Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ωραιωωωωσσσσσσσσ. φιλεεεεε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.
καλωσ ηρθεσ κ παλι στησ κριτικεσ φιλαρακι.
προφανως θα εννοεις κριτικες για θεσ/κη που εγραψα,γιατι για επαρχια δεν σταματησα να γραφω.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ετσι ακρυβωσ εισε σουπεεεερρρ φιλαρακι. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ξαναπερασα κι εγω απο την βυζαρου ελενα στο σπιτι προς Καρδιτσα.....στα ιδια επιπεδα απο πλευρας αποδοσης ,πολυ σφιχτο ενεκα που ηταν αδουλευτο σημερα το κουλουρακι το απολαυσα να σφιγγεται γυρω απο τον πουτσο μου

το αλλο σπιτι προς Πυλή κλειστο ακομα και ουτε αλλα νεα εχω για τον νεο οικο που λενε οτι θα ανοιξει προς Λαρισα

ξερει κανεις κατι; :think:


χοτβιλα επισης μαλλον τους κοψαν και το τηλεφωνο....περασε απο κοντα κανενας καρδιτσιωτης να μας πει;
 

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ξαναπερασα κι εγω απο την βυζαρου ελενα στο σπιτι προς Καρδιτσα.....στα ιδια επιπεδα απο πλευρας αποδοσης ,πολυ σφιχτο ενεκα που ηταν αδουλευτο σημερα το κουλουρακι το απολαυσα να σφιγγεται γυρω απο τον πουτσο μου

το αλλο σπιτι προς Πυλή κλειστο ακομα και ουτε αλλα νεα εχω για τον νεο οικο που λενε οτι θα ανοιξει προς Λαρισα

ξερει κανεις κατι; :think:


χοτβιλα επισης μαλλον τους κοψαν και το τηλεφωνο....περασε απο κοντα κανενας καρδιτσιωτης να μας πει;
Χοτ βίλλα, όντως δεν καλεί καν τώρα. Αλλά μιας και είμαι κοντά θα περάσω μια βόλτα αύριο να δω τι γίνεται...  :)
 

ayrton1981

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
προχθές που πήγαινα Καρδίτσα στην Hot villa  ήτανε 2 αυτοκίνητα απο τα οποία το ενα επαγγελματικό και έγραφε γυψοσανιδες....μήπως ετοιμάζουν κάτι για να ανοίξουν ?
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
ασχημα νεα μαγκες διαβαστε..........


Η οικονομική κρίση τελικά αναγκάζει ακόμη και τις ασχολούμενες στα Τρίκαλα με το αρχαιότερο επάγγελμα να την κάνουν για... άλλα μέρη.

Έτσι και με την περίπτωση του οίκου ανοχής στην Οδό Πύλης όπου η ιδιοκτήτρια Ρουμανικής καταγωγής την κοπάνησε, προφανώς γιατί η δουλειά στα Τρίκαλα είχε λιγοστέψει και τα έξοδα ήταν περισσότερα.

Τελικά ακόμη και τη...συνουσία κόψαμε στα Τρίκαλα!

]
 

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ασχημα νεα μαγκες διαβαστε..........


Η οικονομική κρίση τελικά αναγκάζει ακόμη και τις ασχολούμενες στα Τρίκαλα με το αρχαιότερο επάγγελμα να την κάνουν για... άλλα μέρη.

Έτσι και με την περίπτωση του οίκου ανοχής στην Οδό Πύλης όπου η ιδιοκτήτρια Ρουμανικής καταγωγής την κοπάνησε, προφανώς γιατί η δουλειά στα Τρίκαλα είχε λιγοστέψει και τα έξοδα ήταν περισσότερα.

Τελικά ακόμη και τη...συνουσία κόψαμε στα Τρίκαλα!

]



Όχι ρε πούστη μου!... :huh:
Εδώ λέγαμε να ανοίξει και κάνας άλλος, άρθρο πριν ένα μήνα δεν έγραφε ότι ανοίγει και τρίτος οίκος ανοχής στα Τρίκαλα και αναφερόταν στη μεγάλη ζήτηση του επαγγέλματος; :think:

Πάντως καταλαβαίνω τον κόσμο, όλοι ζοριζόμαστε πλέον. Και εκεί που μέχρι πριν 2 χρόνια τα 30-40 ευρώ την εβδομάδα δεν τα υπολόγιζες, τώρα είναι πολλά!... Γάμησέ τα σύντροφε... :-
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
θα παω κ γω σε ανυποπτη στιγμη για να μην στοχοποιηθω...
επισης το μελος που ανερτησε την κριτικη,γραφτηκε σημερα κ απο την περιγραφη της κριτικης του,δεν μπορω να πιστεψω οτι ειναι σαν εμενα ή σαν εσενα (δηλ.απλοι ανταποκριτες)...κατι μου βρωμαει...ελπιζω να κανω λαθος.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
θα παω κ γω σε ανυποπτη στιγμη για να μην στοχοποιηθω...
επισης το μελος που ανερτησε την κριτικη,γραφτηκε σημερα κ απο την περιγραφη της κριτικης του,δεν μπορω να πιστεψω οτι ειναι σαν εμενα ή σαν εσενα (δηλ.απλοι ανταποκριτες)...κατι μου βρωμαει...ελπιζω να κανω λαθος.
νταξει προφανως η κριτικη ειναι σαν να λεει ανοιξαμε και σας περιμενουμε....αλλα τεσπα εμεις πρεπει να δοκιμασουμε και να ενημερωσουμε.....θα παω σημερα αν ειναι και θα γραψω
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
νταξει προφανως η κριτικη ειναι σαν να λεει ανοιξαμε και σας περιμενουμε....αλλα τεσπα εμεις πρεπει να δοκιμασουμε και να ενημερωσουμε.....θα παω σημερα αν ειναι και θα γραψω
:thumbsup: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισκεψη σημερα στην χοτβιλλα της καρδιτσας,δουλευε λοιπον η Στελλα νεα ιδιοκτητρια του οικου κατα τα λεγομενα της και κατεθεσα περισσοτερο για την εμπειρια και το ρεπορταζ(δεν ηταν πολυ του γουστου μου εμφανισιακα).Eιναι ελληνιδα μανιατισσα παλι κατα δηλωση της
-εμφανιση κοπελας :μετριο αναστημα, ξανθο κοντο φυλλαριστο μαλλι με καστανοξανθες ανταυγειες ολιγον τι θυμιζε γκομενα απο βιντεοκασετα 80s,μεγαλα φυσικα βυζια, γκομενα γενικα με πιασιματα και κοιλιτσα,κατηγορια μιλφ 45+ απο ηλικια προς το mature
-γυμνο τσιμπουκι κανει απο προγραμματα και 69 και δωρο το ισπανικο
-τιμες 30 απλο,60 γυμνο και 69 και 70 ευρω φουλ προγραμμα με δυο εκτονωσεις αρκετα οικονομικη επιλογη θα ελεγα
-ο χωρος καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τουαλετα και ντουζιερα ως γνωστον,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος φωτισμος, δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια
-πληρωσα 70 ευρω για δυο εκτονωσεις και ειχα και ολο το υπολοιπο πακετο με γυμνο τσιμπουκακι και 69 και ισπανικο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 λεπτα και βαλε επι δυο με διαλειμμα αναμεσα στις δυο εκτονωσεις πραγμα που θεωρω πολυ θετικο και σε κανει να λειτουργεις χωρις αγχος....
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενης
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο αλλα οχι και σε φιλια στο στομα ....
-επαρκεστατα τα προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,στηθος και παντου,καλη παιχνιδιαρικη διαθεση
-γλωσσοφιλα δεν κανει
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι  καλη αλλα χαμηλα επιδεχεται και βελτιωσης ειδικα για προγραμματα με γλειψιμο
- πιπα αρκετα καλη,με βαθος δεν βαζει καθολου δοντι και  γλειφει και τα  μπαλακια....  ζητησε μονο να μην χυσω στο στομα της....αριστοτεχνικη πιπα γενικως με σαλιο και βαθος
- 69 κανει και αφησε χαδια στο μουνι της και παιξιμο με την κλειτοριδα της αλλα και δυο δαχτυλα μεσα και fingerfucking δυνατο
-ανεβαινει και απο πανω ,κουνιεται πολυ καλα και καυλωτικα,στα τεσσερα στηνεται αψογα και εχει καλη συμμετοχη.αλλαγη στασεων χωρις καμια βαρυγκομια αλλα αντιθετα με καλη διαθεση
-γενικη εντυπωση μια πολυ καλη καταθεση χωρις να ειναι κατι το συγκλονιστικο βεβαια
-αν θα ξαναπηγαινα....;δυσκολο θα ελεγα επειδη δεν ειναι πολυ εμφανισιακα των γουστων μου...εν τουτοις ομως την θεωρω αξιοπρεπη,φιλοτιμη και value for money καταθεση που δεν θα απογοητευσει τους φιλους του mature και σε αυτους και μονο την συνιστω.....πιπινοφαγοι ας μην κανουν καν τον κοπο



απο τον αλλο μηνα θα φερει και καποια νεα κοπελα οπως μου ειπε οποτε αναμενουμε να δοκιμασουμε και νεες εμπειριες απο το μαγαζι

το μαγαζι ηταν να ανοιξει εναν μηνα πριν περιπου αλλα επεσε θυμα βανδαλισμου και ληστειας απο οσο η ιδια μου ειπε....μαλιστα γελωντας μου ανεφερε οτι οι περιεργοι διαρρηκτες(βιτσιοζοι μαλλον) :grin: :grin: αφαιρεσαν και ενα κουτι με ερωτικα βοηθηματα που ειχαν.....εκτος αν ειναι τιποτα τζαμπατζηδες ανταγωνιστες που θελαν κι αυτοι να ανοιξουν  και βαριοντουσαν να πανε σε σεξσοπ..... :grin: :grin: :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ωραιος μαν...ευχαριστουμε για την γρηγορη ενημερωση. :rockon:
θα πεταχτω κ γω καποια στιγμη.
το μαγαζι ειναι μεσα στην ερημια + οτι ηταν κλειστο αρκετο καιρο,οποτε ειναι νο1 για διαρρηξη.... :P
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ουπς///τωρα προσεξα πιο καλα...45 +? λιγο μεγαλη ακομη κ για μενα που με αρεσουν τα μιλφ...
απο προσωπο τι λεει? :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ουπς///τωρα προσεξα πιο καλα...45 +? λιγο μεγαλη ακομη κ για μενα που με αρεσουν τα μιλφ...
απο προσωπο τι λεει? :think:
σπασμενη δεν ειναι αλλα δεν εχει κατι το ομορφο ή ελκυστικο.....θυμιζει μια γυναικα μεγαλη και αλλης εποχης θα ελεγα

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ή ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ HOT VILLA;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ή ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ HOT VILLA;
λογικα λειτουργει μονο απογευμα απο τις 4 με 5 κ μετα ,εκτος εαν εχει αλλαξει κατι....
κ τηλεφωνο ειναι 2443022747
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom