Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 829K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
94
Like
255
Πόντοι
20
00:35 ζητησα προγραμμα μισης ωρας και μου λεει η υπευθυνη οτι δεν γινεται 1:00 κλεινουν. Στο δωματιο δεν υπηρχζε πελατης. Της λεω δεν γινεται αντι για 1:00 να κλεισουν 1:05 ? μου λεει οχι . Τωρα αν τα 5 λεπτα χρονος ειναι τοσο μεγαλο θεμα δεν ξερω τι να πω. Εγω το θεωρησα ασεβεια προς εναν καλο πελατη. Δεν πειραζει σκεφτηκα υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες....
Φίλε doctor από ότι παρατηρώ τελευταία υπάρχει μια γενική γκρίνια στο νήμα και κατά την γνώμη μου δεν χρειάζεται, τα κορίτσια που έρχονται λίγο πολύ είναι γνωστά σε όλους μας καί προσπαθούν να μας ευχαριστήσουν πέρα από το ωράριο 10:00 με 01:00 όπου είναι 15 ώρες εργασίας είναι καί αυτές Άνθρωποι πιστεύω δεν τίθεται θέμα για τα πέντε λεπτά ούτε θά τό θεωρήσω ασέβεια .Σε έκτακτη προσωπική μου περίπτωση όπου χρειάστηκε να με δει ο καρδιολόγος που με παρακολουθεί και τού τηλεφώνησα περιγράφοντας τη πρόβλημα που είχα η απάντηση ήταν δεν έχω κενό ραντεβού δεν έχω χρόνο να σε δω πετάξου μέχρι το νοσοκομείο αυτό πως θα το χαρακτηριζατε?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
235
Κριτικές
8
Like
1.609
Πόντοι
481
Παίδες πέρασε κανένας πρόσφατα από το Καρδίτσης; Τι απέγινε το μαγαζί; Γιατί βλέπω πως το studio k που ήτανε το βασικό τους στην Πάτρα πέρασε υπό τη διαχείριση της Άντζελας και στο fb δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα απολύτως για Τρίκαλα. Κρίμα θα είναι να πάει ακλαυτο. Που εδώ που τα λέμε έκανε προσπάθειες να φέρνει και νέο αίμα και γενικά ορεξατες και έμπειρες κοπέλες, σε αντίθεση με τα άλλα δύο (Λαρίσης και Χ)
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
222
Like
545
Πόντοι
81
Παίδες πέρασε κανένας πρόσφατα από το Καρδίτσης; Τι απέγινε το μαγαζί; Γιατί βλέπω πως το studio k που ήτανε το βασικό τους στην Πάτρα πέρασε υπό τη διαχείριση της Άντζελας και στο fb δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα απολύτως για Τρίκαλα. Κρίμα θα είναι να πάει ακλαυτο. Που εδώ που τα λέμε έκανε προσπάθειες να φέρνει και νέο αίμα και γενικά ορεξατες και έμπειρες κοπέλες, σε αντίθεση με τα άλλα δύο (Λαρίσης και Χ)
Δεν νομίζω να ανοίξει ξανά όπως και κάποιες αξιόλογες κοπέλες που είχε δεν θα τις δούμε ξανά στα Τρίκαλα λόγω διαφορετικής φιλοσοφίας στην συνεργασία με τα μαγαζιά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mrbill.

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2023
Μηνύματα
60
Like
287
Πόντοι
20
Παίδες πέρασε κανένας πρόσφατα από το Καρδίτσης; Τι απέγινε το μαγαζί; Γιατί βλέπω πως το studio k που ήτανε το βασικό τους στην Πάτρα πέρασε υπό τη διαχείριση της Άντζελας και στο fb δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα απολύτως για Τρίκαλα. Κρίμα θα είναι να πάει ακλαυτο. Που εδώ που τα λέμε έκανε προσπάθειες να φέρνει και νέο αίμα και γενικά ορεξατες και έμπειρες κοπέλες, σε αντίθεση με τα άλλα δύο (Λαρίσης και Χ)
Φίλε παναγο τίποτα ακόμα περιμένω και εγώ ενημέρωση τίποτα από φβ αν μάθω κάποιο νέο θα σου πω
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
Παίδες πέρασε κανένας πρόσφατα από το Καρδίτσης; Τι απέγινε το μαγαζί; Γιατί βλέπω πως το studio k που ήτανε το βασικό τους στην Πάτρα πέρασε υπό τη διαχείριση της Άντζελας και στο fb δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα απολύτως για Τρίκαλα. Κρίμα θα είναι να πάει ακλαυτο. Που εδώ που τα λέμε έκανε προσπάθειες να φέρνει και νέο αίμα και γενικά ορεξατες και έμπειρες κοπέλες, σε αντίθεση με τα άλλα δύο (Λαρίσης και Χ)
Θα ανοίξει αργότερα
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
76
Like
232
Πόντοι
20
Φίλε doctor από ότι παρατηρώ τελευταία υπάρχει μια γενική γκρίνια στο νήμα και κατά την γνώμη μου δεν χρειάζεται, τα κορίτσια που έρχονται λίγο πολύ είναι γνωστά σε όλους μας καί προσπαθούν να μας ευχαριστήσουν πέρα από το ωράριο 10:00 με 01:00 όπου είναι 15 ώρες εργασίας είναι καί αυτές Άνθρωποι πιστεύω δεν τίθεται θέμα για τα πέντε λεπτά ούτε θά τό θεωρήσω ασέβεια .Σε έκτακτη προσωπική μου περίπτωση όπου χρειάστηκε να με δει ο καρδιολόγος που με παρακολουθεί και τού τηλεφώνησα περιγράφοντας τη πρόβλημα που είχα η απάντηση ήταν δεν έχω κενό ραντεβού δεν έχω χρόνο να σε δω πετάξου μέχρι το νοσοκομείο αυτό πως θα το χαρακτηριζατε?
φιλε μου και εγω γιατρος ειμαι . Αμετρητες φορες 5 λεπτα πριν φυγω μπορει να ερθει ασθενης. Ποτε δεν εχω διωξει κανεναν. Στην περιπτωση σου τα πραγματα ειναι απλα, αλλαζεις γιατρο.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
222
Like
545
Πόντοι
81
Δεν νομίζω να ανοίξει ξανά όπως και κάποιες αξιόλογες κοπέλες που είχε δεν θα τις δούμε ξανά στα Τρίκαλα λόγω διαφορετικής φιλοσοφίας στην συνεργασία με τα μαγαζιά.
...όπως για παράδειγμα την κουκλάρα Εμμανουέλα, αν και ελπίζω να γίνει κάτι, μια προσπάθεια από τους υπεύθυνους των οίκων
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΓΙΆΝΝΑ σήμερα 10.07 είναι τελευταία μέρα
1000030952.jpg
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ από αύριο Τρίτη 16.07 μέχρι 20.07 είναι η ΣΤΕΦΑΝΊΑ
1000038614.jpg
1000038616.jpg
1000038617.jpg
 

Lio@@@

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2019
Μηνύματα
34
Like
70
Πόντοι
0
Καλησπερα ειχε ερθει Τρικαλα τωρα ειναι Λαρισα πηγε κανεις να μας πει??
 

Panik97

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάτι στο κέντρο κανένα μπουρδελο η καμία επεί πληρωμής; Το στούντιο τρικαλων Καρδίτσας και τρικαλων πύλης ποσά χρεώνει ;
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
76
Like
232
Πόντοι
20
Καλησπερα ειχε ερθει Τρικαλα τωρα ειναι Λαρισα πηγε κανεις να μας πει??
file χθες πηγα εδω και περασα τελεια. αξιζει μιση ωριτσα να το δοκιμασεις.
 

Mrbill.

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2023
Μηνύματα
60
Like
287
Πόντοι
20
Υπάρχει κάτι στο κέντρο κανένα μπουρδελο η καμία επεί πληρωμής; Το στούντιο τρικαλων Καρδίτσας και τρικαλων πύλης ποσά χρεώνει ;
40€
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάγκες ξέρουμε τι θα απογίνει με το Καρδίτσης άνοιξε έχω καιρό λίγο να περάσω θα άνοιξει έφαγε λουκέτο οριστικά ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom