Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 829K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
ok ποτε θα ειναι παλι διαθεσιμη η ιζαμπελα/μισελ και σε ποια περιοχη;
Σας είπα πάει να ξεκουραστεί, όταν θα είναι έτοιμη νά έρθει για δουλειά να με ενημερώσει και θα κανονίσουμε. Από τώρα δεν μπορω να σάς πω τίποτα
 

suarez7

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Σας είπα πάει να ξεκουραστεί, όταν θα είναι έτοιμη νά έρθει για δουλειά να με ενημερώσει και θα κανονίσουμε. Από τώρα δεν μπορω να σάς πω τίποτα
αν θελετε στειλτε prive οταν ειναι
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
αν θελετε στειλτε prive οταν ειναι
Σας απαντήσα πως όχι!!!! Πώς αλλιώς να σάς εξηγήσω? Αν ήθελαν τα κορίτσια να κάνουν prive , αυτό θα είχαν κάνει! Εργάζονται σε ειδικό νόμιμο χώρο που τους παρέχει όλα τα απαραίτητα,με ειδική άδεια εργασίας για συγκεκριμένη δουλειά, ποιος είναι ο λόγος νά τρέχουν στα prive? Άλλωστε αυτό που πρότεινετε είναι παράνομο. Σας παρακαλώ μην ξανά κάνουμε αυτή την συζήτηση, απάντηση θα είναι ίδια πάντα. Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: doctor

suarez7

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Σας απαντήσα πως όχι!!!! Πώς αλλιώς να σάς εξηγήσω? Αν ήθελαν τα κορίτσια να κάνουν prive , αυτό θα είχαν κάνει! Εργάζονται σε ειδικό νόμιμο χώρο που τους παρέχει όλα τα απαραίτητα,με ειδική άδεια εργασίας για συγκεκριμένη δουλειά, ποιος είναι ο λόγος νά τρέχουν στα prive? Άλλωστε αυτό που πρότεινετε είναι παράνομο. Σας παρακαλώ μην ξανά κάνουμε αυτή την συζήτηση, απάντηση θα είναι ίδια πάντα. Ευχαριστώ
εγινε παρεξηγηση εννοουσα οταν θα ειναι διαθεσιμη σε καποιο studio
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΤΑΤΙΆΝΑ για άλλες δύο μέρες σήμερα και αύριο
1000033570.jpg
1000033567.jpg
1000033568.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ από αύριο Τετάρτη 3.07 είναι η ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ
1000038633.jpg
1000038636.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

bilias_31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Ώρες λειτουργίας στο Στούντιο Τρικάλων - Πύλης ;
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ για σήμερα Πέμπτη 4.07και Παρασκευή 5.07
1000038634.jpg
1000038632.jpg
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
222
Like
545
Πόντοι
81
Κουκλάκι μου πέρασα γύρω στις 4:00 μετά το γυμναστήριο να περάσουμε 1 μισαωρακιι μαζί αλλά με υποδέχτηκε ο Λοχαγός και αντί να με οδηγήσει στο ελεύθερο δωμάτιο αφού είχες πελάτη στο άλλο, με πάρκαρε στο σαλόνι όπου αντί να είμαι στο δωμάτιο να ετοιμάζομαι και να σε περιμένω χαλαρωνοντας , περίμενα στο σαλόνι να τελειωσεις, να βγεις, να φύγει ο πελάτης,να καθαρίσει το δωμάτιο και μετά να μπω .... εεεε έφυγα και γω, τι να κάνω ... ΥΓ. Ο Λογαχος τον έχει πιάσει το μάτι μου σε άλλη φάση να στήνει αυτί στον τοίχο του δωματίου...
 
Τελευταία τροποποίηση:

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
94
Like
255
Πόντοι
20
Επίσκεψη χθές στην κουκλίτσα απόγευμα γύρω στις πέντε η Μαργαρίτα είχε δύο δωμάτια οπότε δεν είχαμε υποδοχές,μου άνοιξε η κυρία τις υποδοχής μάλιστα είχα πάρει δύο καφέδες ένα για την Μαργαρίτα καί ένα δικό μου έδωσα τον καφέ τις Μαργαρίτας καί με ρώτησε αν θέλω να δώσω καί τόν δικό μου να τον βάλει στο ψυγείο και αν θέλω κρύο νερό με ενημέρωσε ότι έχει δύο πελάτες περίμενα στο σαλόνι μέχρι να ελευθερωθεί το δωμάτιο πέρασα με πρόγραμμα όλα πήγαν τέλεια όταν βγήκα με περίμενε η κυρία με τον καφέ γιατί θα τον ξεχάσουμε συγουρα χαιρετηθηκαμε και αναχώρησα
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
76
Like
232
Πόντοι
20
Κουκλάκι μου πέρασα γύρω στις 4:00 μετά το γυμναστήριο να περάσουμε 1 μισαωρακιι μαζί αλλά με υποδέχτηκε ο Λοχαγός και αντί να με οδηγήσει στο ελεύθερο δωμάτιο αφού είχες πελάτη στο άλλο, με πάρκαρε στο σαλόνι όπου αντί να είμαι στο δωμάτιο να ετοιμάζομαι και να σε περιμένω χαλαρωνοντας , περίμενα στο σαλόνι να τελειωσεις, να βγεις, να φύγει ο πελάτης,να καθαρίσει το δωμάτιο και μετά να μπω .... εεεε έφυγα και γω, τι να κάνω ... ΥΓ. Ο Λογαχος τον έχει πιάσει το μάτι μου σε άλλη φάση να στήνει αυτί στον τοίχο του δωματίου...
1η επισκεψη 00:35. Μου λεει αργησα 5 λεπτα και δεν γινεται να μπω. Οκ λεω. 2η επισκεψη , ελειπε η μαργαριτα ελα σε μιαμιση ωρα. οκ λεω. Πηρα τηλ. εσκορτ και αντι να τα ακουμπησω τα 200 στο στουντιο τα ακουμπησα στο εσκορτακι πηγα κυριος στο ραντεβου χωρις λεπτο να με καθυστερησει και περασα υπεροχα και ανθρωπινα. Δυστυχως λογω της ολης καταστασης δεν μπορω να δω την μαργαριτα γιατι ειναι πολυ καλη στην δουλεια της. Ετσι και εγω τα 200αρικα τα δινω στα εσκορτς σε airbnb χωρις να χανω τον πολυτιμο χρονο μου σε αναμονες με αλλους 3-4 . Ο καθενας κανει την επιλογη του και δυστυχως το στουντιο χανει τα ατομα που παιρνουν βαρβατα προγραμματα και κρατα πελατεια τους ψιλικατζιδες, αναγκαζοντας την κοπελα να καταναλισκεται σωματικα και ψυχολογικα για πολυ μικροτερα ποσα. Αυτα....
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους τους αναγνώστες του νήματος. Θέλω να απαντήσω σε κάποια σχόλια, αλλά δεν απευθύνομαι σε κάποιον συγκεκριμένο κύριο, όμως θέλω να εξηγήσω μερικά πράγματα χωρίς να με παραξειγηση κάνεις και με όλο το σεβασμό προς κάθε επισκέπτη του μαγαζιού. Υπάρχουν φορές που έχει κόσμο και κάποιους δεν μπορεί να εξυπηρετηθεί άμεσα λόγω φόρτοσης εργασίας, δεν γίνεται όμως να διώξουμε κάποιον που έχει την προτεραιότητα για χάρη κανενός, σεβόμαστε όλους το ίδιο είτε πληρώνει 40 είτε παραπάνω. Και να έρθει κάποιος στο παρά πέντε που λέμε πριν το κλείσιμο...τα κορίτσια δουλεύουν 13 ώρες!!!! Ξυπνάνε τουλάχιστον μια ώρα πριν την δουλειά, το βράδυ κλείνοντας μέχρι να πάει για ύπνο πάει 2-2:30 και πολλές φορές 3 ώρα τι νύχτα. Τώρα για την διάρκεια επίσκεψης, δεν είπαμε ότι το ραντεβού πάει με το ρολόι στο χέρι, αλλά και το μαγαζί έχει κάποιους κανόνες και προσωπικό υποδοχής για αυτό είναι εκεί για να φροντίσει να τηρούντε αυτά, για αυτό πληρώνεται. Και ο χρόνος του κορίτσιου είναι χρήμα, από αυτή την δουλειά ζει. Ελπίζω πως δεν έχω προσβάλλει η στεναχώριση κανέναν. Ευχαριστώ πολύ
 

Slen7

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2016
Μηνύματα
72
Like
35
Πόντοι
0
1η επισκεψη 00:35. Μου λεει αργησα 5 λεπτα και δεν γινεται να μπω. Οκ λεω. 2η επισκεψη , ελειπε η μαργαριτα ελα σε μιαμιση ωρα. οκ λεω. Πηρα τηλ. εσκορτ και αντι να τα ακουμπησω τα 200 στο στουντιο τα ακουμπησα στο εσκορτακι πηγα κυριος στο ραντεβου χωρις λεπτο να με καθυστερησει και περασα υπεροχα και ανθρωπινα. Δυστυχως λογω της ολης καταστασης δεν μπορω να δω την μαργαριτα γιατι ειναι πολυ καλη στην δουλεια της. Ετσι και εγω τα 200αρικα τα δινω στα εσκορτς σε airbnb χωρις να χανω τον πολυτιμο χρονο μου σε αναμονες με αλλους 3-4 . Ο καθενας κανει την επιλογη του και δυστυχως το στουντιο χανει τα ατομα που παιρνουν βαρβατα προγραμματα και κρατα πελατεια τους ψιλικατζιδες, αναγκαζοντας την κοπελα να καταναλισκεται σωματικα και ψυχολογικα για πολυ μικροτερα ποσα. Αυτα....
Σε ποιο εσκορτακι πήγε φίλε; Δώσε μας πληροφορίες
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
76
Like
232
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους τους αναγνώστες του νήματος. Θέλω να απαντήσω σε κάποια σχόλια, αλλά δεν απευθύνομαι σε κάποιον συγκεκριμένο κύριο, όμως θέλω να εξηγήσω μερικά πράγματα χωρίς να με παραξειγηση κάνεις και με όλο το σεβασμό προς κάθε επισκέπτη του μαγαζιού. Υπάρχουν φορές που έχει κόσμο και κάποιους δεν μπορεί να εξυπηρετηθεί άμεσα λόγω φόρτοσης εργασίας, δεν γίνεται όμως να διώξουμε κάποιον που έχει την προτεραιότητα για χάρη κανενός, σεβόμαστε όλους το ίδιο είτε πληρώνει 40 είτε παραπάνω. Και να έρθει κάποιος στο παρά πέντε που λέμε πριν το κλείσιμο...τα κορίτσια δουλεύουν 13 ώρες!!!! Ξυπνάνε τουλάχιστον μια ώρα πριν την δουλειά, το βράδυ κλείνοντας μέχρι να πάει για ύπνο πάει 2-2:30 και πολλές φορές 3 ώρα τι νύχτα. Τώρα για την διάρκεια επίσκεψης, δεν είπαμε ότι το ραντεβού πάει με το ρολόι στο χέρι, αλλά και το μαγαζί έχει κάποιους κανόνες και προσωπικό υποδοχής για αυτό είναι εκεί για να φροντίσει να τηρούντε αυτά, για αυτό πληρώνεται. Και ο χρόνος του κορίτσιου είναι χρήμα, από αυτή την δουλειά ζει. Ελπίζω πως δεν έχω προσβάλλει η στεναχώριση κανέναν. Ευχαριστώ πολύ
00:35 ζητησα προγραμμα μισης ωρας και μου λεει η υπευθυνη οτι δεν γινεται 1:00 κλεινουν. Στο δωματιο δεν υπηρχζε πελατης. Της λεω δεν γινεται αντι για 1:00 να κλεισουν 1:05 ? μου λεει οχι . Τωρα αν τα 5 λεπτα χρονος ειναι τοσο μεγαλο θεμα δεν ξερω τι να πω. Εγω το θεωρησα ασεβεια προς εναν καλο πελατη. Δεν πειραζει σκεφτηκα υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες....
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.142
Like
3.423
Πόντοι
456
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΓΙΆΝΝΑ την Τετάρτη 10.07 είναι τελευταία μέρα, το βράδυ της Τετάρτης θά κλείσουμε μια ώρα νωρίτερα στης 12:00 τα μεσάνυχτα
1000030952.jpg
1000030951.jpg
1000030953.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom