Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 228K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μα δεν πηγε στο μαγαζι, αυτο ειναι το θεμα....Η αλλη του την επεσε στην ψυχρα στον δρομο και ενω συζητουσαν του ειπε οτι δουλευει εκει....Το ζητημα ειναι να το παλεψει η οχι ? Αν ειναι ολες ξεκωλε ολε τοτε εν βλεπω τον λογο γιαυτο και ρωταω εδω.

εχω την εντυπωση οτι το μαγαζι παει χαλια και ψαχνει πελατες
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
επισκεψη προσφατα σε ενα κωλομπαρο στην ηλιουπολη (σοφοκλης βενιζελου προς κεντρικη πλατεια) lalunia λεγεται.Γυναικες ανω των 50 μονο το μωρο στο μπαρ αξιζει.Εχει και αλλες κοπελες μου ειπανε αλλα ελειπαν οταν πηγα.Γενικα πολυ παρακμη το μαγαζι σκεφτειται οτι μπυρες δεν εχει και αναγκαστηκα να πιω τη μπομπα μου.Παντως το μαγαζι εχει και καβατζα κατω στο υπογειο που γινεται παιχνιδι απο οτι καταλαβα αλλα δεν ενδιαφερθηκα να μαθω περεταιρω αφου δεν ασχολουμαι με τετοιες ηλικιες
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Ενα κωλομπαρο στην αρχη της Μεσογειων και Φιλειπιδου , ΛΟΥΣΥ , ξερει κανεις τι παιζει
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Φειδιπίδου λέγεται...
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
:(
ρε φίλε ειναι Δ ΕΘΝΙΚΗ το μαγαζί για τελειωμένους. Αστο σε τρωει η τσέπη σου.
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
2
Πόντοι
1
:(
ρε φίλε ειναι Δ ΕΘΝΙΚΗ το μαγαζί για τελειωμένους. Αστο σε τρωει η τσέπη σου.
Ισως το πιο άθλιο κωλόμπαρο που έχω επισκευτεί , μπαίνεις μέσα αράζεις τον πάγκο κανά λεπτό και μετά το πολιτισμικό σοκ λες ευχαριστώ δεν θα κάτσω, άλλη φορά
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Ισως το πιο άθλιο κωλόμπαρο που έχω επισκευτεί , μπαίνεις μέσα αράζεις τον πάγκο κανά λεπτό και μετά το πολιτισμικό σοκ λες ευχαριστώ δεν θα κάτσω, άλλη φορά

Me ειχε παει ένα φίλος το 2008 και μετα το πλάκωσα στο ξύλο!  Για να συνέλθω τοτε πηγα κατ ευθειαν στο GRAND RITORNO!
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Εισαι καλό παιδί αλλά κολλημένο !  Δεν λες ποτέ κατι καινούργιο και μας τα πριζεις με τα ίδια και τα ίδια!!
κιριε καλε πολι εσι μαθι εμενα πολα κε ορεα παματα

εγο ιμε χαζουλικο
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
που να με πάρει ο διάολος, δεν μπορώ αν βλέπω τετοια ορθογραφία.
10 ώρες την ημέρα στο forum τις περνάς, μαθε κανα-δυο βασικά, τουλάχιστονμ πως γραφεται το πολύ και το εσύ,
τα βλέπεις συνέχεια μπροστά σου, μόνο το σκαραβεο μαγαζαρα σε νοιάζει ?
δολοφόνε της ελληνικής γλώσσας !
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
που να με πάρει ο διάολος, δεν μπορώ αν βλέπω τετοια ορθογραφία.
10 ώρες την ημέρα στο forum τις περνάς, μαθε κανα-δυο βασικά, τουλάχιστονμ πως γραφεται το πολύ και το εσύ,
τα βλέπεις συνέχεια μπροστά σου, μόνο το σκαραβεο μαγαζαρα σε νοιάζει ?
δολοφόνε της ελληνικής γλώσσας !

Φίλε SK1971 θεωρώ τον kotobifteko πολύ πιο έξυπνο τυπά απ ότι δείχνει. Έχω φτάσει δε στο σημείο να πιστεύω ότι τα γραφόμενα του είναι αποτέλεσμα output κάποιου software. Δλδ ο kotobiftekos γράφει κανονικά Ελληνικά και το πρόγραμμα τα "μεταφράζει" σε αυτό το "πράγμα" που διαβάζουμε.
Kotobifteke keep on going. Άντε και στις 10.000 δημοσιεύσεις. Περιμένουμε να κερνάς στο σκαραβεό μαγαζάρα.
 

Pavlos83

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Ε βέβαια το να σπαμάρεις ανορθόγραφα παντού και να διαφημίζεις ένα μαγαζί είναι δείγμα εξυπνάδας και χρήσης ειδικού λογισμικού της σταρχιδιαμουολοισοφτ
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Ε βέβαια το να σπαμάρεις ανορθόγραφα παντού και να διαφημίζεις ένα μαγαζί είναι δείγμα εξυπνάδας και χρήσης ειδικού λογισμικού της σταρχιδιαμουολοισοφτ
σεβασμό στόν κοτομπίφτεκο δηλαδή τόν ιδιοκτήτη τού σκαραβαίου....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
σεβασμό στόν κοτομπίφτεκο δηλαδή τόν ιδιοκτήτη τού σκαραβαίου....

IMHO, αυτό δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα (άσχετα αν σε αυτό συνηγορούν οι αποχρώσες ενδείξεις). :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom