Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
επισκεψη-γνωριμια με Στελλα.
Μιλφ-θεια της διπλανης πορτας με εν μερει καυλοφατσα κ χορταστικα βυζια.Αρκετο κοιλιακο λιπος στα μειον.
καλη καταθεση στα πλαισια του τυπικου.Αναλυτικα στην κριτικη που θα γραψω αργοτερα.
το ωραριο ισχυει 2 με 2 οπως ειπε ο θεσσαλος απο πανω.
Θεσσαλε, παντα την ειχα την απορια γιατι δεν ενημερωνεις τα θρεντ κ συ?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
μιας κ το σταθερο στην Βιλλα δεν πρεπει να λειτουργει ακομη,παρτε το κινητο αυτο:6996842402, θα ομιλησετε με την τσατσα (νομιζω την λενε Αννα)...για ενημερωση τυχον νεας αφιξης,για να μην κανετε τζαμπα χιλιομετρα,κτλ...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αρχη της νηστειας σημερα και επρεπε να φαω νηστησιμο κουλουρι οποτε μονο ανοιχτο και διαθεσιμο μαγαζι αυτο επι της οδου  Καρδιτσης με την φοβερη βυζαρου και κωλαρου Ελενα που στο πρωκτικο ειναι αστερι και γουσταρει καργα

η κωλοτρυπιδα της ιδανικα σφιχτη ρουφηξε κυριολεκτικα τον πουτσο και τον εξαφανισε βαθια σε ολες τις στασεις και ιεραποστολικα και στα τεσσερα με την υπεροχη θεα της κωλαρας της

στα προκαταρκτικα θηλασα οσο ηθελα τα φοβερα μασταρια της που προσφερθηκαν απλοχερα στα μουτρα μου πανω

η πιπα θελει βελτιωση αν και εκανε προσπαθεια να τον παρει βαθια....δεν ειναι το φορτε της....κυριως μου αρεσε το λαγνο κορμι της το πονηρο βλεμμα και η συμμετοχη που ειχε....αν ειχα αλλα λεφτα μαζι της εριχνα και ενα δευτερο στο καπακι τοσο καλη ηταν
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Σημερινη επισκεψη στην Ελενα.Σημερα, ενω δεν ειχε κοσμο,περιμενα κανα μισαωρο εταιρο συναγωνιστη (στο αλλο δωματιο)που μαλλον ή ειχε παρει προγραμμα ή δεν μπορουσε να χυσει....βαρεθηκα να περιμενω, σε βαθμο, που παραλιγο να ξαναντυθω κ να φυγω... :P :P

Η Ελενα σταθερα καλη,αξιοπρεπη ολιγολεπτη πιπα με εμφαση στην βαλανο (θελει δουλεια σ αυτον τον τομεα),μπαλες δεν εγλυψε (παρολο που ημουν καθαρος κ φρεσκος σαν μπαρμπουνι)...καλη,καθαρη,φρεσκομυριστη ,δεκτικη σε φιλακια,ρουφηγματα κ χαΐδεματα,κουμπωνει καλα πανω στην πουτσα (στο σεξ)...ωραιωτατες βυζαρες που καθε συναγωνιστης οφειλει να γευτει.15 λεπτο σεξακι,με εναλλαγες 3 στασεων,τιποτα παραπανω κ τιποτα λιγοτερο...κριτικη δεν γραφω,δεν εχει νοημα.

Εγω εδω σταματαω κ κρεμαω τις καποτες μου...αποχη τουλαχιστον μεχρι το καλοκαιρι κ ειδωμεν εαν θα συνεχισω.
Το διαλειμμα αυτο κρινεται απαραιτητο πια.
God bless u all.... :woldman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
συντομα θα ανοιξει οπως φαινεται το νεο σπιτι στα Τρικαλα στον δρομο προς λαρισα....θα σας κραταω ενημερους.....αρχισε ηδη καποια κινητικοτητα,μπηκε η κοκκινη λαμπα,τραπεζακι,φυτα απεξω απο την εισοδο κλπ......


αντε να δουμε και καμια ασπρη μπουρδελικα ημερα ξανα στην πολη
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
συντομα θα ανοιξει οπως φαινεται το νεο σπιτι στα Τρικαλα στον δρομο προς λαρισα....θα σας κραταω ενημερους.....αρχισε ηδη καποια κινητικοτητα,μπηκε η κοκκινη λαμπα,τραπεζακι,φυτα απεξω απο την εισοδο κλπ......


αντε να δουμε και καμια ασπρη μπουρδελικα ημερα ξανα στην πολη
αυτα ειναι καλα νεα...μπραβο μαν...περιμενουμε εγκαινια με φωτορεπορταζ... :grin: :grin:
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
συντομα θα ανοιξει οπως φαινεται το νεο σπιτι στα Τρικαλα στον δρομο προς λαρισα....θα σας κραταω ενημερους.....αρχισε ηδη καποια κινητικοτητα,μπηκε η κοκκινη λαμπα,τραπεζακι,φυτα απεξω απο την εισοδο κλπ......


αντε να δουμε και καμια ασπρη μπουρδελικα ημερα ξανα στην πολη

τριημερο κατω στα πατρια εδαφη θεσσαλια μερια και κατι πηρε το ματι μου και εμενα απεναντι απο την πρωην ford ειδα να καθονται δυο γυναικες η μια μου εκανε για τσατσα απο οτι την εκοψα απο μακρια η αλλη μπορει να ηταν καμια φιλη της(παντα υποθεση αφου δεν πηγα κοντα) και λιαζοντουσαν στον ηλιο με μια απλωστρα διπλα τους με ρουχα και η πορτα ανοιχτη με ειδαν και αυτες οπως τις κοιτουσα ειπα να κανω ενα ντου αλλα το μετανιωσα και εφυγα οποτε gl αναλαμβανεις αποστολη :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω τις φωτο τις εβγαλα ηδη φιλε απο το νεο σπιτακι....περιμενω να ανοιξει επισημα να φτιαξουμε και το θρεντ κριτικων με τον αντισθενη....
 

karol3000

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδες χαθηκα για λιγο καιρο αλλα γυρισα. Εψαχνα να βρω την ελενα που δουλευε παλαιοτερα στην λαρισα στην βυρωνος μιλφονι με υψος γυρω στο 1.70 μακρια μαυρα μαλλια  με τσιμπουκοχειλα και με μεγαλα σκληρα βυζια. πηγα θεσσαλονικη εψαξα παντου σε σπιτια και στουντιο αλλα τιποτα. παιδες τραβαω μεγαλο κολημα με την παρτυ της εχω να την δω πανω απο ενα χρονο. οποιος ξερει κατι η εχει ακουσει ασ στειλει με βοηθησει.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Καλημερα παιδες χαθηκα για λιγο καιρο αλλα γυρισα. Εψαχνα να βρω την ελενα που δουλευε παλαιοτερα στην λαρισα στην βυρωνος μιλφονι με υψος γυρω στο 1.70 μακρια μαυρα μαλλια  με τσιμπουκοχειλα και με μεγαλα σκληρα βυζια. πηγα θεσσαλονικη εψαξα παντου σε σπιτια και στουντιο αλλα τιποτα. παιδες τραβαω μεγαλο κολημα με την παρτυ της εχω να την δω πανω απο ενα χρονο. οποιος ξερει κατι η εχει ακουσει ασ στειλει με βοηθησει.
εσυ μαλλον εννοεις την Ελενα μιλφ στο Βυρωνος 20...που ηταν μελαχροινη,με μεγαλα βυζια,σκουρες ρωγες...μεγαλο κομοδινο στο δωματιο...δεν εκανε τιποτα...οσο καυλα ηταν στην εμφανιση ,τοσο κομοδινο ηταν μεσα...εχει χρονια που την κοπανησε απο Λαρισα...Θεσ/κη παντως δεν ειναι.
Ο μοναδικος που μπορει να ξερει (αν ξερει) κατι,ειναι το μελος piatsovios....αυτος γνωριζει καλα τις τσουρκες στην Λαρισα....
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλημερα. την ειχα παρει μια φωρα αυτην.γκαυλα εμφανισει μαπα κρεβατιιιιιι. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
δεν ξερω που πηγε απο τοτε γιατι δεν ητανε τιποτα το ενδιαφερων.
 

karol3000

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα φιλε dimits και να περασουμε καλα το σαββατοκυριακο ολοι οσοι μπορουμε να κανουμε εξορμηση στα σπιτια της αμαρτιασς. επειδη σαββατοκυριακο θα ειμαι λαρισα παιζει κανενα μιλφονη εκει περα. θα προτιμουα ελληνιδα με μεγαλους βυζους. αν ξερεις κατι για τρικαλα, καρδιτα βολο λαρισα στειλε να κανω καμια εξορμηση
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλημερα φιλε dimits και να περασουμε καλα το σαββατοκυριακο ολοι οσοι μπορουμε να κανουμε εξορμηση στα σπιτια της αμαρτιασς. επειδη σαββατοκυριακο θα ειμαι λαρισα παιζει κανενα μιλφονη εκει περα. θα προτιμουα ελληνιδα με μεγαλους βυζους. αν ξερεις κατι για τρικαλα, καρδιτα βολο λαρισα στειλε να κανω καμια εξορμηση
Γεια σου φιλε,καλο σαβο/κο
πηγαινε στο σπιτακι στα Τρικαλα, εχει την Ελενα μια κοπελα με τεραστια ωραια φυσικα βυζια με μεγαλες ρωγες,καλο γαμισι,κουμπωνει καλα πανω στον πουτσο...δεν ειναι μιλφ,αλλα βγαζει καλα γουστα. :knockinb:
Λαρισα εχω καιρω να κανω τσαρκα,εγω ειχα περασει καλα στην Βυρωνος στο μωβ σπιτακι με την Αντζελα,με τις βυζαρες...προστυχο γαμισι στην πρωΐνη βαρδια...αφηνει κ δαχτυλα στην μουναρα της...ελπιζω να γαμιεται ακομη γιατι την πεθυμησα κ εγω.... :grin: :grin:
καλο βολι. :zfuck:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λοιπον σας εχω φρεσκα νεα απο Τρικαλα :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ανοιξε λοιπον αποψε το νεο πολυαναμενομενο μαγαζι επι της εθνικης οδου Τρικαλων-Λαρισας στο υψος γνωστου πρατηριου καυσιμων-πλυντηριου και διπλα απο εκει που ηταν παλια η επιχειρηση ηλεκτρικων EXPERT που εκλεισε

εχει εισοδο απο αυλοπορτα και μεγαλο παρκινγκ μπροστα ανετο....ειναι δλδ στο αριστερο χερι σου οπως βγαινεις προς Λαρισα και πριν τα φαναρια που διασταυρωνεται η παλια εθνικη οδος που περνουσε απο Μεγαλοχωρι με την νεα που ενωνεται με τον περιφερειακο.....θα δωσω και λινκ απο google maps πιο κατω

Ειναι επιπεδου στουντιο....λευκη πορτα απεξω με τραπεζακι για τις ζεστες προφανως βραδιες ή για τον φυλακα,δευτερη γυαλινη πορτα μετα και μπαινεις στο πολυτελες σαλονακι με ωραιους καναπεδες και πινακες

τα δωματια καθαρα,περιποιημενα και διακοσμημενα.....παιζουν νιπτηρες,καρεκλες και παντοφλες για να ξεντυθεις αλλα δεν ειδα αν υπαρχει μπανιο ή ντουζ σε καποιο δωματιο....εκει που μπηκα δεν ειχε παντως

καλες δουλειες να ευχηθουμε στο νεο μαγαζι και μακαρι να φερνει καλες κοπελες οπως αυτη που δοκιμασα σημερα και για την οποια θα μιλησω σε επομενο ποστ

12 πρωι με 12 βραδυ δουλευει.....απο 35 ξεκινα το απλο,μπορουσε να ειναι και τριαντα κατα την γνωμη μου και μια κοπελα θα δουλευει προς το παρον ολη μερα....ισως στο μελλον παιξουν και βαρδιες

προσωπικα θεωρω αναβαθμιση μπουρδελικη την υπαρξη του νεου μαγαζιου γιατι επιτελους θα υπαρχει αφενος μια δευτερη επιλογη στην πολη και αφετερου οι υπηρεσιες που προσφερει ως χωρος ειναι σαφως ανωτερες των ανταγωνιστικων μαγαζιων.....μακαρι να ισχυσει αυτο και σε επιπεδο ιεροδουλων που θα εργαστουν στο σπιτακι για να δουμε πραγματικα ασπρες μερες στην Δυτικη Θεσσαλια στο κομματι του αγοραιου ερωτα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
39.556355,21.80077


οι συντεταγμενες σε χαρτη της google
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom