Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Σημερινη καθιερωμενη επισκεψη στην Ντενισα,μετα απο κρασοκατανυξη...πολυ ωραιο σεξ,gfe χαρακτηρα,social time μεγαλυτερης διαρκειας απο το το σεξ... :2funny: :2funny:αν η πραξη διηρκησε 15 λεπτο(τοσο αντεξα),η κουβεντα που στησαμε μετα διηρκησε 20 λεπτο... :grin: :grin:
:grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
denisa again... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
σπεσιαλ χαλαρωση...κοσμο καθολου δεν βρηκα,καλα δεν πηδαει κανενας στην Καρδιτσα?οποτε παω δεν πετυχαινω κανεναν... :think: :think:Μπορει να φταει κ η ωρα που πηγαινω... :think:
τελικα την κοπαναει στις 19 Δεκεμβρη για Τσεχια...αν παμε στην δραχμη μου ειπε οτι μαλλον δεν ξανα-γυρναει πισω.(απο κουβεντα που ειχαμε σημερα).
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
denisa again... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
σπεσιαλ χαλαρωση...κοσμο καθολου δεν βρηκα,καλα δεν πηδαει κανενας στην Καρδιτσα?οποτε παω δεν πετυχαινω κανεναν... :think: :think:Μπορει να φταει κ η ωρα που πηγαινω... :think:
τελικα την κοπαναει στις 19 Δεκεμβρη για Τσεχια...αν παμε στην δραχμη μου ειπε οτι μαλλον δεν ξανα-γυρναει πισω.(απο κουβεντα που ειχαμε σημερα).
Ντενισσα Νο1  :smitten: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
ωραιος ο φιλος  :rockon: :rockon: :rockon:

αμα δεν ξαναγυρισει πισω κριμα , χασαμε ενα αστερι μοναδικο στην Ελλαδα  :'( :'( :'(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισκεψη μετα απο καιρο στο σπιτι της μονικας....η ιδια δουλευει πια ως τσατσα-ιδιοκτητρια και εχει φερει μια καινουρια κοπελα την βερα απο ρωσια....πιπινι,ξανθια με μαλλια μαζεμενα κοτσο,σγουρα καπως,βυζακι φυσικο μεσαιου μεγεθους,ψηλη και κανονικη απο κιλα....φορουσε ροζ σετ εσωρουχα και μποτες μαυρες....

35 απλο και 50 με κωλαρακι.....προκαταρκτικα ειχαμε με γλειψιματα,χαδια παντου και καυλιαρικη διαθεση αν και λιγο γρηγορα τα εκανε ολα με μια αισθηση βιασυνης και προσποιησης...της αναγνωριζω ομως το εστω και προσποιητο παθος...γλειψιματα και τσιμπηματα στις ρωγες της δεχτηκε

πιπα καλη ,βαθια και γρηγορη χωρις καθολου δοντι....απλα δεν καραμελωσε αρχιδακια...

ανεβηκε και απο πανω και κουνηθηκε γρηγορα με καλο τεμπο ....παιρνει αριστα και εδω....κουλουρι σφιχτο και καθαρο στην διεισδυση......

αυτα απο μενα ,οποιος παει δοκιμαζει και συγκρινουμε.....με δυο λεξεις εμπειρο κοριτσι και φιλοτιμο απλα ισως αγχωμενη σαν καινουρια στην πολη και το αγχος της το εβγαζε σε βιασυνη...δεν την λες παντως και ξεπετα καθοτι εδωσε εμφαση στα προκαταρκικα...

αντιγραφο της σημερινης μου κριτικης για το αρχειο...στο αλλο σπιτι μαρια σταθερα.....καλαμπακας κλειστο με σημεια ερημωσης
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Βροχη,υγρασια,ψιλο-ομιχλη κ σκοτεινια...βαρετο το μεσημερι της Παρασκευης... :-μπηκα λιγο στο φορουμ αλλα βαρεθηκα γρηγορα λογω της ανακυκλωσης των θεματων...χαζεψα λιγο τηλεοραση,αλλα δεν μπορω να ακουω αλλο για τον Παπαδημο κ την νεα (κ καλα ) κυβερνηση,,,,χαζεψα λιγο lisa ann στο διαδυκτιο κ τσουπ καυλωσα... :cum:δεν παω να δω πω ενα γεια το Ντενισακι? :grin:
Οπερ κ εγενετο,σημερα βρηκα δυο δωματια κατελειμενα παρακαλω,οποτε περιμενα υπομονετικα την σειρα μου.Σημερα ειχα ρεντα κ καρφωσα δυνατα κ ανελεητα το μωρο. :knockinb: :knockinb:
gfe εμπειρια για νιοστη φορα. :grin: :rockon:
Μαλιστα αφου τελειωσα το τσουτσουνι μου αρνουνταν να πεσει...Ισως τελικα σημερα επρεπε να δοκιμασω φουλ προγραμμα,,,,αλλα απο την αλλη ο Παπαδημος θα ζηταει φραγκα...οποτε φρενο κ θα χορτενουμε με ορεκτικα//// :- :-
Μια μελαγχολια με επιασε στις σκεψεις,αφου θυμηθηκα κ τα σχολια-αναφορα που διαβασα σημερα απο al pacino για εναν ερημο Βαρδαρη (στο αλλο θρεντ),,,Τελος εποχης για καποια πραγματα?Ελπιζω οχι,,,ειμαστε νεοι κ δυνατοι,θα πρεπει να γαμαμε κ να δερνουμε...αλλα θα πρεπει να βρισκουμε κ τα φραγκα εν μεσω υφεσης,,,,
Μπηκα στο καρο κ τραβηξα για την καρδια του κεντρου....Στο βαθος λαμπιριζαν ηδη τα φωτα της νυχτερινης κ μελαγχολικης επαρχιας,ενω απο το φανελακι μου αναδυοταν το γλυκο κ διακριτικο συναμα αρωμα της Ιεριας Ντενισας.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Βροχη,υγρασια,ψιλο-ομιχλη κ σκοτεινια...βαρετο το μεσημερι της Παρασκευης... :-μπηκα λιγο στο φορουμ αλλα βαρεθηκα γρηγορα λογω της ανακυκλωσης των θεματων...χαζεψα λιγο τηλεοραση,αλλα δεν μπορω να ακουω αλλο για τον Παπαδημο κ την νεα (κ καλα ) κυβερνηση,,,,χαζεψα λιγο lisa ann στο διαδυκτιο κ τσουπ καυλωσα... :cum:δεν παω να δω πω ενα γεια το Ντενισακι? :grin:
Οπερ κ εγενετο,σημερα βρηκα δυο δωματια κατελειμενα παρακαλω,οποτε περιμενα υπομονετικα την σειρα μου.Σημερα ειχα ρεντα κ καρφωσα δυνατα κ ανελεητα το μωρο. :knockinb: :knockinb:
gfe εμπειρια για νιοστη φορα. :grin: :rockon:
Μαλιστα αφου τελειωσα το τσουτσουνι μου αρνουνταν να πεσει...Ισως τελικα σημερα επρεπε να δοκιμασω φουλ προγραμμα,,,,αλλα απο την αλλη ο Παπαδημος θα ζηταει φραγκα...οποτε φρενο κ θα χορτενουμε με ορεκτικα//// :- :-
Μια μελαγχολια με επιασε στις σκεψεις,αφου θυμηθηκα κ τα σχολια-αναφορα που διαβασα σημερα απο al pacino για εναν ερημο Βαρδαρη (στο αλλο θρεντ),,,Τελος εποχης για καποια πραγματα?Ελπιζω οχι,,,ειμαστε νεοι κ δυνατοι,θα πρεπει να γαμαμε κ να δερνουμε...αλλα θα πρεπει να βρισκουμε κ τα φραγκα εν μεσω υφεσης,,,,
Μπηκα στο καρο κ τραβηξα για την καρδια του κεντρου....Στο βαθος λαμπιριζαν ηδη τα φωτα της νυχτερινης κ μελαγχολικης επαρχιας,ενω απο το φανελακι μου αναδυοταν το γλυκο κ διακριτικο συναμα αρωμα της Ιεριας Ντενισας.
ωραιος ο φιλος  :rockon: :rockon: :rockon:

θα γαμαμε με μετρο για να μας μενουν λεφτα για τον Παπαδημο ;)

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
αντι πιτσα με το μετρο,πουτσα με το μετρο... :tooth:
παλι καλα που ειναι κι η Ντενισσα  :smitten: δεν λες θα την τρως λιγο λιγο , οσο ειναι ακομα στην πατριδα μας  ;)

υπαρχουν και χειροτερα  σε επαρχια  "νεκροταφεια"  κατηντησαν αλλου ....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ναι εχεις δικιο,το χω ζησει αυτο το σεναριο πριν καποια χρονια... :huh: :huh:κ απο επιλογες σχεδον μηδαμινες,γριατζες κομοδινα κ μπαζολες... :headbang:ειχα γινει πορνομεταναστης σε Θεσ/κη κ Λαρισα...παλι καλα... :P
 

ΔΟΞΑΡΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2011
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Βροχη,υγρασια,ψιλο-ομιχλη κ σκοτεινια...βαρετο το μεσημερι της Παρασκευης... :-μπηκα λιγο στο φορουμ αλλα βαρεθηκα γρηγορα λογω της ανακυκλωσης των θεματων...χαζεψα λιγο τηλεοραση,αλλα δεν μπορω να ακουω αλλο για τον Παπαδημο κ την νεα (κ καλα ) κυβερνηση,,,,χαζεψα λιγο lisa ann στο διαδυκτιο κ τσουπ καυλωσα... :cum:δεν παω να δω πω ενα γεια το Ντενισακι? :grin:
Οπερ κ εγενετο,σημερα βρηκα δυο δωματια κατελειμενα παρακαλω,οποτε περιμενα υπομονετικα την σειρα μου.Σημερα ειχα ρεντα κ καρφωσα δυνατα κ ανελεητα το μωρο. :knockinb: :knockinb:
gfe εμπειρια για νιοστη φορα. :grin: :rockon:
Μαλιστα αφου τελειωσα το τσουτσουνι μου αρνουνταν να πεσει...Ισως τελικα σημερα επρεπε να δοκιμασω φουλ προγραμμα,,,,αλλα απο την αλλη ο Παπαδημος θα ζηταει φραγκα...οποτε φρενο κ θα χορτενουμε με ορεκτικα//// :- :-
Μια μελαγχολια με επιασε στις σκεψεις,αφου θυμηθηκα κ τα σχολια-αναφορα που διαβασα σημερα απο al pacino για εναν ερημο Βαρδαρη (στο αλλο θρεντ),,,Τελος εποχης για καποια πραγματα?Ελπιζω οχι,,,ειμαστε νεοι κ δυνατοι,θα πρεπει να γαμαμε κ να δερνουμε...αλλα θα πρεπει να βρισκουμε κ τα φραγκα εν μεσω υφεσης,,,,
Μπηκα στο καρο κ τραβηξα για την καρδια του κεντρου....Στο βαθος λαμπιριζαν ηδη τα φωτα της νυχτερινης κ μελαγχολικης επαρχιας,ενω απο το φανελακι μου ανα  δυοταν το γλυκο κ διακριτικο συναμα αρωμα της Ιεριας Ντενισας.
Tα σπάνε η αναφορές σου φίλε.
Η Ντενίζα είναι καλή?
όντως φίλε έχουνε ερημωσει πολύ τα μπουρδέλα και στην Λάρισα και στην Θεσσαλονίκη.. :huh:
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
τι προγραμματα κανει η ντενισα? και με ποσο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
σου εστειλα π.μ. για αυτο που με ρωτουσες. ;)

Σημερινη ανακουφιση στην Βιλλα,μιας κ εξω εχει ψωλοκρυο,ειπαμε να ζεσταθουμε λιγο. :grin:Ντενισα σταθερα στις επαλξεις.

ΥΓ:Επειδη δεν θελω να γινομαι κουραστικος,τελευταια φορα ποσταρω για την Ντενισα.Ασχετα απο το αν θα ξαναπαω για καταθεση ή οχι,θα ξαναγραψω εδω μεσα μονο αν υπαρξει αλλαγη κοπελας.Δεν εχει νοημα να γραφω πια: ε παιδια πηγα Ντενισα σημερα...στο τελος θα καταντησω γραφικος.Αυτα.Να περνατε καλα :rockon:
 

mike304

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κριμα εφυγε απο αθηνα , ημουν τακτικος πελατης της στη ρεμουνδου 20 ,παντος αμα σε μαθει καλα κανει φοβερο ακαποτο με χυσιμο στον στομα η οπου θες αλλου  αλλα δινει και ΛΟΚΟ, και κανει κατι στασεις !!!! να ανοιγει με τα χερια της τα κολομαγουλα(βγαλμενη σταση απο πορνοταινεια)!!! απιστευτα!!! η γκομενα χυνει οταν την γαμανε απο πισω ,χτυπιεται με δυναμη στο πουτσο απανω, α ρε τυχεροι!!!! παιδια χορταστε τη οσο μπορειται απο παντου. Το μονο κακο ειναι οτι μαλον πινει πολυ αλκοολ γιατι οταν πηγενα επισκεψη μετα τις οκτο το απογευμα οταν με φιλουσε μυριζε αλκοολ καργα.Παντως ειναι πεντακαθαρη σωματικως και με απιστευτα μουνοχειλα....για ρουφηγμα,α ρε τυχεροι!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μετα την προχτεσινη μου επισκεψη στην θρυλικη ντενισα (κριτικη εγραφη) βολτα στα τρικαλα

-καλαμπακας κλειστο
-καρδιτσης η μαρια με τα μαυρα μαλλια εκ πολωνιας....ψιλομετρια απο εμφανιση,μεγαλο βυζι,μεσα το παλευει αλλα τιποτα φοβερο
-πυλης η μονικα τσατσα και η βερα με το ξανθο μπουκλωτο μαλλι και τις μποτουλες της στο ποστο της...κι αυτη εμφανισιακα και απο επιδοσεις στο μετριο.....

φυσικα η μονικα δεν σ αφηνει να φυγεις απραγος και αν δεν περασεις με την πουτανα περνας με την τσατσα....καλο; ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μετα απο μηνες εγκαταλειψης ξανα μια κινητικοτητα παρατηρηθηκε στο μπουρδελακι της οδου προς καλαμπακα.....ανοιχτη αυλοπορτα,αμαξια απεξω ,μια ξανθια μεσηλικη γυναικα που συγυριζε στην αυλη....

λετε να ξανανοιγει αραγε;ή απλα αλλαξε χρηση οριστικα και ξαναγινε σπιτι;ο χρονος θα δειξει....αν καποιος εχει πληροφοριες ας μας ενημερωσει..... :think:
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
ποτε την κανει η ντενισα απο τν ελλαδα...? εχω ενα ταξιδι αυτη την βδομαδα και  θα ειμαι στα μερη εκεινα κοντα καρδιτσα λαρισα βολο...και τη βαρδδια δουλευει συνηθως?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ποτε την κανει η ντενισα απο τν ελλαδα...? εχω ενα ταξιδι αυτη την βδομαδα και  θα ειμαι στα μερη εκεινα κοντα καρδιτσα λαρισα βολο...και τη βαρδδια δουλευει συνηθως?
19/12φευγει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom