Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 805
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Δυστυχώς πέρασα σημερα απο Μ.Αλέξανδρου 25 και μου είπαν οτι δεν εχει πια τρανς εκεί μετά καπάκι πήγα κολοκυνθους και μου είπαν το ίδιο ! Ξέρει κανεις που πήγαν τα αγαπητα μας τραβελακια ;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Κολοκυνθούς 63: Η γνωστή μελαχροινή Άσπα και η μινιόν-πετίτ μελαχροινή Αλεξάνδρα με έντονα αντρικά χαρακτηριστικά.
Στα 20 ευρώ η καθεμία.
Η Έμμα και η Τζούλια έφυγαν για ένα μήνα στην Κύπρο-η ξενιτιά μάς τρώει τα καλύτερα παιδιά....
Απογοητευμένη και η Άσπα: Θέλει να παρατήσει το μαγαζί γιατί δουλεύει όλη νύχτα στη Συγγρού(μαζί με την Αλεξάνδρα) και δεν μπορεί να ξυπνήσει για να έρθει στο μπουρδέλο...

Αυτά πριν από λίγο καιρό...

Από τότε έχω να δω την Άσπα (που συνήθως δούλευε είτε Κολοκυνθούς 63, είτε Μεγ.Αλεξάνδρου 25, είτε ακόμη Ιάσωνος 43) και την Τζένη ακόμη περισσότερο διάστημα-η οποία δούλευε στο Μεγ.Αλεξάνδρου 25.

Η Έμμα και η Τζούλια μάλλον θα λείπουν ακόμη εκτός Ελλάδας.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Κανά νεο απο τα τραβελοσπιτα του Μεταξουργείου ;
 

Επισκέπτης
η barbie από άγκυρας 1 είναι trans? ας μου απαντήσει κάποιος πλισ...
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Κανά νεο απο τα τραβελοσπιτα του Μεταξουργείου ;

Περασα εγω πριν απο 2 ωρες Μεγ.Αλεξάνδρου 25 και ηταν ανοιχτο μονο ο ενας οικος,ο δεξια,χωρις καποιο ιδιαιτερο "προσωπο".

Ειχα πετυχει την Ασπα σε βολτα μου στη συγγρου το προηγουμενο σαββατο περιπου στις 02.30 πολυ χαμηλα ομως στον παραδρομο.
 

serjiodk

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Η barbie από Αγκύρας δούλευε το καλοκαιρι Ιάσωνος 30Α?
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Για μια μαρίνα απο πιπινου 54 που έγραψε ο guino πριν λίγες μερες ξέρουμε τίποτα ;
 

ΜΗΤΣΟΣ27

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
γνωριζει κανεις μια ασπα ξανθια ενχειρισμενη την οποια πετυχα γυρω σισς 10 χθες στο παιανιεων 24???
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
γνωριζει κανεις μια ασπα ξανθια ενχειρισμενη την οποια πετυχα γυρω σισς 10 χθες στο παιανιεων 24???
εισαι βέβαιος οτι αυτή που λες ηταν αγορι παλια γιατι ο συγκεκριμένος οίκος δεν φέρνει τρανς
 

ΜΗΤΣΟΣ27

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1

Kelly mikroulacr

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2014
Μηνύματα
106
Like
114
Πόντοι
1
καλησπερα καλες γιορτες για τρανς Κολοκυνθούς 63 μεχρι τις 12 ειναι 2 φιλακια
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Πέρασα χθες απο παιανιεων 24 αλλα δεν ειχε την Άσπα που είπε ένας φιλος αλλα ειχε μια ξανθιά  ρωσοτζιλφ που παλια έπαιζε Μπάλιτσα στην διδύμου . Οταν ρώτησα ποτε δουλεύει η Άσπα μου απάντησε φανερά εκνευρισμένη λόγω οτι δεν πέρασα μαζι της , ότι Άσπα δεν δουλεύει . Μετά εκανα ενα πέρασμα απο κολοκυνθους 63 και βρήκα την τζουλια η οποία εχει τουμπανευσει επικυνδινα . Την ρώτησα για την βερονικα που καποιος έγραψε εδώ αλλα μου είπε οτι κάθε βράδυ εναι μόνο αυτή και η έμα .
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Απόψε στην δεύτερη βάρδια...

▪Πιπίνου 54: Η ξανθιά Κορίνα, με γλυκό πρόσωπο και με βυζάρες-λειτουργεί ενεργοπαθητικά με 25 ευρώ.

▪Φυλής 99: Η ξανθιά μουνάρα Δέσποινα, ψηλή, με ωραίο πρόσωπο και με κορμάρα.
Τραβεστί στα 25 ευρώ.

▪Αγκύρας 1: Η ξανθιά Βίκυ, γλυκιά, με κανονικό σώμα, με ωραίες βυζάρες και πάρα πολύ ευγενική.
Στα 30 ευρώ.

▪Κολοκυνθούς 63: Αριστερά η γνωστή μελαχροινή Έμα και στο βάθος δεξιά η ξανθιά Τζούλια.

▪Μυλέρου 33: κλειστό.

▪Λούκα Νίκα 1: Η ξανθιά Νίτσα, μεγάλη σε ηλικία με τραχύ πρόσωπο και με κανονικό σώμα.
Η Αλίκη δουλεύει αύριο πρωινή και την Τετάρτη ολόκληρη την ημέρα.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Απόψε στην δεύτερη βάρδια...

▪Πιπίνου 54: Η ξανθιά Κορίνα, με γλυκό πρόσωπο και με βυζάρες-λειτουργεί ενεργοπαθητικά με 25 ευρώ.

▪Φυλής 99: Η ξανθιά μουνάρα Δέσποινα, ψηλή, με ωραίο πρόσωπο και με κορμάρα.
Τραβεστί στα 25 ευρώ.

▪Αγκύρας 1: Η ξανθιά Βίκυ, γλυκιά, με κανονικό σώμα, με ωραίες βυζάρες και πάρα πολύ ευγενική.
Στα 30 ευρώ.

▪Κολοκυνθούς 63: Αριστερά η γνωστή μελαχροινή Έμα και στο βάθος δεξιά η ξανθιά Τζούλια.

▪Μυλέρου 33: κλειστό.

▪Λούκα Νίκα 1: Η ξανθιά Νίτσα, μεγάλη σε ηλικία με τραχύ πρόσωπο και με κανονικό σώμα.
Η Αλίκη δουλεύει αύριο πρωινή και την Τετάρτη ολόκληρη την ημέρα.
η Νίτσα και η Αλίκη ειναι εγχειρησμενες ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom