαριοτητα της κοπελας καλη,χουφτωσα ελευθερα βυζια,κωλο,μουνακι ομως δεν επιχειρησα να χαΐδεψω...ετριψε κ τα ωραιοτατα βυζια της πανω στην γυμνη μου πουτσα,προσφεροντας ενα ωραιοτατο ισπανικο-κατα καποιο τροπο...Στην πιπα ηταν καλη,με διαρκεια,με εμφαση στον πουτσοκαφαλο κ λιγο στον κορμο,μπαλες κτλ δεν εγλυψε...:(
Δυο στασεις καναμε,απο πανω αυτη (cow girl) με καλο στησιμο κ ελευθερο αρμεγμα κ γλυψιμο απο την μερια μου στα βυζομπαλα της...αισθηση διεισδυσης αρκετα καλη,κρεμα δεν διεκρινα...αλλαγη σε ιεραποστολικο,οπου αλλωτε ανεβαζα ρυθμο κ αλλωτε κατεβαζα,θωπειες μονο σε βυζους,φιλακια δεν ειχαμε (αλλα ουτε καν τα επιδιωξα)...καποια στιγμη δεν αντεξα κ κατεθεσα τον χυμο της ζωης με δυνατο οργασμικο χυσιμο εντος της καποτας με ταυτοχρονες βαθιες δισεισδυσεις....
Ακολουθησε κ αλλο social κ αποχαιρετισμος...Θα ξαναπαω σιγουρα ,γιατι εχυσα δυνατα,γιατι μου εβγαλε μπουρδελικη πληροτητα ,αλλα κ γιατι μου αρεσουν οι κωλαρες κ βυζαρες/busty καταστασεις...
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
επιτέλους σήμερα το απόγευμα μέσα στη zεστη πήρα την απόφαση για επίσκεψη στον οίκο τις καρδίτσας - αφού πρώτα ενημερώθηκα για την νέα άφιξη.

Η προηγουμενη πολύ κατατοπιστική κριτική δεν άφηνε περιθώρια αναβολής, και επειδή κατάλαβα ότι είναι ο τύπος τις γυναικας που mαρέσει, το αυτοκίνητο και δρόμο...

Όταν έφτασα, είχε πελάτη μέσα, η τσατσά με υποδέχθηκe με καλοσύνη και ανταποκρίθηκε με προθυμία στο δίκαιο αίτημα μου για ένα ποτήρι νερό πριν τον αγώνα.

Ρωτάω για προγράμματα: 30 το απλό, 50 με 69 και γυμνή πίπα και 70 με δυο εκτονώσεις (γιατί 70, δυο εκτονώσεις: 30 + 30=60  ???). Η φάση με τα 70 euro κρατάει περίπου 25 λεπτά, απότι έμαθα, μάλλον γίαυτό στοιχίσει 70. Τέλος πάντων, εγώ για το απλό πήγαινα για πρώτη φορα, καθώς πλέον προσέχω και το δεκάρικο σε περίπτωση που η επίσκεψη αποδειχθεί φόλα.

Ανεπιφύλακτα: όσοι μπορείτε, πάτε για το πρόγραμμα τον 70. Η κοπέλα (εντάξει, κοπέλα δηλαδή, milfara κανονική), με εμπειρία στο sex, ξέρει να σε κάνει να περνάς καλά. Εγώ γουστάρω τις ιερόδουλες που σε καταλαβαίνουν και αναλαμβάνουν άμεσα δράση για να σε ικανοποιήσουν. Στο σαλόνι φορούσε ένα λεπτό φόρεμα που τόνιζε τις βυzαρες τις, κόλλημα κανονικό.

Στο δωμάτιο όλα καλά και περιποιημένα, στο μπάνιο έχει τα πάντα, ακόμα και ntouz, αν θυμάμαι καλά. Έρχεται μέσα, πετάω ένα κομπλιμέντο ότι μαρεσούν τέτοιες ώριμες γυναίκες και αρχίσουμε να χαϊδευόμαστε. Καύλωσα κανονικά, αλλα αυτήν το είχε βάλει σκοπό να με κάνει turbo. Ξαπλώσαμε διπλα διπλα και χαμουρευόμασταν για μερικά λεπτά, τρίβαμε τα κορμιά μας στα πλαγια, εγώ φιλούσα τις βυzαρες τις και αυτήν έδειχνε να το απολαμβάνει. Κανένα πρόβλημα με το χρόνο, αν και η όλη συνάντηση δεν κράτησε πάνω από μερικά λεπτά, το πολύ 10. Το δοδεκαποντο μου τριβόταν απαλά ανάμεσα στα πόδια τις και στην κοιλια τις, ακουμπώντας στην πάνω επιφάνεια του μουνιού τις.  Σηκώθηκε να μου φορέσει προφυλακτικό, τι στιγμή που τα λαχταριστά βυζιά τις τρίβονταν ερεθιστικά πάνω στον πούτσο μου. Πίπα καλή, βαθιά και αργή, και άρχιζα να νιώθω να πλησιάζει η έκρηξη του Βεζούβιου. Την σταματάω για να ηρεμήσω λίγο, και πάλι πίπα. Στο δωμάτιο μέσα είχε και καθρέπτη, δεν άντεχα να βλέπω την κολάρα τις στον καθρέπτη όταν με τσιμπουκονε. Την σταματάω και αρχίζουμε sex, με αυτήν να κάθεται πάνω μου. Μόλις ένιωσα την milfara να κάθεται πάνω μου, κάπου εκεί ήρθε και το αναπόδραστο xύσιμο τον υγρών μου μέσα στην πλαστική δεξαμενή. Δεν μπόρεσα να κρατηθώ...Τελικά, ο μεγαλύτερος αγώνας του ανδρός είναι ο αγώνας εναντια στον εαυτό του...

Με έστειλε αδιάβαστο, λέγοντας μου φιλικά να ξαναέρθω όταν θα είμαι έτοιμος για μεγαλύτερη διάρκεια...

Συμπέρασμα - πόρισμα φωτιά: συνισταται ειδικά για λάτρεις του είδους και ξέρει να σε κάνει να περνάς καλά. Όσοι γουστάρετε χαμουρεμα, αξίζει την ταλαιπωρία και την βενζίνη μέχρι εκεί πέρα, ανεπιφύλακτα. Θα ξαναπάω οπωσδήποτε για τα εντυπωσιακά οπίσθια τις –αν καταφέρω να κρατηθώ και δεν χύσω πάλι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η αννα δουλευει κανονικα στο Χ στουντιο στα Τρικαλα σημερα .....
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
αυτή με τα ταττου,πιρσινγκ,γυμνασμενη υφίσταται ακόμα στο καινούριο προς Καλαμπάκα;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
την τελευταια φορα που ειχα παει στον οικο διπλα στην Εξπερτ, η Ντεσυ μου χε πει οτι θα παει διακοπες τον Αυγουστο...οποτε ή ο οικος ειναι κλειστος ή θα ηρθε κανα καινουγιο κοριτσακι...πηγε κανεις>? :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αυτή με τα ταττου,πιρσινγκ,γυμνασμενη υφίσταται ακόμα στο καινούριο προς Καλαμπάκα;
η εμμανουελα λες;μπα μαλλον δεν θα δουλεψει ξανα πιθανον να ειναι μια εκ των δυο αφεντικινων
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
την τελευταια φορα που ειχα παει στον οικο διπλα στην Εξπερτ, η Ντεσυ μου χε πει οτι θα παει διακοπες τον Αυγουστο...οποτε ή ο οικος ειναι κλειστος ή θα ηρθε κανα καινουγιο κοριτσακι...πηγε κανεις>? :think:
κλειστα και τα δυο αλλα(καρδιτσης και λαρισης) μεσημερι που περασα....μηπως ανοιγουν πιο αργα;θα μαθω......
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
κλειστα και τα δυο αλλα(καρδιτσης και λαρισης) μεσημερι που περασα....μηπως ανοιγουν πιο αργα;θα μαθω......
στην Εξπερτ μαλλον αναμενομενα κλειστο,εφυγε η Ντεσυ...
την Σονια που ρωτησα στο Καρδιτσης μου χε πει οτι ανοιγουν απο τις 10:30 το πρωΐ....εκτος εαν το αλλαξανε λογω περιορισμενης κινησης(?)....
εντιτ:ευχαριστουμε για την ενημερωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom