Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 805
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Καλημερα...τον τελευταιο καιρο σαν να μερακλωσε ο λουτσος μου και ζηταει τρανσ θηλυπρεπες για  :knockinb: .
Ενεργητικο παντα. Εστω να μου παρει μια  :pipa1: για να φυγει το αποθυμενο .
Παιζει καμια καλη κοπελα? Κοντα στο μεταξουργειο βολευει καλυτερα , αλλα αν αξιζει παω και αλλου .
Αλλα να αξιζει,ενταξει δε εχω απαιτηση να ειναι σαν την A.Jolie με ''εργαλειο''...αλλα να μην ειναι σαν τον σουβλατζη 50ρη της γειτονιας μου , που τυλιγει τα σουβλακια σαν
να στριβει λαιμο κοτας με τα μπρατσα του παλαιστη και την γουρουνοτριχα.

Επισης θα ηθελα αν γνωριζει καποιος να μου πει τι τιμες παιζουν ωραριο κοπελας κτλ ειδικα στο σπιτι στην Μυλλέρου 33 που βολευει απο θεμα παρκινγκ. Μην αφησω τη δουλεια και τρεχω τσαμπα μου βγει και ξινο και χασουμε και το μεροκαματο >:(

Μια φορα πριν πολλα χρονια,νεαρος ημουν ειχα παει σε ενα ''σπιτακι'' και μου ειχε ανοιξει μια πολυ χοντρη μαυρομαλλα. Δεν ανοιξε την πορτα αλλα μια χαραμαδα σαν τις γκαγκστερικες ταινιες που βλεπουμε. Εγω οπως παντα εξηγω πολυ ευγενικα πως οταν τελειωσω την βολτα μου θα αποφασισω που θα παω. και μαλιστα επειδη ντρεπομαι λεω ''τωρα ξεκινησα τη βολτα μου'' κι ας εχω γυρισει ολο το μεταξουργειο πριν.

Τελοσπαντων...ακουσα κατι μπινελικια που δεν μπηκα...δε μπορειτε να διανοηθειτε ρε παιδια.
και στο τελος αφου ειχα φυγει να συνεχιζει : ''τι να σε κανω εγω εσενα? εχω φαει πουτσους εγω σημερα!!!''. Να εχεουν γυρισει ολοι οι περαστικοι και να με κοιτουν. Αφου ειχα φυγει 50 μετρα μακρια και ακομη γελαγα με την ολη κατασταση αλλα παραλληλα να θελω να ανοιξει η γη να με καταπιει.

Πρεπει να ηταν το σπιτακι στη Δεληγιώργη 30 η καποιο απο αυτα μεχρι που εμαθα οτι επαιζαν τρανσ.Σας μιλω για πανω απο 12-13 χρονια.

Τελοσπαντων για να μην εχω τα ιδια η χειροτερα...αν καποιος φιλος γνωριζει κατι ας απαντησει.
Ευχαριστω προκαταβολικα .
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Κανενας? τιποτα? ουτε σε pm?
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Τι εγινε ρε παιδια? ολοι μοναχοφαιδες?  :helpplea:
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Χθες στο Μ.Αλεξανδρου 25 στο αριστερο ''μαγαζι'' ηταν μια μελαχροινη ''κοπελα''. Μαζι της ηταν και μια
ξανθια γεματουλα πολυ γλυκια. Δεν προλαβα να δω, ξερει κανεις εαν εχει the full package? και γενικα εαν εχει δοκιμασει τις δυο κοπελες κανεις? Το αντιτιμο ηταν 10ευρω.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
το νου σου τηπε αυτα δεν ειναι σπορ για αντρες....
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
το νου σου τηπε αυτα δεν ειναι σπορ για αντρες....

Τι εννοεις με την απαντηση σου? Δωσε μου τα φωτα σου ρε φιλε. Ψυχη και ορμες δεν εχω κι εγω?  :)
Ευχαριστω πολυ που μου απαντησες batraxomouri γιατι πραγματικα ειχα ξενερωσει.Μα κανεις να μη δωσει ενα χερι βοηθειας λεω?
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Χθες στο Μ.Αλεξανδρου 25 στο αριστερο ''μαγαζι'' ηταν μια μελαχροινη ''κοπελα''. Μαζι της ηταν και μια
ξανθια γεματουλα πολυ γλυκια. Δεν προλαβα να δω, ξερει κανεις εαν εχει the full package? και γενικα εαν εχει δοκιμασει τις δυο κοπελες κανεις? Το αντιτιμο ηταν 10ευρω.
την Άσπα λες τύπε ;
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Ρε φίλε τι θες να σου πούμε εμείς δηλαδή ότι με κλανιές δεν βάφονται αυγά;Με ένα 10ρικο θες να γαμήσεις αξιοπρεπές τραβέλι εσύ;Δηληγιώργη/Μυλλέρου/Μ.Α 25 προφανώς και θα εχουν τέρατα μέσα,οικοδόμους που θα θέλουν να έχουν εξτρά εισόδημα.Κάνε καμιά γύρα από Φυλής 99,Αγκυρας και Πιπίνου και αν σου γυαλίσει μπες και γάματο (ή κάτσε να σε γαμήσει αυτό).Αλλιώς μπες ts dating και άρχισε τα τηλέφωνα σε όποια γουστάρεις...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ρε φίλε τι θες να σου πούμε εμείς δηλαδή ότι με κλανιές δεν βάφονται αυγά;Με ένα 10ρικο θες να γαμήσεις αξιοπρεπές τραβέλι εσύ;Δηληγιώργη/Μυλλέρου/Μ.Α 25 προφανώς και θα εχουν τέρατα μέσα,οικοδόμους που θα θέλουν να έχουν εξτρά εισόδημα.Κάνε καμιά γύρα από Φυλής 99,Αγκυρας και Πιπίνου και αν σου γυαλίσει μπες και γάματο (ή κάτσε να σε γαμήσει αυτό).Αλλιώς μπες ts dating και άρχισε τα τηλέφωνα σε όποια γουστάρεις...

σωστος :thumbsup: :thumbsup:
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Ρε φίλε τι θες να σου πούμε εμείς δηλαδή ότι με κλανιές δεν βάφονται αυγά;Με ένα 10ρικο θες να γαμήσεις αξιοπρεπές τραβέλι εσύ;Δηληγιώργη/Μυλλέρου/Μ.Α 25 προφανώς και θα εχουν τέρατα μέσα,οικοδόμους που θα θέλουν να έχουν εξτρά εισόδημα.Κάνε καμιά γύρα από Φυλής 99,Αγκυρας και Πιπίνου και αν σου γυαλίσει μπες και γάματο (ή κάτσε να σε γαμήσει αυτό).Αλλιώς μπες ts dating και άρχισε τα τηλέφωνα σε όποια γουστάρεις...
Εκανε την αρχη ο Βατραχομουρης και ποσταραν κι αλλοι  :grin: . Ευχαριστω!

Με προβληματισες Αρχοντα...Θα κανω καμια καταδρομικη επιχειρηση για Φυλής 99,Αγκυρας και Πιπίνου.
Καμια συγκεκριμενη προταση για καποια κοπελα με ''υδραυλικα'' που να ειναι καλη στο κρεββατι σαν παθητικη
υπαρχει?

*οχι ρε συ με παρεξηγησες ρε Ντελο...δεν ειπα οτι θελω να  :knockinb: με 10 ευρω. Απλα ηθελα κι εγω να συνεισφερω στην ενημερωση του thread και εγραψα οτι στο ταδε σπιτι με 10 ευρω κτλ. Αν η κοπελα ειναι καλη και σωστη ας πληρωσω και τα τριπλασια απ'οτι σε ενα οικο ανοχης με κοπελες χωρις υδραυλικα.

**Ιακυνθε απ'οτι εμαθα ναι η Ασπα ειναι αυτη που ειδα στον οικο ανοχης που αναφερω.
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
πέρασμα σήμερα από πιπίνου ....ήταν μια Κορίνα...είχε τα μεγαλύτερα βυζιά ( κρεμασμένα βέβαια)  σε τρανς που έχω δει ποτέ.. μεγαλούτσικη, ξανθιά, ψηλή με παχάκια...στοχοποιήθηκε...στο Φυλής 99 ήταν η Δέσποινα, αρκετά όμορφη...αδυνάτισε κι άλλο...επέστρεψα κατά τις 11 να την πάρω και να της πιάσω κουβέντα για την αγγελία που έβαλε αλλά είχε φύγει....άσχετο  :grin: αλλά ο τσάτσος στο φυλής 99 δεν μοιάζει με τον Νταλάρα;;; :grin: :grin:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
πέρασμα σήμερα από πιπίνου ....ήταν μια Κορίνα...είχε τα μεγαλύτερα βυζιά ( κρεμασμένα βέβαια)  σε τρανς που έχω δει ποτέ.. μεγαλούτσικη, ξανθιά, ψηλή με παχάκια...στοχοποιήθηκε...στο Φυλής 99 ήταν η Δέσποινα, αρκετά όμορφη...αδυνάτισε κι άλλο...επέστρεψα κατά τις 11 να την πάρω και να της πιάσω κουβέντα για την αγγελία που έβαλε αλλά είχε φύγει....άσχετο  :grin: αλλά ο τσάτσος στο φυλής 99 δεν μοιάζει με τον Νταλάρα;;; :grin: :grin:
ναι ρε γιατρέ χαχαχαχαχ
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Παιδια θα γινει καταδρομικη επιχειρηση σημερα το βραδυ μετα τις 21:00...Ξερει κανεις τι παιζει στο Μυλλιερου τετοια ωρα? Αν αξιζει η κοπελα,τιμη κτλ
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Παιδια θα γινει καταδρομικη επιχειρηση σημερα το βραδυ μετα τις 21:00...Ξερει κανεις τι παιζει στο Μυλλιερου τετοια ωρα? Αν αξιζει η κοπελα,τιμη κτλ
ψιλομαλακια το μαγαζάκι για εμένα , την Μπέτη ειχα πάρει μια φορα εγχειρισμενη
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Το θεμα ειναι οτι 9 στις 10 φορες σε αυτη την περιοχη κινουμαι γιατι με βοηθαει πολυ το παρκινγκ.
Φιλε Ιακυνθε ξερεις τι παιζει σημερα εκει? Αν δεν αξιζει να ακυρωσω την επιχειρηση.
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Η καταδρομικη επιχειρηση μαζι με εναν φιλο  :2on1:  κατα τις 22:00 με οδηγησε στο σπιτακι στην Μεγάλου

Αλεξάνδρου,αριθμο 20 στο ισογειο. Εμφανιστηκαν 2 κοπελιες. Δεν ηταν του γουστου μου...ειδικα η ξανθια ειχε πιο αντρικα χαρακτηριστικα απ'οτι εγω θα ηθελα και εντονη γραμμωση γυμναστηριου.
Η μελαχροινη ειχε πιο θηλυκο σωμα. Παντως και οι δυο ηταν ευγενεστατες και σε κερδιζουν με τον τροπο τους. Η απογοητευση με οδηγησε στο σπιτακι στην Κολωνου 32Α στην αγκαλια μιας αδυνατης καυλιαρας μελαχροινης. Με βλεπω την επομενη φορα για Φυλης...

*Η κυρια που ηταν υπευθυνη για το σπιτι στην Μεγαλου Αλεξανδρου 17 που κατι εκανε στην πορτα εξω,μολις ειδε εμενα και τον φιλο μου να βγαινουμε απο το αλλο σπιτι δεν εχασε την ευκαιρια να μας προειδοποιησει  με ψιλοειρωνικο υφος (και προς εμας) οτι οι κοπελες στο σπιτι που βγαιναμε ηταν αντρες. Φοβερος σεβασμος για τον ιδρωτα των εργαζομενων απεναντι... εστω και αν ειχε δικιο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom