Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 805
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Η καταδρομικη επιχειρηση μαζι με εναν φιλο  :2on1:  κατα τις 22:00 με οδηγησε στο σπιτακι στην Μεγάλου

Αλεξάνδρου,αριθμο 20 στο ισογειο. Εμφανιστηκαν 2 κοπελιες. Δεν ηταν του γουστου μου...ειδικα η ξανθια ειχε πιο αντρικα χαρακτηριστικα απ'οτι εγω θα ηθελα και εντονη γραμμωση γυμναστηριου.
Η μελαχροινη ειχε πιο θηλυκο σωμα. Παντως και οι δυο ηταν ευγενεστατες και σε κερδιζουν με τον τροπο τους. Η απογοητευση με οδηγησε στο σπιτακι στην Κολωνου 32Α στην αγκαλια μιας αδυνατης καυλιαρας μελαχροινης. Με βλεπω την επομενη φορα για Φυλης...

*Η κυρια που ηταν υπευθυνη για το σπιτι στην Μεγαλου Αλεξανδρου 17 που κατι εκανε στην πορτα εξω,μολις ειδε εμενα και τον φιλο μου να βγαινουμε απο το αλλο σπιτι δεν εχασε την ευκαιρια να μας προειδοποιησει  με ψιλοειρωνικο υφος (και προς εμας) οτι οι κοπελες στο σπιτι που βγαιναμε ηταν αντρες. Φοβερος σεβασμος για τον ιδρωτα των εργαζομενων απεναντι... εστω και αν ειχε δικιο.
εισαι σίγουρος οτι όλες αυτές ειναι τρανς φίλε ;
 

Επισκέπτης
Η καταδρομικη επιχειρηση μαζι με εναν φιλο  :2on1:  κατα τις 22:00 με οδηγησε στο σπιτακι στην Μεγάλου

Αλεξάνδρου,αριθμο 20 στο ισογειο. Εμφανιστηκαν 2 κοπελιες. Δεν ηταν του γουστου μου...ειδικα η ξανθια ειχε πιο αντρικα χαρακτηριστικα απ'οτι εγω θα ηθελα και εντονη γραμμωση γυμναστηριου.
Η μελαχροινη ειχε πιο θηλυκο σωμα. Παντως και οι δυο ηταν ευγενεστατες και σε κερδιζουν με τον τροπο τους.


Η ξανθιά που είδες είναι η Τζούλια από Μεγ.Αλεξάνδρου 25(τελευταία παίζει και σε στούντιο)και η μελαχροινή είναι η Εμα από Κολοκυνθούς 63.
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Η ξανθιά που είδες είναι η Τζούλια από Μεγ.Αλεξάνδρου 25(τελευταία παίζει και σε στούντιο)και η μελαχροινή είναι η Εμα από Κολοκυνθούς 63.

Ρε τι εισαι συ?
Αμα δω κανεναν με κανενα ipad να γραφει σε καμια επιχειρηση μου θα παω κοντα και θα ψυθιρισω ''Ερικ?''
Μιση ντροπη δικη μου...και η αλλη μιση παλι δικη μου :)
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ρε τι εισαι συ?
Αμα δω κανεναν με κανενα ipad να γραφει σε καμια επιχειρηση μου θα παω κοντα και θα ψυθιρισω ''Ερικ?''
Μιση ντροπη δικη μου...και η αλλη μιση παλι δικη μου :)
και στο 17 ποιες ήταν ;
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
και στο 17 ποιες ήταν ;

Στο Μ.Αλεξανδρου 17 δεν πηγα γιατι τις τελευταιες 2 φορες που μπηκα ηταν μια κοπελα 100% σωματικα αλλα
ασχημη και βρωμουσε στην εσωτερικη πορτα πριν μπω μεσα μια σκατιλαααααα............μπλιαξ!!! Ουτε σαν φανταρος δεν αναγουλιασα ετσι.
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
273
Κριτικές
116
Like
2.037
Πόντοι
8.360

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
μετα απο καιρο σημερα στις 6 30 πετυχα ανοικτο το κολοκυνθους 63 στο οποιο με υποδεχτηκαν δυο τραβελια για τους λατρεις του ειδους.
 

nick19800

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
Μεγαλου Αλεξανδρου 22Β (Πανω) σήμερα το απόγευμα. Ξανθια Αδυνατη (ονομα δεν συγκρατησα) και Μελαχροινη Νταρντανα ονοματι Θωμαις την ειχα δει παλιωτερα στο γνωστο Ξενοδοχείο της Γερανίου...
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
μετα απο καιρο σημερα στις 6 30 πετυχα ανοικτο το κολοκυνθους 63 στο οποιο με υποδεχτηκαν δυο τραβελια για τους λατρεις του ειδους.
νεες αφιξεις τυπε μου? για πες λεπτομερειες
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Μεγαλου Αλεξανδρου 22Β (Πανω) σήμερα το απόγευμα. Ξανθια Αδυνατη (ονομα δεν συγκρατησα) και Μελαχροινη Νταρντανα ονοματι Θωμαις την ειχα δει παλιωτερα στο γνωστο Ξενοδοχείο της Γερανίου...
μήπως εννοεις μεγάλου Αλέξανδρου 25 τυπε μου ;
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
νεες αφιξεις τυπε μου? για πες λεπτομερειες

τύπε πέρασα κατά τις 6 30 ξημερώματα υπηρεσία δεν υπήρχε. Παρουσιάστηκε πρώτα η πρώτη ψιλή και αδύνατη σαν γραμμωμένη μποντυμπίλντερ και η δεύτερη βγαίνοντας απο το δωμαάτιο εμφανισιακά κάτι σαν Ασπα λίγο πιο κοντούλα. Μου λέει, ψάχνεις κοριτσάκια καθώς την κοπανούσα. Λογικά τα πετυχαίνεις μεταμεσονύκτια.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
τύπε πέρασα κατά τις 6 30 ξημερώματα υπηρεσία δεν υπήρχε. Παρουσιάστηκε πρώτα η πρώτη ψιλή και αδύνατη σαν γραμμωμένη μποντυμπίλντερ και η δεύτερη βγαίνοντας απο το δωμαάτιο εμφανισιακά κάτι σαν Ασπα λίγο πιο κοντούλα. Μου λέει, ψάχνεις κοριτσάκια καθώς την κοπανούσα. Λογικά τα πετυχαίνεις μεταμεσονύκτια.
6μιση το πρωι ειχες όρεξη για πουτσο τυπε ;
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
μια κατάθεση πριν την δουλειά ποτέ δεν βλάπτει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom