Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 805
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panospetrou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γυναίκα εχω κάθε μέρα φίλε
τραβελι οχι :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
γιατί ρε τύπε...μπορεί να θέλουν να κάνουν και 69  :grin: :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
σε ολα τα παραπανω ξερω οτι δουλευουν τραβεστι...
έχω την εντύπωση ότι στο Αγκύρας έχει μεταλλαγμένα...βέβαια δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά γιατί ούτε καν τα επισκέπτομαι.
 

panospetrou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
οτι νανε δε βαζω κρεας οποτε και να μην εχει παλαμαρι καλυτερα
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
έχω την εντύπωση ότι στο Αγκύρας έχει μεταλλαγμένα...βέβαια δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά γιατί ούτε καν τα επισκέπτομαι.
εγω εχω ακουσει οτι η βικy εχει υδραυλικα ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
είπε ότι έχει περάσει?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Είναι γνωστό ότι έχει στο Φυλής 99 και στο Αγκύρας 1. Τώρα αν είναι τραβεστί ή transexuals δεν το 'χω ψάξει το θέμα. Πήγαινε και ρώτα. Στο Φυλής 99 πάντως που είχα μπει πριν κάποιο καιρό έτσι από περιέργεια να δω τί είναι τελικά εκεί (μέχρι το σαλόνι μόνο!) βγήκαν κάτι ντερέκια.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Είναι γνωστό ότι έχει στο Φυλής 99 και στο Αγκύρας 1. Τώρα αν είναι τραβεστί ή transexuals δεν το 'χω ψάξει το θέμα. Πήγαινε και ρώτα. Στο Φυλής 99 πάντως που είχα μπει πριν κάποιο καιρό έτσι από περιέργεια να δω τί είναι τελικά εκεί (μέχρι το σαλόνι μόνο!) βγήκαν κάτι ντερέκια.

Και στο Εφέσου αν είναι ανοιχτό έχει...!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
έχω την εντύπωση ότι στο Αγκύρας έχει μεταλλαγμένα...βέβαια δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά γιατί ούτε καν τα επισκέπτομαι.

Αγκύρας 1 δουλεύουν αποκλειστικά τράνς.
 

stelioss tsaxpinis

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια οντοσ αυτιν τιν στιγμι ι βικυ εχει τιν κιριαρχια σε σπιτια τραν αλα και αυτι αρχιζι και πευτι το εργαλιοτισ αλα δεν παυι να σε καυλονι  το σιγκεκριμενο σπιτι εινε οτι το καλιτερο εχο περασι εδο και 3 χρονια κατα τιν γνομιμου ασ πι καπιοσ που να ξερι κατι παραπανο
 

stelioss tsaxpinis

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ι βουλγαρα φυλλισ 99 εινε ενα χαλι απο πολεσ μεριεσ και ασ καυλονι ακομα δεν πεζι ρολο αν καυλονι πολι ι λιγο ι τρανσ και πιστευο ποσ δεν πεζι καλιτερι απο τιν βικυ αν ξερι καπιοσ κατι να τα πι ολα και ξεκαθαρα το μονο που δεν κανι εινε τριο και θα ιθελα
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ι βουλγαρα φυλλισ 99 εινε ενα χαλι απο πολεσ μεριεσ και ασ καυλονι ακομα δεν πεζι ρολο αν καυλονι πολι ι λιγο ι τρανσ και πιστευο ποσ δεν πεζι καλιτερι απο τιν βικυ αν ξερι καπιοσ κατι να τα πι ολα και ξεκαθαρα το μονο που δεν κανι εινε τριο και θα ιθελα


      φιλε εχεις απολυτο δικιο η βικη ειναι η μεγαλυτερη καυλα αυτη την περιοδο απο ολες τις υπολοιπες που δουλευουν σε πονηρα ;)σπιτακιαΤην εχω επισκευτει επανειλημενως στο αγκυρας και μου βγαζει απιστευτη καυλα απο το σαλονι ακομα.Αμα γουσταρει κιολας καποιον τοτε το ζει δεν το κανει επαγγελματικα σαν τις αλλες.Τελος η βικαρα ειναι κορυφη μακραν η καλυτερη....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ι βουλγαρα φυλλισ 99 εινε ενα χαλι απο πολεσ μεριεσ και ασ καυλονι ακομα δεν πεζι ρολο αν καυλονι πολι ι λιγο ι τρανσ και πιστευο ποσ δεν πεζι καλιτερι απο τιν βικυ αν ξερι καπιοσ κατι να τα πι ολα και ξεκαθαρα το μονο που δεν κανι εινε τριο και θα ιθελα
:zfuck:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom