Νέα

Μπορεί η τουρκία να πάρει νησί; Μπορεί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bou_asd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 543
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πώς είχα εγώ την εντύπωση ότι εάν τον ρωτούσες για τις καλλίτερες μέρες του Πα.Σο.Κ θα απαντούσε 1996 - 2004;  :think:
Σαν το 96 τίποτα :rockon:

''Όσο πιο καθυστερημένος είναι ένας λαός, τόσο πιο μεγάλος είναι ο φετιχισμός του με τη σημαία''. :cum:

Θεόδωρος Πάγκαλος, 1938-, Έλληνας πολιτικός

(σχετικά με την κρίση των Ιμίων το 1996)

Ρε μπορεί κάποιος να μου μεταφέρει την φράση στα αγγλικά να την κάνω τατουάζ γιατί σιχαίνομαι οτιδήποτε ελληνικό;;; :helpplea:
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Αγαπητε ΝΑΤΣΟ,

Μεχρι τωρα ζουσαμε στο θεατρο του παραλογου ο συμμαχος σας ο Νικολας της Χρυσης Αυγης κανοντας καποιες ηλιθιες πραξεις σε επιπεδο συμβολισμων (πχ ναζιστικος χαιρετισμος) αντι να συμπερηφερεται σαν εθνικιστης και να προωθει την ιδεολογια μας... ταυτιζε με αυτους τους χαιρετισμους τον εθνικισμο με το ναζισμο (γινομενος επικοινωνιακος σακος του μποξ για την αριστερα) και εδινε λαβες σε ουδετερους πολιτες αλλα και σε δεξιους να μην ταυτιζονται με τον εθνικισμο...και πως να ταυτιστουν οταν οι γονεις τους ειχαν νεκρους απο τους γερμανους...?

Αυτο που εκανε χτες το ΠΑ.ΣΟ.Κ ηταν να παραδωσει το πολιτικο κεφαλι του ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΥ στον Καρατζαφερη.... ΟΛΟς Ο ΚΟΣΜΟΣ ειδε χτες ποιος εσυρε τα μεγαλα κομματα στη αρση του ασυλου... ΠΩς ΘΑ σταθει πλεον ο Μιχαλολιακος στον πατριωτικο χωρο σαν αποτυχημενος?

Το εγκλημα του ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΥ ειναι οτι κανει φασαρια αλλα απο αποτελεσμα τιποτα... τι θα πει πλεον στους δικους του οπαδους εναντιον μας οταν εμεις διαλυσαμε το ΑΒΑΤΟ?

ΕΓΩ να σου πω την αληθεια ευχομαι να κανει καμια μαλακια για να τον χρεωσουμε την σταμπα του τσιρακιου της αριστερας...θα του λεμε

-ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ...τωρα που κερδισαμε πας και κανεις επισοδεια για να δωσεις αλλοθι στα γκρουπουσκουλα? Γιατι δεν ακολουθεις τον δικο μας δρομο της ηρεμια για να τους αποτελειωσουμε? Γιατι δεν το παιζεις συνετος...και να τους αφησεις να ξεκινησουν αυτοι φασαρια....για να τους συλλαβει η αστυνομια? (μιας και πλεον χωρις να ερωτηθουν οι πρυτανικες αρχες παρεμβαινει η αστυνομια) εισαι τσατσος της αριστερας?
 

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
ΜΠΟΡΕΙ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΝΗΣΙ?ΜΠΟΡΕΙ!(ΓΑΠ 2010)

[/quote]Μπορεί η Τουρκία να μας κλάσει τα αρχίδια??Μπορεί!
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Πέτρο, ο Μπουμπούκος έχει μάστερ?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Ρε μπορεί κάποιος να μου μεταφέρει την φράση στα αγγλικά να την κάνω τατουάζ γιατί σιχαίνομαι οτιδήποτε ελληνικό;;; :helpplea:
"i love big dicks"

να το κανεις στο κουτελο να φαινεται...
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Σαν το 96 τίποτα :rockon:

''Όσο πιο καθυστερημένος είναι ένας λαός, τόσο πιο μεγάλος είναι ο φετιχισμός του με τη σημαία''. :cum:

Θεόδωρος Πάγκαλος, 1938-, Έλληνας πολιτικός

(σχετικά με την κρίση των Ιμίων το 1996)

Ρε μπορεί κάποιος να μου μεταφέρει την φράση στα αγγλικά να την κάνω τατουάζ γιατί σιχαίνομαι οτιδήποτε ελληνικό;;; :helpplea:

Φυσικα εαν ησουν ενας νοημων ανθρωπος και ηξερες την ιστορια του Θεόδωρου Πάγκαλου θα γνωριζες οτι εκανες εφοδο στην βουλγαρια για να εκδικηθει το θανατο ενος ελληνα στρατιωτη... και δεν θα τον παρουσιαζες ως συριζαιο λεγοντας ενα τσιτατο..
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

Έσκασε και η old school - hard core ΥΠΟΓΑ!

Τρέμετε μουνια νατσοσκασκάδες! Αποσύρομαι να απολαύσω το θέαμα!
 

Επισκέπτης
Πέτρο, ο Μπουμπούκος έχει μάστερ?

Σεφ??

master_15_h_633_451.jpg
 

Επισκέπτης
Φυσικα εαν ησουν ενας νοημων ανθρωπος και ηξερες την ιστορια του Θεόδωρου Πάγκαλου θα γνωριζες οτι εκανες εφοδο στην βουλγαρια για να εκδικηθει το θανατο ενος ελληνα στρατιωτη... και δεν θα τον παρουσιαζες ως συριζαιο λεγοντας ενα τσιτατο..
Αυτός το πε εγώ τον παρουσίαζω ως συριζαίο :2funny:
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Βαριέμαι... ο μέμος το ριξε στο χιούμορ (... λέμε τώρα  :2funny: :2funny: :2funny:) και ο Πέτρος δε βρήκε ακόμα το μάστερ του μπουμπούκου. Ο Λάκης έχει χάσει την πιστολοειδή λαβή και δε μπαίνει κα κανα γκομενάκι να κάνουμε χαβαλέ. Δεν έχει γούστο πια το μπου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Βαριέμαι... ο μέμος το ριξε στο χιούμορ (... λέμε τώρα  :2funny: :2funny: :2funny:) και ο Πέτρος δε βρήκε ακόμα το μάστερ του μπουμπούκου. Ο Λάκης έχει χάσει την πιστολοειδή λαβή και δε μπαίνει κα κανα γκομενάκι να κάνουμε χαβαλέ...
...Κι εγω δεν αισθανομαι καλα τωρα τελευταια.
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66

Επισκέπτης
Βαριέμαι... ο μέμος το ριξε στο χιούμορ (... λέμε τώρα  :2funny: :2funny: :2funny:) και ο Πέτρος δε βρήκε ακόμα το μάστερ του μπουμπούκου. Ο Λάκης έχει χάσει την πιστολοειδή λαβή και δε μπαίνει κα κανα γκομενάκι να κάνουμε χαβαλέ. Δεν έχει γούστο πια το μπου.
Ο Λάκης πάντως μπήκε καυλωμένος!!! :cheesy: :2funny:
 

Επισκέπτης
Βαριέμαι... ο μέμος το ριξε στο χιούμορ (... λέμε τώρα  :2funny: :2funny: :2funny:) και ο Πέτρος δε βρήκε ακόμα το μάστερ του μπουμπούκου. Ο Λάκης έχει χάσει την πιστολοειδή λαβή και δε μπαίνει κα κανα γκομενάκι να κάνουμε χαβαλέ. Δεν έχει γούστο πια το μπου.
Ε, μα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom