Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 849K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
Καρδιτσης: Άντζελα,Πολωνιδα πληθωρικο busty κορμι με ωραια κωλαρα κ δυνατο 2,5 αρι βυζι
ρουφηξα τις βυζαρες της, τις οποιες προσφερει απλοχερα κ απολαυσα μια αρκετα καλη πιπα με διαρκεια κ εμφαση σε πουτσοκεφαλο,δυστηχως φρεσκαδουρα @@ δεν εφαγε.
Ηρεμη δυναμη θα ξαναπηγαινα ανετα για ρεβανς.
Στα μειων το δωματιο που δεν λειτουργουσε το a/c, κοντεψα να πλανταξω
 

Kostas kkk

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καρδιτσης: Άντζελα,Πολωνιδα πληθωρικο busty κορμι με ωραια κωλαρα κ δυνατο 2,5 αρι βυζι
ρουφηξα τις βυζαρες της, τις οποιες προσφερει απλοχερα κ απολαυσα μια αρκετα καλη πιπα με διαρκεια κ εμφαση σε πουτσοκεφαλο,δυστηχως φρεσκαδουρα @@ δεν εφαγε.
Ηρεμη δυναμη θα ξαναπηγαινα ανετα για ρεβανς.
Στα μειων το δωματιο που δεν λειτουργουσε το a/c, κοντεψα να πλανταξω
Το Καρδίτσης μπορείς να μου πεις που βρίσκεται
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
239
Κριτικές
9
Like
1.679
Πόντοι
481
Καρδιτσης: Άντζελα,Πολωνιδα πληθωρικο busty κορμι με ωραια κωλαρα κ δυνατο 2,5 αρι βυζι
ρουφηξα τις βυζαρες της, τις οποιες προσφερει απλοχερα κ απολαυσα μια αρκετα καλη πιπα με διαρκεια κ εμφαση σε πουτσοκεφαλο,δυστηχως φρεσκαδουρα @@ δεν εφαγε.
Ηρεμη δυναμη θα ξαναπηγαινα ανετα για ρεβανς.
Στα μειων το δωματιο που δεν λειτουργουσε το a/c, κοντεψα να πλανταξω
Συγνώμη ρε οι άλλοι ζητάνε 40 και δεν παίζει ούτε ac???? Χαχαχα δηλαδή πώς να δώσουμε ένταση εκεί μέσα. Ντροπή.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
κ μια γκρινια τιμολογική...50 το ισπανικο (κατε με επρεπε να ειναι μεσα στο απλο προγραμμα κ να μην θεωρειται ''εξτρα'') κ 60 το 69...καθειστε ρε παιδια,δυο μεροκαματα για ενα γλυφομουνι...Αθηνα τα χει πακετο αυτα ολα στο απλο με 20 κιολας,οχι 40.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
239
Κριτικές
9
Like
1.679
Πόντοι
481
κ μια γκρινια τιμολογική...50 το ισπανικο (κατε με επρεπε να ειναι μεσα στο απλο προγραμμα κ να μην θεωρειται ''εξτρα'') κ 60 το 69...καθειστε ρε παιδια,δυο μεροκαματα για ενα γλυφομουνι...Αθηνα τα χει πακετο αυτα ολα στο απλο με 20 κιολας,οχι 40.
Ακριβώς! Και σκέψου να παίρνεις 69 και να έρχεται η άλλη με μιαν ευχάριστη εσανς κατουριλας και ψαριλας να κάτσει απάνω.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.217
Like
3.629
Πόντοι
456
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΜΙΣΈΛ
1000040677.jpg
1000040674.jpg
1000040676.jpg
1000038643.jpg
1000038644.jpg
 

ManuGinobili

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2023
Μηνύματα
10
Like
100
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θέλω να εξηγήσω για το μισάωρο. Κανονικά είναι είτε μια εκτόνωση με όλα τα προγράμματα που κάνει το κάθε κορίτσι(με εξεύρεση το προκλητικό εκεί θα πάει λίγο παραπάνω) είτε 2 εκτόνωσης και π.χ ένα απλό και ένα με ελεύθερο στοματικό η με 2 προγράμματα αξίας τον 10 € το κάθε ένα της επιλογής του πελάτη.
Εγώ ψιλομπερδεύτηκα πάντως και δεν πολυκατάλαβα :confused:
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
249
Like
573
Πόντοι
81
Θα πρότεινα ολίγον τι χαλαρότητα απ' όλες τις πλευρές, δεν χρειάζεται όλα να τα περνάμε από κόσκινο, να μην ξεχνάμε ότι είμαστε όλοι κοινοί θνητοί με αδυναμίες όχι μηχανές. - ΥΓ. δεν κάνω τυχαία τούτη εδώ την δημοσίευση .
 

Bold 9999

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα θα είμαι Τρίκαλα για έξοδο.. Μια καλή πρόταση για τα μπουρδελα.. Συνήθως πήγαινα στο Λαρίσης γιατί βόλευε ο δρόμος ξέρουμε τι παίζει εκεί?
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Like
236
Πόντοι
20
κ μια γκρινια τιμολογική...50 το ισπανικο (κατε με επρεπε να ειναι μεσα στο απλο προγραμμα κ να μην θεωρειται ''εξτρα'') κ 60 το 69...καθειστε ρε παιδια,δυο μεροκαματα για ενα γλυφομουνι...Αθηνα τα χει πακετο αυτα ολα στο απλο με 20 κιολας,οχι 40.
μπορεις ανετα να πας αθηνα. Μην περιμενετε παιδια με 40 και 60 ευρω οι κοπελες να τα δωσουν ολα. Υπαρχουν και τα προγραμματα των 100, 150 κτλ. Για καποιο λογο υπαρχουν και αυτα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
μπορεις ανετα να πας αθηνα. Μην περιμενετε παιδια με 40 και 60 ευρω οι κοπελες να τα δωσουν ολα. Υπαρχουν και τα προγραμματα των 100, 150 κτλ. Για καποιο λογο υπαρχουν και αυτα.

δεν λεμε να τα δωσουν ολα,λεμε να επικρατησει η λογικη καποια στιγμη.
ναι υπαρχουν τα ''προγραμματα'' για τα κοροϊδα τους επαρχιωτες κ οσο θα υπαρχουν καποιοι να συντηρουν αυτα τα ''προγραμματα'' οι τιμες θα ειναι κ χειροτερες στην επαρχια.
Κ αυξηση τιμων δεν συνεπαγεται κατ αναγκη κ αυξηση ποιοτητας.Αυτό εξαρταται απο την νοοτροπια του καθε μαγαζιου κ την εκαστοτε κοπελα.
Αναρωτηθηκατε ποτε γτ στην Αθηνα δεν κανουν παρομοιες ανατιμησεις στα μπουρδελακια?Εχουν μεινει σταθερες οι τιμες στα λαϊκα πορνεια.Εκει μαλακες ειναι?Οχι.Απλα οι πελατες εκει συμπεριφερονται διαφορετικα απο εμας.Κ αυτο αποτυπωνεται τελικα στο κομιστρο.
Αρχες Οικονομικης Θεωριας.
 

Mrbill.

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2023
Μηνύματα
63
Like
316
Πόντοι
20
δεν λεμε να τα δωσουν ολα,λεμε να επικρατησει η λογικη καποια στιγμη.
ναι υπαρχουν τα ''προγραμματα'' για τα κοροϊδα τους επαρχιωτες κ οσο θα υπαρχουν καποιοι να συντηρουν αυτα τα ''προγραμματα'' οι τιμες θα ειναι κ χειροτερες στην επαρχια.
Κ αυξηση τιμων δεν συνεπαγεται κατ αναγκη κ αυξηση ποιοτητας.Αυτό εξαρταται απο την νοοτροπια του καθε μαγαζιου κ την εκαστοτε κοπελα.
Αναρωτηθηκατε ποτε γτ στην Αθηνα δεν κανουν παρομοιες ανατιμησεις στα μπουρδελακια?Εχουν μεινει σταθερες οι τιμες στα λαϊκα πορνεια.Εκει μαλακες ειναι?Οχι.Απλα οι πελατες εκει συμπεριφερονται διαφορετικα απο εμας.Κ αυτο αποτυπωνεται τελικα στο κομιστρο.
Αρχες Οικονομικης Θεωριας.
Σύμφωνο απόλυτα ακριβώς όπως τα Πες dimm
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
239
Κριτικές
9
Like
1.679
Πόντοι
481
Τα είπε τόσο εύστοχα και σωστά ο dimmits. Και στο κάτω - κάτω είναι καθαρά θέμα κοπελας. Πώς η Μαργαρίτα πχ ή η Νίκι ή πρόσφατα η Βαλέρια, με απλό πρόγραμμα σχεδόν πάντα, μπαίνουν μέσα και σε στέλνουν με τις αποδόσεις τους? Το να σε πληρώνω κυρά μου σαράντα κα πενήντα ευρώ και με τον τρόπο σου σχεδόν να με βρίζεις, τι να το κάνω?? Τι μου στήνεσαι σαν να λες άντε χύσε μαλάκα μου να πάω για ύπνο!! Κι ούτε κάνας πορνοσταρ είμαι να γαμαω αλύπητα ούτε πάω μες τη βρώμα μη σεβόμενος πρώτα εμένα και μετά την κοπέλα. (Αυτό δεν το λέω για τη Μισέλ. Να το ξεκαθαρίσω. Ένα μικρό παράπονο είχα σε σχέση με άλλες. Αλλά τον τελευταίο καιρό έχω κλάψει πολύ χρήμα και Πύλης και φυσικά Καρδίτσης και Λαρίσης.) Και εν παση περιπτώσει 40 ευρώ για πέντε λεπτά σεξ είναι υπερκοροιδία. Γιατί ούτε δέκα λεπτά δεν κάθονται πλέον. 7 με το ζόρι. Τέτοια λεφτά (40 ευρώ για πέντε λεπτά σεξ ) μαγκες μου δεν παίρνει ούτε το πιο ακριβοπληρωμένο έσκορτ.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
249
Like
573
Πόντοι
81
Τα είπε τόσο εύστοχα και σωστά ο dimmits. Και στο κάτω - κάτω είναι καθαρά θέμα κοπελας. Πώς η Μαργαρίτα πχ ή η Νίκι ή πρόσφατα η Βαλέρια, με απλό πρόγραμμα σχεδόν πάντα, μπαίνουν μέσα και σε στέλνουν με τις αποδόσεις τους? Το να σε πληρώνω κυρά μου σαράντα κα πενήντα ευρώ και με τον τρόπο σου σχεδόν να με βρίζεις, τι να το κάνω?? Τι μου στήνεσαι σαν να λες άντε χύσε μαλάκα μου να πάω για ύπνο!! Κι ούτε κάνας πορνοσταρ είμαι να γαμαω αλύπητα ούτε πάω μες τη βρώμα μη σεβόμενος πρώτα εμένα και μετά την κοπέλα. (Αυτό δεν το λέω για τη Μισέλ. Να το ξεκαθαρίσω. Ένα μικρό παράπονο είχα σε σχέση με άλλες. Αλλά τον τελευταίο καιρό έχω κλάψει πολύ χρήμα και Πύλης και φυσικά Καρδίτσης και Λαρίσης.) Και εν παση περιπτώσει 40 ευρώ για πέντε λεπτά σεξ είναι υπερκοροιδία. Γιατί ούτε δέκα λεπτά δεν κάθονται πλέον. 7 με το ζόρι. Τέτοια λεφτά (40 ευρώ για πέντε λεπτά σεξ ) μαγκες μου δεν παίρνει ούτε το πιο ακριβοπληρωμένο έσκορτ.
Έχω την εντύπωση μιας και ανοίγει το θέμα ότι δεν ευθύνονται οι κοπέλες για τον χρόνο, ίσως να τρώνε πίεση από την υπηρεσία του μαγαζιού .
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Like
236
Πόντοι
20
δεν λεμε να τα δωσουν ολα,λεμε να επικρατησει η λογικη καποια στιγμη.
ναι υπαρχουν τα ''προγραμματα'' για τα κοροϊδα τους επαρχιωτες κ οσο θα υπαρχουν καποιοι να συντηρουν αυτα τα ''προγραμματα'' οι τιμες θα ειναι κ χειροτερες στην επαρχια.
Κ αυξηση τιμων δεν συνεπαγεται κατ αναγκη κ αυξηση ποιοτητας.Αυτό εξαρταται απο την νοοτροπια του καθε μαγαζιου κ την εκαστοτε κοπελα.
Αναρωτηθηκατε ποτε γτ στην Αθηνα δεν κανουν παρομοιες ανατιμησεις στα μπουρδελακια?Εχουν μεινει σταθερες οι τιμες στα λαϊκα πορνεια.Εκει μαλακες ειναι?Οχι.Απλα οι πελατες εκει συμπεριφερονται διαφορετικα απο εμας.Κ αυτο αποτυπωνεται τελικα στο κομιστρο.
Αρχες Οικονομικης Θεωριας.
που να δεις και μολδαβια η Ταιλανδη τι κανεις με 5 ευρω. Και για τον ιδιο λογο που διαφορα αλλα πραγματα ειναι ακριβοτερα για εμας τους επαρχιωτες-κοροιδα (ρουχα φαγητα κτλ) αποτι στην Αθηνα ετσι και στα στουντιο -μπουρδελα το ιδιο πραγμα συμβαινει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
249
Like
573
Πόντοι
81
Ο Χρόνος μετράει με το που μπαίνει στο δωμάτιο ο πελάτης ή από την ώρα που μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο , λεπτομέρεια αλλά ωστόσο σημαντική προκειμένου να αποφευχθεί "παρεξήγηση" με την υπηρεσία του μαγαζιού και κάτι άλλο φίλοι μου ,μετά από τόσα χρόνια που μπαινοβγαίνω στους οίκους δεν έχω καταλάβει ποιός ο ρόλος της υπηρεσίας (κοινώς τσατσάς) , εκτός από την ενημέρωση τιμών και προγραμμάτων,που και η κοπέλα μπορεί να κάνει, έχει ας πούμε κάποιο ρόλο "εξουσίας" πάνω στις κοπέλες ;;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Like
236
Πόντοι
20
Ο Χρόνος μετράει με το που μπαίνει στο δωμάτιο ο πελάτης ή από την ώρα που μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο , λεπτομέρεια αλλά ωστόσο σημαντική προκειμένου να αποφευχθεί "παρεξήγηση" με την υπηρεσία του μαγαζιού και κάτι άλλο φίλοι μου ,μετά από τόσα χρόνια που μπαινοβγαίνω στους οίκους δεν έχω καταλάβει ποιός ο ρόλος της υπηρεσίας (κοινώς τσατσάς) , εκτός από την ενημέρωση τιμών και προγραμμάτων,που και η κοπέλα μπορεί να κάνει, έχει ας πούμε κάποιο ρόλο "εξουσίας" πάνω στις κοπέλες ;;;
ο χρονος μετραει απο την στιγμη που μπαινει η κοπελα. και ο ρολος της τσατσας ειναι σημαντικος. Απο το πιο απλο να σου ανοιξει την πορτα αν η κοπελα ειναι σε δωματιο με πελατη μεχρι να ειδοποιησει την αστυνομια αν γινει περιστατικο μεσα στο δωματιο με κανεναν βαρεμενο.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.217
Like
3.629
Πόντοι
456
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΜΙΣΈΛ σήμερα Δευτέρα 24.05 είναι τελευταία μέρα
1000040677.jpg
1000038643.jpg
1000040680.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
μπορεις ανετα να πας αθηνα. Μην περιμενετε παιδια με 40 και 60 ευρω οι κοπελες να τα δωσουν ολα. Υπαρχουν και τα προγραμματα των 100, 150 κτλ. Για καποιο λογο υπαρχουν και αυτα.
150 να τα δωσεις εσυ τυπε.
150 ειναι το εν τρίτο του βασικού μισθού
 
  • Like
Αντιδράσεις: Lio@@@

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom