Νέα

Μπανιστήρι που κάνατε και «δεν λέγεται»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα j_thess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Το έχετε κάνει; (Μόνο για καλούς ματάκηδες)
Κάποια μπανιστηρια δεν λέγονται σε φίλους ούτε γνωστους ουτε καν στο internet.
Χωρίς λεπτομερειες πως πηρατε το ματι γιατί μετα θα το ξερουν θα προστετευονται και θα χαλασετε τη πιάτσα.

Εχω παρει ματι γνωστη να ξυριζει μουνι αλλα δεν μπορω να το πω γιατι ο γαμιάς πιθανότατα ειναι μελος.
Αλλη γνωστη πιο παλια που προς εκπληξη/αηδία κατουρούσε όρθια (τι αλλο θα δουμε στη ζωη μας)
Στο μπανιο ωραιο ματι με ολο το πακετο γδυσιμο/στριπτιζ
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
παίχτη μόλις το είπες :rolleyes::coffee:
Ξέρω οτι ακούγεται οξύμωρο, γι αυτό είπα χωρίς πολλές λεπτομέρειες.
Ή έστω PM
Αν κάποιοι έχουν τοσο καλα μπανιστήρια στο ενεργητικο τους που όντως δεν λέγονται, τους βγάζω το καπέλο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
Ξέρω οτι ακούγεται οξύμωρο, γι αυτό είπα χωρίς πολλές λεπτομέρειες.
Ή έστω PM
Αν κάποιοι έχουν τοσο καλα μπανιστήρια στο ενεργητικο τους που όντως δεν λέγονται, τους βγάζω το καπέλο.
αφού λες επίσης ότι, ούτε σε φίλους λέγονται :rolleyes:
κάτσε να δούμε τι γνώμη έχουν και οι υπόλοιποι, μπορεί να κάνω λάθος.
 
OP
OP
j_thess

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
αφού λες επίσης ότι, ούτε σε φίλους λέγονται :rolleyes:
κάτσε να δούμε τι γνώμη έχουν και οι υπόλοιποι, μπορεί να κάνω λάθος.
Σωστός.
Δεν περιμένω με σιγουριά ότι θα τραβήξει το νήμα.
Και να μην απαντήσουν οι υπόλοιποι κάτι σημαίνει.
Ενας φίλος ειπε κάποτε "κράτα την απόλαυση για τον εαυτό σου" (ελπίζω πως δεν είναι μέλος)
 

koni2004

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
19
Πόντοι
0
το εξοχικο που νοικιαζω βλεπει παραλια τον αυγουστο εβλεπα καθε μερα την σαρανταρα γειτονισα να κανει ηλιοθεραπια με την εικοσαχρονη κορη τησ φορωντασ τα πιο ανυπαρκτα μαγιο που υπαρχουν.Και μετα απο μια ωρα να βαζει η μια λαδι στην κωλαρα τησ αλλης.Περασα απειρεσ ωρεσ παρακολουθωντας με τα κυαλια τα κοριτσια.ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
αφού λες επίσης ότι, ούτε σε φίλους λέγονται :rolleyes:
κάτσε να δούμε τι γνώμη έχουν και οι υπόλοιποι, μπορεί να κάνω λάθος.
κατσε γιατι ειναι πρωι ....με μια γρηγορη μεταφραση ο τυπος θελει να πει αυτα που δεν μπορείτε να πείτε σημερα Δευτερα μπορουμε να τα γραψουμε :coffee:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
κατσε γιατι ειναι πρωι ....με μια γρηγορη μεταφραση ο τυπος θελει να πει αυτα που δεν μπορείτε να πείτε σημερα Δευτερα μπορουμε να τα γραψουμε :coffee:
πρώτη μέρα δουλειά μου χύθηκε ο καφές και έγινε πουτανα ο πάγκος :coffee:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
187
Like
313
Πόντοι
21
Εχω κανει σε μπουρδελο απο τρυπα στον τοιχο στο φυλης 56 περιμενα τη μουναρατη Νταιανα να ερθει στο δωματιο και πριν απο εμενα μπηκε στο διπλα που την περιμενε ορθιος ενα σαψαλο κωλογερος, αυτη μπηκε και πηγε στο κρεβατι και εστεισε την κωλαρα της να δει ο γερος μπας και καυλωσει μετα σταματησα να βλεπω γιατι ειχα αηδιασει
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
Σημειωση προς επισκεπτες(μουνοπανα)...Εαν σκεφτεστε να γινετε μελη και να ανοιγετε τετοια νηματα να πα να γαμηθειτε και να μη γινετε μελη ΠΟΤΕ.

ετσι τυπε πες τα,στο μπου γραφουμε μονο αληθειες :confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.615
Κριτικές
183
Like
43.625
Πόντοι
21.896
το εξοχικο που νοικιαζω βλεπει παραλια τον αυγουστο εβλεπα καθε μερα την σαρανταρα γειτονισα να κανει ηλιοθεραπια με την εικοσαχρονη κορη τησ φορωντασ τα πιο ανυπαρκτα μαγιο που υπαρχουν.Και μετα απο μια ωρα να βαζει η μια λαδι στην κωλαρα τησ αλλης.Περασα απειρεσ ωρεσ παρακολουθωντας με τα κυαλια τα κοριτσια.ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ
Είπες σύντομα και ακόμη περιμένουμε τυπε:confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Το έχετε κάνει; (Μόνο για καλούς ματάκηδες)
Κάποια μπανιστηρια δεν λέγονται σε φίλους ούτε γνωστους ουτε καν στο internet.
Χωρίς λεπτομερειες πως πηρατε το ματι γιατί μετα θα το ξερουν θα προστετευονται και θα χαλασετε τη πιάτσα.

Εχω παρει ματι γνωστη να ξυριζει μουνι αλλα δεν μπορω να το πω γιατι ο γαμιάς πιθανότατα ειναι μελος.
Αλλη γνωστη πιο παλια που προς εκπληξη/αηδία κατουρούσε όρθια (τι αλλο θα δουμε στη ζωη μας)
Στο μπανιο ωραιο ματι με ολο το πακετο γδυσιμο/στριπτιζ
Εγώ έκανα παλιά , τα τελευταία χρόνια το είχα κόψει τελείως.

Εκτός απο μια φορά τώρα πρόσφατα , δεν πέτυχε όμως γιατί δοκίμασα να δω ανάμεσα απο τις τρύπες απο κατεβασμένο ρολό και ήταν τόσο μικρές οι τρύπες που δεν μπορούσα να δω καλά ... δεν γαμιέται και οι τσόντες μια χαρά είναι.
 

ΓΙΩΡΓΟΣ1961

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
60
Like
109
Πόντοι
0
Στην 10ετια του '80 έβλεπα τον θείο μου να γαμαει την θεία στο κατώι όπως λέγανε στα χωριά τα υπόγεια από τις χαραμάδες του ξύλινου πατώματος καθότι το σπίτι ήταν πολύ παλαιό πέτρινο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931
Εγώ έκανα παλιά , τα τελευταία χρόνια το είχα κόψει τελείως.

Εκτός απο μια φορά τώρα πρόσφατα , δεν πέτυχε όμως γιατί δοκίμασα να δω ανάμεσα απο τις τρύπες απο κατεβασμένο ρολό και ήταν τόσο μικρές οι τρύπες που δεν μπορούσα να δω καλά ... δεν γαμιέται και οι τσόντες μια χαρά είναι.
Ματι μεσα απο τις τρυπούλες κατεβασμένου ρολό επερνα την γειτόνισσα για αρκετό διάστημα, η τύπισσα τα πέταγε ολα μπροστα στο τερμα ανοικτό παράθυρο που ηταν χωρις κουρτίνες, δυστυχώς ομως επειδη ηταν παράθυρο εχανα το καλύτερο μιας και φαινόταν μονο απο την μεση και πανω:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom