Νέα

Μπορεί η τουρκία να πάρει νησί; Μπορεί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bou_asd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 543
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Α ναι?
Αυτοί:

http://[URL unfurl="true"]www.tovima.gr/files/1/migratedData/D2006/D0402/1dpa22a.jpg[/img[/URL]]

Τι ήσαν?
Σοβιετικοί??
[/quote]

Πράκτορες των Σοβιετικών...

Βαριέμαι τώρα να πάω μέσα να κατεβάσω τον τόμο της Σοβιετικής Εγκυκλοπαίδειας για τον Έντισον. Είμαι σίγουρος πάντως ότι τον λιβανίζει, περισσότερο κι από τον Μέμο (θετικιστές του κερατα γαρ και οι Σοβιετικοί).
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Μέμο, πουθενά δε λέει ότι ήταν δεξιός. Ούτε καν πατριώτης...
αμερικανος, επιχειρημτιας, ιδιοκτητης πολυεθνικης....κλασσικο αριστρο προφιλ δηλαδη...

τελος παντων η ερωτηση ηταν αυτος μπορει να θεωρηθει ανθρωπος του πνευματος? ναι η οχι? γιατι δυσκολευεστε τοσο πολυ ρε παιδι μου?
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Από ότι θυμάμαι από το Γυμνάσιο ο Ισοκράτης ήταν υπέρ του Φιλίππου. Και της ηγεμονίας του των Ελλήνων. Τόσο άλλαξαν τα βιβλιά;

Αυτό ακριβώς σου είπα. Αν και πατριωταράς αθηναίος (το γένος) δεν είχε πρόβλημα να μπει κάτω από το Φίλιππο. Και τα έβαλε με το Δήμο... (-σθένη, όχι δήμο αθηναίων...)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Ισοκρατης, Εντισον, Τεσλα, Ροζενμπεργκ, Φιλιππος Μακεδων, Μπερναρ Σο, μιλαμε για απιστευτο επιπεδο το μπουρδελα.
Το καλυτερο φορουμ της Ελλαδας.
 

Επισκέπτης
αμερικανος, επιχειρημτιας, ιδιοκτητης πολυεθνικης....κλασσικο αριστρο προφιλ δηλαδη...

τελος παντων η ερωτηση ηταν αυτος μπορει να θεωρηθει ανθρωπος του πνευματος? ναι η οχι? γιατι δυσκολευεστε τοσο πολυ ρε παιδι μου?

Είπαμε όχι.
Γίγας του πνεύματος είναι αυτός που οραματίζεται το μέλλον.
Όχι αυτός που το πολεμά..
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Ισοκρατης, Εντισον, Τεσλα, Ροζενμπεργκ, Φιλιππος Μακεδων, Μπερναρ Σο, μιλαμε για απιστευτο επιπεδο το μπουρδελα.
Το καλυτερο φορουμ της Ελλαδας.
ενας καλος δικηγορος μας λειπει μονο  :birdman:
 

Επισκέπτης
Ισοκρατης, Εντισον, Τεσλα, Ροζενμπεργκ, Φιλιππος Μακεδων, Μπερναρ Σο, μιλαμε για απιστευτο επιπεδο το μπουρδελα.
Το καλυτερο φορουμ της Ελλαδας.
Σήμερα έμαθα ότι έχει κ ο Γεωργιάδης φόρουμ,ψήνεστε να κάνουμε ένα ομαδικό ντου;;; :sunglasses:

Γράφει κ ο ίδιος μάλιστα!!! :sunglasses:
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
o αλλοδαπος... ξερετε για ποιον λεω.... :2funny: (ο νατσος)...με το κουβαδακι του στο ποστ για την παιδεια...να μου σχολιασει κατι...
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
αμερικανος, επιχειρημτιας, ιδιοκτητης πολυεθνικης....κλασσικο αριστρο προφιλ δηλαδη...

τελος παντων η ερωτηση ηταν αυτος μπορει να θεωρηθει ανθρωπος του πνευματος? ναι η οχι? γιατι δυσκολευεστε τοσο πολυ ρε παιδι μου?

Α και που είσαι... ο Έντισον καταγόαν από οικογένεια ολλανδών μεταναστών  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Είπαμε όχι.
Γίγας του πνεύματος είναι αυτός που οραματίζεται το μέλλον.
Όχι αυτός που το πολεμά..
παλι γενικολογα....

τι θα πει ρε μαστορα οραματιζεται το μελλον? ενας ηθοποιος ας πουμε οραματιζεται το μελλον? περισσοτερο απο εναν εφευρετη που οχι απλα το οραματιζεται αλλα το δημιουργει κι ολας? ημαρτον πια με τις αγκυλωσεις σας!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom